Tánc

Több
17 éve 8 hónapja #311576 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Még eccer naon köszi h rám gondoltok, remélem hiteles voltam.Most megtapasztalhattam miN érzés az, amikor olyat adhatunk a közönségnek ami nagyon tesszik neki és ezt 1 hatalmas tapssal hálálja meg.Látod Idhren így kell 1 álomból hatalmasat alkotni, remélem legközelebb többet segíthetek, dehát nekem is vizsg időszak van.
Én nem sokat táncoltam most, de szívesen elkezdeném eccer, vmi eccerűvel.
Mindenkinek Grat, és még sok iet!
Én is csak próbán láttam a tüncöket , de az is elég volt h lenyűgözzön, mivel énis imádom Enyát , s mint laikus azt kell mondanom csodaszép volt hozzá a tánc.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311564 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
:oops: Mindenkinek köszönöm a mindent :D Az elötte lelkesítést, és utána lelkesedést is. 8)

És az összes többi táncosnak is gratula, de hát ez természetes, hisz mind jók vagytok.

Az Uinenes táncot még télleg lehetne tovább fejleszteni, sztem az volt kicsit fura, hogy láccott a lábad, és valahogy hiányzott a mozgása. Kék szoknya? :)

Molylepkék? Nekem mondjuk nem ez jutott eszembe, de nagyon szépek voltatok. És az ír cucc is jó volt, szépen együtt mozogtatok. Jó lenne így tudni :P

Ladis, és Orsi (?): fúúú... Nekem talán ez a favorit. A zene is nagyon, de ti nagyon szépen éltetek együtt a színpadon, még a dzsuva padló ellenére is. *ábrándoz* A szóló is jó volt, de én most épp romantikus életszakaszban vok :lol: A megőrülés teljesen lejött :mrgreen:

És köszönöm, hogy nem rugdostatok le a színpadról a főpróbán, mint nem oda valót. Akkor nekem nagyon olyan érzésem volt, hogy hagyjuk a francba, mit képzelek én, profik közé béna...

Szal kösz!

És szivesen részt veszek olyan táncokban, ahol nekem csak megtanulni kell a koreográfiát, nem gyártani, mer ahhoz sajna nem értek... Sőt, szivesebben :mrgreen:

***

Lau: Hidd el, nekünk is hiányoztál a színpadról. És neked is köszönöm a csütörtököt főleg :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311558 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Idhnek és Narbnak köszönöm a rengeteg küszködést, türelmet, meg azt, h egyáltalán megkerestek az ötettel, plusz külön Idhrennek azt a nemtommilyen kínai krémet; a csapatnak, hogy elviselte kard- és gurulásügyi nyavalygásaimat; Angwennek a technical support-ot :wink: ; Estelnek a mérnöki bravúrt; Zsófinak, hogy bevállalta az orkot és egy csapatnyi zajos MTT-s társaságát; illetve Márknak, hogy még 'vészhelyzetben' is úgy tudtunk összedolgozni, mint anno az RG-s csapattal az uccsó bemutatón (mikor össze-vissza röpködtek a levegőben a szalagok meg a buzogányok) 8) . Jemáááán! Riszpekt! Paaampápááááá! :D

Ladis, Orsi, Mil, Julccs, Nyüfi! FANTASZTIKUSAK VOLTATOK! Akkor is, ha többet vártatok volna el magatoktól. (ez utóbbi különösen Ladisnak szól :twisted: ) Ursulát meg tényleg tovább kéne fejleszteni, és újra 'bedobni a mélyvízbe'!

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311551 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Idhren, nagyon gratulálok Neked!Hogy összefogtad és egy produkciót csináltál abból a rengeteg emberből:)

Regardez-csapat, egy élmény volt! aki egyszer már feltette a lábát táncosként a színpadra, annak nincs visszaút *propagandaszöveg*

Nyüfi, húzd ki magad és ne nézz le! DE egyre gyönyörűbb a mozgásod. A molylepkés-ügy teljesen okés volt, esetleg érdemes lenne tovább fejleszteni...

Mil, nem vagy szárnyas tapír csak aranyszínű molylepke és ne rettegj a színpadtól:) technikailag szépek voltak a szólórészek, csak ne félj magadat is beletáncolni.

Lelf, az polipos ötlet nagyon jó volt, a tánc kevésbé. vagy a zene legyen dinamikusabb vagy a mozgás. táncot fejleszteni, drapériát lenyúlni.

Szívem, vetkőzz! :twisted: ...sorry a fényért... :o h: csak féltem hogy a közönség lemarad a látványról...ja, és szokják csak a kortárs darabokat. jövőre jöhet a póréhagyma.

Orsi, köszönet hogy itt voltál...remélem még viszontlátunk:)


***
először fordult elő hogy nem tettem a lábam a színpadra...és egyszer se kellett átöltöznöm...fura volt:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311464 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Köszönöm a Regardezt, nagyon ügyes volt és főleg ötletes és eredeti! :D
Tetszett még a három tünclány tánca is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311463 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Köszönöm a pozitív-negatív kritikákat, ezek elég fontosak.

A Regardez-t sajnos nem tudom hogy nézett ki kívülről, de az még a színfalak mögül is látszott, hogy minkenki nagyon odatette magát. A kritikákból úgy tűnik, hatásosan :) . Áronnak (az öcsémnek) is nagyon tetszett - nos, ez azért nagy szó, mert bár mindegyikre elrángatom fotósként, szinte soha nem dícséri a LEP-es cuccokat :)

Orsi&Ladis szépek voltatok mint mindig, de hát ezt is mondtam már Nektek. Jobb volt az összhang mint a főpróbán, a kézenállásnál viszont azé kicsit megrémültem... mind1, sztem nem látszott nagyon, ha valaki először látta a darabot. Jó ez a szám, ne felejtsétek el.

A szerencsétlen című "Így keletkezett az ork faj" cuccos is tetszett, bár látszott, hogy kicsit improvizatív volt. Sebaj, nagyon szép és hihető volt, még akkor is, ha csak előtte 15 perccel tudtad meg hogy miről is kéne szólnia a táncnak. Valahogy úgy van ez, amit már Ring is írt: ha beleteszed magad, kifejezed az érzéseket, akkor gyakorlatilag nem annyria lényeges a technikai bravúr.

A hármasunk a molycuccokkal szerintem meglehetősen jó lett. Nem akart több lenni mint ami - kellemes kis Duncan-feelinges kelta hatású lengedezés egy szép zenére. Ezt azt hiszem, teljesítettük, még ha korántsem volt egyszerre a dolog. Gratulálok a plusszadag írtánchoz is lányok, na majd legközelebb én is megerőltetem magam annyira, hogy ne maradjak ki :)

Ursula, a polip táncáért utólag elnézést kell kérnem :) Ez tulajdonképpen egy kísérlet volt, hogy hogyan lehet kibekkelni egy táncelőadás helyét jó díszlettel, jó fényekkel, jó jelmezzel és sminkkel és egy jó zenével. A tánc nem volt nagy etwas, nem is akart az lenni. Ez a hatásról és a hangulatról szólt - na attól még kitalálhattam volna valami izgalmasabbat is. A díszleten még fejleszthettünk volna, csak nagyon nehéz így próba nélkül improvizálva feltérképezni a lehetőségeit. Persze ez az én hibám, és nem mentegetőzés... Köszönöm a lányoknak a segítséget, hiszen nélkülük nyilván nem ment volna.

Folyt köv a következő LEPen, Arwenként, feketére festett hajjal :D Vagy félmeztelenül... hm még gondolkozom.

nagyon fáj a fejem :(

Ps: Ladis, soha többé nem öltözöm veled egy öltözőben ha nem akarok idegösszeroppanást kapni közben 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311414 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Fás tünciket nem láttam az előadáson mert épp átöltöznivalóm volt, de a próbák alatt is gyönyörűem lobáltátok a kendőt. :)
Az Nyüfi-Milcis résznél meg már akkor tök egyszerre voltatok, szal le a kalappal!!

Regardez: Nagyon hangulatos volt!!! Nem hittem volna, hogy ilyen jó lesz, de már amikor a próbákat láttam...nagyon aranyos volt csomót nevettünk! :wink:

Orsi-Laci: Nekem még mindig tetszik...igazi profi munka. Ugyanazt tudom mondani, mint eddig. Kicsit kevesebb technika és több kifejezés!

Julcsi, te döbbentettél rá, hogy egy táncos produkcióhoz nem elég jól táncolni tudni, hanem nagyon fontos ha van egy jó pl. dekorációs ötlet, mert jópofa volt!

Laci: Nem volt nyálas a zene. :D Amúgy tetszett, látszott rajta egynéhány helyen, hogy impró, dehát van miből építkezned. Tetszett, de többet tudsz te ennél. :P

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311386 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: És egy két év múlva a sport arénába fogjuk tartani, mert annyi embert fog vonzani :D :wink: ...


Táncolj egészen meztelenül, és akkor biztos! :twisted: :mrgreen: ;) :P :D (Bocs, ezt nem tudtam kihagyni...)

Narb: na vajon... ki az ideológiai szakértőnk a Társaságban? :D

Tényleg színvonalas volt a műsör. És Celeb (vagy ahogy a bátyám mondaná, Kormorán) tényleg ijesztően élethű volt. (Csakúgy, mint Narb a trailerben. ;) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #311379 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Többi tánc:

Avar tündék nagyon feelinges volt, és nálam plusz bónusz, hogy az egyik kedvenc számomra (az Enya-dal) kezdtétek. És nem szárnyas tapírok voltatok Mil :)

Julcsi: Köszönöm a lehetőséget, hogy én gyárthattam hínárokat a művésznői hátadra :P . Tetszett a kék drapériás ötlet, bár voltak pillanatok, amikor annyira nem, mert vészesen éreztem, hogy a kézfejem a látótér felé közelít :oops: ... Szép lett! Legközelebb tényleg lehetne a drapériával is játszani, hogy ráerősítsünk Julcsi szép és kifinomult mozgására.

Ladis és Orsi: körülbelül valami olyasmi nagyon értelmeset tudok megfogalmazni, hogy: hűűű. A főpróbán egy kicsit féltem attól, hogy az "iiisteni high quality" padló miatt el fogtok csúszni, de LEPen meg sem látszott a mozgásotokon. A zene itt is nagyon eltalált és kis hülye részletkérdés de barmoni jól nézett ki a kontraszt a sötét haj világos ruha - világos haj sötét ruha között. Szerintem tényleg érzelmes volt és nem mű és nagyon korrekt!

Ladis: Szerintem ez a te fóbiád. Aki látott már táncot a LEP-en kívül is, annak nem hiszem hogy az ragadt meg az agyában, hogy félmeztelenül táncolsz (tekintve, hogy ez nem olyan ritka jelenség, főleg férfiaknál :D ), akinek meg az MTT-n kívül nincsenek tánccal kapcsolatos élményei és ez maradt meg, hát istenem, a "szakmai véleményükre" nehezen lehetsz kíváncsi :D .
[size=9:3uwzxp98]:oops: A gatyás megjegyzésem meg csak azért volt, mert nekem is meggyűlt a bajom a lejáró zipzárú ruhadarabokkal és akkora kapkodás volt, hogy azt hittem csak elfelejtetted, bocs![/size] :oops:
Amit te csináltál az egyértelműen egészen más kategória, mint amit mi működtünk. Igen mindenki feszülten figyelt, de azért mert amit csináltál, az tényleg egy színpadi produkció volt és nem egy "hátlegyenvalamilepre" cucc.

Tolkieni dumák: Nem tudom ki csinálta őket, de nekem baromira tetszett :lol: . Annyira klappoltak a táncokhoz szerintem :) Ez így jó rendszer, bárki kitalál bármit és utálag majd lesz belőle valami a Tolkien-i mitológiából :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311377 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Tánc
Először is:
Szeretném megköszönni Narbnak és Idhrennek, hogy bevettek a táncba.
Nagyon élveztem és jól esett a szereplés.
Másodszor:
A tünde lány trió nagyon tetszett.Imádom Enyát. :wink:
Harmadszor:
A tünde ember szerelem és a tünde fogsága táncnál leesett az állam.
Csúcs volt! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Habár az is igaz, hogy én nagyon romantikus alkat vagyok, művészlélek, és mivel rajzolok, ezért rám minden mozdulat nagy hatást tesz, ezért is imádok táncokat nézni.
Negyedszer:
A tengeri úrnős tánc is tetszett, tök jó ötlet volt, és nagyon látványos is.

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #311375 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon, nagyon nagyon köszönöm Idhrennek az ötletet és a közös munkát!!
Továbbá rettenetesen köszönöm Celebromnak (aki iiigazán autentikusan adta partyarcot) Eglarnak, Márknak, Milnek;Angwennek és Nólinak;Andrisnak;Cuének,Julcsinak,Ilmadrinnak és Zsófinak;Estelnek;Vewynek,Adelardnak és Illének és Kincsőnek!!!
Köszönöm, hogy kibírtátok a szőrszálhasogató "kislábujjhogytartó" dumáimat (Amit én otthon ugyanúgy megkaptam az anyámtól :lol: úgyhogy lehet marokba röhögni :) ) és a fellépés előtti hisztijeimet!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311368 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nah! Akkor a táncokról:
1. Regardez:
Huh! Nekem baromira tettszett... őszintén bevallva nem hittem volna, hogy ilyen komoly lesz (nem témájában értem)! Nagyon ott volt, és nem rajtatok, hanem veletek nevettem. Kicsit több próbával még jobban összeállt volna, de én még mindig csak ámulok és bámulok, hogy tudtál ennyi embert így összefogni... Ügyesek voltatok! Köszönöm!
2. Óriás molylepkék:
Nem értem mit paráztatok ennyire, szerintem jó volt, hangulatos. Az ír rész pedig tök pontos volt. Jah, és szépek voltatok! :wink:
3. Ember és tünde szerelme:
ööö... tök másról szólt a tánc, és akárhogy nézem nem tudom belelátni ezt a történeti szálat... pozitív: olyan jól sikerült a kézen állás, hogy alig bírtam belőle visszajönni, negatív: emiatt elcsúsztunk az egésszel :P ... Volt már jobb is...
4. Ursula viziszörny tánca :twisted: :
Baromira tettszett ez az anyagos beállás, csak keveset tudtatok próbálni, így nem lett kiaknázva... szerintem ne hagyjátok ennyiben, hanem fejlesszétek tovább, mert annyi minden van még ebben az ötletben. De Julcs, neked már mindent elmondtam ezzel kapcsolatban személyesen. Szép voltál még kéken is :D !
5. Börtön:
nah, ami történet e mellé ki lett találva, az beteg, és nem az én agyszüleményem... Szeretném egyszer mégélni, hogy normálisan összedobok egy táncot, és nem csak egy ilyen félkész-impró-tákolmányt viszek :roll: ... utálom, hogy ilyen lusta vagyok... Jah, és az állványzatokat jövőre mindenképp be kell vonni valamibe! (az állvány-fetisiszta :twisted: ) Kicsit nagyon szar lett a megvilágítás, és kevéssé örűltem, hogy minden második embert jobban foglaloztatott a félmeztelenségem, mint a tánc maga... Legközelebb meg se mozdulok, csak meztelenül állok a színpadon, nagyobb sikerem lesz :P :lol: ...

Szóval összegezve: a műsort tekintve (nem csak a táncokat), ez volt a legszínvonalasabb lep eddig... és ha a tendencia folytatódik, jövőre még jobb lesz! És egy két év múlva a sport arénába fogjuk tartani, mert annyi embert fog vonzani :D :wink: ...

[size=9:1mvnynd3]na jó: talán kicsit eltúloztam... [/size]

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311356 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Mindenkinek köszönöm, hogy részt vett az álmom megvalósításában, és végül mindenki apait anyait beleadott. Most elszálltam a lila hangok közé :lol:
Mindenki jó volt, mindenkinek tetszett a buli. Szal nem győzöm hangsúlyozni: Köszönöm!
És akinek legfőképp köszönöm, az NARB! Szép tőled, hogy elfogadtad a rád osztott nehéz szerepet,és a végére a magadénak érezted (és érezhetted is :wink: ) a mi kis táncszínházunkat! És persze Celebromnak, aki elvállalta a rá osztott kínos szerepet szó nélkül. Imádnivaló partyarc voltál 8) Meg mindenkinek! Jó volt Veled / Veletek alkotni, még ha néha kibuktam is.
Jövőre korábban kezdünk :P

Éljen a REGARDEZ!!! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311347 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Ügyesek voltatok mind, NEM CSAK a regardez, és örülök, hogy veletek együtt dolgozhattam.
Idhren köszönjük az ötletet (és a sok munkát) ,ugye megmondtuk h naon jó lesz és nem lesz sz.... :D

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311310 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Gyertek hamar LEPre, mer nyitva a színházterem, és tudunk doszt próbálni!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311309 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Höhö :lol:
Fokhagymát? Akkor dalárdánál a lábaink előtt fog heverni a közönség :D

Ja, egyébként a Regardez-les fnn van a mail-címen, csatolt fájlként :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311308 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Jelentem, Idhrenke izgul.
Homlokomon bazi nagy pttanás, számon herpesz, idáig ezek a külső tünetek...
Remélem nem lesz több, mert már így is durván négeres a szám... :roll:


Herpesz ellen egyél fokhagymát.

Egyébként biztos minden jól fog menni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311307 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Jelentem, Idhrenke izgul.
Homlokomon bazi nagy pttanás, számon herpesz, idáig ezek a külső tünetek...
Remélem nem lesz több, mert már így is durván négeres a szám... :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311301 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
köcce :wink: :P :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311300 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Remzymama/Tünde írta:

Eglarcarien írta:

Remzymama/Tünde írta:

Idhren írta: Hehe :twisted:
Addig kap egy Romanat, vagy mi volt a neve azoknak a szerelmes füzeteknek :lol:


OFF
vagy egy matek spirál füzetet (csak hogy nehogy elszálljon)
ON


Tiltakozom! A matek spirálfüzet kardnak való, és nem Playboy-pótléknak!!! (ugye, Mil? ) :twisted:


na ezt tessék majd elmesélni :wink:

Egyszer volt hol nem volt... trallalllallla trallallalla, és akkor a főpróbán Eglar, Mil matekfüzetét használta kardnak. Trallallalla, trallalala, és boldogan éltek amíg meg nem haltak :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311296 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Eglarcarien írta:

Remzymama/Tünde írta:

Idhren írta: Hehe :twisted:
Addig kap egy Romanat, vagy mi volt a neve azoknak a szerelmes füzeteknek :lol:


OFF
vagy egy matek spirál füzetet (csak hogy nehogy elszálljon)
ON


Tiltakozom! A matek spirálfüzet kardnak való, és nem Playboy-pótléknak!!! (ugye, Mil? ) :twisted:


na ezt tessék majd elmesélni :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #311281 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Akkor az utolsó húsz perc!!!
De akkor az intenzív, és nem késik senki!
Különben én nem lépek fel. Mert kell az összpróba.
Szal akkor 17:40-től próbálunk , légyszi senki ne késsen!
Az a húsz perc kell nekünk, oks?
Addig próbáljatok vkit keresni magatok helyett.

3:00-kor
MEGVANNAK A TÖRPSZAKÁLLAK!!! :lol:
Mindketten nagyon csecsék lesztek benne, és a tüsszögést meg kéretik visszafojtani a színpadon :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311274 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Idhren: Nóli, Ilmadrin, Estel, Adelard, Cue, Eglar be vannak osztva 5-6-ig (+a tánctanítók!!), nem tudom kiszedni őket. :? 6-tól semmilyen fellépő nincs beosztva, de ha 2 órán át nem lenne senki beosztva közülünk, összedőlne a rendszer... sorry. Max. az utolsó 20 percre eljöhetnek/kereshetnek maguk helyett mást (attól függ, hányan vannak épp).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311266 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
ó ó ilyen ennyire szeretitek a spirál matekfüzetemet?
jáj :D
amúgy mi lesz a királynői ruhám?
csak halkan érdeklődöm :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311265 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Füzet :D

Más!
Minden szereplő 5-től 6-ig legyen szabad a LEPen, mert akkor fogunk színpadon próbálni.

Felrakhatom a cuccost, ha tudom, meglátyuk, oks:)

köszi. vagy biztosabb az MSN?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311264 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Füzet :D

Más!
Minden szereplő 5-től 6-ig legyen szabad a LEPen, mert akkor fogunk színpadon próbálni.

Felrakhatom a cuccost, ha tudom, meglátyuk, oks:)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311259 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc

Remzymama/Tünde írta:

Idhren írta: Hehe :twisted:
Addig kap egy Romanat, vagy mi volt a neve azoknak a szerelmes füzeteknek :lol:


OFF
vagy egy matek spirál füzetet (csak hogy nehogy elszálljon)
ON


Tiltakozom! A matek spirálfüzet kardnak való, és nem Playboy-pótléknak!!! (ugye, Mil? ) :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #311255 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta: Nem lehetne mégegyszer feltenni a táncizenét leptáncgémélre? A vágottat mondjuk :oops:

léééécci... jhogy hallgassam rongyosra így a stámot?vagy valaki átküldhetné MSNen, vagy mindegy, csak nyáááááf

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311197 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Vewy! Akkor ugye, elhozod a tüncruhát holnapra? Előre is köszi. :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311128 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
No emberek, jó szarok voltunk ma, ennél már csak jobb lehet!!! :twisted:

De nem köl betojni (mondom én, ki kicsit be van :) ), és télleg az legyen, hogy mindenki hallgassa rongyossá a számot, és vegye figyelembe az általam leírt másodperces beosztást, illetve azt, hogy mindenkinek 4x8 üteme van, azaz számoljon, hogy egy-két-há-négy, stb. A zene mellett, természetesen.

A próba pedig:

Aki tud, az jöjjön holnap DU 5-re az Ajtósira , mert a Gondolinosok ott próbálnak, és hogy ne kelljen az ott szereplőknek sokat mászkálni, így hamarabb tudjuk kezdeni.

Aki meg előbb ér csak rá, az jöjjön 1-re a Fővámtérre , ahol a múltkor voltunk.

Mindenkit szeretnék látni valamelyik időpontban, aki szerepel, jó lenne az 5 órás.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.690 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére