Tánc

Több
17 éve 8 hónapja #313110 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Pont azt akartam mondani, amit Aeglos. ;) Nyitótáncnak a keringő szép. ^^
2 kalappal hozzá tudok járulni a produkcióhoz, ha minden igaz.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313105 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: emlékszik valaki a 2-3 évvel ezelőtti gót-keringőre? valami hasonló nyitótáncnak??? de persze a nyakkendős ügy is jöhet:D


Én is a gót-keringőt pártolom.
Vagyis gót-e vagy sem, mindegy, lényeg, hogy keringő legyen, vagy más olyan népszerű tánc, ami illik egy bál hangulatához, és a többiek is bekapcsolódhatnak a végén, mert ezért NYITÓtánc.

Mil: a nyitótánctól függetlenül szerintem össze lehetne hozni, mert a műsorba kifejezetten jó lenne...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313104 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Én mindenben benne vagyok, csak hétvégén legyenek a próbák, különben mégse tudok benne lenni :(
Ilyen kalaposat én is táncoltam már, de a legnagyobb gond a kalapokat összeszedni. Te tudsz szerezni?
Gót keringő? Nem tom milyen az, de nagyon izgin hangzik :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313091 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
emlékszik valaki a 2-3 évvel ezelőtti gót-keringőre? valami hasonló nyitótáncnak??? de persze a nyakkendős ügy is jöhet:D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313081 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Csápcsápcsáp... :) Szeretnék táncolni... Farsang, nyitótánc, akármi! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313054 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
ami nekem lenne az egy kifejezetten csajos koreográfia (tudjátok csajok férfiingben, nyakkendővel, bárszéken, kalappal :twisted: ), ilyen kicsit roxanne hangulatú, de nincs hozzá ennél több köze... egyszerű koreográfia, de nyitótáncnak meg hangulatalapozásnak jó...
mondjuk heti egyszer vmelyik hétvége délelőtt kb 2 órát... csak h ne legyen megerőltető :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312993 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Én nem égtem (ugye??).Még többször is szívesen előadnám, naon élveztem.Ja tánc, ha van rá lehetőség énis megint!Ennél durvábbat usem kaphatok már:).


Sztem kifejezetten menő volt... :D

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312986 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Eglar: kéretik nem összekeverni engem Nólindírrel! :D [size=9:22cmro3l](És akkor én sem mondom neked többet hogy Esgal... De az csak hullafáradtság okán ferdülhetett elő...) :lol: :oops: [/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312983 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Tőlem előadhatjuk, már mindeki tudja a szerepét, csak gyakorolgassátok :twisted:
Úgyhogy én is pártolom, idegeskedni már nem kell miatta :D
Másban szivesen részt veszek, de nem én szervezem. :roll: :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312720 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc

Rabyn írta: tanulj meg esni. Akkor nem lesz olyan kemény. Én anno tudtam, asszem meg is tudom még mutatni hogyan kell. (nem nem a harcművész esésre gondolok hanem a színpadira)


na jó... beismerem, hogy a lustaság volt az oka... 8) (mikor szept. elején a Gellért-hegyen gurulásztunk a talajon, semmi bajom nem lett, csakhogy szinten is kellett volna tartani...) :oops: *szégyenli magát* A 'kidöglés', az már cseppet sem volt gázos. :)

[size=9:1v47mfo9]Mellesleg Cuétól láttam már színpadi eséseket - nekem úgy tűnt, nincs sok különbség. De attól még szívesen megtanulom, ha megmutatod. :) [/size]

Nóli: A jól bevált tornatermi linó azért egy fokkal jobb.

Namarië: Csatlakozom Vewhez. Milyen???

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312718 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Milyen az erőszakos tánc? 8O 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312637 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Én nem égtem (ugye??).Még többször is szívesen előadnám, naon élveztem.Ja tánc, ha van rá lehetőség énis megint!Ennél durvábbat usem kaphatok már:).

Én nem lennék benen biztos.

nagyon- nagyon jó volt a Regardez-tánc!!! Kifejező, nem erőszakos, és az egészben volt valami végtelenül kedves.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312583 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Padló = általában kemény dolog. (Kivéve ha gyermekugráló a Városligetben. Bár én azt is nagyon szeretem...) Na de komolyan: asszem volt már közelebbi élményem egy pár színpaddal, és mindig ilyen. Még a balett padló is, ha nincs rendesen aládúcolva. Namindegy :)

Nyüfi a Táncesten volt nyúl. Rózsaszín :) Képek a www.detoxcreativeteam.fw.hu/ -n...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312571 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Eglar: tanulj meg esni.) Akkor nem lesz olyan kemény. Én anno tudtam, asszem meg is tudom még mutatni hogyan kell. (nem nem a harcművész esésre gondolok hanem a színpadira)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312568 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc

Angwen írta:

Laurelen írta:

Celebrom írta: Kérdésem Idhrenhez: elő fogjuk mi még ezt az izét adni valaha?
Csak m egy-két gondori csapattársam kérdi.

én pártolnám... :D


Úgy érted, égjen egyszer végre más helyetted? ;) :P :)

Amúgy én is pártolom! :)


Hááát... végülis miért ne? De csak akkor, ha nem olyan brutálisan kemény a padló, mint az AKG-ben... :P

Angwen: Nyüfi? Rózsaszín nyúl? Miről maradtam le??? 8O

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312555 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Én nem égtem (ugye??).


Nem jobban, mint Nyüfi a Rózsaszín Nyúl szerepében! ;) :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312545 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Ennél durvábbat usem kaphatok már:).


Ó, dehogynem! :P

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312543 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Én nem égtem (ugye??)

áh dehogy! :sungl:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312533 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Én nem égtem (ugye??).Még többször is szívesen előadnám, naon élveztem.Ja tánc, ha van rá lehetőség énis megint!Ennél durvábbat usem kaphatok már:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312472 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: miért, farsangig mennyi idő van még?

Kb. egy hónap, ha minden igaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312461 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
miért, farsangig mennyi idő van még?
nálunk az a-sok csináltak a szalagavatóra egy tök jó kalapos-székes nyakkendős férfiinges táncot, ami nem túl nehéz...
(atyaég már megint túlszervezem az életem segááz :D )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312451 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta: Farsangra lesz vmi tánc amibe lehet jelentkezni? :)


szerintem mindenki nagyon hálás lenne az MTT-ből, hogyha összedobnátok egy nyitótáncot. :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312423 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Na, végre nethez jutottam.
Először is, köszönöm a lehetőséget a Regardez-ben. Örülök, hogy részt vehettem benne. Külön köszönet Idhrennek és Narbnak a koreográfiáért és a türelemért. :D

Gratula a többi táncosnak is! Sajnos, nem láttam mindent, de amit láttam az nagyon tetszett. Ismét nagyot alkottatok! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312414 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Celebrom írta: Kérdésem Idhrenhez: elő fogjuk mi még ezt az izét adni valaha?
Csak m egy-két gondori csapattársam kérdi.

én pártolnám... :D


Úgy érted, égjen egyszer végre más helyetted? ;) :P :)

Amúgy én is pártolom! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312410 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc
Farsangra lesz vmi tánc amibe lehet jelentkezni? :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312350 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Kérdésem Idhrenhez: elő fogjuk mi még ezt az izét adni valaha?
Csak m egy-két gondori csapattársam kérdi.

én pártolnám... :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312331 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Kérdésem Idhrenhez: elő fogjuk mi még ezt az izét adni valaha?
Csak m egy-két gondori csapattársam kérdi.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312321 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
megint én, egy kis önreklám :D
ha valaki nagyon ráér és épp arra jár megnézhet engem szóló-szteppelni január 13.-án a Keken (kertészeti egyetem), sulis szalagavató, 1200 a belépőjegy, csak ha valakit érdekel ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311779 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
hát huhhuhhuh
izé
na
szóval
vágjunk bele

Idhren & Narb tánc: isteni ötlet ugyebár, kivitelezése is remek, gondolom volt benne egy jó adag idegeskedés és hajtépkedés a részetekről, de örülök neki nagyon hogy kitartottatok és végül nagy sikerrel meg is csináltátok... ugyehogy ment nélkülem is? :P önbizalom lányokfiúk, mert amit csináltok azt jól csináljátok!

Molylepkéim: :twisted:
köszönöm az élményt meg a próbákat meg úgy mindent... még szombaton visszanéztem videón, abszolút rosszabbat vártam.. egész bravúrosan sikerült megoldani mindent, bár a szólóim katasztrófák de máskor majd nem imprózom :D
legközelebb azért hamarabb nekiesünk! :D :D:D

Lacii & Orsi: még mindig szeretem ezt a táncot, valóban egy kicsit túl sok a technika, de attól függetlenül nagy élmény amikor két ennyire tehetséges ember táncol együtt...

Julcsszóló: wihihi :D
ha egy kicsit több "akció" lett volna benne, tutira osztatlan sikert aratsz... tovább kell kísérletezni ezzel az eszközös stílussal, rengeteg fantázia van benne...

Ladisszóló: attól függetlenül hogy félimprovizáció volt, lekötött és elbűvölt, mert érezni lehetett benne hogy miről szól... valahol ez a tánc lényege, hogy átadjuk az érzéseinket, néha örömöt, néha kétségbeesést... nekem nagyon tetszett

mindenkinek köszönöm az erőt, a türelmet, a kitartást és az egymásba vetett hitet és bizalmat... rengetegmindent kaptam, azokat is köszönöm
*szipp* :meghatódott:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311604 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: sztem az volt kicsit fura, hogy láccott a lábad, és valahogy hiányzott a mozgása.

Ööö na látod EZ volt a baj. Hogy próba híján mozdulni se mertem, mer még leesik vagy ilyesmi. :D :D

Idhren írta: Ladis, és Orsi (?): fúúú... Nekem talán ez a favorit. A zene is nagyon, de ti nagyon szépen éltetek együtt a színpadon

A zene nagyon kattogott. Szar volt a felvétel, azt hittem, csak én hallucinálom be, de nem, mert Anyu is azt mondja, hogy nagyon zavaró volt... sztem ezt még úgyis fogjátok előadni vhol, be kéne szerezni egy nem leöntött és kettétört CD-t :) Bár ezt már mondtam, szívem.

na, elhúztam, továbbra is köszönöm a kritikákat :)

Julcsi az aranyszárnyastapír

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.711 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére