Tánc

Több
17 éve 3 hónapja #314155 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem is jobb a hétköznap, péntek kivételével, ha nem , lehet h megtom oldani, de jövő héten max csak fél 6-ig.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314153 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem csak most kezdődnek igazából a vizsgáim, január végéig nem érek rá táncolni, majd Rabyn próbál helyettem.

Hétvégén majd táncolunk a Margitszigeten, hóban.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314152 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Fin: A hétvégi napok nekem is eszembe jutottak csak hol? ADS akkor nincsen.

Naa kinél van akkora hely, hogy elférjen 12 táncpár?:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314150 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tánc
Részemről kedd vagy csütörtök hét óra még megoldható párszor.
Az az érzésem, hogy kombinálni kell a héköznapi és a hétvégi próbákat. Én alaplépést már elégszer megtanultam. Sok időt már nem szeretnék arra szánni.

Mi lenne, ha a koreográfiára két hosszú hétvégi napot szánnánk? Talán több esély van kevesebbszer hosszabb időre mindenkinek összejönnie, mint hetente két-két órára. És ha addigra egy-egy alkalommal mindenki megtanulja az alapokat, szerintem simán elég lenne.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314149 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem jó lenne a péntek este 8tól akár de Alynrak nem hiszem.
Fincéken kívűl mindenkinek jó lenne a 6tól időpont? Vagy akár picit korábban?

Ruhát meg gyorsan találjátok ki mert mostanában jön meg anya ruhapénze és csak akkor fogok tudni valami összeszedni. (pl estélyit:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314148 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Irunien írta: Kincső: csak 8 táncos kell Milnek, és így sztem elfér a színpadon. Ha meg nem, hát előtte lesz. :wink:
Kedden lemérem akkor a színpadot, és megmondom mekkora pontosan.

pusz.. :wink:


Már most 9 :D
Emlékeztem, h. 8-at mondott, de aztán nagyon beindult az a névsor :P

De ha 10 a limit, akkor jó, csak gondoltam ezt jobb tisztázni :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314147 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Kincső: csak 8 táncos kell Milnek, és így sztem elfér a színpadon. Ha meg nem, hát előtte lesz. :wink:
Kedden lemérem akkor a színpadot, és megmondom mekkora pontosan.

pusz.. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314145 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
ne félj, nem leszünk 10-nél többen, az a limit ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314144 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Mil! Mielőtt tízezren lesztek, várjatok egy kicsit, mert kedden mennek a többiek (=többi szervező, én nem tudok) megnézni a helyszínt (eddig Iru látta csak élőben, mi meg képről), és akkor meg fogják tudni mondani, mekkora a színpad! Húsz táncos lehet h. nem fér el rajta... :P :!:

(A keringő esetén ez nem gond, mert az a báli rész, azaz effektíve a "táncoljunk!" programpont kezdetén lesz, amikorra már széttoljuk a székeket. A műsor ellenben még a színpadon.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314142 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
óóóóhhhh... :crying:
hát erről a keringő szervezkedésről lemaradtam...pedig mennyire szerettem volna én is táncolni..

Csak annyit irnék még esetleg, hogy ha esetleg valaki még sem szeretne táncolni, vagy valami közbe jön neki, szóval ha kell még páros, én Andrissal szivesen jelentkeznék... :oops: :oops:

Szóval legalább van tartalék :wink:

pusz :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314135 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Nya, megoldódhat a rejtély és a névlistába be lehet írni, hogy Narbeleth Felagunddal táncol.

Ruha: Hmmm... szerintem az is jó, ha különböző estélyik és egyenmaszk, de kitalálhatunk valami egységes dolgot is. Az lenne a jó, ha mindenkinek lenne baromi széles ujjú szép felsője...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314124 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
nem mondom hogy olvass vissza mert nem hiszem hogy megtalálnád :D
szóval ilyen csajos tánc széken kalapban-nyakkendőben-férfiingben :D
gyereeee ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314122 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tánc
én tök szívesen jönnék, ha tudnám, mi az :D
ezenfelül megpróbálok phóbákra is eljárni.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #314118 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
na, kalapos táncra jelentkezett eddig:

Mioni
Ryana
Aeglos
Idhren
gillz
Narb (ha jó az időpont)
Iru
Ring (még nem biztos)
meg én...

valaki volt még? kicsit lyukas az agyam meg annyit írtatok azóta hogy csak na :D
még kéne legalább egy ember mert párosan kéne lennünk...
hangsúlyozottan nem nehéz koreográfia és szép és pozőőr :D
naaa?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314109 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Okés, akkor csapjunk le a koreográfiára!
De: VIZSGAIDŐSZAK UTÁN legyen az első óra...

Az én időbeosztásomat még nem tudom, mert még nem volt tárgyfelvétel...

Gillz majd vegyük fel a kapcsolatot MSN-en valamikor, mert van 1-2 ötletem :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314096 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Ryana írta: Vmi megközelítő ötlet van rá, milyen öltözéket szerezzek?


A kérdés jogos. Most akkor vegyes cuccban feszítünk, és mindeki megoldja, ahgy tudja, vagy egyen tánci ruha, vagy mi? Eleve, milyen stílusú ruha kell? stb.stb...

Ja, és a zenék...
Jó volna hallani őket. Ha mp3ban vannak, akkor 10 megáig el lehet küldeni a leptanc@gmail.com -ra. Letölteni ugyanerről lehetne, jelszó: 1234tolkien.
Megosztanátok velünk a zenéket? :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314095 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Későeste táncolni mondjuk tényleg elég vad. xD
Részemről h bonyolítsam az ügyet, én a vidéki-pestentanulós csoportot erősítem, aki hétvégenként néha hazajár. >:) Szóval nyilván ha a péntek/szombat lesz megszavazva nem kekeckedek, csak néha eresszetek haza, és ne egyetek meg, majd gyorsan önszorgalomból elsajátítom legközelebb a "tananyagot". x)

Vmi megközelítő ötlet van rá, milyen öltözéket szerezzek?

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314093 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Nekünk Estellel csak a hétvégék jók, meg a péntek délután esetleg hattól. Tudom, gáz vagyok, de Pécsről cuccolunk fel, és sajna csak így fog menni.
De én zt előre közöltem!

Áthidaló javaslat: alaplépés tanuláshoz lehet külön időpontokat is összeszedni, akkor még nincs koreográfia, nem? Tudom, több idő a koreográfusoknak, de túl lehet élni :wink:

[size=9:22n3iaoq]Segíthetek én is koreografálásnál? Csak ötletszinten, mert amatőr vok, de szivesen segélnék :) [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314089 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc
ADS nyolcig van nyitva..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314077 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Igaz, hogy jobb a délután, de végül is megoldható a péntek este is (a jövő héten biztosan), csak nem akartam olyan későn menni, mert akkor már biztos fáradt leszek a tánctanuláshoz, meg előfordulhat, hogy ütközni fog más programmal.
A szombat délután elvileg jó.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314076 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta: Felagund: Brandír már írt be zenetippet, ha beírod a szám címét, előadóját, rá lehet keresni altavistán stb..


Szerintem jobb lenne, ha csak a táncosok tudnák ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314063 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem szinte absz nem jó a péntek és egész hétvége jövőhéten. Ha mégis (bár neccesen) akkoris max fél 6-ig.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314060 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
ha pénteken 8tól mindenkinek jó, és van hely rá, akkor nekem jó :P
szombat délután elég necces, bár asszem megoldható. csak asszem ADS akkor nincs.
Finc: másik hétköznap? ha mondjuk eleve este hattól próbálunk 8ig, akkor aki hétre jön, az is tud bekapcsolódni.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #314059 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Illének nem jó a késő este, max 7-ig...
Finc meg csak 8-tól ér rá...
Esetleg kezdjünk el gondolkodni egy szombat délutánban?
Akkor be lehet jutni az ADS-re?

Felagund: Brandír már írt be zenetippet, ha beírod a szám címét, előadóját, rá lehet keresni altavistán stb..

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314058 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc

gillz írta: Narb, csapjunk le gyorsan a koreográfiára :mrgreen: ha már "hivatalosan" mi rakjuk össze, akkor már nyugodan felkérhetünk segíteni bárkit :P


Zenére van már ötletetek?
Ami azt illeti nekem volna kettő is, egymástól eléggé különböző paraméterekkel...
"Hol, s mikor mondhatjuk el ezt?"

(az idézet forrása rejtvény tárgya :) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314057 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Tök jó az a megoldás, amit Nóli mondott, de szerintünk (Mil és én) jobb lenne, ha nem az egész arcot befedő csak szem körüli maszk lenne. A lányoknak lehetne pálcás, a fiúlnak viszont nem, mert akkor, hogy táncolnának?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314056 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon köszi! :D Egyszer már lemaradtam egy nyitókeringőről, még egyszer nem szerettem volna :)

Próbaidőpont: A péntek délután nekem este nyolc órakor kezdődik :? (addig meló) De szívesen rászánom az éjszakáimat 8)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314053 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Gillz, rosszul látod, mert Brandirék lettek volna a tizenharmadikak.
Aeglos javította is a listát, idézem:

Aeglos írta: 1. Idhren - Estel
2. Hanna - Gandalf
3. Esgal - Ery
4. Gillz - Dreamer
5. Ring - Rhatzka
6. Vewy - Márk
7. Cue - Eglar
8. Narbeleth - (lesz párja)
9. Rabyn - Alyr
10. Ryana - Celebrom
11. Finc - Brandir
12. Ille - Levente (tesóm)


[size=9:258pwbzf](ha szabad, akkor én azért odapofátlankodnék az első pár próba azon részére, amikor még nem a koreot veszitek és jó az időpont, hadd okosodjak 8) bár a bálon is lesz keringőtanítás, de akkoris. :) (OFF: Dreamer ez még nem számít apróbetűnek, mert olvasható :P /ON))[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314050 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
ha jól látom, Ádám, veletek van meg a 12 pár.
keringőlépések mellé meg még lehet kismillió olyat kombinálni, h a csaj "kiinteget", külön forog, körbejár, no meg a kalács, a kereszt, meg egyéb agyament tömegformák :D

ha bécsizni többen tudnak, akkor szvsz is legyen az (ha rengeteg idővel rendelkeznénk, akkor lehetne mellé egy kevéspáros angol is :D ).

Narb, csapjunk le gyorsan a koreográfiára :mrgreen: ha már "hivatalosan" mi rakjuk össze, akkor már nyugodan felkérhetünk segíteni bárkit :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314033 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc
Brandirék javára mi Kincsővel lemondjuk a részvételt.
Meg amúgyis szervezünk, jónéhány más dolgunk lesz, fellépés is reményeim szerint...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.953 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére