Tánc

Több
17 éve 7 hónapja #315075 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Újabb fejlemények:

Mai magyar politikai rendszer vizsgámra készülés közben megírtam az első órák menetrendjét.

EZÚTON szeretném mégegyszer jelezni, hogy aki keringőt akar tanulni, az jöjjön függetlenül attól, hogy benne van-e a koreográfiában és hogy van-e prája. :!: Továbbá azt is szeretném jelezni, hogy nem csak a "topogós" keringő alapokat szeretném letanítani, hanem én az alapok alatt a rendes versenyeken látott keringő haladást, tartás alapjait stb. szeretném megtanítani az első órákon. :!:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315072 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Sztem egy jövőhét péntek elég jól hagzik, nem?
[size=9:2huivb6n]Mármint ha a vizsgázókat is megvárjuk. Én az utolsó vizsgát csütörtökre tudom.
És tudom, fogjam be... :oops: [/size]


Nos, akkor azt szeretném kérni mindenkitől, hogy a leptanc-os gmailra tessék elküldeni azokat a zenéket, amiket igazán igazán szeretnétek, hogy Gillzzel meghallgassuk őket és tudjunk dönteni! (Vagy küldje át nekem MSN-en a zenéket, ha a g-mailre nem tudja) :wink:
Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315052 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Jövő7 péntek jó nekem

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315028 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Sztem egy jövőhét péntek elég jól hagzik, nem?
[size=9:3k4gux4i]Mármint ha a vizsgázókat is megvárjuk. Én az utolsó vizsgát csütörtökre tudom.
És tudom, fogjam be... :oops: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315023 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Próbarend: Nekünk február 5-től van tantárgyfelvétel Neptunon, addig nem tudok órarendről nyilatkozni. A munkahelyemen előző héten kell mindig felírnom magam (legalább 3 napra), így jóval előbbre megmondani nem tudom, mikor dolgozok pontosan. De a jövő héten nem lesz egyetemem, az biztos, melóhelyről pedig még nem kaptam értesítést, de becsúszhat még.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315018 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Egyébként nincs meg valakinek AraM Kachaturiantól a Masquerade szvitből a keringő?

Szerintem nagyon jó keringő, de nekem csak bakeliten van meg.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315012 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Gmail 10 megáig elküldi, de attól még nem biztos, hogy Inczy fiókja fogadja :roll:
Akkor CD összeállítás... Mert azér szivesen táncolnék rájuk :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315011 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Alyr Arkhon írta: Nem küldöm be a zeneblokkba, mert túl nagy fájl mindkettő és semmilyen levelezőcucc nem hajlandó csatolni.
(a legtöbb meg se próbálja)


szvsz elég m,egírni Inczynek, h ez a szám kéne. max viszaírja, h lécci hozd el cd-n :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315010 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Nem küldöm be a zeneblokkba, mert túl nagy fájl mindkettő és semmilyen levelezőcucc nem hajlandó csatolni.
(a legtöbb meg se próbálja)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315005 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Alyr Arkhon írta:

Aranill írta:

Ringbearer írta: neee máár keringőre keringőzni az olyan gáz!! :twisted:


Warum? Persze tuc-tuc zenére is lehet lejteni (???) :cry: :oops: 8O



Azért nem csak ez a kétfajta zene van... Ha lejjebb körülnézel, láthatod, hogy egy ideje erről folyik a beszélgetés.


(ha az Ergo Bibamus túl hosszú... akkor Sol Solo? Az csak 4.24 és ebben bennevan a fel- és levezetés is)



Sztem a hosszúság nem gáz, ha jól meg lehet vágni (azaz van a száman lehetőség rá), akkor sztem segáz. A két szá közül nekem az Ergo Bibamus tecc jobban. A Sol Solo kicsit egysíkú koreografált keringőnek. De küldd be zeneblokkba.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314984 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Aranill írta:

Ringbearer írta: neee máár keringőre keringőzni az olyan gáz!! :twisted:


Warum? Persze tuc-tuc zenére is lehet lejteni (???) :cry: :oops: 8O



Azért nem csak ez a kétfajta zene van... Ha lejjebb körülnézel, láthatod, hogy egy ideje erről folyik a beszélgetés.


(ha az Ergo Bibamus túl hosszú... akkor Sol Solo? Az csak 4.24 és ebben bennevan a fel- és levezetés is)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314983 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: neee máár keringőre keringőzni az olyan gáz!! :twisted:


Warum? Persze tuc-tuc zenére is lehet lejteni (???) :cry: :oops: 8O

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314950 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Olorin.papa írta: Esetleg talán lehetne kérni lemezt, amin van keringő...


Egyébként van már "rendes keringő", amit Nóli küldött a mailcímre. A Kilar keringő...
Sztem az még különösen szép is.
[size=9:1c3hkz3a]Mondjuk, a voksom nem arra adnám, de nem ragozom :D Műveletlen .... vok :P [/size]

Ja, egyébként a 30-a kedd. Szerdától számtsunk próbákra? Mert akkor úgy szervezek. Most még lehet hétköznap, amíg nincs egyetem :D
És ugyan keringőztem már, de nem árt eg kis felfrissítés alalépések terén :oops: :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314949 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc

Felagund írta: konkrétan mi a problémád a From the inside-dal? _NEM_ a Linkin Parkkal, a számmal magával...

Részemről az ordítozós rész...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314947 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: neee máár keringőre keringőzni az olyan gáz!! :twisted:


Hehe :lol:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314945 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
neee máár keringőre keringőzni az olyan gáz!! :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314931 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Tánc
Esetleg talán lehetne kérni lemezt, amin van keringő...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314929 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Tánc
Mindenre lehet csak akarat kérdése :P

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314928 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Gandalf írta: És az István, a király "Unom a politikát!" c. számára szintén lehet.


:D tényleg.
meg az Art of Noise: Robinson Crusoe c. számára is :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314926 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
És az István, a király "Unom a politikát!" c. számára szintén lehet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314912 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tánc

Gandalf írta: Nekem mindegy, csak jó előre szóljatok, mert ha esetleg lesz meló, akkor úgy osztom be magamat a munkahelyemen!

A Nils Holgersson zenéjére is lehet keringőzni. :P


Magyar vagy német verzió? Mert a németre én brrrrr :?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314909 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem mindegy, csak jó előre szóljatok, mert ha esetleg lesz meló, akkor úgy osztom be magamat a munkahelyemen!

A Nils Holgersson zenéjére is lehet keringőzni. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314891 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Jan 31én vizsgázom utoljára.
Utána ráérek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314886 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Engem +int +...-tak!uhogy van még 1pár vizsgám!Jövőhéten még absz nem érek rá éppen ezért.Csak szóltam.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314883 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tánc
:visít: amennyiben a " vagy azon a héten" a 30. utáni dolgokat jelenti, akkor nem visítok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314878 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Felagund írta:

Narbeleth írta: Nos, plusz információ: Kiderült, hogy január 29-én van az utolsó vizsgám, tehát felőlem már 30-án, vagy azon a héten lehet egy próba.


Ha egyedül akarsz táncolni, ám legyen harmincadikán, de én bizony a másnapi vizsgámra fogok készülni.

Drímör: konkrétan mi a problémád a From the inside-dal? _NEM_ a Linkin Parkkal, a számmal magával...



Ezt tehát úgy vettem, hogy te visítottál (ahogy kértem), hogy te vizsgázol :wink: !

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314833 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc

Felagund írta:

Narbeleth írta: Nos, plusz információ: Kiderült, hogy január 29-én van az utolsó vizsgám, tehát felőlem már 30-án, vagy azon a héten lehet egy próba.


Ha egyedül akarsz táncolni, ám legyen harmincadikán, de én bizony a másnapi vizsgámra fogok készülni.

Drímör: konkrétan mi a problémád a From the inside-dal? _NEM_ a Linkin Parkkal, a számmal magával...


Felagund, a tapintat megtestesítője vagy, ami olykor ésszel sem párosul.

Ja, és tudom, lusta vagy visszaolvasni, ezért bántaszt meg másokat ;)

Az első pár próba az alaplépéseket fogja venni, nem a konkrét koreográfiát. Valamint olvasd el, mit is ír Narb. Azt, hogy "Harmincadikán próba!", vagy hogy " azon a héten"..

Rosszkedvű vagy, haver?;)

A "From the Inside"-al az a bajom, hogy LP szám :P . És hogy az eredeti mondanivalót elég nehezen lehet keringőben átadni. Aláfestő zenének meg - LP - tucatzene.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314807 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Nos, plusz információ: Kiderült, hogy január 29-én van az utolsó vizsgám, tehát felőlem már 30-án, vagy azon a héten lehet egy próba.


Ha egyedül akarsz táncolni, ám legyen harmincadikán, de én bizony a másnapi vizsgámra fogok készülni.

Drímör: konkrétan mi a problémád a From the inside-dal? _NEM_ a Linkin Parkkal, a számmal magával...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314798 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Nya, meghallgattam a Sol Solot.
Kellemes zene tényleg, de el fogunk rá aludni...

Én mindenképpen szeretnék valami egészen lendületeset :twisted: (ezért mondtam az LP-t, mint nemgót zene :P )
Szóval nálam továbbra is ott a voks, már csak azért is, mert arra indult el az agyam, ötletek terén.
Ergo bibamus is jó, de azzal muszáj lesz valamit csinálni, megvágni vagy belerakni mást is, mert különben tényleg vontatott.
Szép zene a Blackmoore's Night is, csak most én személy szerint nem szempillarebegtető romantikus keringőt szeretnék. :oops: Xorry.. :oops:

Ja és amúgy nem igaz az, hogy keringőzni bármilyen zenére lehet (Végül is szambázni is lehet death metalra... csak nem az a ritmus...), illetve lehet, csak nem érdemes...


Én sem. De könyörgöm: ne tucatzenére táncoljunk (este a "zene" topicban kifejtem, példákkal:D )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314775 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Nos, plusz információ: Kiderült, hogy január 29-én van az utolsó vizsgám, tehát felőlem már 30-án, vagy azon a héten lehet egy próba.
Tárgyfelvételem 4-én este van, úgyhogy utána már egészen biztosan tudni fogom, hogy mikor érek rá, meg mikor nem.

Gillz veled mi a helyzet? Hogy legyen, várjuk meg a tárgyfelvételeket, vagy csapjunk bele a lecsóba? :D

Visítson az, akinek még van vizsgája azon a héten!


én nem ragaszkodom a tárgyfelvétel megvárásához :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.684 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére