Tánc

Több
17 éve 9 hónapja #307828 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Minerva írta: :oops: remélem, nem gáz :D


Dehogyis!!! :D
Tök jó ötlet, nekem is erről jutott eszembe.
Mert jó nagy tárhelye van ám :wink:
Ja, és Chat-elni is lehet vele, szal ha vkinek nincs msn-je, onnan is dumálhatunk hétvégétől a szervezés kapcsán.

Ha nem írkáltok, ki mi akar lenni, beosztalak titeket én.
Remélem az úgy jó lesz, mert jövőhét elején már akarok egy próbát.
Gondolkozzatok időponton, és helyen, mert nálunk nem férne el az egész bagázs :)
Kincső: Batthyi-ba nem lehetne menni?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307786 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
:oops: remélem, nem gáz :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307697 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Majd ha lesz próba egyeztetjük a szöveget, addig még agyalok, de 1-2 már van, estetleg a mailcímre irom.


Oks.
Mail-címre átrakom az információdúsabb hozzászólásaimat.
Ti si tegyetek így, ha vmit fontosnak tartotok.
Tárgyba írjátok, hogy mikori a hsz, és ki írta.

Érdemes oda ellátogatni, mert ha vki szeretne gmail-es fiókot, meghívhatja magát. Másként nem lehet. (Minerva asszem már meg is tette, ugye? :wink: 8) )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307687 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Majd ha lesz próba egyeztetjük a szöveget, addig még agyalok, de 1-2 már van, estetleg a mailcímre irom.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307684 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Van egy Orkunk Hugocskám személyében, és lehet, hogy egy Entünk és egy Harcosunk Maglor és Angwen személyében.
Gyűlünk :twisted:

Celebrom írta: Izé egykét jó szöveg az osztáshoz nekem is eszembe jutott.
Beírjam?

Naná, hogy írjad :)
Úgy néz ki, ketten fogjuk elvinni a hátunkon ezt az egészet. :P Szegény emberek :lol:

NÉP!
Beírtam a forgatókönyvet. Idepakolom (mailcímre nem merem, mer nem olvassátok el :P ), kicsit hosszú.


Forgatókönyv/gondolatok

[size=9:kaf5ieme]1. Elején, amíg a plim-plim tart

- Itt még nincs tánc, de már beszéd se igen lehet, mert nem hallatszódna a zenétől
- Partyarc forgószéken ül, fülhallgatóval (TV/Számítógép)
- Kicsit agresszívkodás az mtt-sek részéről, esetleg, ellopni a fülhallgatót, "pattogás", miegymás
- Középre húzzák, forgatják
- Utolsó taktusban bekészülnek a táncra

2. Térképes rész

- Tánc, ugrálós, főleg itt egyforma koreográfia mindegyik mtt-snek (ha egy lesz, természetesen mindegy)
- Partyarc unatkozva, utálkozva a székéből
- Nagy Középfölde térkép a háttérben (ez végig a középpontban van), ezt mutogatják, még elé is gurítják a PA-t esetleg

3. Emberek / Harcosok

- Harcosok verekszik be magukat
- Mtt-sek lelkesen mutogatják őket
- Egyik meghal -> kevésbé lelkesek
- Király/nő elismeri lovagja tettét (ha kevesen vagyunk, Király kilőve)
- Legyintenek, mennek tovább

4. Törpök

- Törpök jönnek be, felszerelésük fejsze, csákány esetleg, szakáll, meg ami még kell -> gyorsan átpártolnak hozzájuk
- Ékszereket válogatnak, köveket, mittomén
- Megpróbálnak benézni az egyik ruhája alá, hogy megvizsgálják, hímnemű-e, avagy nő -> mérges lesz, megijednek, júj!

5. Ent

- Ent lépked be lassan
- Mtt-sek nagy örömmel üdvözlik
- Mintha PA is érdeklődne -> hívják
- Ent furcsának találja őket, lehajol, ilyesmi
- Ágak! (műlevelek?)

6. Orkok / Nazgúl

- Csapat marakodó ork rohan be
- Köztük "libeg" egy lidérc is
- PA is odajön
- Nekiállnak együtt agresszívkodni, erejüket fitogtatni az orkoknak
- Mikor be akarnak vágni, lidérc odakapja a fejét -> orkok kergetik őket

7. Tüncök

- Tündék vonulnak be (->orkok elmenekülnek)
- Egy táncol, egy hárfázik/lantol :) (pasi), egy fésülködik
- PA ámul, és bámul -> egyre inkább bekapcsolódik
- Menőn táncolnak, a tüncöket utánozva, enyhén parodisztikusan :P

8. Hobbitok

- Hobbitok táncolnak be sörrel, kosárkával a kezükben, szalmakalap a fejükön
- Esznek, isznak -> mtt-sek és PA is bekapcsolódnak
- PA ugyanúgy járja velük
- Sauté! -> mindenki (az idáig megjelent népek is) felugrik

9. Együtt

- Mindenki együtt nyomja, Banzai!
- Körtánc, Körbehopp, ilyesmi (ötlet?)
- Fontos: Lidéc és Ent egymás karjába kapaszkodva járja a táncot (körbehopp)
- Végén mindenki saját pozíció
- PA Karjába kap egy mtt-st, másik kettő kétoldalt valami akrobatikus elemet produkál (ha van)
- És vége

THE END[/size]

Gondolkodjatok, hol tudunk próbálni.
Viszonylag nagy terem kell, nemelég egy szoba :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307563 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Izé egykét jó szöveg az osztáshoz nekem is eszembe jutott.
Beírjam?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307560 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Akárhogy számolom, még mindig kevés. Az lenne a legrosszabb, ha most akadnánk el, mikor már félúton vagyunk. :(
Táncoskedvűek, légyszives! :idea:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307558 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Örülök, hogy jelentkeztek :)

Celebrom írta: Én már írtam abba a közös izébe! :)


Jól tetted, de sajna asszem az emberek nagy része cak a topicot olvassa :(
De sebaj, mert jó ötlet, de én úgy képzeltem, hogy a party-arc (azaz te) gurulós széken ülne, és azzal egy csomó látványos dolgot lehetne művelni...
De majd még kialakul.

Nép!
Szeditek le a zenét? Mert pénteken eltünik.
Megírtam az agyamban megjelent forgatókönyvet, holnapra begépelem, és felpakolom. Vagy ide, vagy ha hosszú lesz, akkor a mail-címre.
Jó lenne, hogy ha megírnátok, ki minek érzi magát. Lehet több variációt is írni, hogy legyen választási lehetőség.

Íme a lista (dőlt betűvel a már meglévő emberkék):

-unatkozó partyarc 1, vagy több, attól függ, hányan leszünk / Celebrom... + a gurulós szék :twisted:
-mtt-sek 1, vagy több / Én (mivel én csinálom a koreográfiát, de ha valaki menőbb lesz nálam, akkor cserélünk :) ), más még nem jelzett vissza
-emberek 2 harcos + 1 király/nő, ha lesz ember
-törpök 2
-ent 1 (valaki MAGAS!...sajna Gandalf nem ér rá :( )
-orkok 2, vagy több
-lidérc 1 szintén magas / Estel
-tüncök 2 nő,az egyikük tüncitáncizik(szépet :) ) + 1 férfi lantos
-hobbitok 2 vagy több / Kincső

Akik még ezen kívül jelentkeztek:
(Mil?, te még azóta nem írtál, azért nem írogattalak bele), Narb, Minerva, Adelard, Ilmarien, Nóli, Ille

Orknak is lehet lenni kérem szépen, mert azoknak lesz egy nagyon menő jelenetük :)

Akik jelentkeztek, írjanak, lécci. Ide is lehet.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307384 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Én már írtam abba a közös izébe! :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307362 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Én is jelentkezhetek tucattüncnek, de csak ha tényleg egyszerű lesz, és ha időben is megoldható. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307324 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Esetleg én is jelentkeznék ha nincs elég emberke :)
Olyan kis egyszerű cucira :P
lelkesedés van csak egyéb nincs. Mint pölö tehetség meg gyakorlat.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307288 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta: tucatnépnek mi dolga lesz? én szívesen vállalok komolyabbat is ha lehet még.) (lelkesedés megvan csak a nethozzáférés hiányzott az elején :D ). de ha nem akkor nekem mindegy a szerep.)


Az az igazság, hogy meglátjuk, oké?
Mert ha nem leszünk elegen, akkor sajna sok jól táncoló embernek kell kicsit háttérben maradnia, mert lehet, hogy csak egy, vagy kettő fog végig pörögni... De a koreográfia úgy lesz megalkotva, hogy mindenkinek lesz szerepe, és a saját jelenetét akár ő maga is kitalálhatja. Megbeszéljük, de még egy hetet várok a jelentkezőkre. :)
Utána kezdjük a próbákat. Remélem addigra lesz egy "végleges" koreográfiám, amiből ki lehet indulni. :D
Hétvégén nemigen leszek netközelben, (most se lennék, csak megoldom :) ) úgyhogy ha valaki próbálna embereket toborozni, akikről tudja, hogy szeret kreatívkodni :) , az sokat segítene.

Üdv népek!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307286 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Jaj, de jó, úgy örülök, hogy egyre többen vagyunk!!! 8)
És mint említettem alább, egyre jobban félek... :lol:

Kincső (Thilanna) írta: Annak meg pláne :mrgreen: Pláne ha sikerül olyan időpontot találnod, amikor se Fornost, se Gondolin, se "kórus", se egyéb dolgom nincs. 8O :oops: :)


Ne izgulj, a tucatnépeknek sztem viszonylag kevés próbájuk lesz, igazából az összpróbákat lesz nehéz majd kivitelezni, de megoldjuk :wink:

A zenéről...
Amit beraktam linknek, az a számnak csak az eleje, erre még nincs is tánc, csak az előkészítés. Utána van a cucc... Sebaj, asszem megpróbálom megoldani máshogy.

Más: Mindenki írja meg nekem priviben, hogy milyen feladatra érzi magát alkalmasnak. Én az első hsz-ekből kiindulva Narbot, Milt és Jómagamat képzeltem lelkes táncosoknak, és az unatkozó partyarc... Mit szólnál a szerephez Celebrom? :twisted: Viccen kívül, asszem menne neked. De lehetne belőletek is több... :lol:
De ez még változhat, ha úgy látjuk jobbnak, szóval kérem az ötleteket.


tucatnépnek mi dolga lesz? én szívesen vállalok komolyabbat is ha lehet még.) (lelkesedés megvan csak a nethozzáférés hiányzott az elején :D ). de ha nem akkor nekem mindegy a szerep.)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #307285 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Nem tűnik túl nehéznek :) , uhogy rendben. Szóval akkor én leszek a H.V.CS. meg a laza gyerek :) (menni fog).
Nemtom, de lehet h ha többen nem jövünk össze, végülis 1 partyarc vs 1 Tolkien fun is megteszi.


Igen, én is így kezdtem az elképzelést (eredetileg Apa Fia konfrontáció lett volna, de a rengeteg hímnemű jelentkezőtől tartva elvetettem az ötletet :lol: ) Majlesz valahogy.

Nép!
Csináltam magunknak egy mailcímet ( leptanc@gmail.com ), oda lehet mindenkinek küldözgetni mindenfélét. Oda akartam én is elküldeni a tánczenét, de túl nagy volt a fájl. Szal:

keresőbe írjátok: www.gmail.com
azonosító: leptanc
jelszó: 1234tolkien (eredeti mi? :wink: )

Oda írtam, ott a zene végül, le lehet tölteni. De siessetek, mert csak 7 napig aktív a cucc, utána törlődik.
Ennyit tudtam tenni, remélem lesz eredménye :)

JELENTKEZZETEK!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307283 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Nem tűnik túl nehéznek :) , uhogy rendben. Szóval akkor én leszek a H.V.CS. meg a laza gyerek :) (menni fog).
Nemtom, de lehet h ha többen nem jövünk össze, végülis 1 partyarc vs 1 Tolkien fun is megteszi.
Wow ez tesszik, ha rendesen nekiállunk naonjó lehet.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307269 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Jaj, de jó, úgy örülök, hogy egyre többen vagyunk!!! 8)
És mint említettem alább, egyre jobban félek... :lol:

Kincső (Thilanna) írta: Annak meg pláne :mrgreen: Pláne ha sikerül olyan időpontot találnod, amikor se Fornost, se Gondolin, se "kórus", se egyéb dolgom nincs. 8O :oops: :)


Ne izgulj, a tucatnépeknek sztem viszonylag kevés próbájuk lesz, igazából az összpróbákat lesz nehéz majd kivitelezni, de megoldjuk :wink:

A zenéről...
Amit beraktam linknek, az a számnak csak az eleje, erre még nincs is tánc, csak az előkészítés. Utána van a cucc... Sebaj, asszem megpróbálom megoldani máshogy.

Más: Mindenki írja meg nekem priviben, hogy milyen feladatra érzi magát alkalmasnak. Én az első hsz-ekből kiindulva Narbot, Milt és Jómagamat képzeltem lelkes táncosoknak, és az unatkozó partyarc... Mit szólnál a szerephez Celebrom? :twisted: Viccen kívül, asszem menne neked. De lehetne belőletek is több... :lol:
De ez még változhat, ha úgy látjuk jobbnak, szóval kérem az ötleteket.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307220 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Én is jelentkeznék... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307209 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: najó, akkor lesz egy indriszkét kérdésem
hány lelkes jelentkező akadna erre a táncszínházos cuccra?
mert végülis egy próbát megér
na, mit gondoltok? :twisted: :D :D:D


én szívesen benne lennék,ahogy az időmbe belefér, persze :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307202 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ha kevés időkapacitást igényel... akkor tucatembernek igen...

Tucat-Hobbitnak is? :wink:


Annak meg pláne :mrgreen: Pláne ha sikerül olyan időpontot találnod, amikor se Fornost, se Gondolin, se "kórus", se egyéb dolgom nincs. 8O :oops: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307162 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Egy már van, én benne vagyok mindenben, ha a technikai hátterem és az időm bírja

Höhö...Ha valakinek hiányzik a technikai háttere, az én vok :roll:

Kincső (Thilanna) írta: Ha kevés időkapacitást igényel... akkor tucatembernek igen...

Tucat-Hobbitnak is? :wink:

Jaj, kezdek megijedni... 8O
Még összejön a cucc, és mi lesz velem akkor??!!! :oops: :P

Najó.
Ha jól számolom, idáig velem együtt öten vagyunk, vagy ha Mil is benne van, akkor hatan. A négy fő táncos már biztos :wink:
Csakhogy kéne még emberkéket toborozni. Tömegnépnek.
Kéne 2×( tünc + hobbit + ember (ezek harcosok) + ork + törp + ent). Persze ezeket le lehet redukálni, de még jobb lenne, ha több lenne párból.
Úgy megmutatnám a zenét, hogy teccik e egyáltalán nektek. Valahova fel kéne pakolni netre, de nem tudom hogy hova, hogyan...
Ötlet?

Regardez-les kedvcsináló (Bevallom nem halgattam meg, mert nem otthoni gépről vagyok, hanem net-café-ból, de remélem az... :roll: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307160 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Tánc
Csatlakozom az elöttem szólókhoz!
Én is szívesen résztvennék a táncban, ha időm engedi.

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306967 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Ha szükséges és megfelelnek a próbák időpontjai, akkor szívesen segítek.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306965 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta:

Milendoria írta: najó, akkor lesz egy indriszkét kérdésem
hány lelkes jelentkező akadna erre a táncszínházos cuccra?
mert végülis egy próbát megér
na, mit gondoltok? :twisted: :D :D:D


:bounce: Egy már van, én benne vagyok mindenben, ha a technikai hátterem és az időm bírja :wink:


Ha kevés időkapacitást igényel... akkor tucatembernek igen... 8O :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306953 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: najó, akkor lesz egy indriszkét kérdésem
hány lelkes jelentkező akadna erre a táncszínházos cuccra?
mert végülis egy próbát megér
na, mit gondoltok? :twisted: :D :D:D


:bounce: Egy már van, én benne vagyok mindenben, ha a technikai hátterem és az időm bírja :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306946 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
najó, akkor lesz egy indriszkét kérdésem
hány lelkes jelentkező akadna erre a táncszínházos cuccra?
mert végülis egy próbát megér
na, mit gondoltok? :twisted: :D :D:D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306823 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Szegény Milre isrázúdítottam a szövegdömpinget, bocsesz. :oops: Ez annak egy része...

Szal:Ez olyan kicsit táncszínházas, bohókás vmi lenne. (Jó, annyira azért nem :roll: ) Kéne hozzá olyan 4-6 jól táncoló ember (lehet több is)+ kb 12 lelkes, aki hajlandó részt venni benne.
Van egy francia ( 8O :P !) szám, aminek a stílusát nem tudom behatárolni, de msn-en szivesen átküldöm akárkinek.
Arról szólna, hogy van egy-két unatkozó, nagyon menő, vagy épp alternatív emberke, akik együtt isznak/számítógépeznek/akármi. Bejönnek hárman akik (mint később kiderülne) Tolkien-rajongók, és az elején beszélgetnek, egymást fikázzák, stb (lájtosan persze ). "Persze, mert az a hogyishívják könyv olyan nagyon menő, mi?"meg ilyenek. Impró is lehet ... :roll: :twisted: És akkor nagy lelkesen mondják, hogy igenis az, gyertek megmutatjuk, vagy vmi, még meg kéne írni.
...Menne a zene.
Élőképek jelennének meg, népek, tüncök, hobbitok, stb. (minden néphez lehetne mondjuk két ember), akik rájuk jellegzetes dolgokat csinálnak, táncolnak, valami, kinek mi való szája íze szerint. Tüncök fésülködnek, meg tánciznk szintén, orkok verekszenek, meg lehetne egy nazgul is, és nem kéne hozzá nagy tánctudás a jelenetes részektől, sztem.
Őket kéne körbetáncolni, kicsit parodisztikus lenne az egész, persze a végére a flegma emberkék is belelkesülnének, és a fináléban mindenki (a népek is) együtt táncolna.
A zene hangulatához egyébként ez a széles karmozdulatos, ugrálós, vígjátéki tánc menne, arcjátékkal, miegymással, amit sztem könnyű megalkotni és megtanulni, mint koreográfiát, de akármit ki lehet találni. A szám címe Regardez-les (Nézzétek őket), ami nagyon megy az egészhez. A szövege már nem annyira, de sztem ezt nem sokan vennék észre :wink:

Bocs a szómenésért... :blackeye:
Valójában ezt megálmodtam, mikor a vonaton erre a számra ébredtem föl az alvásból. Nem hagyott volna nyugodni, ha nem mondom el valakinek :mrgreen:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306791 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Úgy látom nem pörög itt az élet...
Kár.
[size=9:276ek0oa]Nekem lenne ötletem, meg is írtam Milnek, de félek, nem kivitelezhető, mert sok ember kéne hozzá...(Viszonylag)[/size]
Pedig a táncok szoktak lenni a legjobbak mindig. Hiányoznának LEPről. :(
Csináljatok szépeket! :P

[size=9:276ek0oa]Nyári tábori gyertyástánc ott nem nézne ki jól?[/size]


Mi volt az ötlet?

Ha az AKG-ben lesz, ott nem faburkolat van, mint a Majorban :P
És úgy láttam van egy nagy köves aula.
FÁKLYÁSTÁNC :oops: :cry: :bounce: !

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #306786 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
az a gáz pl hogy nem tudom hogy végülis hol lesz, és ezért nemtom kivitelezhető lenne-e a tábori fáklyás...
Idhren: jó ötlet amit írtál, csak idő+sok ember kéne...
szervezni próbálom a dolgokat, de kb minden energim totál ki van merülve... nem tudom hogy a flamenco szekció végülis tunda-e valami tolkien-i flamencot csinálni... ehhez lenne egy-két ötletem

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306776 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Úgy látom nem pörög itt az élet...
Kár.
[size=9:2v3cc5mn]Nekem lenne ötletem, meg is írtam Milnek, de félek, nem kivitelezhető, mert sok ember kéne hozzá...(Viszonylag)[/size]
Pedig a táncok szoktak lenni a legjobbak mindig. Hiányoznának LEPről. :(
Csináljatok szépeket! :P

[size=9:2v3cc5mn]Nyári tábori gyertyástánc ott nem nézne ki jól?[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306706 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Az úgy nem oké, úgyhogy elvetettem... majd máskorra... (csak mert kúszni-mászni szerettem volna a kötélen, és hintázni, meg ilyenek... :twisted:
Brandírtól kaptam néhány infót egyébként (a hobbit kocsmáról), hogy oda kéne valami.
Egyébként ideje neki látni valamit csinálni, mert már kevesebb mint egy hónap van... :roll:
???
Szóval akkor mik lesznek???

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére