Versek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32334 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Fantasztikus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32332 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Wow...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32333 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Ezt komolyan értettem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32331 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Ez egy személyes dolog, de gondoltam megosztom Veletek:<br> Életem egyik legnehezebb időszakában Tolkien versei segítettek hozzá, kimászni a gödörből... (Remélem sikerült) :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32330 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Nekem Tolkient?l a Tünde király volt Gil-galad kezdet? tetszik...<br> Sajátot a ti érdeketekben nem írok... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32329 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
szerintem is jók a versek. és madira versei is nagyon jók, tényleg nézzétek meg(ez itt a reklám helye!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32328 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Egy gyűrű mind fölött... :) <br> Egyes fordítás nekem nem nagyon passzol be Tokien hangulatába, úgyhogy ott vmit elég rosszul fordíthattak, de sajnos én nem láttam még eredeti angol Tolkien-verseskötetet:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32327 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Tolkien versei gyönyörűek:)<br> És saját költeményeim megtekinthetők Völgyzugoly fórumán:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #32326 Írta: Anonymous
Versek téma létrehozva Anonymous által
De hát ide lehet írni ki mit gondol Tolkien könyvbeli verseirol?<br> (esetleg ha valakinek van saját muve azt is ide írhatja)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.942 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére