Csináljunk filmet!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36256 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Neked is van szolfézs?<br> Nekem is volt 7 évig.<br> Meg zongora is.<br> De most gitározok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36254 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Na igen. Addigra elmentem szolfézsra + fagottra... :( :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36255 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Megint nincs sok időm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36253 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Hey Alyr,<br> <br> Mostmar latlak :) Keson vettelek eszre :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36252 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Elküldöm Jangonak is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36251 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
agy = egy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36250 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Nos, elküldtem agy kis kezdetleges zeneszerűséget Laegolasnak. Nemsoká nekiállok komolyabbat írni. De aki kíváncsi a fentebb említett darabra, az elkérheti Laegolastól is(máramennyiben ő megkapta).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36249 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kosztümök... igen, ez pénz, bár lehet olcsón is csinálni...<br> vizuális trükkök: vanm egy stúdió akik a magyar SW és MAGUS filmnek az effektjeit csinálták, nem hiszem, hogy drágán dolgoznának...<br> Nem bántottál meg... de azért RESZKESS A HARAGOMTÓL!!!! :) ))<br> Az íjról: na igen... de úgy drágább :) Valahol itt a Szentendrei szigeten készíti valaki...<br> A díszletek: erdőben kell forgatni, meg várromoknál, meg ilyen helyeken... volna 1-2 ötletem... :) <br> figyelem a topicot, nem akarsz egy kicsit a chatbe átjönni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36248 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
A lelkesedés az fontos, de ha jobban belegondolsz, hogy mi kell alapvetően egy igényes fantasy filmhez: kosztümök, vizuális trükkök, díszletek, satöbbi. Ez mind pénz. Amúgy nem a humorodat akartam kritizálni, csak a neveddel játszottam egy kicsit... Bocs, ha megbántottalak!<br> <br> Szerintem íjat lehet csináltatni is... de ez most nem téma.<br> <br> Konklúzió: gyere! Figyeld a topicot! Gyűjtsd az ötleteid! Stb. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36247 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kedves jó Dínchamion! Nézz el a Humor című topicba... az írások 70%-a az én termékem...<br> Íjam... hát még nem tudom... de szerzek, ha nem is rendes nomád íjat, akkor itt egy vadászboltban lehet kapni gyengébbet...<br> Pénz?<br> Fő a lelkesedés, a pénz nagy része a gázsikra és a hasonló, általunk pótolható dolgokra megy el. szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36246 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Alyr: képzelem egy nekromanta humoros párbeszédeit... :-) Gyere! Ki mondta, hogy nélküled akarjuk csinálni? Honnan lesz íjad? Én már mióta vadászom egyre, de hát... A hagyományos fantasyvel az a baj, hogy nincsenek meg az eszközeink (pénz, pénz, pénz) egy igényes filmhez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36245 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Ja és humoros párbeszédekben király vagyok! :) )) sőt Király! :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36244 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Üdv mindenki!<br> Nélkülem akartok filmet csinálni???<br> Abból nem esztek!<br> Sorolom az előnyöket: tudok íjjal lőni, és ha minden igaz, nyáron kaopk is egyet. (mert még nincs sajátom)(hogy jön a 20. századhoz az íjászat? nos... ha tündék vannak ők nem mondanak le erről)<br> Zenélni is tudok, igaz ennek itt nem sok hasznát veszem...<br> Van egy konkrét ötletem a film történetére, bár még kell csiszolni, szerintem hollywwodba is jó lenne...<br> Tudok jó terepeket, attól függ, milyen kell... <br> Ja, és ha már együtt vagyunk egy hagyományosabb fantasyt is csinálhatnánk... :) ))<br> Ja és még valami: megvan az (majdnem) az összes középkori világi dal ami fellelhető... például a Beowulf egy részlete is... <br> Bár nem tudom, hogy konkrétan hogy gondoljátok ezt, remélem megfelelek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36243 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
OFF TOPIC: most már nekem is leesett, hogy Jango tul. képpen SW nick.... Hajrá, Vic, csak így tovább.... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36242 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Jól van na jango-koma! Nem kell leharapni a fejemet. Remálem a nevem így jobban tatszik és nem lesz köztünk vita:-)<br> <br> u.i.: És nem UTÁNOZTALAK! Nekemis ez a becenevem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36241 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Nem kaptam meg semmit :~(((. Laego

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36240 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Most elküldök nektek(1 órán belül) egy kis részletet, aminek a minősége(mély hangok) elég gyatra, de ez csak a hangszer hibája. Nem is most készült, és azt is hozzáteszem, hogy nem én írtam, hanem egy barátom. De ugyanazzal a technikával dolgozom, csak sokkal profibban. Arra azonban jó, hogy képet alkothassatok(részben legalábbis) a lehetőségekről. Ez egy 1 perces, kis egyszerő darab, tulajdonképpen az egyik demónkon volt intro, tehát nem filmzene hangulata van. Nos, akkor elküldöm(miután betömörítettem mp3-ba). Még egyszer utoljára mondom: Ebből ne vonjatok le semmiféle konzekvenciát. Pár napon belül küldök saját anyagokat is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36239 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Nem arról van szó, hogy vállalom e, vagy sem. Ha tetszik NEKTEK, amit csinálok, akkor szivesen rendelkezésetekre bocsájtom tudásom, ellenszolgáltatás nélkül. Ha az ismerősöd jobbat alkot, mint én, akkor egyértelmű, hogy őt válasszátok. Ha mindkettőnké tetszik, akkor természetesen használjátok fel olyan arányban a műveket, ahogy akarjátok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36238 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Laego: rendben. Hogy mikor, azt nem tudom, mert be kell otthon gépelnem, aztán mire nethez jutok... De még a héten nálad lesz a cucc.<br> <br> Moonshadow: úgy is vállalod, ha nem egyedül leszel zeneszerző? Nekem is van egy ismerősöm, aki szintén jelezte érdeklődését...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36237 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Oké. Pár napon belül tudok vele foglalkozni. (Most nincs túl sok időm, azért pár nap) Fogalmam sincs milyen lesz a film hangulata, úgyhogy csak úgy írok valamit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36236 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Dínchamion,<br> <br> Ha van már valami vázlatos anyagod legalább a történetről, lécci küldd már el nekem. Koszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36235 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Nahát, nahát, egyre szebben gyűlnek itt a tehetségek... :-) Igenis mindenkire szükségünk lesz, a múltkor majdnem feladtam, amikor végigböngésztem a GYU makerjeit (micsoda ánglius ragzás!)... Szóval jöjjön mindenki, csak készüljön fel, hogy esetleg nem azt a feladatot kapja, amit szeretett volna (lsd. Olando Bloom esetét Faramir szerepével). No. Művészkedésről annyit, hogy minél több filozófiai tartalmat kellene belesűríteni, és ezt úgy is el lehet érni, hogy nem művészfilmet csinálunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36234 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Moonshadow,<br> <br> Erdekel a dolog, uss ossze valami rovid kis bevezetot, es kulld el nekem (max 1 megas filet bir az accountom). Kossz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36233 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Én a barátaimmal most fogok egy filmet forgatni!! Az ellopott Vizsolyi Bibliáról szól majd... Nagyon érdekes, mondhatom.. én is játszom majd benne méghozzá több szerepet is! Leszek Jófiú, Pap, és Orgazda is... Ez egy igazi gengszter-sztori, ha valakit érdekel majd szóljon elküldöm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36232 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Lestat: Más körülmények közt sértésnek venném, amit mondtál. Nem, nem az internetről töltöm le, és nem is a Music Makerrel(vagy mi a fene az) csinálom a zenét, előre gyártott hangmintákból. 10 éve dobolok, és még régebben gitározom. Hat zenekarom volt, különböző stílusokban, ezért talán nem nagyképűség, hogy konyítok hozzá valamit. Ezenkívül értek a számítógéppel támogatott(és ezt kiemelem, hogy ámogatott, ui. nem a számítógéppel írom a zenét) zenecsináláshoz is. Igaz, filmzenét még nem írtam, ezért is említettem korábban, hogy nem hagyományos (film)zenében gondolkodom. Ha írok zenét, valószínű több lesz benne a digitális hangszer, ui. egy nagyzenekari művet nem fogok feljátszani 50 hangszeren. Lehetőségem sem lenne rá, na meg azért hozzáteszem, hogy pl. hegedűt, vagy nagybőgőt sem túl sokszor láttam közelről:-) De higgyétek el, ennek ellenére olyan profi zenét lehet írni, hogy nem mondanátok meg, hogy ki, és mivel írta. Nos, akit érdekel, annak küldök majd. Jango már jelezte, úgyhogy neki küldök egy kis ízelítőt, hogy képet alkothasson a lehetőségekrőr. Megjegyzem, hogy csakis abban az esetben tudom komolyan venni ezt a filmes dolgot, ha mindenki így áll hozzá. Van ugyanis egy sanda gyanúm, hogy nem lesz az egészből semmi, na de nem akarok borúlátó lenni(csak hát a tapasztalat).Csak annyit mondok, hogy ha kell zene, én megírom. Tegye ezt más is, és győzzön a jobb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36231 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Akkor Trufa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36229 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Ugye azér még nem felejtettek el, habár már nem szoktam ide sűrűn járni:(<br> Amúgy én is beszállnék a filmkészítésbe.<br> Lennék mondjuk Trufa, vagy Legolas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36230 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Mondjuk hozzá túl csúnya vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36227 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Mondjam azt, hogy nekem is yo hangom van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36228 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Volt kb. 2 éve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.699 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére