Csináljunk filmet!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #36346 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Csapjátok agyon Fionát!!!!!<br> Az még hagyján, hogy ide bevési az én mesémet, de hogy ennyi hibát csináljon bele... ÉN NEM KOPIZOK!!!! Nincs benne olyan, hogy ez olyan, mint az; az olyan, mint ez! <br> Hülye húgok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36345 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
küldöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36344 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Dodie:elküldenéd nekem a tiedet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36343 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
ja, én is kérem Dínchamion cuccosát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36342 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Fiona: kattints a nevemre, vagy x-tra@freemail.hu .<br> nagyon tetszika sztori, ezekkel a nevekkel is.<br> Nekem is van egy könyv kezdeményem, de az a mi kis költségvetésünkkel abszolút nem megvalósítható, csak olyan mesélhetnékem volt. van, aki már olvasta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36341 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Alyr Arkhon: mindent értettem.A medvével kapcsolatban: mire valo a mai modern technika?<br> Laegolas: nekem is elküldheted.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36340 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Laego, nekem is küldheted az anyagot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36339 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Laegolas: Ha rárérsz, akkor küldd el légyszi.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36338 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Hmmm... én nyár előtt semmire se érek rá, merthogy itten érettségi van... lesz...<br> De az anyagot küldheted...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36337 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Aki keri annak elkuldom az anyagot amit Dínchamion osszedobott es lehet rajta gondolkozni.<br> Azon se artana gondolkozni hogy megis kb mikor lenne jo nektek a tali. Bar ez fugg Dínchamiontól is.<br> <br> Laegolas

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36336 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Fiona:<br> Jó, de: egy kicsit koppintás íze van. A szivárványkristályok ötletnek jók, a történetükhöz nincs egy szavam se, esetleg annyi: a nevek: a helyneveket át kéne írni egy olyan kedves nem létező nyelvre, a Sötét Úr neve: nos, nem akarom, hogy az legyen a neve, mint az én történetemben, és egyéként is... egy szabály van: legyenek benne méyl magánhangzók és kemény mássalhangzók.<br> Nos: a világod jó, csak neveket találj, és ha lehet kis költségvetésben gondolkodj. A medve szintén jó, csak azt nem tudom, honnan szedünk a forgatáshoz egy medvét... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36335 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Szioka mindenkinek, 1szerűen muszály írnom ebbe a topicba .<br> Én maximálisan benne lennék MINDENFÉLE filmes megmozdulásban, attól függetlenül, hogy naonta föl kell majd másznom Pestre. Az is eszembe jutott,hogy előadhatnánk Tolkien valamelyik regéjét, pl ami Túrinrool szól.Vagy a félkarú Beren és Lúthien története is yoo lenne.<br> De ez, amit Fiona írt is nagyon cool.<br> Szóval nekem 8, de rám számítsatok.<br> Ha kell, segítek a történet kiagyalásában és leírásában is.<br> Na pá, mennem kell.<br> ( A muszáj milyen jé? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36334 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Szép, szép....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36333 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kösz szépen.De annyit el kell mondanom, hogy ez az én drága nővérem regénye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36332 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Itt vagyok már!<br> Nagyon király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36331 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Na, él valaki ezen az izén vagy mindenkivel valami történt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36330 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Jóóóóó!!Sok munkád lehetett ezzel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36329 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Na, van még egy kis időm ugyhogy megkérdezem:<br> Hohy tetszik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36328 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Na, folytatom.Pár hibát ejtettem benne de mindegy.Amikor Elion benn ül a kocsmában akkor hirtelen feltűnik egy medve az uton.Elion és Mokusz(mert elráncigálta)a hátsó ajton menekülnek de a medve észreveszi őket és már majdnem megtámadja őket amikor Elion egy olyan varázst vet oda a medvének ( aki a sötétur szolgája Vérszemnek hivják és a kövek után megy)ami távol tartja maguktol a medvét 3 napig.Elindulnak a Vérkő Csarnokba ahol megtudhatják ennek a pániknak az okát. Na, itt már muszáj leírnom a szivárvanykövek történetét:<br> Többf ezer évvel ezelőtt mikor a titáno éltek a földön és Észk-Dél Árny országok még egymáshoz tartoztak akkor élt a harcos, Nor aki a tündék utolsóihoz tartozott.Ebbe a harcosba beleszeretett egy titán asszony, Lyf, aki otthagyta népét Nor szerelméért.Ők ketten elindultak, hogy megszabaditsák a Tengermentét a titánoktol. Elmentek a Fény-hegyi josdába amely valahol a Kő-hegységben található.Ott elmondták, hogy Nor menjen a Hét KőCsarnokába és ott megkapja a választ. De a kapuőr nem engette be őket igyhát kételen-kelletlen Nor megküzdött vele.Megölte ugyan de ő is sulyosan megsérült és csak annyai életereje maradt, hogy Lyf betámogassa a Csarnokba.Ott mikor meghalt Lyf aki életében sose sírt könnyet ejtett ki a szeméből és az mint leért a márványpadlora azonnyomban a titánok eltűntek a föld színérőlés uruk egy testettlen lélek maradt.Hét követ szét osztották a királyoknak egyesítés céljábol.A rubin Mokuszé, a borostyán a törpéké, a harmadik a topáz az embereknél van A smaragdot az észak árnyékoké, a délieké pedig a zafir.Ez Elioné.A hatodikkő az opál a tündéké és a hetedik kő az ametiszt ez elveszett.<br> Többre most sajnos nincs időm mert megjött az apám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36327 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Pontosan!:-))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36326 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Hát igen , meg aztán lehet meg se hallják.<br> Egy árnyéknál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36325 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Elég fárasztó lehet ennyit 'kopogni'!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36324 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Aha!<br> Jól kezdődik.<br> Csak így tovább.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36323 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Jó szusszanást!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36322 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Na szoval, agymama mesél:<br> Egy kis nép a felesek népe akik olyanok mint a hobbitok csak nem olyan lábuk mint a h-ké hanem kicsit csupaszabb és hosszabbak.Ja, és cipőt is hordanak. Egész pontosan bakancsot.Nos, a falujukban, Feleskupának elnevezett fogadóban dolgozik egy ifju feles, Mokusz akinek a birtokában van egy szivárvány kő ( erről majd később beszélek).Egész pontosan a rubinkő.Egyszer a fogadóba érkezik egy lefátyolozott nő akit Elionnak hivnak.Ez egy olyan szerzet aki félig ember félig árnyék. Az árnyékokrol már irtam lejjebb.Meg a hősnőről is egy kicsit.De most egy kicsit bővebben:Ennek az árnyék népségnek az a szokása, hogy amig a lány nem éri el 21 éves életkort, addig fátyolt kell hordaniuk. De Elionnak más okbol is hordania kell a fátylat.Mert az itteni sötét ur,( nevet mégű nem találtam) megégette és azt az átkot bocsátotta rá, hogy ha valaki így is szerelmet vall neki ( mivel az arca jobb oldala égett sebekkel éktelenkedik)akkor meg szabadul az átoktol és ujra szép lesz vagy szörnyeteg marad örökre.Mindjárt folytatom csak szusszanok egyet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36321 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kiváncsian várjuk!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36320 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Jó, csak mondd már!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36319 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Dodie: oké csak majd küldd el a címedet. <br> Mindenki: nem baj ha egy kicsit vázlatos, vagyis ugy értem, hogy nem írom le szó szerint hanem csa így eldumálom, hogy mi lesz benne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36318 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
aha:) Fiona: nekem is elküldenéd a sztorit? eddig marhára tetszik...Én max sztoriírásban segíthetnék, abban viszonylag jó vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #36317 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Olvastátok már a humorban a Gimli szupertitkos naploját?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.617 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére