Képzőművészet

Több
19 éve 10 hónapja #222656 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Felagund írta: [size=9:29yyf2d0](szvsz még dolgozz egy kicsit a fején...)[/size]


Sztem egyáltalán ne :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222424 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ááááhh, mennyi gyönyörű ló!
Én is odáig vagyok értük :)
Én is sokat szoktam lovat rajzolni (főleg -fejet), de azok messze nem ennyire 'művésziek' :)
Meg mostanában volt egy ihletem :)
Csak nem tudom, hova lehetne feltenni...
Nah, hátha ez működik:
fototar.origo.hu/common/include/image.jsp?ID=160990&SIZE=2

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222422 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Elvina írta

No, egyébként elkészültem életem első törpjével!! Íme:
img.photobucket.com/albums/v56/A ... _small.jpg Tölyp báci


:D Szerintem nagyon jó :D Tipikus törpe! Még a krumpliorra is megvan ;)
Ehhh... :D ;) Na jó, nem kritizálom a törpéket... pedig annyira jó :twisted: ;) :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222368 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Képzőművészet

No, egyébként elkészültem életem első törpjével!! Íme:
img.photobucket.com/albums/v56/A ... _small.jpg Tölyp báci


Tök jóó! :itscool:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222360 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: No, egyébként elkészültem életem első törpjével!! Íme:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...0Rings/Trp_small.jpg Tölyp báci


Cool :D
Csak így tovább!

[size=9:2u35kxj6](szvsz még dolgozz egy kicsit a fején...)[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222302 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Elvina, ha szereted a lovakat, itt van egy saját rajz, amit igaz, hogy anno már betettem ide, de a kedvedért még 1x ;)
www.tolkien.hu/image.php?imgid=179


WOW! 8O Ez NAGYON jóóóóóóóó!!! :itscool: Egy rohani csatamén? :wink:

Dodiee írta: Tegnap a suliban könyvillusztrációkat kellett rajzolni. Én ezt követtem el:
dodie.uw.hu/kepek/rajzok/kisherceg.jpg


Kis Herceg! :) Nekem is tetszik!!! :-D Különösen a rózsabokor!


No, egyébként elkészültem életem első törpjével!! Íme:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...0Rings/Trp_small.jpg Tölyp báci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222196 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodie: szvsz tök jó! :D Énis szeretek Kisherceges rajzokat készíteni! :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222188 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodie: Aranyos.

www.tolkien.hu/image.php?imgid=179

:itscool: :up: :dance:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222181 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodiee írta:


Tegnap a suliban könyvillusztrációkat kellett rajzolni. Én ezt követtem el:
dodie.uw.hu/kepek/rajzok/kisherceg.jpg


Tök jó :D Nekem teccik :D Mellesleg milyen suliban kell illusztrációkat gyártani óra keretein belül? (Ez a kacifántos kédés csupán azt a célt szolgálta, hogy megkérdezzem: "Hova jársz suliba?" :D :mrgreen: )

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222179 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hmmm :) )
Ahogy elnézem sikeresen bővült a lóbarátok/mániások köre. :D (Közöttük vagyok én is szerencsére ;) )

Elvina Írta:

Mindig is a lovak voltak a mániáim...
Felagund:
Köszönöm.
Sajnos nem tanultam/ok rajzolni iskolai keretek között...amolyan autodidakta módon próbálok minél több dolgot elsajátítani, több kevesebb sikerrel.


Elvina, ha szereted a lovakat, itt van egy saját rajz, amit igaz, hogy anno már betettem ide, de a kedvedért még 1x ;)

www.tolkien.hu/image.php?imgid=179
Remélem teccik ;)
Amúgy üdvözöllek az "autodidakta módon tanultam eddig, szóval nem volt még nagyon közöm a művészetihez" c. klubban :D (hmmm.... erről jut eszembe, hogy csak most alapítottam ;) Ehhh... nem kell komolyan venni :D :wink: )
Mellesleg, csak azt tudom mondani újfent, hogy szépek a rajzaid :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222178 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tegnap a suliban könyvillusztrációkat kellett rajzolni. Én ezt követtem el:
dodie.uw.hu/kepek/rajzok/kisherceg.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222176 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Héé...A Shire - mint a lófajta neve - titeket mire emlékeztet? :P


Egy vitámra egy beképzelt kiscsajjal a szó helyes kiejtéséről:D amúgy a kép télleg jó. Lovak rúlzanak.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #222149 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Elvina!
Csatlaxom rajzaid dícséretéhez. Mind a 2 nagyon szép, bár a shire nekem jobban tetszik.
Gratu:
Egy extrán lómániás valaki

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221991 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Úristen annyira jók vagytok! :D 8O Döbbenet.
(valaki nem tudna permínk is rajzolni ilyen karaktert? :oops: )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221951 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Elvina: az, amit Artemisz kiemelt, az a képed Nagyon überrulez!!! :) Baromi jól csinálod ezt a rajztechnikát. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #221949 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Artemisz:
:D Azt hiszem elbeszéltünk egymás mellett. Az előbbiek tényleg frízek... :-D :-D :-D :-D Csak a második Shire - külön megrendelésre készült!!

Felagund:
Köszönöm.
Sajnos nem tanultam/ok rajzolni iskolai keretek között...amolyan autodidakta módon próbálok minél több dolgot elsajátítani, több kevesebb sikerrel.

u.i.: Próbálkozom a törppel! :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221904 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezer bocs... :oops: :oops: :oops:

De azok a holdfénypacik inkább fríz-szerűek voltak a számomra. Ez utóbbi már tényleg Shire! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221901 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Elvina: Hihetetlenül szépek a képeid, és még anatómiailag is jók!!! :itscool:
Tanulsz/tanultál valamikor rajzolni???

Hiper ajánlanám neked a Finwe-féle Képzőművész workshopot, ha szeretnél a rajzaiddal a Társaság segítségére lenni ;)
Ilyen művekkel biztosan nem kéne még nagyközönség előtt sem szégyenkeznünk... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221897 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi a dícséreteket!! *irul-pirul és közben fel-alá ugrál örömében* :D

Artemisz: Mindig is a lovak voltak a mániáim... :)
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...ry/Nature/SHIRE1.jpg
Héé...A Shire - mint a lófajta neve - titeket mire emlékeztet? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221863 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...orsesofMoonlight.jpg


Hohohóóóó!

Nem csak én vagyok frízpacci-mániákus? :P

Gyönyörű! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221862 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos :) Itt vagyok újr kísérteni ;) hihi...

Amúgy komolyra véve a szót, engem érdekelne ez a törpös dolog és szívesen csatlakozom a megalkotásához :D (Na, ez most nagyon kacifántos mondatra sikerült... :roll: mindegy ez van :D )

Amúgy mi lenne, ha ez egyfajta kódex lenne, ami végigveszi az ABC-t, a történelmüket, felszerelést, fegyvert, stb. és így mindenki azt tudná hozzárajzolni, ami neki a leginkább a saját stílusa, illetve ötletvilága. No és nem utolsó sorban szívesen rajzolja. ;) :smokin:

Kalibur írta:

Mindenesetre képet felrakni jöttem... ezer bocsánat, hogy most a komplett oldalt linkelem, de nem működött a jobbegérgomb, így nem tudtam lehívni a szükséges menüt ahhoz, hogy csak a képet jkelenítse meg... igen, számtech zseni se vagyok...). Íme Artemisz rpg-karaktere made by me: www.deviantart.com/view/11358216


Azt hiszem, alkotott egy újabb remeket ez a Kalibur lágyzó ;) :D
Nekem nagyon teccik :) De árnyékolás nem nagyon van rajt... Na jó, nem vagyok telhetetlen :D :twisted: (de azért mégis ;) Ehh... :D )
Mindenesetre nagyon teccik! :up: :evil3: :itscool: :cooljump:

Elvina írta:

Igazából a Gyűrűk Urához kapcsolódóan még csak egy képet csináltam:
img.photobucket.com/albums/v56/A ... _small.jpg
De lassan azért dolgozom újakon is!

Itt van egy pár egyéb témájú:
img.photobucket.com/albums/v56/A ... nlight.jpg
img.photobucket.com/albums/v56/A ... e_Tree.jpg A fa
img.photobucket.com/albums/v56/A ... y/Dino.jpg Sárkánygyík
img.photobucket.com/albums/v56/A ... /Fairy.jpg Tündér

Várom a véleményeket!


Nagyon szuper rajzok ! :up: :cooljump: :mrgreen:
Látom szereted a szenet használni :D Másrészt nem is rosszul ;) Üdvözöllek a kreatív szekcióban! :D


Jó látni a fiatal titánok szárnypróbálgatásait és szép rajzait :D :pimp: :bandit:

Felagund írta:

Rajzolj zömök, szakállas fickókat bőrpáncélban és csatabárddal a kezükben!


Hihi... :D Nos, igen... de a krumpliorrot ne felejtsd el, az nélkülözhetetlen kelllék egy törpe esetében! ;)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221859 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Felagund írta: Rajzolj zömök, szakállas fickókat bőrpáncélban és csatabárddal a kezükben! ;)


Hehe, oké!! :D

Kalibur: Nagyon szép a rajzod! És igen, színesben még jobb lesz!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221844 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Szívesen csatlakoznék, de ehhez még "fel kell tárnom" a törpök történelmét és kultúráját, ugyanis friss keletű Tolkien rajongó vagyok, és még alig-alig olvastam valamit tőle.


Rajzolj zömök, szakállas fickókat bőrpáncélban és csatabárddal a kezükben! ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221835 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szép bizony... :D sőt, színesen szvsz még szebb lesz! :itscool:
[size=9:2elgi0x8]A worrior az a worrier és a warrior kereszteződése? :roll: [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221820 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Áááááá, /me örül, mint gepárd a karmainak a futóhomokon!!! :lol:

Köszi, drága! :hello:

Mit szóltok? Ugye szép?


[size=9:23qlhkvd]És 2700!!!! :P [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221814 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Törppel ugyan nem szolgálhatok (életemben nem rajzoltam még, és nem is igazán éreztem késztetést rá...), de a találkozó, persze csak ha nem zavarok, érdekelne (top that! ennyit az önbizalomról... és még komolyan is gondoltam...)
Mindenesetre képet felrakni jöttem... ezer bocsánat, hogy most a komplett oldalt linkelem, de nem működött a jobbegérgomb, így nem tudtam lehívni a szükséges menüt ahhoz, hogy csak a képet jkelenítse meg... igen, számtech zseni se vagyok...). Íme Artemisz rpg-karaktere made by me: www.deviantart.com/view/11358216/

[size=9:2shjrxhm]Véleményeket még mindig várok minden vacakra, amit ideküldök, különben nem fogom tudni, érdemes e egyáltalán...[/size]

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221756 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szívesen csatlakoznék, de ehhez még "fel kell tárnom" a törpök történelmét és kultúráját, ugyanis friss keletű Tolkien rajongó vagyok, és még alig-alig olvastam valamit tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221745 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Hehe, ezen tudnánk vitatkozni... (:
Amúgy szerintem fontos, hogy legyen önbizalma az alkotónak, hogy elégedett legyen a képeivel. Persze, mint mindenhol, itt is meg kell találni az egészséges egyensúlyt. ((:
Nagyon sok fiatal alkotón látni, hogy nulla önbizalommal rendelkezik, és ez rossz.. Kéne valahogy változtatni ezen. Ezért érzem fontosnak, hogy képzős talikat tartsunk. Itt együtt lenne minden. Mindenki növelhetné kicsit az önbizalmát, amellett, hogy megkapja a megfelelő kritikát, vele hasonló helyzetűektől..
Nehéz eredményeket elérni önbizalom nélkül... Sajnos.. ):

És akkor mér nem tetszik válaszolni, hogy jó e az időpont a következő talira? :)

Na beszéltem Ankalimonnal és Angwennel és ígértem nekik, hogy a következő Tk-ra összehozna valami közös alkotást a képzős szekció, ehhez szeretném a segítségeteket kérni. A téma a kiírttal ellentétben valszeg a törpök lennének. Mi pediglen összehozhatnánk egy egész kis füzetet amit úgy kiviteleznénk, mintha korabeli vagy legalábbis nagyon régi lenne. Lennének benne mondjuk törprúnák, illusztrációk a törpök történelméből esetleg szövegek. Valami olyasmi illusztrációkra gondolnék, mint amilyeneket Leofwine csinált korábban (az a halember pl).
Most röviden csak ennyi mer nincs több időm de addig várnám a válaszreakciókat, ötleteket konkrét terveket, szal tartsunk ötletbörzét. Mindenkinek érdekelne a terve még ha esetleg nem is tudná a művét elküldeni mert nem tudna találkozni velünk ugyanis lehetséges, hogy szgépről nyomtatnánk ki esetleg a dolgot.
Ja és ügyes de "kezdetlegesebb, amatőrebb" rajzokat is várok, mert lehetne esetleg a törp történelem első rajzainak felfogni őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221682 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: nem tudom elképzelni, hogy nálam "önkritikusabb" ember létezik-e a világon... :D


Hehe, ezen tudnánk vitatkozni... (:
Amúgy szerintem fontos, hogy legyen önbizalma az alkotónak, hogy elégedett legyen a képeivel. Persze, mint mindenhol, itt is meg kell találni az egészséges egyensúlyt. ((:
Nagyon sok fiatal alkotón látni, hogy nulla önbizalommal rendelkezik, és ez rossz.. Kéne valahogy változtatni ezen. Ezért érzem fontosnak, hogy képzős talikat tartsunk. Itt együtt lenne minden. Mindenki növelhetné kicsit az önbizalmát, amellett, hogy megkapja a megfelelő kritikát, vele hasonló helyzetűektől..
Nehéz eredményeket elérni önbizalom nélkül... Sajnos.. ):

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #221489 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lilah írta: fogadd gratulációmat. Nagyon eltalált képeid vannak. Ha jól sejtem nagyon szereted a szenet. és szerintem is jól bánsz vele, csak így tovább!


Köszi! :D Valóban szeretem a szenet (vajon miből találtad ki? :P ), mert sikerélményt ad az embernek...Legalábbis nekem.

Nagyon szépek a fotóid, különösen a második! A fények, a víz, a fák, minden nagyon szééép!!!

Area: Én is egyetértek a többiekkel, nekem is tetszik a rajzod. És persze azzal is, hogy az önkritika jó dolog (hát igen egy bizonyos szintig). Egy művész sose elégedjen meg a munkájával! Legalábbis ezt hallom mindenhol. Egyébként nem tudom elképzelni, hogy nálam "önkritikusabb" ember létezik-e a világon... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.260 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére