Képzőművészet

Több
19 éve 9 hónapja #230456 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elmoth írta: Na én is beteszek 1 képet. Eléggé régi, 3 éve készült...
www.star.bme.hu/~molber/images/fa.jpg

Ez nekem nagyon tecc!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230380 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hát szóval Elmoth, Leo - röviden csak annyit tudok mondani, h zseniálisak ezek a cuccok 8O
Öröm ilyeneket nézegetni :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230363 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na én is beteszek 1 képet. Eléggé régi, 3 éve készült...
www.star.bme.hu/~molber/images/fa.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230312 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Drowse / Gurrisurye írta: ez elég szar lett, de azért berakom ide... :roll:

uk.pg.photos.yahoo.com/ph/gurris ... m=1ea9.jpg


Drowse: Ez nagyonnemszar!!!!!!!!!! Rohadtjó hangulata van!!!! :up: Nagyonjóóóóóóóóóóóóóó... komolyan tecc

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229882 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Hoztam rajz órai feladatot is, ez csak egy részlete. A feladat, minél élethűbbre megcsinálni!

img.photobucket.com/albums/v234/ ... k/rajz.jpg


Felagund:
nyüüüüüüfffff, te berajzolhatod magadnak jó! :mrgreen:


ÖTÖS! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229801 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Képzőművészet
ez elég szar lett, de azért berakom ide... :roll:

uk.pg.photos.yahoo.com/ph/gurris ... m=1ea9.jpg

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229532 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv mindenkinek!

Látom épp nagy a pangás, de gondoltam szólok, hogy jövő héten (ha meg tudom csinálni és lesz rá időm :( ) akkor felrakok pár rajzot :D
Lehet, hogy kissé túl szerény lesz az eddigi munkáimhoz képest, de nekem teccik ;)

Na, üdv!

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228882 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hoztam rajz órai feladatot is, ez csak egy részlete. A feladat, minél élethűbbre megcsinálni!

img.photobucket.com/albums/v234/ ... k/rajz.jpg


Felagund:
nyüüüüüüfffff, te berajzolhatod magadnak jó! :mrgreen:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228730 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Hoztam mégkét nyúzott lovacskát... najó, ez csontváz, ez is köll a munkámhoz! :D

img.photobucket.com/albums/v234/ ... ntifej.jpg


És a koponyavarratok? :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228513 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hoztam mégkét nyúzott lovacskát... najó, ez csontváz, ez is köll a munkámhoz! :D

img.photobucket.com/albums/v234/ ... ntifej.jpg

img.photobucket.com/albums/v234/ ... sontvz.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228267 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee írta: Erda: iszonyat jók a fotóid!!! halál jól elkapod a fényeket! Bár nekem is így menne:P Milyen géped van amúgy?



HP PhotoSmart 618 (V1.10) :wink: És köszi megint a dicséretet. Pár képnek kicsit feljavítottam a színeit, de a mező, a fák, és a lépcső pl. totál érintetlen.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228162 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: iszonyat jók a fotóid!!! halál jól elkapod a fényeket! Bár nekem is így menne:P Milyen géped van amúgy?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228155 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soulreaver: hmmmm.. az a könyv nekem is elég régóta megvan, de azért kösz.. ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228130 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szia Mindenki :)
Jöttem kísérteni :D ;)
Na jó, nem is, csak néhány megjegyzést jöttem hozzáfűzni az eddig felrakott alkotásokhoz :D

Léofwine írta :D

Hoztam egy rajzocskát. Lehet, hogy elsőre morbidnak hat, de ne ijedjetek meg, lóanatómiával készülök az OKTV-re, és ez a kész kép egy kiegészítő részlete, később ez gépen át lett dolgozva, de íme a "nyersanyag" :

img.photobucket.com/albums/v234/ ... atomia.jpg

Hmmm... Léo, egyre jobbakat rajzolsz :D :itscool:
Ha kellene esetleg egy pacianatómiás könyv, akkor szólj, mert nekem van 1 otthon és tudom nélkülözni kis időre v. beszkenneltetem :D Egyszóval állok rendelekzésedre, de ha megvan már otthon, akkor nem szóltam 1 szót sem :D

Narmo írta:

Aiya!
Végre sikerült felraknom ide a Liliomomat. (sokáig szenvedtem vele!! ) Asszem erről már beszéltem. A rajztanci szerint egymásra merőleges vonalakat csak a profik húzhatnak. íme a merőlegeseim: [/i]

www.amatormuveszek.hu/modules.ph ... c&pid=1697


Csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy nagyon szép :d A tanár meg nem normális :D Olyat mondani, hogy ne használd ezt a technikát, mert azt csak a "profik" használhatják, szerintem baromság...
Nyugodtan kisérletezz új technikákkal, meg egyebek, de arra figyelj, hogy a háttér soha ne legyen erősebb, mint az előtérben elhejezett tárgy, kivéve, ha ez a feltett szándékod, hogy ne arra az adott tárgyra figyeljünk :D
Amúgy szép a liliomod nagyon, csak így tovább :D :hello: :bounce: :dance: A tanár meg elmehet a borongós melegebb éghajlatra ;) ... Ilyen sületlenséget mondani... No mindegy...nagy az isten állatkertje ;) :mrgreen:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227815 Írta: (i) ramba elenion
(i) ramba elenion válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda:A mező ,és a kukoricás című képeid kifejezetten tetszettek sőőőt!A mezőt nézve elősször a szabadság és a nyugalom érzése fogott el.A kukoricás meg olyan Jelek feeeehling!!!
GRATULA

(i) ramba elenion

Arcunkon régmúlt évek árnyékai...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227814 Írta: (i) ramba elenion
(i) ramba elenion válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(i) ramba elenion

Arcunkon régmúlt évek árnyékai...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227786 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hoztam egy rajzocskát. Lehet, hogy elsőre morbidnak hat, de ne ijedjetek meg, lóanatómiával készülök az OKTV-re, és ez a kész kép egy kiegészítő részlete, később ez gépen át lett dolgozva, de íme a "nyersanyag" :D :

img.photobucket.com/albums/v234/ ... atomia.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227511 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Oh, küszi mindenkinek, hogy így megdicsértetek, jól esett. :)

gilloth írta: Erda: az a lépcső a békébe meg az ösvény hol van????? 8O gillothka el akar menni oda!!!! :P


Ez mind itt van a házunktól kb. 3 km-re, a helyi tónál. :wink:

Ancalima: Átlátszó egy csepp sárgával alaposan összekeverve. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227496 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: a rajzok tetszenek, és a fotók is nagyonnagyon jók lettek!!!!!!!

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227387 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda! Nagyon szépek a képek!
Főleg a 'fák a tóparton' és a 'kukoricás' tetszenek, de a többi is szuper.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227349 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda, ezek megint nagyon jók. Minden elismerésem :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 9 hónapja #227327 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: az a lépcső a békébe meg az ösvény hol van????? 8O gillothka el akar menni oda!!!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227298 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hát, tudom, most önelégült hülyének fogok tűnni (minthogy az is vagyok... :D ) de úgy örülök magamnak, hogy a Sil által egyszer rég berakott kifestők alapján megalkottam ezt:
img.photobucket.com/albums/v205/ ... korona.jpg
(üvegfestés, gyk. :P )
Csak az a kérdés, hogy ezüst és arany üvegfesték híján milyenre színezzem? Rendelkezésemre állnak:
fekete (de azzal ugyebár a kontúr van...), kék, sárga, zöld, fehér (ez végülis inkább átlátszó), piros.
Segítseteeeek! :? :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227089 Írta: Erda niire (Area)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #227067 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Glorlyg:a sötételf tecc! ;) Nagyon gonooosz.... :D tökjó :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #226810 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hali! Felraktam néhány új képet légyszi nézzétek meg és mondjatok véleményt! :!: :bounce:


A linkek:
Tündelány
Sötételf
Brisa voltam

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #226750 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Aiya!
Végre sikerült felraknom ide a Liliomomat. (sokáig szenvedtem vele!! ) Asszem erről már beszéltem. A rajztanci szerint egymásra merőleges vonalakat csak a profik húzhatnak. :evil: íme a merőlegeseim:
[/i]

www.amatormuveszek.hu/modules.ph ... c&pid=1697


Szerintem is nagyon szép! :wink:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226583 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Narmo Poice írta: Aiya!
Végre sikerült felraknom ide a Liliomomat. (sokáig szenvedtem vele!! ) Asszem erről már beszéltem. A rajztanci szerint egymásra merőleges vonalakat csak a profik húzhatnak. :evil: íme a merőlegeseim:


www.amatormuveszek.hu/modules.ph ... c&pid=1697


Nagyon szép a liliomod! Nekem speciel nem vonja el a figyelmemet a háttér... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226426 Írta: Dúnadán
Dúnadán válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Narmo Poice írta: Aiya!
Végre sikerült felraknom ide a Liliomomat. (sokáig szenvedtem vele!! ) Asszem erről már beszéltem. A rajztanci szerint egymásra merőleges vonalakat csak a profik húzhatnak. :evil: íme a merőlegeseim:


www.amatormuveszek.hu/modules.ph ... c&pid=1697


nagyon frankó. egyetlen apró "hibája" van szerintem, hogy bal alul túl nagy lett az üres rész a lap széle és a kék satírozás között, így egy kicsit oda vonzza a szemet. bár lehet hogy ez azér van mer már ígyis félálomba csücsülök itt :lol: :wink:

Szerinted adjunk Szilszakállnak?-Osszuk el?Ne!Ez halott növény meg minden.Nem hinném,h megértené.Hátha vmi távoli rokona

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226414 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Bocsánat, hogy igy belemászok a dologba, mert ritkán teszek fel ide bármit is, de ettől még nézegetlek titeket...
Szóval Narmo liliomjához meg a merőleges dologhoz annyit tennék, hozzá, hogy szerintem kisérletezni lehet, sőt kell is a fejlődés érdekében, tehát a tanár hozzáállása nem igazán megnyerő :? A merőleges, mint háttérkitöltő eszköz ebben az esetben egy kicsit nekem is erős volt, talán mert túl kontrasztosra sikerült, abban vizsont igazad van, hogy a narancssárga és a kék szinek tökéletesen kiegészitik egymást, ez a szinkörből adódik, de ha a kék háttér kevésbé lett volna erőteljes, vagyis halványabb lett volna, akkor hangsúlyosabbá vált volna a liliom, ami kifejezetten szépre sikerült :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.482 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére