Képzőművészet

Több
19 éve 9 hónapja #237827 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Üdv mindenkien!
Az első kis rajzom Elrond urat ábrázolja a másodkorból. Ez a kép készült a LEP-re :D (avagy éljen John Smith :biggrin2: :pimp: )
www.tolkien.hu/image.php?imgid=223

A másik kis rajz egy cseppet szomorúbb témát dolgoz fel:
A Dagorlad mezei csatát.Van, aki már hazatért a Valákhoz...
www.tolkien.hu/image.php?imgid=224


Nahát, nekem ezek NAGYON tetszenek!!!!!!!!!! 8O :itscool:

Egyébként most azzal szórakoztatom magam, hogy megpróbálom egyik-másik Gyűrűk Ura szereplőt Sims2-ben megformálni...több-kevesebb sikerrel... :roll:

Ja, és néhány rajz...
Egy "elgyötört" leányzó... :D
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...ary/Fantasy/Girl.jpg
Kis rajzfilmes Frodó:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...ngs/Frodo-guggol.jpg
Kis rajzfilmes Trufa:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...ngs/TrufaCartoon.jpg

(u.i.: bocs, ha ismétlem magam...de már halvány lila fogalmam sincs, hogy miket küldtem be...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237826 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Egy ezeréves (de min. 3) festményem, talán felismerhető... Most találtam meg. photobucket.com/albums/v338/Sili ... ction=view ¤t=szauronszeme.jpg
Tudom, gagyi...


Nekem nagyon tetszik!! És mindenkit irigyelek, aki ecsettel is tud alkotni... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237776 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Simila!

Ami az okkeres szint illeti, az a lap alapszine. :D
A masik rajznal, a Dagorlad mezejen c.-nel 4 lab van :D Csak nezzed meg figyelmesen! A szelso 2 a holgy labai, a kozepsok pedig ay oleben fekvo alake. :D Nincs benne semmi turpissag. Amugy jobb is lett volna, de idore kellett elkeszulnie es... hat ez alatt az ido alatt ezt tudtam megcsinalni. De hozzafuzom, hogy eloben szebb :D


Hát Soul, a lábakba én is belegabalyodtam. És akármennyire néztem, csak egyre zavarosabb lett, míg végül megvilágosodtam: a két középső láb a haldokló alaké, míg a két szélső a lányé, aki végülis a két lába között tartja a nyílvesszős társát. Eltaláltam? :D

Lyra, a pályázati alkotásod nekem nagyon teccet. Drukkoltam, hogy a zsűri is meglássa azt, amit én. :wink:
Szerintem abban a rajzban pont az a zseniális, hogy aki ismeri a Szilmarilokat, az ahogy nézi a képet és annak részleteit, szépen sorba azonosítja be minden szegletét: Manwét a sasról, Manwéról a Taniquetilt, a csillagokról Vardát. És mindez egy egységes képben.
Gratulálok! :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237755 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Simila!

Ami az okkeres szint illeti, az a lap alapszine. :D
A masik rajznal, a Dagorlad mezejen c.-nel 4 lab van :D Csak nezzed meg figyelmesen! A szelso 2 a holgy labai, a kozepsok pedig ay oleben fekvo alake. :D Nincs benne semmi turpissag. Amugy jobb is lett volna, de idore kellett elkeszulnie es... hat ez alatt az ido alatt ezt tudtam megcsinalni. De hozzafuzom, hogy eloben szebb :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237740 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Üdv!

Méltányolnám, ha valaki azért reagálna a rajzokra, amiket most küldtem be...
Na jó, lehet, hogy szimplán nem vettétek észre :D


Bocsi... :oops: Csak azért nem reagáltam eddig, mert nem jutottam szóhoz. ;)
Kezdem az elején. Az Elrond csodaszép lett. Nem tudom, hogy csinálod, de garatulálok! Nekem nagyon tetszik, ez az okkeres szín is, bár nem tudom, mivel éred el (jó, tudom, hüle vagyok... :oops: )
A másikkal, a Dagorlad mezejével van egy olyan kis problémám, ami szintén az én elmebeli hiányosságomat hangsúlyozza: három lábat látok, és nem tudom, melyik kihez tartozik... Ettől függetlenül biztos teljesen érthető és világos, csak én nem jöttem rá, pedig igyekeztem... :oops:
Ezenfelül nekem azonnal a Piéta jutott eszembe róla. Szóval, nagyon tetszik! Komolyan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237719 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Méltányolnám, ha valaki azért reagálna a rajzokra, amiket most küldtem be...
Na jó, lehet, hogy szimplán nem vettétek észre :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237359 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Megkritikáznátok a pályázatos képem? légyszi mondjatok róla teljesen őszinte véleményt!!!!!!
www.tolkien.hu/images/mtt/lep200 ... k-k-7c.jpg

köszi!


Sztem nagyon szép, de igazán!!! És szintén ezúton gratulálok. :D Műveletlen vagyok - elárulod, milyen technikával készült? :roll: :oops: Avagy művészi titok? ;) Jó, ócska poén volt, bocs... De tényleg nagyon tetszik, a sasok igazán nagyon szépek lettek.

Brisa: Azért, mert nem jók anatómiailag, rajztechikailag, és nem utolsó sorban azért, mert én rajzoltam. Azt hiszem, ez elég indok... :?

Ha már itt vagyok, ezt is megkritizálhatnátok: :oops:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... =Orome.jpg Ez meg az én pályaművem, csak azért küldtem be, hogy hadd röhögjön a zsűri... :? Nem hiába! :D Gondolom, elértem célomat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237358 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Megkritikáznátok a pályázatos képem? légyszi mondjatok róla teljesen őszinte véleményt!!!!!!
www.tolkien.hu/images/mtt/lep200 ... k-k-7c.jpg

köszi!


Először is: gratula az elért eredményhez! :itscool:
Másodszor: az alak ott középen (Manwe?) engem valami görög istenre emlékeztet. :D
Minden esetre a rajz nagyon szép (főleg a sasok)!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237355 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Megkritikáznátok a pályázatos képem? légyszi mondjatok róla teljesen őszinte véleményt!!!!!!
www.tolkien.hu/images/mtt/lep200 ... k-k-7c.jpg

köszi!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237329 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Ennyihány új vázlatka:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... ction=view ¤t=tanulmanyok.jpg Nagyon emberellenes voltam!! :evil:
Egy másik:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... ction=view ¤t=testtanulmanyok.jpg
Tudom, gyatrák... :?


Silima, elmondod, hogy ezek a rajzok mitől gyatrák?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237273 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Sztem nem rossz. Olyan, mint Koppány... ;) És cudaszép ÍJ!!! *olvad* :D :roll:


Köci! :oops:
A képen nem Koppány látható. De megtudhatod a nevét, ha jobban megnézed az íj felső végét [size=9:84ugtwks](a név rovásírással van rajta).[/size] :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237270 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta (Aelalin) írta: Sziasztok!

Már nagyon régen nem írtam ide. Minden esetre nézegetem mindig a képeket, amiket belinkeltek, és gratulálok mindenkinek a nagyszerű rajzaihoz! :D
Erda: a tieid is nagyon szépek! :itscool:

Na, de most én is hoztam egy viszonylag friss termést! Lehet szörnyülködni:
Íjász


Sztem nem rossz. Olyan, mint Koppány... ;) És cudaszép ÍJ!!! *olvad* :D :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237269 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Már nagyon régen nem írtam ide. Minden esetre nézegetem mindig a képeket, amiket belinkeltek, és gratulálok mindenkinek a nagyszerű rajzaihoz! :D
Erda: a tieid is nagyon szépek! :itscool:

Na, de most én is hoztam egy viszonylag friss termést! Lehet szörnyülködni:
Íjász

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237260 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Juteszembe: ide nem is írtam még, hogy mindenkinek, aki alkotott a kalandjátékhoz képet, nagyon-nagyon köszönöm a segítséget! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237255 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ennyihány új vázlatka:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... manyok.jpg Nagyon emberellenes voltam!! :evil:
Egy másik:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... manyok.jpg
Tudom, gyatrák... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237068 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv mindenkien!

Ígéretemhez híven most feltettem az oldalra két kis alkotásomat, amiket mostanság fejeztem be Karácsony táján.
Mindkettőt ajánlom becses figyelmetekbe:D

Az első kis rajzom Elrond urat ábrázolja a másodkorból. Ez a kép készült a LEP-re :D (avagy éljen John Smith :biggrin2: :pimp: )
www.tolkien.hu/image.php?imgid=223

A másik kis rajz egy cseppet szomorúbb témát dolgoz fel:
A Dagorlad mezei csatát.Van, aki már hazatért a Valákhoz...
www.tolkien.hu/image.php?imgid=224

Ez a kép készült egyébként a huginak (Anna/alias Inczy/ ;) ) a születésnapjára. A csomagküldő szolgálat azonban (aki jelen esetben drága apám:D) még nem tudta átadni a küldeményeket ;) Szóval, addig is( ha netalántán olvasod ezeket a sorokat) Boldog Szülinapot kívánnék így uólag mégegyszer is és addig gyönyörködj a képben. Majd kézhezkapod az eredetit is... előbb v utóbb :? (no comment)

Brisa!
Szeretném, ha az Elrond urat elküldenéd a hugi címére mappástól mindenestől, hogy ne kallódjon el :D Addig is köszi mégegyszer és ha kell, akkor szólj neki :D Ill. nekem is, ha van még ilyen megrendelés. (de lehetőleg NE ebben a hónapban, mert egy hangyányit el vagyok havazva vizsgákkal :D Sorry!

Nimrocco mirimafea írta:

Silima,szerintem ez nagyon rossz lett
Szétkritizáljátok majd a topicot
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
ez egy régebbi:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph


Nem tudom, hogy mit akarsz, de szerintem egészen szép lett :D Amúgy csatlakoznék Silima hozzászólásához. De leszögezem, hogy szép :D

Erda írta:

az első egy nagyon gyenge ceruzarajz, amit szívem szerint letaganám, de ez van...
www.deviantart.com/deviation/13698805/
a másik meg egy szén munka, apa szerint nem a legjobb, de érdekelne a ti véleményetek is
www.deviantart.com/deviation/13698301/
és végül asszem még ezt se raktam be. ez ugyan csak egy ceruza rajz, de már rendesen ki van dolgozva (ha már más nem is szól mellette)
www.deviantart.com/deviation/13248828/


Erda, szerintem ezek nagyon jók :D Nekem mindenesetre teccenek :D Próbálj meg emberalakot másolni valahonnan, hogy az alapvető formákat begyakorold és utánna könnyebben megy majd a rajzolás + kifejődik egy természetes arányérzék :D Én ugyanígy kezdtem:D De neked megvan az az előnyöd, hogy tudsz színesben is rajzolni ;) További jó munkát és így tovább! :D 8)

Silima!
Bocsi, de nem tudtam elküldeni a képet az e-mailedre. Pótolom a hiányosságot, amint tudom, de ritkán vagyok fenn mostanság, úgyhogy nem tudom, hogy mikor tudom elküldeni. Ha minden igaz, akkor jövő héten küldöm! :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236983 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Egy fontos kérésem lenne: akinek megvan a Híres Festők folyóirat bármelyik száma, attól megvenném egy megegyezés szerinti áron postai utánvéttel, vagy elcserélném szintén megegyezés szerint. Ha valakinek van, priviben legyen oly kedves jelezni. Köszönöm.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236902 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nimrocco mirimafea írta: Silima,szerintem ez nagyon rossz lett :D
Szétkritizáljátok majd a topicot :lol:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
ez egy régebbi:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
:P


Nimrocco: Nekem tetszik. A nyaka sztem túl vastag, meg talán a lábai egy kicsit vékonyak a testéhez képest... de különben jó! Komolyan!
Szerintem. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236738 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brisa írta:
[size=9:3vx633i2]Egyébként tök jó lenne, ha minden híres-neves Tolkien-hősről lenne ilyen portrénk...[/size]


Majd ha lesz vmi akkor szívesen megválok tőle. (mindig ezt csinálom, összvissz 1 rajzom van nálam, ami ilyen (fantasy) témájú)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236737 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szóval nekem tetszenek a rajzok.
Erda: semmi baj a rajzoddal. (nekem egyébként az első tecc a legjobban :P )
Egyébként úgy a legkönnyebb embert rajzolni, ha geometriai formákból indulsz ki, és nem a vonalakat keresed, hanem térbeli testeket.
legalábbis belém folyton ezt súlykolták a tanáraim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236715 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Silima,szerintem ez nagyon rossz lett :D
Szétkritizáljátok majd a topicot :lol:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
ez egy régebbi:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
:P

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236548 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
sziasztok!

Hosszas hallgatás után ide is visszatértem. Átnéztem az utóbbi öt oldalt, és hát nagyon jók vagytok.
Csak azzal a csöppnyi hátsó szándékkal jöttem, mert van pár újabb borzalmam, és szeretném megkérdezni nektek tetszik-e.
az első egy nagyon gyenge ceruzarajz, amit szívem szerint letaganám, de ez van...
www.deviantart.com/deviation/13698805/
a másik meg egy szén munka, apa szerint nem a legjobb, de érdekelne a ti véleményetek is
www.deviantart.com/deviation/13698301/
és végül asszem még ezt se raktam be. ez ugyan csak egy ceruza rajz, de már rendesen ki van dolgozva (ha már más nem is szól mellette)
www.deviantart.com/deviation/13248828/

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236541 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soul, te vagy Inczy féltesója?? Hú, nem is tudtam. csak mesélte tegnap, hogy küldtél képet. De azt nem mondta, hogy TE vagy az (:

Brisa: a portré sorozat ötlete már táborban felvetődött, amikor kész lett Feanor (: talán lesz belőle valami... igyekszünk

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236486 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Szia Brisa!

Ha minden igaz, akkor már megkaptad a rajzomat postán :D
Amennyiben nem... nos a Postát csókoltatom :(

Majd a héten berakom az Elrondot + egy másikat is, amit a huginak (Inczy) csináltam hasonló technikával!

Na üdv!

U.I.: Brisa, elméletileg a címedre ment el a rajzom, ami nagyjábol A/3-as meretű. Szerintem szép lett :D


Igen, megkésve bár, de megjött. (Puszi a Postának tőlem is...)

Télleg gyönyörű lett!


Köszönjük szépen minden alkotónak a képét! Zseniálisak lettek!
Kincsővel összeszedtük a képeket, azon hátsó szándékkal, hogy máskor is felhasználjuk őket. Ugye szabad?

[size=9:2u2fp6jh]Egyébként tök jó lenne, ha minden híres-neves Tolkien-hősről lenne ilyen portrénk...[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236465 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Egy ezeréves (de min. 3) festményem, talán felismerhető... Most találtam meg. photobucket.com/albums/v338/Sili ... nszeme.jpg
Tudom, gagyi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236308 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szia Brisa!

Ha minden igaz, akkor már megkaptad a rajzomat postán :D
Amennyiben nem... nos a Postát csókoltatom :(

Majd a héten berakom az Elrondot + egy másikat is, amit a huginak (Inczy) csináltam hasonló technikával!

Na üdv!

U.I.: Brisa, elméletileg a címedre ment el a rajzom, ami nagyjábol A/3-as meretű. Szerintem szép lett :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236233 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Siasztok!

Íme jelenet kedvenc musicalemből, az Operaház Fantomjából!! :-)

img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...dCHRISTINEinLair.jpg

(fotó alapján, pasztellel készült)


Hoppá!
Ez igen! :agree: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236154 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nimrocco mirimafea írta: pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/detail?....dnm=eaca.jpg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
jó lett? :)


Nimrocco: Aranyos! Nekem tetszik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236131 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Siasztok!

Íme jelenet kedvenc musicalemből, az Operaház Fantomjából!! :-)

img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...dCHRISTINEinLair.jpg

(fotó alapján, pasztellel készült)


Ez tök jó! :D Én is -lehet- próbálkozom a pasztellel.. de.. vhogy nálam sem jött be eddig.. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236098 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nimrocco mirimafea írta:

Elvina írta: Siasztok!

Íme jelenet kedvenc musicalemből, az Operaház Fantomjából!! :-)

img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...dCHRISTINEinLair.jpg

(fotó alapján, pasztellel készült)


Ehmm...rohadt jó :D
A pasztel az milyen?


Köszönöm szépen!
Már...hogy érted, hogy milyen a pasztell...? (így éjjel egykor kicsit lassú a felfogásom...)
Az biztos, hogy pasztellel rajzolni elég húzós, mert nehéz javítani...habár én azért megpróbáltam... :wink: Viszont szép átmeneteket lehet vele csinálni, mivel könnyen kenődik (ami visszaüt az előbbi dologban).

Bocs, ha végülis nem is erre voltál kíváncsi!

:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.774 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére