Képzőművészet

Több
19 éve 7 hónapja #244793 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Képzőművészet
ÖÖööööööööööööö!Ez már úgy ahogy van tökéletes...szvsz! :wink:

Ugye szerintetek is az égetett szén a jobb???

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244771 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Céééép!!! Ész gratula, nekünk még szoszem szikerült lovaszt rajzolnunk, mindig túl nagy vagy kici lett az ember. Egyetlen apró kritikáckát, ha megengecc. Mintha kicit rosszul lenne a lába, túl egyenesz szerintünk...kicit jobban be kéne hajlítania...
A paci viszont codálatosz!!!!

[size=9:w4jg8md3](Úgy látszik, hogy én már menthetetlenül beleragadtam a Gollamocka szerepbe...)[/size]


Köszönöm szépen! Tényleg hosszú a lába, vagy egyenes. Későn eszméltem rá, hogy a combnak és az alsó lábszárnak (milyen van még?) derékszöget kéne bezárnia (papíron... ) :oops:
Tegnap éjjel született egy új vázlat, ugyanebben a témában... Ennek a lovasnak meg sztem rövid egy kicsit a lába, de ha még egyet radírozok,
kilyukad a papír... 8O :oops: (a félfamentes lap szépségei 8) :D )
photobucket.com/albums/v338/Sili ... ijasz2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244766 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Máma volt énekóránk, úgyám, ész rajzolgattunk cöndben... (na jó, abbahagyom, mielőtt ígymaradok...) Szóval elvoltam éneken, és született egy gyatraság... a szkennelés is ócska, a rajz is, a papír is... szóval :itscool:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... ction=view ¤t=lovasijasz.jpg
Ráférne némi kritika... :?


Céééép!!! Ész gratula, nekünk még szoszem szikerült lovaszt rajzolnunk, mindig túl nagy vagy kici lett az ember. Egyetlen apró kritikáckát, ha megengecc. Mintha kicit rosszul lenne a lába, túl egyenesz szerintünk...kicit jobban be kéne hajlítania...
A paci viszont codálatosz!!!!

[size=9:23yj4pka](Úgy látszik, hogy én már menthetetlenül beleragadtam a Gollamocka szerepbe...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244724 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Elvina:nem semmi Gollamocka,főleg hogy fejből nyomattad!Elismerésem! :wink:
Silima:A ló szvsz tökéletesz,úgy ám drágaszág(úgy látszik ragadós betegség....)szóval:az ember testét nem tudod egy picit kidolgozni jobban(na,ezt jó megaszondtam...)?Akkor már végképp fantasztikus lenne! :D

Olyan jó nektek,hogy van szkenneretek!Én nem tudok így tőletek kritikát kérni a rajzaimra.... :cry:
(Remélem tavasszal a családom rászánja magát,és vesz 1et...)

Ja,és tessék még többet rajzolgatni,hogy tanulhassak belőlük +hogy gyönyörködhessünk bennük!!! :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244692 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Máma volt énekóránk, úgyám, ész rajzolgattunk cöndben... (na jó, abbahagyom, mielőtt ígymaradok...) Szóval elvoltam éneken, és született egy gyatraság... a szkennelés is ócska, a rajz is, a papír is... szóval :itscool:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... ction=view ¤t=lovasijasz.jpg
Ráférne némi kritika... :?



Szép! :hello:
Paci, íj, lovasíjász!!!
Egyedül csak annyi "bajom" van vele, hogy minta kicsit kicsi lenne a pasi feje. De egyébként gyönyörű! :itscool:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244690 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Sziasztok drágaszágok!
Hosztunk egy képeckét Gollamockáról, amit zelész tollal cináltunk nemrég, gollam! (hosszú az út a szuliig, úgy ám!!)
Remélem teccik nektek, de nyugodtan kritiszálhattok isz!

[size=9:g7y65eak](u.i.: Aszt tudjuk hogy az orrockáját (többek között) elrontottuk. Majd megpróbáljuk még kijavítgatni!)[/size]

img.photobucket.com/albums/v56/A ... lsmall.jpg


Aranyooosz! Úgyám, kedveszkém! :itszcool: Szép lett, szívemnek szottya! Vagyisz nem szép, cak élethű. :twisted:

Máma volt énekóránk, úgyám, ész rajzolgattunk cöndben... (na jó, abbahagyom, mielőtt ígymaradok...) Szóval elvoltam éneken, és született egy gyatraság... a szkennelés is ócska, a rajz is, a papír is... szóval :itscool:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... sijasz.jpg
Ráférne némi kritika... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244621 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok drágaszágok!
Hosztunk egy képeckét Gollamockáról, amit zelész tollal cináltunk nemrég, gollam! (hosszú az út a szuliig, úgy ám!!)
Remélem teccik nektek, de nyugodtan kritiszálhattok isz!

[size=9:3ugjthyu](u.i.: Aszt tudjuk hogy az orrockáját (többek között) elrontottuk. Majd megpróbáljuk még kijavítgatni!)[/size]

img.photobucket.com/albums/v56/A ... lsmall.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244250 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Silima: szerintem erre nincs konkrét recept (: nézegesd magad tükörben, esetleg fogd be hugit/kisöcsit modellnek (:

Finwével átgondoltuk a dolgokat, ami csoport-alakítást illeti. Az eredményt hamarosan láthatjátok, és ha minden jól megy, és vannak érdeklődők, akkor márciusban nyélbe ütjük az első csoport talit. remélem sikeresek leszünk (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244214 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Itt annyi okos ember van: Nem tudna vki ötletet adni, hogy hogy a gúzsban kell úgy mosolyt rajzolni, hogy az ne grimasznak vagy ne vicsornak tűnjön? Meg hogy ha látszanak a fogak, akkor az ne egeres vagy Drakulás legyen?! Sajnos benga vagyok. Nézegettem képeket, de nem nagyon sikerült még... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243688 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

nodlee írta: TK miatt sajnos még tovább csúszódik a dolog. Holnap Finwével átbeszéljük a csoportalakítást, és amikor legközelebb Képzős tali lesz, akkor már remélhetőleg egy Kreatív csoporttal többek leszünk ((:

Silima: Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, és neharagudj, hogy nem tudtam konkrét választ adni... mostmár van netem, nem kell könyvtárakba, meg művelődési házakba járnom, úgyhogy remélhetőleg sikerül kicsit jobban összeszednem magam. tényleg ne haragudj ):


Nem szoktam haragudni :) Értelmetlen elfoglaltság. :idea:
Akkor... majd várom a legközelebbi időpontot! ;) :D :P

Most született egy vázlatka, a nagypapám és szerénységem tizen-egynéhány évvel ezelőtt...
photobucket.com/albums/v338/Sili ... apa_en.jpg

És ugyanez kész állapotban:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... kisebb.jpg
Apának lett szülinapi ajándék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243678 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
TK miatt sajnos még tovább csúszódik a dolog. Holnap Finwével átbeszéljük a csoportalakítást, és amikor legközelebb Képzős tali lesz, akkor már remélhetőleg egy Kreatív csoporttal többek leszünk ((:

Silima: Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, és neharagudj, hogy nem tudtam konkrét választ adni... mostmár van netem, nem kell könyvtárakba, meg művelődési házakba járnom, úgyhogy remélhetőleg sikerül kicsit jobban összeszednem magam. tényleg ne haragudj ):

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243656 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: Próbáltam hívni Nodlee-t de nem veszi fel a telefont, azért várjuk meg hátha esetleg beírja még hányra kéne mennünk!


A remény hal meg utoljára... :)
Akkor jó szórakozást, mert hogy engem nem engednek el innejd vidíkrű', az ziher... :( :(
Nos... majd meséltek? :) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243655 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Próbáltam hívni Nodlee-t de nem veszi fel a telefont, azért várjuk meg hátha esetleg beírja még hányra kéne mennünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243650 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

nodlee írta: Akkor jövőhét szombat. Kik is jönnek? (: Pontosabbat írok, amikor kommunikáltam arról, hogy mettől meddig lehet miénk a terem, ahova menni fogunk rajzolni (:

puszi: nodlee.

és, kérlek, kérlek, jelentkezzetek... d:


Nem kekeckedni akarok, de a tali le lett mondva és csak én nem tudtam róla, vagy lesz, és csak én nem tudtam róla? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243260 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tipikus példája annak, hogy milyen jól el lehet tölteni egy művtöri órát, ha unatkozik az ember :D :twisted:
Elvégre, ha jön az "ihlet", akkor nincs mit tenni... :wink: :roll:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243204 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Ahogy nemrég ígértem, berakok egy kis rajzot a részemről. Azonban csak, hogy hadd csigázzam az érdeklődést egy picit, most a leendő (majd valamikor elészül, ha lesz rá időm) kép egyik vázlata, ami már csak azért is érdekes, mert ide is beilleszthető, sőt... kissé hajaz a Szövetség egy alacsony kis tagjára ;) Nem lövöm le a poént, tessék megnézni! :biggrin2: :twisted: :tongue:

www.tolkien.hu/image.php?imgid=226

Amúgy tollal készült... amiben annyira nem is vagyok jó :roll: :bandit: (na jó hogy nem szakad rám a plafon most...hihi, egy kis önirónia)
Amúgy, nem is tudom, régebben kért valaki egy ilyen szerzetet. Most már meg nem mondom, hogy ki, de neki is ajánlom :D


Soulreaver, ez nagyon szép! Mmint a rajz, nem a törp... :P Gratulálok! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243193 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ahogy nemrég ígértem, berakok egy kis rajzot a részemről. Azonban csak, hogy hadd csigázzam az érdeklődést egy picit, most a leendő (majd valamikor elészül, ha lesz rá időm) kép egyik vázlata, ami már csak azért is érdekes, mert ide is beilleszthető, sőt... kissé hajaz a Szövetség egy alacsony kis tagjára ;) Nem lövöm le a poént, tessék megnézni! :biggrin2: :twisted: :tongue:

www.tolkien.hu/image.php?imgid=226

Amúgy tollal készült... amiben annyira nem is vagyok jó :roll: :bandit: (na jó hogy nem szakad rám a plafon most...hihi, egy kis önirónia)
Amúgy, nem is tudom, régebben kért valaki egy ilyen szerzetet. Most már meg nem mondom, hogy ki, de neki is ajánlom :D

Erről jut eszembe!
Brisa! Mi lett végülis a rajzommal? Furdall a kiváncsiság, meg miegyéb :D Csak annyi érdekel, hogy egyben megvan e valahol, a többit rád bízom :D
U.I.: Elnézést az eddigi zsörtölődésért meg miegyéb :D
Tudod: Suli :( :evil:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242918 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Alison West írta: Már egy párszor kommentáltam a képeket, de még nem raktam be semmit, amit csináltam. Most pótolom a hiányt :)
Ez a kép febr. 8-tól febr. 13-ig készült a szobám falára.

img.tar.hu/alison26/img/10859743.jpg#3

Ebben a képtárban meg benne van a folyamat, ahogy készült:

kep.tar.hu/alison26/50019775/10859940#2

Kérek szépen néhány kritikát...


Nekem tetszik! Olyan, mint egy főnixmadár és egy sárkány kereszteződése. :itscool: De igazán szép és igényes!
Falfesteni még sose volt alkalmam... ki is vágnának itthonról... :P

Pénteken kaptam az osztálytársaimtól. A hátam mögött írák és vitték végbe, nem tudtam róla... de nagyon jólesett! (Ha nem is igaz teljes mértékben... ;) ) Sztem nagyon rendi volt tőlük...!!
photobucket.com/albums/v338/Sili ... dejure.jpg
[size=9:2qlkm0lx]A Mohl Katalin az én polgári nevem[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242777 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Már egy párszor kommentáltam a képeket, de még nem raktam be semmit, amit csináltam. Most pótolom a hiányt :)
Ez a kép febr. 8-tól febr. 13-ig készült a szobám falára.

img.tar.hu/alison26/img/10859743.jpg#3

Ebben a képtárban meg benne van a folyamat, ahogy készült:

kep.tar.hu/alison26/50019775/10859940#2

Kérek szépen néhány kritikát...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242739 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gil-Celeb írta: Elrondot fejből csináltad vagy képről?


Hát... Kb. fele-fele. Képről kezdtem, aztán rájöttem, hogy nem hasonlít rá... :oops:
Önbizalom? Azt kispórolták belőlem. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242722 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Elvina,Silima:nagyon-nagyon jó képek!Gratula!!! :wink:
Silima:ÖNBIZALOM?????Aki ilyen képeket tud rajzolni az ne rinyáljon!!!!
Egyébként Elrondot fejből csináltad vagy képről?

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242703 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Csak az zavaró kicsit (és ez nem is magára a rajzra vonatkozik tul.képp), hogy ilyen óriási méretben jön be a kép. Így nem lehet az egészet egyben megtekinteni...
:) [size=9:1g5penj5]De nem is szőrőzök tovább, mert ez már az... [/size]:oops:


OFF: Elvileg már nem nagy... Köszönöm, hogy szóltál! Majd a többit is igyekszem átméretezni, mert tényleg nagyon nagy méretben tettem fel őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242701 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: [size=9:iweogyzm]"Befejeztem" a Finduilas-Denethoros képemet... nem sokkal jobb, mint az előző formájában...
photobucket.com/albums/v338/Sili ... ction=view ¤t=finduilas-denethorkszkisebb.jpg [/size]


Köszönöm!

Nekem tecc!! :) Csak az zavaró kicsit (és ez nem is magára a rajzra vonatkozik tul.képp), hogy ilyen óriási méretben jön be a kép. Így nem lehet az egészet egyben megtekinteni...
:) [size=9:iweogyzm]De nem is szőrőzök tovább, mert ez már az... [/size]:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #242697 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy "kifestem" az "Úton" c. képet, és hát íme a végeredmény:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...0Rings/utoncolor.jpg

Még szerencse, hogy csaltam és kinyomtatott képet festettem át, mert néhány helyen elrontottam a színezést. Például a Holtláp túl vidám lett, túl zöld, úgyhogy lehet, hogy azt még átfestem...Majd meglátjuk! :-D


Marhajó! :itscool: Nagyon szép lett, gratulálok! Sztem nem "túl vidám", elég döglöttzöld lett, szóval pont jó :D
Csak így tovább! ;)

[size=9:2miu7ebp]"Befejeztem" a Finduilas-Denethoros képemet... nem sokkal jobb, mint az előző formájában...
photobucket.com/albums/v338/Sili ... kisebb.jpg [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242691 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy "kifestem" az "Úton" c. képet, és hát íme a végeredmény:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...0Rings/utoncolor.jpg

Még szerencse, hogy csaltam és kinyomtatott képet festettem át, mert néhány helyen elrontottam a színezést. Például a Holtláp túl vidám lett, túl zöld, úgyhogy lehet, hogy azt még átfestem...Majd meglátjuk! :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242626 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Akkor jövőhét szombat. Kik is jönnek? (: Pontosabbat írok, amikor kommunikáltam arról, hogy mettől meddig lehet miénk a terem, ahova menni fogunk rajzolni (:

puszi: nodlee.

és, kérlek, kérlek, jelentkezzetek... d:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242538 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Háttööö... ezúton érdeklődöm, hogy esetleg nem-e jönnek-e még győriek/Győr környékiek? Engem ugyanis a T. Szülők csak úgy engednek el, ha megbizonyosodtak afelől, hogy nem leszek magányos és ezáltal védtelen a vonaton... :? :roll:
Ezen kívül követelnek még pontos infókat: hol, mikor, hánykor?...
[size=9:1xrfqjgj]Bocs, de addig szóba se állnak velem, míg ezekre nem tudom a választ... :? [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242363 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
hmm, hát ez kellemetlen. najó, akkor mit tegyünk? az a helyzet állt elő, hogy én nem igazán érek rá most szombaton, és másoktól is azt hallottam, hogy következő hétvége jobb lenne.
Akkor mi legyen? Következő hétvégén TK előtt? együtt mehetnénk oda rajzolás után. Ez mondjuk talán vidékieknek jobb, mert nem kell egymás után két hétvégén pestre utazniuk.
de ha ti jobban szeretnétek most szombatot, meg úgy terveztetek, akkor legyen most.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242322 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

(drowse) írta:

nodlee írta: vajon van még valaki, aki emlékszik rá, hogy most hétvégén képzős tali lett volna? a helyzet az, hogy TK miatt áttoltuk következő hét szombatjára, tehát 19-ére. remélem minél többen eljöttök, hogy legyen értelme a dolognak. az lenne a kérdésem, hogy megalakítsuk-e a régóta áhított (legalábbis részemről..) kreatív csoportot? a segítségeteket és az ötleteiteket kérném...

Szóvalakkor: 19-én, szombaton képzős tali, jelentkezzetek priviben nálam!

ez elég ciki, tekintve hogy a TK 19-én lesz :roll: ;)


Akkor végképp belekeveredtem, mint sün a rágógumiba... :oops: :(

Soulreaver: nem kekeckedni akarok, de SilIMA, mert az igazi Sil mérges lesz ;) :D [size=9:llaykw9k]"Nem Hófehérke!! Csak Hófehér! Útálja, ha becézik..." /Hófehér c. rajzfilmbn mondta Vasárnap, a vadtörpe :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242214 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Képzőművészet

nodlee írta: vajon van még valaki, aki emlékszik rá, hogy most hétvégén képzős tali lett volna? a helyzet az, hogy TK miatt áttoltuk következő hét szombatjára, tehát 19-ére. remélem minél többen eljöttök, hogy legyen értelme a dolognak. az lenne a kérdésem, hogy megalakítsuk-e a régóta áhított (legalábbis részemről..) kreatív csoportot? a segítségeteket és az ötleteiteket kérném...

Szóvalakkor: 19-én, szombaton képzős tali, jelentkezzetek priviben nálam!

ez elég ciki, tekintve hogy a TK 19-én lesz :roll: ;)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.730 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére