Képzőművészet

Több
19 éve 3 hónapja #256426 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Finwe: ez rúlz :D D Szal h értelmes legyen amit írok, még AMF-re nem raktátok ki amint láttam. www.amatormuveszek.hu de ha pirospontos ötlet,akkor valszeg el tom intézni. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #256402 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na lehet hirdetni a pályázatot, bárki fel tudja rakni valahova vagy van ötlete hova lehetne kirakni a neten, az szóljon. Köszi :)

Egyébként kétféle ember van: hajlékony, hajléktalan. Bocsánat :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #255821 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi! Csak úgy önszorgalomból, nemrég kezdett el érdekelni a fotózás...
Egyébként itt a Bükkben ;)

Ezt pedig ma csináltam photoshoppal :roll:
Bolygó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #255817 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nagyon jók a fotók. Tanulsz valahol, vagy csak önszorgalom? Egyébként hol készültek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #255628 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Akkor rá nem jösztök, nem? :D
Egyébként naon tecc az az Awenes rajzod, szépen ki lett dolgozva :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #255522 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Luine Baenre írta: Köszi szépen mindenkinek..igyekszem :)
Egyébként nem, nem vaok annyira hajlékony, csak szembefordítottam a bakimmal a gépet és kész :)


Tyű, ha nem mondod... ;) :D
Arwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255461 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi szépen mindenkinek..igyekszem :)
Egyébként nem, nem vaok annyira hajlékony, csak szembefordítottam a bakimmal a gépet és kész :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255336 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Luine Baenre írta: Sziasztok!

Én is betenném pár tájképemet, ha nem gond... :roll:
Itt készültek a Bükkben :)

Égy szép nagy fa
Fiatal fák
Bükk fák
Bükk fák2
Szép erdő
Nah és a bakancsom :)


Nekem az első tetszik legjobban... meg az utolsó előtti. :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255302 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta:

Nah és a bakancsom

Hajlékony vagy nagyon.


Ez olyan mecsis volt... :mrgreen:
Tényleg nagyon jók!!! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255301 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nah és a bakancsom

Hajlékony vagy nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255273 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Luine Baenre írta: Sziasztok!

Én is betenném pár tájképemet, ha nem gond... :roll:
Itt készültek a Bükkben :)

Égy szép nagy fa
Fiatal fák
Bükk fák
Bükk fák2
Szép erdő
Nah és a bakancsom :)

Nagyon klasszak :) , fôleg az elsô és az utolsó, ami nagyon megragadott. Nagyon ügyi vagy ! :D 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255169 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Én is betenném pár tájképemet, ha nem gond... :roll:
Itt készültek a Bükkben :)

Égy szép nagy fa
Fiatal fák
Bükk fák
Bükk fák2
Szép erdő
Nah és a bakancsom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255011 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Heheheee! :twisted: Új pályázat! Rettegjetek, mert indulok! (csak meg is kéne festeni.)
Tetszik a téma. Kár, hogy nem lehet Melkort festeni, róla már vannak terveim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254956 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
ez már a végleges. lehet pályázni. a plakáttal még várjunk, mert ahhoz hogy a tolkienhun kivűl is hirdethessünk kell a vezetőség engedélye. maj szólok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254953 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Művészeti pályázat

" ...Ám Sauronnak nem volt halandó teste, s bár elveszítette azt az alakját, amelyben oly sok gonoszat cselekedett, s többé soha nem tudott emberi szemnek tetsző alakot ölteni, szelleme felemelkedett a mélyből, s mint a tengerre boruló árnyék és fekete felhő, visszatért Középföldére, Mordorba, mert az volt az otthona. Ott ismét elfoglalta Barad-dur erős várát, s ott lakozott sötéten és csöndben, amíg új alakot nem készített magának, a láthatóvá vált gonoszság és gyűlölet képét, és Sauron, az iszonyatos tekintetét kevesen tudták elviselni... "
/J.R.R.Tolkien: Szilmarilok/

Szauron testét numenori elpusztulása és Barad-durba való visszavonulása óta valós mivoltában nem láthatta senki, vagy csak kevesen, így láthatatlan volt Középfölde lakói számára, s mivel Tolkien sem részletezte hogyan is nézett ki, így az olvasók és rajongók képzeletét azóta is foglalkoztatja milyen alakot is ölthetett. Az MTT Kreatív Művészeti Csoportja pályázatot hirdet "Szauron árnyékban" címmel, melynek témája a Sötét Úr harmadkori testetöltésének ábrázolása. A versenyre rendhagyó módon egyetlen kategóriában bármilyen ipar,- és képzőművészeti alkotást vagy ezen kategóriákba hagyományosan be nem sorolható bármilyen anyagból készült síkbeli vagy térbeli formaalkotást várunk. A téma megközelítése éppúgy lehet humoros, mint ahogy komoly is.

Beérkezési határidő: 2005 június 1

Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani. Egy személy maximum 3 alkotással pályázhat.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személyek! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.


A pályázat formátuma :
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás. A pályázó ( neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe ) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a www.tolkien.hu forumozó közönsége szavazással fogja elbírálni. A legjobbakat díjban és oklevélben részesítjük.
A legnépszerűbb művekből az MTT Tolkien Klub helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A díjátadás és a kiállítás helyszínéről és az időpontról a pályázókat időben értesítjük.

A nevezés módja :
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79.
Ne felejtsd megadni a nevedet, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254590 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
hű, ez egy igen jó pályázat! Már be is indult a fantáziám... 8) öö.. ha gondoljátok plakát formájában a sulimban terjeszthetek, de ne nagyon számítsatok sok emberre, erre nincsenek nagyon Tolkien imáók... :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254434 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Ez egy tök jó pályázat!!!!! :D :D :D

No, rajzoltam valamit...Khm...khm...
Frodo by me:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom.../frodobyme_small.jpg

A kép több sebből vérzik, de azért csak feltöltöm... :roll: :D [/url]


Elvina, nagyon jó! Dühös, vagy riadt.... nem tudom eldönteni:)

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254282 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Ez egy tök jó pályázat!!!!! :D :D :D

No, rajzoltam valamit...Khm...khm...
Frodo by me:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom.../frodobyme_small.jpg

A kép több sebből vérzik, de azért csak feltöltöm... :roll: :D


Szép! A szája kicsit fura, de nekem nagyon tetszik. Olyan Rémült Hobbit-tekintete van ;) 8O (Nyilván véletlenül ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254124 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ez egy tök jó pályázat!!!!! :D :D :D

No, rajzoltam valamit...Khm...khm...
Frodo by me:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom.../frodobyme_small.jpg

A kép több sebből vérzik, de azért csak feltöltöm... :roll: :D [/url]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253866 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253841 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi, maj meglátjuk, megpróbáljuk megoldani :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253829 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én a magam részéről egy kis hírverést csinálok a pályázatnak itt pápán, azzal a kikötéssel, hogy a beérkezett műveket lehetőleg kiállításra megkapjuk.
Ha nem, akkor is megcsinálom a reklámot... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253825 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos valami ilyesmire gondoltam (a legutóbbi pályázati alapján csináltam) néhol lehet hogy hülye a megfogalmazás, vagy valami szal kérek véleményt. Majd csinálok hozzá még egy képet is és majd azzal együtt ki lehet rakni a főoldalra.
Amennyiben a kiállítás/díjátadás helyszínét a közeljövőben nem találjuk meg akkor az kimarad a pályázati szövegből és majd később közöljük.

A következők a teendők.
-A díjátadás/kiállítás helyszínének lebeszélése (első körben én megpróbálom a tk-t)
-Kampány készítése, vmi mozgósítási stratégia
-A művek postáról való elszállítása, lefényképezése, a honlapra való felrakása. Szavazás
-Díj??? (erre semmi ötletem nekem, úgyhogy segítsetek lécci )
-A kiértesítések a pályázat eredményéről

Na szóval aki szeretne beszállni a dologba az jelezze itt a fórumon, és azt is hogy konkrétan miben segítene. A lényeg hogy minél hamarabb létrejöjjön egy csapat.
És szeretném ha miután elfogadtuk a pályázat szövegét, megállapodtunk
a díjakban, a napokban ki is raknánk a fórumra és a főoldalra.

Ami a topikunkat illeti írtam Battinak, megkérdeztem hogy megérkezett e az okirat de nem válaszolt még

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #253824 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Művészeti pályázat

"...Ám Sauronnak nem volt halandó teste, s bár elveszítette azt az alakját, amelyben oly sok gonoszat cselekedett, s többé soha nem tudott emberi szemnek tetsző alakot ölteni, szelleme felemelkedett a mélyből, s mint a tengerre boruló árnyék és fekete felhő, visszatért Középföldére, Mordorba, mert az volt az otthona. Ott ismét elfoglalta Barad-dur erős várát, s ott lakozott sötéten és csöndben, amíg új alakot nem készített magának, a láthatóvá vált gonoszság és gyűlölet képét, és Sauron, az iszonyatos tekintetét kevesen tudták elviselni..."
/J.R.R.Tolkien: Szilmarilok/

Szauron testét numenori elpusztulása és Barad-durba való visszavonulása óta valós mivoltában nem láthatta senki, vagy csak kevesen, így láthatatlan volt Középfölde lakói számára, s mivel Tolkien sem részletezte hogyan is nézett ki, így az olvasók és rajongók képzeletét azóta is foglalkoztatja milyen alakot is ölthetett. Az MTT Kreatív Művészeti Csoportja pályázatot hirdet a www.tolkien.hu forumozó közönsége felé "Láthatatlan Szauron" címmel, melynek témája a Sötét Úr harmadkori testetöltésének ábrázolása. A versenyre rendhagyó módon egyetlen kategóriában bármilyen ipar,- és képzőművészeti alkotást vagy ezen kategóriákba hagyományosan be nem sorolható bármilyen anyagból készült síkbeli vagy térbeli formaalkotást várunk. A téma megközelítése éppúgy lehet humoros, mint ahogy komoly is.

Beérkezési határidő: 2005 június ??:

A beérkezett műveket itt és itt ekkor és ekkor állitjuk ki (Tolkien klub?).

Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani. Egy személy maximum 3 alkotással pályázhat.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személye! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.


A pályázat formátuma :
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás. A pályázó ( neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe ) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a www.tolkien.hu forumozó közönsége szavazással fogja elbírálni. (A legjobbakat ....... nyereménnyel díjazzuk?)
A legnépszerűbb művekből az MTT Tolkien Klub helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A díjakat a júniusi Tolkien klubbon nyújtjuk át

A nevezés módja:
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79.
Ne felejtsd megadni a nevedet, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253543 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aldaron (büzsü) írta: Sziasztok!

Be szeretném tenni 5 legújabb nonfigurativ photoshop munkámat, kérlek bíráljátok!

1. Álomfoszlály
2. Expedíció
3. Érzés
4. Virgonc
5. Bugyor

Egészséges kritikát tessék! :D :lol: 8O :)


Nagyon jók! :itscool: Eddig csak Silima rajzait gyűjtöttem, de a tiédet is elkellene kezdeni.. 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253424 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Be szeretném tenni 5 legújabb nonfigurativ photoshop munkámat, kérlek bíráljátok!

1. Álomfoszlály
2. Expedíció
3. Érzés
4. Virgonc
5. Bugyor

Egészséges kritikát tessék! :D :lol: 8O :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253402 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Andoron írta: Szeretnék veletek két képet megosztani.

Csak amatőr rajzok, és én alkottam őket... :oops: De szivesen megmutatom nektek is.

celeirannun.uw.hu/modules/My_eGa ... elfarc.JPG
celeirannun.uw.hu/modules/My_eGa ... partok.jpg


Egészen jók! :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253380 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Andoron írta: Szeretnék veletek két képet megosztani.

Csak amatőr rajzok, és én alkottam őket... :oops: De szivesen megmutatom nektek is.

celeirannun.uw.hu/modules/My_eGa ... elfarc.JPG
celeirannun.uw.hu/modules/My_eGa ... partok.jpg



A vihar nagyon tetszik..........

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253146 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
egész jó. :) :D :lol:

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253036 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Igen, szándékos a nagyítás :)
És köszönöm :)

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.370 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére