Képzőművészet

Több
19 éve 5 hónapja #248185 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: A három vadász
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...Haromvadaszsmall.jpg

[size=9:20syqcp8]((gondoltam, ha már úgyis annyi van, akkor csinálok egy "sorozatot"))[/size]


Ez nagyon jó, neked nagyon mennek ezek a "könyvillusztrációk"! Csak így tovább! ;) Nekem főleg Gimli tetszik. Mármint... érted. :P :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248168 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248145 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soulreaver: Nagyon szééééép!!!!!! És tetszik ez az arany fény...Ennyi...nem is tudok mást mondani! :itscool:
Aldaron: Ez csúcs! :D Én nem tudok számítógéppel rajzolni. Ahhoz nincs elég türelmem... :-D

Én is beszkenneltem egy új rajzot, még mindig olyan "könyvillusztrációs" formájút.

A három vadász
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...Haromvadaszsmall.jpg

[size=9:137oe772]((gondoltam, ha már úgyis annyi van, akkor csinálok egy "sorozatot"))[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248139 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Felagund írta:

Azt leszámítva, hogy a füleit egy mezei nyúl is megirigyelhetné


Ehh :D Igaz, de ha hű akartam maradni az eredetihez (mármint a faj ottani változatához) akkor ekkora fülekkel kell rendelkeznie. Egyébként nem is mezei nyúl irigyelné meg szerintem, hanem egy szamár ;) :wink: :mrgreen: :tongue:

Alarra írta:

Soul, nem tudom, ez-e eddigi legszebb alkotásod, minden esetre gyönyörű........ valószerűtlen, és varázslatos. Túlmutat a szépségen, én ezt látom. Ragyog!


Köszi szépen Alarra, ez jól esett :D Egyfajta belső kép, ha lehet így fogalmazni, akkor "nőideál". Igaz, aki ismer, az tudja, hogy nem egészen úgy értem a szót, ahogy oda le van írva ;) Inkább úgy, hogy egy eszményített kép a nőkről, hogy milyenek is valójában... a lelkükben.

Silima írta:

A szeme kiütött. Gyönyörű!! Kicsit fura, hogy ilyen hosszú a füle, dehát ez csak az én bajom. És a szeme akkor is fantasztikus!


Ami azt illeti, szerintem azzal foglalkoztam a legtöbbet :D Többször rajzoltam át, mint bármelyik más részt a rajzon ;)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248135 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Allara írta:

Soulreaver írta: Nnnnna :D

Sikerült beszkennelnem a rajzot + felrakni és egyéb hasonlók :D
Szerintem ez lett eddigi legszebb alkotásom, már ami a portrékat illeti ;) :twisted:

De több szónak is egy a vége, itt a kép és a véleményeket szívesen várom :D :bandit: :biggrin2:

www.tolkien.hu/image.php?imgid=227


Soul, nem tudom, ez-e eddigi legszebb alkotásod, minden esetre gyönyörű........ valószerűtlen, és varázslatos. Túlmutat a szépségen, én ezt látom. Ragyog! :roll:


Azt leszámítva, hogy a füleit egy mezei nyúl is megirigyelhetné :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248133 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Nnnnna :D

Sikerült beszkennelnem a rajzot + felrakni és egyéb hasonlók :D
Szerintem ez lett eddigi legszebb alkotásom, már ami a portrékat illeti ;) :twisted:

De több szónak is egy a vége, itt a kép és a véleményeket szívesen várom :D :bandit: :biggrin2:

www.tolkien.hu/image.php?imgid=227


Soul, nem tudom, ez-e eddigi legszebb alkotásod, minden esetre gyönyörű........ valószerűtlen, és varázslatos. Túlmutat a szépségen, én ezt látom. Ragyog! :roll:

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248081 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hát mivel kezdjem... :?:
Kezdem ABC sorrendben :idea: :D
Szóval, Aldaron, nagyon szépet alkottál. Igazán "tüzes", és ez dícséret volt. ;) /me a számítógéppel csak a pötyögésig jutott el, szóval ezt még csak megközelíteni sem tudom. De elismerésem! :itscool:

Soulreaver:
:o
A szeme kiütött. Gyönyörű!! Kicsit fura, hogy ilyen hosszú a füle, dehát ez csak az én bajom. :oops: És a szeme akkor is fantasztikus! :itscool: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248059 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nnnnna :D

Sikerült beszkennelnem a rajzot + felrakni és egyéb hasonlók :D
Szerintem ez lett eddigi legszebb alkotásom, már ami a portrékat illeti ;) :twisted:

De több szónak is egy a vége, itt a kép és a véleményeket szívesen várom :D :bandit: :biggrin2:

www.tolkien.hu/image.php?imgid=227

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248017 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Hát úgy gondolom ide betehetem a legújabb (számitógépes-grafika)alkotásomat. :roll: :wink: Kérlek írjátok meg, hogy hopgy tetszik, és hogy mi nem jó benne, stb. (Szóval, na egészséges kritikát kérek!!! :) :D ) Köszi!

Tüz 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247812 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Akkor szeretném felmérni, hogy kinek milyen időpont lenne jó az alakuló talira. Én javasolni tudom a jövőhét szombatot (nekem ez jobb lenne), vagy esetleg az azt következőt. Kinek mi lenne a jobb?

Ami a helyszínt illeti beülhetünk akár egy teázóba is. Mondjuk TEAPALOTA A POTALÁHOZ nevű teázó, ahol voltunk a multkor is, egész jó hely. De talán az se lenne rossz ha arra a helyre mennénk ahol az elkövetkezendőkbe akár a kreatív talikat is tarthatnánk és ahol már képzős talit tartottunk is. Erre a helyre nodlee a bejáratos ő találta nekünk, szal még meg kell kérdeznem hogy tudunk e oda menni az adott időpontban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247698 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Végülis úgy döntöttünk hogy nagy kreatív csoportot hozunk létre, mert a többség ezt támogatja. Szal kérem mégegyszer, hogy akit érdekel a dolog az küldje el nekem a következőket:

-Polgári név
-Nick név
-Hol lakik (város elég)
-Milyen munkában venne részt szívesen
-Mennyire tudna talikon részt venni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247553 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Sajnálatos rossz hír:

A rajzot max. a pénteki napon tudom beszkennelni ill. felrakni,

Sebaj... 2 nap, azt meg kibírom :D

Addigis üdv!



2 nap :?: :?: :?: inkább, mint sohase :lol:

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247523 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sajnálatos rossz hír:

A rajzot max. a pénteki napon tudom beszkennelni ill. felrakni, mivel ami itthon van, az nem épp A/3-as :( így csak a városban tudnám beszkennelni... avagy éljen március 15.-e. :D

Sebaj... 2 nap, azt meg kibírom :D

Addigis üdv!

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247472 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soul: várom a rajzodat! ;)

Erda: ezek nagyon szépek, főleg a csuklyás tetszik nagyon. :itscool: De a tündérke is aranyos! :D

És megint modnom: köszönöm, de ne dícsérjetek engem ennyire, mert EGYÁLTALÁN nem érdemlem meg!! :( :evil:

Ja, kb egy hete alkottam... /me... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247470 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ami Silimát illeti.... nos, ha valakik, akkor mi aztán bátorítjuk :D Főleg én ;)

Ha minden igaz, akkor ma, de legkésőbb holnap már fel is tudom ide rakni a rajzomat :D

Alarra írta:

Ez meg az én gondolatom:

Egy régebbi elf lányka nekem nagyon tetszik....... az arcán derű, szemében bölcsesség, kezében a varázslat.......... szóval, várom az újat:)


Köszi előre is és üdv a kis csapatban ;) Amúgy mindenki nevében is, mármint remélem :D :bandit: :mrgreen:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247468 Írta: Dameron
Dameron válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta:
Dameron: hát, ez borzalom! :P Ilyen ronda rajzot még életemben nem láttam! :D Na, szóval nagyon szép, és hol tanultál rajzolni? Mert ne mond nekem, hogy nem tanultál sehol, mert elfutok, hogy vissza sem jövök! :)


Utoljára az általános iskolai tanáromtól tanultam rajzolni. De az már rég volt... (Most már bánom, hogy azóta nagyon keveset foglalkoztam a rajztehetségemmel...)
Örülök, hogy beraktad a rajzaidat. Nézegettem az albumodat. Nagyon jók az ötleteid, legyen az rajz vagy fotó. És igen, még többet! :)

Onering: a szénrajzaid nagyon tetszenek, igazán profi grafikus munkák. *kalapmegemel* (A mangáért nem vagyok oda, de az az én bajom...) Ja és várom a további rajzaidat. Jöhet az akt is. :P

Léofwine: A te rajzaid is nagyon jók. Főleg a "lau" tetszett. Tetszik, ahogyan az árnyalatokat megcsináltad. Kíváncsi lennék még egyéb rajzaidra.

Ja és csatlakozom Erdához Silimával kapcsolatban. Adjon már neki valaki önbizalmat. :) Nem akarja elhinni, hogy tud, mondom TUD rajzolni. Még ilyet... Az önkritika önmagában nem baj, az kell is. Nyilván fejlődni kell még, mindnyájunknak kell. :wink: Különben is egy művész egész életén át fejlődik.
Vagy nincs igazam?

Rajzot most nem hoztam, mert depi vagyok... És lusta is.

-Dameron-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247383 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: rávettem magam a szkennelésre...

tündérke
a csuklya alatt

[size=9:1050b3pi](az oldalon egyébként megtekinthetőek a fotóim (nagyrésze))[/size]


A tündérkés nagyon tecc, jó lett. Találó. Ez nem tündés kifejezetten, el tudom képzelni, hogy ez a kis vakarcs kiugrik eléd egy erőben a bokorból, és mindenféle gonosz csínyt követ el ellened.. :D én picinek tudom elképzelni!!! Nagyszerű, nagyon tetszik. Amúgy a csuklyás is jó, kicsit darkos.. :D így tovább, mégtöbbet!!!

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247382 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
rávettem magam a szkennelésre...

tündérke
a csuklya alatt

[size=9:3mabik2j](az oldalon egyébként megtekinthetőek a fotóim (nagyrésze))[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247370 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léofwine: nagyon fantáziadúsak, ügyes vagy! és kreatív :D emellett igazán valósághű :P

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247327 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Szevasztok, nagyon rég jártam itt legutóbb.... :? Hoztam két rajzot...

img.photobucket.com/albums/v234/ ... fallen.jpg

img.photobucket.com/albums/v234/ ... ok/lau.jpg

:D


Ezek nagyon szépek!! Főleg a második tetszik, az a ló, vagy sárkány, vagy fele-fele. Ijesztő, de nagyon jó! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247324 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Szevasztok, nagyon rég jártam itt legutóbb.... :? Hoztam két rajzot...

img.photobucket.com/albums/v234/ ... fallen.jpg

img.photobucket.com/albums/v234/ ... ok/lau.jpg

:D


nemsemmik...

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247319 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szevasztok, nagyon rég jártam itt legutóbb.... :? Hoztam két rajzot...

img.photobucket.com/albums/v234/ ... fallen.jpg

img.photobucket.com/albums/v234/ ... ok/lau.jpg

:D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247220 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee írta:

Onering írta: Tudom, ki is javítottam, de mindig megkettőzi 8O :x


a nyíl miatt van. vagy rókaszáj vagy hogy a toszba hívják.. az a kis izé, na. amit a smile-ban használtál.


Én nem raktam bele kacsacsőrt, mégis kétszermondtam kétszermondtam... :( :x Hiába szerkesztgetem :roll:
Onering, tényleg ügyes vagy, főleg, hogy szénnel csináltad!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247219 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Onering írta: Tudom, ki is javítottam, de mindig megkettőzi 8O :x


a nyíl miatt van. vagy rókaszáj vagy hogy a toszba hívják.. az a kis izé, na. amit a smile-ban használtál.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #247216 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire írta: Onering : kétszer raktad be a hozzászólást. Na de jöjjön a kritika. A csendéletek ugye szénnel vannak? Mert nagyon jók. Én kb. két évet foglakoztam szénnel, de nem lett egy se ilyen jó. Elismerésem. A csontváz igen szép lett, de az a drapéria vagy mi a tosz benne a legjobb. A másik képen azon az üvegizén szerintem kicsit fura az a radirozós fénycsík. Odavonzza a szemet. Kicsit halványítani kéne. (Szerintem ) Egyébként nagyon perciz, és nagyon ügyesen bántsz a szénnel!


Tudom, ki is javítottam, de mindig megkettőzi 8O :x --> kijavítottam, thx!!! :D
Köszönöm a véleményed, nah, például erre nem is gondoltam :P ->igen szén :)

Silima: köszönöm :P oké, majd még rakok föl akkor, (ha nem baj :lol: ) aktot is rakhatok? vagy az cenzúrás? :lol: :D

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #247212 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Onering írta: Okés, hát akkor rakok be én is, de aztán kérem a kritikákat, és télleg szeretnék tanácsokat is :D
Sajnos nincs túl sok Lotr témájú rajzom (nem is tom, mér nem rajzoltam :? , na majd :D ), inkább csak tanulmányrajzok...
ez már elég régi csendélet
ez kicsit újabb hujuj, a váza nagyon béna lett
csontváz

van két hobbitos:(manga)
Pippin
Frodó és Samu a Rotkban
Támadjatok bátran!


Mindent kétszer mond, kétszer mond? ;) :D
Sztem nagyon szépek a rajzaid!! Főleg nekem az "elég régi csendélet" tetszik nagyon :o Mangát én sose tudtam, úgyhogy azt némán csodálom :) :o
Van még rajzod? :roll: :)



*Brisa voltam*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247211 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Onering: kétszer raktad be a hozzászólást. :wink: Na de jöjjön a kritika. A csendéletek ugye szénnel vannak? Mert nagyon jók. Én kb. két évet foglakoztam szénnel, de nem lett egy se ilyen jó. Elismerésem. A csontváz igen szép lett, de az a drapéria vagy mi a tosz benne a legjobb. A másik képen azon az üvegizén szerintem kicsit fura az a radirozós fénycsík. Odavonzza a szemet. Kicsit halványítani kéne. (Szerintem :) ) Egyébként nagyon perciz, és nagyon ügyesen bántsz a szénnel!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #247200 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Igen, tudom, köszi Szegény olyan lett, mintha a tarkójából lefűrészeltek volna egy darabkát...
Ne dícsérjetek engem ennyire, mert nem érdemlem meg!! Sajnos
Onering, kíváncsi vagyok a rajzaidra!


na, azért nem kell túlzásokba esni!!! Nagyon jól rajzolsz! :wink:

Okés, hát akkor rakok be én is, de aztán kérem a kritikákat, és télleg szeretnék tanácsokat is :D
Sajnos nincs túl sok Lotr témájú rajzom (nem is tom, mér nem rajzoltam :? , na majd :D ), inkább csak tanulmányrajzok...
ez már elég régi csendélet
ez kicsit újabb hujuj, a váza nagyon béna lett :?
csontváz

van két hobbitos:(manga)
Pippin
Frodó és Samu a Rotkban
Támadjatok bátran!:)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247079 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Onering írta: ha nem haragszol, és nem mondok hülyeséget, nekem az tűnt föl, hogy a feje/koponyája kicsi, mármint a hátsó része. Arra sztem figyelj fejrajzolásnál, h az ember koponyája hátul még egész nagy :D ...amúgy én ezt mindig elrontomX_x de remélem, h nem mondtam hülyeséget :(


Igen, tudom, köszi :) Szegény olyan lett, mintha a tarkójából lefűrészeltek volna egy darabkát... :oops:
Ne dícsérjetek engem ennyire, mert nem érdemlem meg!! :idea: :( Sajnos :P :)
Onering, kíváncsi vagyok a rajzaidra! :D :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #247052 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezt még tanulnom kell, szal: idézet Soulreaver hozzászólásából:


Nekem is készül egy rajzom és félig be is van fejezve már... csupán a befejezés és a beszkennelés maradt hátra :D Egy elf lányka portréjáról van szó :D Igaz, hogy nem egészen tolkien világ-beli, de hát ez van :roll:

Ez meg az én gondolatom:

Egy régebbi elf lányka nekem nagyon tetszik....... az arcán derű, szemében bölcsesség, kezében a varázslat.......... :lol: szóval, várom az újat:) :arrow:

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.431 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére