Képzőművészet

Több
19 éve 4 hónapja #253013 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Andoron írta: celeirannun.uw.hu/modules/My_eGallery/ga...as/cirdan/elfarc.JPG

szándékosan nagyítottad ki a szemét? egyébként az arcon az árnyékolás egész szép:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252924 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Andoron írta: Szeretnék veletek két képet megosztani.

Csak amatőr rajzok, és én alkottam őket... :oops: De szivesen megmutatom nektek is.

celeirannun.uw.hu/modules/My_eGa ... elfarc.JPG


Nem rossz, nem rossz, sőt! :wink:
Gratula! :itscool:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252892 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szeretnék veletek két képet megosztani.

Csak amatőr rajzok, és én alkottam őket... :oops: De szivesen megmutatom nektek is.

celeirannun.uw.hu/modules/My_eGa ... elfarc.JPG
celeirannun.uw.hu/modules/My_eGa ... partok.jpg

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252829 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mármeginén... :oops:
Ma a buszon alkottam, remélem, felismerhető lett, meg kancsal is... :oops: : Éomer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252132 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Néhány rongy , kéretik bírálni! :)


Igen igen. Egészen jók...
Biztosan azok a rongyok, amikbe Szarumán törölte a kezét Lurtz sikeres "sárbólkiásása" után. :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252088 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Néhány rongy , kéretik bírálni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250754 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos ma elküldtem az alapító okiratot:) Remélem megérkezik.

Addig is felvázolnám egy tervemet, hogy mi is lehetne az első munkája a kreatív csoportunknak, egy pályázat, amit a fórumozók felé hirdetnénk meg. Szauron harmadkorbeli testetöltésének ábrázololása bármilyen képző,- vagy iparművészeti alkotásban vagy akármilyen vizuális vagy térbeli formában. Őrült ötleteket is elfogadunk. Nyeremény nem lenne csak kiállítás

Véleményeket egyéb ötleteket kérek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250461 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ha valakinek van Tolkien-illusztrációja amelyet belelehetne rakni a Lassiba az jelentkezzen Adelardnal!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249721 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olorin, köszi! Silima nincs gond!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249708 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Ehhh......
Alarra írta:

Hmmmmmm............ tehát szamárfül?


Nem egészen erre gondoltam Alarra :D Ami azt illeti, inkább a tekintete alapján ítélj :D
Hihi... szamárfül :D Csak az kéne. A barátnőm le is nyakazna ;)


Igazad van, Soulreaver, maradjunk az első meglátásomnál: ragyog!
Amúgy, nem mindtha nem lenne mindegy, de nem az r dupla :wink: Allara

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249618 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Éljünk! :hello: :D Ja, és Finwe, bocs, hogy némileg megkésve tájékoztattalak, hogy nem vagyok MTT-s... :oops: (még! :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249472 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
:itscool: Finwe! Gratula! :cheers: és sok sikert! :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #249437 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Örömmel jelentem, hogy hétfőn a húsvéti nyuszi nemcsak tojást hozott hanem egy Kreatív Művészeti Csoportot is, mert megalakultunk. Azért nem szombaton mert nem voltunk elegen ráadásul ott derült ki hogy 2-en nem is mtt tagok. Úgyhogy Iru, Gumipók, Eldamyn, Panda és én továbbá Silima, Holdlány és Mírrand is, viszont ők még nem mtt tagok. Koordinátornak engem választottak meg.
Most már nincs más teendő minthogy elküldjem a lapot, meghogy rendezzem a tagdíjhátralékomat, amit megteszek mihelyst Batti informál arról hogy mennyivel tartozom. Ezek után megkapjuk a topikot ha minden jól megy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249431 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ehhh......
Alarra írta:

Hmmmmmm............ tehát szamárfül?


Nem egészen erre gondoltam Alarra :D Ami azt illeti, inkább a tekintete alapján ítélj :D
Hihi... szamárfül :D Csak az kéne. A barátnőm le is nyakazna ;)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249207 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sesy: engem elkáprázattál.. már nagyon régóta próbálom kitalálni vajon hogyan kell ilyeneket rajzolni, és msot ezt is hosszú perceken keresztül elemezgettem. ;)
Büzsü: legjobban a Tűz c. alkotásod tetszett... ezek a képes is nagy titkok még előttem, de nagyon szépek... az aláírás szerintem csak az első képben zavaró, a többin észre sem vettem....
Silima: ez nem is bárgyú... jó az árnyékolás

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249076 Írta: Silima

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248803 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
(Silima! Már priviben is írtam, add meg a címedet, hogy elküldhessem a rajzokat!) OFF vége

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #248704 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi szépen Alarra, ez jól esett :D Egyfajta belső kép, ha lehet így fogalmazni, akkor "nőideál". Igaz, aki ismer, az tudja, hogy nem egészen úgy értem a szót, ahogy oda le van írva ;) Inkább úgy, hogy egy eszményített kép a nőkről, hogy milyenek is valójában... a lelkükben.


Hmmmmmm............ tehát szamárfül? :nono: /Allara/

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248492 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aldaron (büzsü) írta: Köszi a véleményezést. És Doddie, tényleg, nagyon is igazad van.. :wink: Köszi, hogy szoltál! :) Nagyon jól esnek nekem az ilyen jellegü megjegyzések, mert ezzel fejlôdöm. Köszi!
Ha nem zavar :roll: akkor betenném két legújabb alkotásom:

Szupernova
A megtört asszony

Kérem kritizálni! :) Doddie, most is várom az észrevételeidet, mert nagyon jók! De mástól is... :wink: :D


Szvsz egész jók. A szupernovába mondjuk nekem nem kéne az az emberalak, nem értem, mit keres ott. Néha a kevesebb több! A megtört asszony tetszett (Passió rúlz), ellenben szedd le azt a design büzsüt róluk. Jó, h kell aláírás, vagy mi, de lehetne kevésbé hangsúlyosabb, mondjuk kisebb.
Ja, és Dodiee nevét nem Doddie-nak írják;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248488 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kreatív művészeti csoport alakuló talija

Szombaton a Margitszigeten 14:30-kor közvetlen a szökőkút előtt a Margit-híd felöli oldalról nézvést. Hozzatok magatokon kívűl ötleteket meg lelkesedést (ezt belül:) ), és ha lehet jöjjünk el öten jó? :)
Ha esetleg valakinek közbejön valami és már nem jut nethez vagy pedig az utolsó pillanatba derül ki, hogy még se tud jönni, a következő számon elérhet: 30/589-8742. És az is jó lenne, hogy aki jönni akar az elküldené nekem az ő számát.

Akik eddig jelezték hogy jönnének:

Niko
Holdlány
Nodlee
Silima
Olosta (bizonytalan)
Iru (bizonytalan)
Finwe

Akkor rátok számítok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #248457 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi a véleményezést. És Dodiee, tényleg, nagyon is igazad van.. :wink: Köszi, hogy szoltál! :) Nagyon jól esnek nekem az ilyen jellegü megjegyzések, mert ezzel fejlôdöm. Köszi!
Ha nem zavar :roll: akkor betenném két legújabb alkotásom:

Szupernova
A megtört asszony

Kérem kritizálni! :) Dodiee, most is várom az észrevételeidet, mert nagyon jók! De mástól is... :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248450 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aldaron (büzsü) írta: Sziasztok!

Hát úgy gondolom ide betehetem a legújabb (számitógépes-grafika)alkotásomat. :roll: :wink: Kérlek írjátok meg, hogy hopgy tetszik, és hogy mi nem jó benne, stb. (Szóval, na egészséges kritikát kérek!!! :) :D ) Köszi!

Tüz 8)


Kritizálni nem tudok, mert nem értek hozzá.......... engem a tisztítótűzre emlékeztet. És tetszik, szívesen nézem!

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248441 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello :D
Ha még nem jelentkezett más, én szivesen mennék, de még nem biztos, h ráérek.
valaki lenne ojan kedves és irna egy smst majd, h pontosan hol s mikor?..a netem bizonytalan...
Köszi, pussz, Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248327 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na akkor úgy néz ki hogy Nikonak, Holdlánynak, Nodleenak meg nekem megfelel ez a szombat, még kellene legalább 1 ember, szal kéne hogy valaki még visszajelezzen. Ha megvagyunk akkor most szombaton tartjuk a Margitszigeten jó idő esetén, viszont rosszidőre maj kitalálok valamit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248257 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aldaron (büzsü) írta:
Tüz 8)


Nekem is nagyon tetszik, szeretem az ilyen típusú képeket, egy zavaró momentum van benne, mégpedig az, ahogy a "design:büzsü" feliratot elhelyezted. Ugyanis a felette lévő ív a tekintetet lefelé vezeti, és ott beleütközik ebbe a két szóba, aminek, mivel nem szerves része a képnek(legalábbis gondolom h nem az..), nem szabadna hangsúlyosnak lennie. amúgy tényleg tetszik, jó ez a betűtípus, és jó ahogy a szövegekben lévő ív visszaköszön a kép közepén:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248254 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
köszi :D :oops:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248237 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Aldaron, amit mondtam, komolyan mondtam. :idea: Komolyan komolyan! Lehet, hogy te hibát keresel benne - én nem akarok, mert nekem így tetszik. Különben is, sztem ez olyan műfaj, amit vagy nagyon, nagyon eltolnak (mint pl. én tenném :P :D ;) ) vagy jól sikerül. A te képed az utóbbi!!!

Sesy: huhh.... 8O Ütős... 8O :o :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248236 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sesy írta: nem GyU-s, de azért örülnék ha vki mondana rá véleményt... :)

www.geocities.com/sesyallerdyce/drogos3.jpg

:oops: :roll:

Nagyon nagyon eredeti, dögös!!! Gratu! :D Nagyon ügyi vagy! Az enyémet még mindi nem véleményezik... :? Ez van... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248215 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
nem GyU-s, de azért örülnék ha vki mondana rá véleményt... :)

www.geocities.com/sesyallerdyce/drogos3.jpg


:oops: :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248199 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Hát mivel kezdjem... :?:
Kezdem ABC sorrendben :idea: :D
Szóval, Aldaron, nagyon szépet alkottál. Igazán "tüzes", és ez dícséret volt. ;) /me a számítógéppel csak a pötyögésig jutott el, szóval ezt még csak megközelíteni sem tudom. De elismerésem! :itscool:

Köszi, azért némi "hibára rámutatást" is vártam... De köszi! Egyebként más nem írt rá semmit még. Engem komolyan érdekel, hogy mi a vékeményetek, úgyhogy lehet csak szidni, nincs cenzúra. :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.200 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére