Képzőművészet

Több
19 éve 11 hónapja #221485 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!

Area: szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz,h szerintem is nagyon jó a rajzod és nincs mit rajta szégyellni, sőt!

Elvina: fogadd gratulációmat. Nagyon eltalált képeid vannak. Ha jól sejtem nagyon szereted a szenet. és szerintem is jól bánsz vele, csak így tovább!

én is hozam néhány fotót. nemrég készültek Tatán ,amikor felkelt a nap. nekem nagyon tetszenek.
íme:

img.photobucket.com/albums/v72/i ... GP2007.jpg
img.photobucket.com/albums/v72/i ... GP2005.jpg
img.photobucket.com/albums/v72/i ... GP2004.jpg
img.photobucket.com/albums/v72/i ... GP2001.jpg
img.photobucket.com/albums/v72/i ... GP1999.jpg

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221429 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Ez az első hozzászólásom a Kreatív szekcióban! Még nem néztem végig a topicot, de NAGYON jó rajzokat láttam eddig! :) :)

Igazából a Gyűrűk Urához kapcsolódóan még csak egy képet csináltam:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...eWitchKing_small.jpg
De lassan azért dolgozom újakon is!

Itt van egy pár egyéb témájú:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...orsesofMoonlight.jpg
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom.../Nature/The_Tree.jpg A fa
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...ary/Fantasy/Dino.jpg Sárkánygyík
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...ry/Fantasy/Fairy.jpg Tündér

Várom a véleményeket! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221404 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta:

Ja még valami, Nodlee még nem válaszolt, hogy jó e neki de én addig is szeretném meghirdetni oktróber végére a következő képző talit. Október 28-a ha jól tom csüt-re esik, tehát a 4 nap valamelyikére esne a dolog. Jó lenne nektek? És konkrétan melyik nap?


Sorry, ami engem illet én el vagyok havazva, erre nem tudok jönni :(
Ha majd lesz legközelebb, arra talán :? :bawling:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221403 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nerfédiel írta:

Figy, ha portré téren akarsz fejlődni, feltétlenül csinálj tanulmányrajzokat meg próbálj élőképről rajzolni. Ne gondold h kioktatni akarlak, hiszen te vagy a rangidős meg az is lehet h akkor is tudod ezt, ha nem szólok
Dióhéjban annyit a művészetedről, h szerintem eszméletlen nagy fantasy-repertoárod van a fejedben, és ezt nagyon jól meg tudod valósítani, ami nekem kicsit bök, hogy az anatómia nincs mindig teljesen rendben, de ezen felül szerintem zseniálisak, lenyűgözőek a rajzaid, ez az amit nem hiszek el, hogy ember képes megcsinálni, de mégis


Köszi a tippeket :D De most igazán :D Amúgy most épp Kaposváron egy rajzsuliba járok(igaz, hogy csak tanárképző, de... ;) ) Ha minden igaz, hamarosan kikupálnak anatómiából, meg alak és portrérajzból :) Ami furcsa, hogy élő ember után kissé könnyebben tudok rajzolni, ill. fénykép után... nos, nem tudom, mindenesetre akad még mit kijavítanom :D Amúgy csak így tovább! :D Mellesleg, nem számít, hogy ki a "rangidős" nálam, mivel nem szégyellek elfogadni tanácsokat a nálam fiatalabbaktól sem :D Szerintem én holtomig fogok tanulni, úgyhogy... ;) 8)


Morwen írta:

sziasztok!
Nagyon jók vagytok, igen tetszenek a rajzaitok. Én is szoktam néha alkotni, itt van pár rajzom. Kérlek, írjatok rá valamit!
kep.tar.hu/galina/images/pic6261728.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261741.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261742.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261743.jpg


Nnnnna :D Egy újabb titán az égen :D Szerintem így tovább, bátran használd a ceruzát :D Nyugodtan használj mélyebb árnyékokat. (megjegyzem, hogy gyakran az én rajzaim is ilyen halványra sikerülnek, mivel közelről úgy néz ki, miközben rajzolom, hogy eléggé sötét :D )

Erda niire (Area) írta:

legújabb elkeseredett vergődésem...
tündérke


Szerintem az egészséges kritika helyénvaló. Ne tudd meg, hogy hány rajzot hagytam abba, amiért nem tetszett. Igaz, mivel csupán félreraktam, hogy később, ha már lesz hozzá elég ügyességem, akkor újból neki tudjak állni :D . Amúgy csatlakozom az előttem felszólókhoz (Finwe, Léofwine). Az nem baj, ha kritikus vagy magaddal, csak ne vidd túlzásba, mert akkor elveszted a rajzhoz kapcsolódó örömödet, kedvedet is... Megnyugtatásként közlöm, hogy nekem még ennyire sem sikerültek az emberrajzaim az elején, de mivel egy makacs fajzat vagyok, így nekiduráltam magam és eljutottam erre a szintre. Azonban lassan tudtam csak mivel mindezt autodidakta módon valósítottam meg. Nem akarok ismételni, de fogadd meg Finwe tanácsát. Én nem tudnám ennyire frappánsan megfogalmazni :D 8) :mrgreen: :wink:

Amúgy nem tudom mit akarsz, nekem nagyon teccenek :D Sajna, ritkán vagyok fenn (tele vagyok pakolva órákkal :( ) mindenesetre szépnek találom a rajzodat :D :up: :itscool: :bounce:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221170 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ja még valami, Nodlee még nem válaszolt, hogy jó e neki de én addig is szeretném meghirdetni oktróber végére a következő képző talit. Október 28-a ha jól tom csüt-re esik, tehát a 4 nap valamelyikére esne a dolog. Jó lenne nektek? És konkrétan melyik nap?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221169 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda írta: 1.: Nekem nem igazán tetszik, volt már szebb rajzom is
2.: Egy ideje nem kapok senkitől dícsérő kritikát
3.: ahogy nézem itt mindenki csodaszépen rajzol, és az én képeim eltörpülnek mellette.


1: Szvsz nagyon fontos, hogy megfogalmazd, mi és miért nem tetszik a rajzodban, hogy aztán megértsd és kijavítsd és sikerélménnyel lépj túl ezen a problémán. Ha nem érted meg, hogy mi nem tetszik benne akkor csak a folytonos sopánkodás marad, hogy valami nem tetszik.
Szal mi nem tetszik benne?

2: Szvsz nem lett rossz. Az árnyékokát szinte csak jelzésszerűen raktad föl, de egységesen (és ez a lényeg kezdetben is meg később is). A kezek meg a lábak végződései érdekesek, irreálisak, de valahogy mintha nem zavarna engem, de ezen lehet még kicsit gondolkodnom kéne. Anatómiailag persze persze nem tökéletesen megformáltak a tagok, de ez nem is baj, mert az egész egységesen karakteres. Ja és nem győzöm mindenkinek mondani, hogy nem árt biza némi hátteret kreálni a műnek, mert így emelkedik ki a síkból és így lesz teljes a kép. Persze ha ez csak egy amolyan "figuraterv" akkor nem olyan fontos a dolog. Szal el kell azt is dönteni, hogy az ember milyen célból készíti el a munkáját.

3: ÉS?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221049 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Morwen Eledhwen írta: sziasztok!
Nagyon jók vagytok, igen tetszenek a rajzaitok. Én is szoktam néha alkotni, itt van pár rajzom. Kérlek, írjatok rá valamit!
kep.tar.hu/galina/images/pic6261728.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261741.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261742.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261743.jpg


Szép rajzok, tetszenek! ;) Az elsővel meglephetdnéd Gillothot, hisz nem olyan rég ő kérdezte, h ki rajzol itt vámpírokat! :D
Szép, csak így tivább, hozz minél többet! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221048 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta:

Finwe írta: Miért érzed annak? Konkrétan ! Meg tudnád fogalmazni?


1.: Nekem nem igazán tetszik, volt már szebb rajzom is
2.: Egy ideje nem kapok senkitől dícsérő kritikát
3.: ahogy nézem itt mindenki csodaszépen rajzol, és az én képeim eltörpülnek mellette.


Ugyanmár légyszíves hagyd ezt abba jó? Te is tökjól rajzolsz, és ezt a kissebségi komplexusos cuccot mellőzzük... ;) Semmi okod rá. Egyébként az nem baj, ha kritikusan szemléled a saját műveidet, tehát egészségesen is mondhatod azt, h volt már jobb rajzod is, de nem kell átesni a ló túloldalára sem. Amúgy szvsz szép ez a rajz! ;)
fel a fejjel! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220852 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: Miért érzed annak? Konkrétan ! Meg tudnád fogalmazni?


1.: Nekem nem igazán tetszik, volt már szebb rajzom is
2.: Egy ideje nem kapok senkitől dícsérő kritikát
3.: ahogy nézem itt mindenki csodaszépen rajzol, és az én képeim eltörpülnek mellette.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220789 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: legújabb elkeseredett vergődésem...
tündérke

Miért érzed annak? Konkrétan ! Meg tudnád fogalmazni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220698 Írta: Morwen Eledhwen
Morwen Eledhwen válaszolt a következő témában: Képzőművészet
sziasztok!
Nagyon jók vagytok, igen tetszenek a rajzaitok. Én is szoktam néha alkotni, itt van pár rajzom. Kérlek, írjatok rá valamit!
kep.tar.hu/galina/images/pic6261728.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261741.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261742.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic6261743.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220674 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Nefrédiel írta:

Aki ijedős az ne klikkeljen

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6204881.jpg
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6214213.jpg

Addig is a sorozat folytatása

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6234666.jpg


Nem tudom, hogy mit akarsz Nef, de nekem mindenesetre nagyon teccenek a rajzok :D Ami azt illeti, nekem sem ártana fejlődnöm egy kissé ami a portrérajzokat illeti, mivel nem tudok még visszaadni karaktereket rendesen. Amit anno beküldtem Dúnadán, az nem épp mérvadó, mivel ennél jobbat is tudok, csak azt épp egy kicsit elkapkodtam... ergo, nem áll épp a helyzet magaslatán ;)
Szvsz, nagyon jók, csak így tovább! :D 8)


Ehhm, örülök h tetszenek :D :oops: :)
Figy, ha portré téren akarsz fejlődni, feltétlenül csinálj tanulmányrajzokat meg próbálj élőképről rajzolni. Ne gondold h kioktatni akarlak, hiszen te vagy a rangidős :P meg az is lehet h akkor is tudod ezt, ha nem szólok :D
Dióhéjban annyit a művészetedről, h szerintem eszméletlen nagy fantasy-repertoárod van a fejedben, és ezt nagyon jól meg tudod valósítani, ami nekem kicsit bök, hogy az anatómia nincs mindig teljesen rendben, de ezen felül szerintem zseniálisak, lenyűgözőek a rajzaid, ez az amit nem hiszek el, hogy ember képes megcsinálni, de mégis :wink:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220563 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Amúgy, ha lesz időm és kedvem(de főleg az előbbi :( ) akkor majd berakok a fórumra egy "szép" rohamtrollt is :D Az egyik rohani katonának némi gondja támadt egy kifejlett, csupa-fegyver rohamtrollal :D
Pech szekció ;)

Nnnna... addig is további jó rajzolgatást mindenkinek :D :mrgreen: :up: :cheers:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220561 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kalibur írta:

Ez pedig hálám jele (bár nem hiba nélkül való, de ezt későn vettem észre és már nem tudtam mit kezdeni vele): redeemer_and_destroyer


Nos, nem tudom, hogy mi a bajod ezzel a rajzzal Kalib, de nekem mindenesetre nagyon teccik :D Amúgy azon gondolkodtam, hogy hogyan tud enni az ipse, ha Káin leverte az állkapcsát?(Ez pusztán egy elméleti taszk :D ) Amúgy nagyon köszi :D 8) :mrgreen:

Nefrédiel írta:

Aki ijedős az ne klikkeljen

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6204881.jpg
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6214213.jpg

Addig is a sorozat folytatása

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6234666.jpg


Nem tudom, hogy mit akarsz Nef, de nekem mindenesetre nagyon teccenek a rajzok :D Ami azt illeti, nekem sem ártana fejlődnöm egy kissé ami a portrérajzokat illeti, mivel nem tudok még visszaadni karaktereket rendesen. Amit anno beküldtem Dúnadán, az nem épp mérvadó, mivel ennél jobbat is tudok, csak azt épp egy kicsit elkapkodtam... ergo, nem áll épp a helyzet magaslatán ;)
Szvsz, nagyon jók, csak így tovább! :D 8)

Gilloth írta:

Ki rajzol vámpírokat???

be szoktam nézni, főleg mióta tudom, h a (Tolkienes)húgom is rajzolgat, nem is akárhogy.. .. de most nem emlékszem, h láttam-e ilyen rajzot v nem... lécci segítsetek!!!
Előre is köszi!!!


Nos, nekem van egy rajzom, amiben van 1 vámpír, fel is van töltve a fórumra. Keress vissza! :D Remélem erre gondoltál... Ha nem, akkor passz! 8) :wink:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220470 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
legújabb elkeseredett vergődésem...
tündérke

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220330 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Nefrédiel: nagyon jó rajzok, permí is díjazza a Metallicát, legfőképpen Hetfieldet! ;) Hehe...


Díjazom, hogy díjazod ;) Nahh, szal érted 8) permí nagy kedvence Hammett bácsi, de persze Het papa is nagyon ott van :)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #220329 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kérdésem volna, és előre elnézést kérek a topicgazdától, mert azt hiszem, OFF:
Ki rajzol vámpírokat???

be szoktam nézni, [size=9:165n2rie]főleg mióta tudom, h a (Tolkienes)húgom is rajzolgat, nem is akárhogy.. [/size]:wink: .. de most nem emlékszem, h láttam-e ilyen rajzot v nem... lécci segítsetek!!!
Előre is köszi!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220320 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: nagyon jó rajzok, permí is díjazza a Metallicát, legfőképpen Hetfieldet! ;) Hehe...

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220217 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Addig is a sorozat folytatása

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6234666.jpg

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220216 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Persze, Cliff-et is nagyon szeressük :) [most volt a halálának évfordulója :*( ]
Ő is sorra kerül előbb vagy utóbb, inkább előbb :wink:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220179 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nefrédiel írta: Nya, nekem is van új művem :)

De ilyenkor gondolkozom el, hogy tulajdonképpen miért pakolgatom én be ezeket a rajzokat, amikor egyáltalán nem fantasy, se nem tolkieni témájú??? Ez most nem költői kérdés...

De ha zavar titeket h ilyeneket pakolok be, lőjetek le :)

Aki ijedős az ne klikkeljen :D

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6204881.jpg
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6214213.jpg

Nekem nagyon tetszenek! :) De azért csinálsz egyszer majd egy Cliff Burton-t is, ugye? :wink:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220173 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nefrédiel írta: Aki ijedős az ne klikkeljen :D

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6204881.jpg
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6214213.jpg


Szvsz nagyon szépek! Ütősek! Ügyi vagy! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220172 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nefrédiel írta: Nya, nekem is van új művem :)

De ilyenkor gondolkozom el, hogy tulajdonképpen miért pakolgatom én be ezeket a rajzokat, amikor egyáltalán nem fantasy, se nem tolkieni témájú??? Ez most nem költői kérdés...

De ha zavar titeket h ilyeneket pakolok be, lőjetek le :)

Aki ijedős az ne klikkeljen :D

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6204881.jpg
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6214213.jpg

Ilyen erővel engem már páros lábbal kellett volna Föld körüli pályára állítaniuk... 8O
Képek: juszt se ijedtem meg, ha-ha :twisted: sőőőt! Marhára de nagyon teccettek (inkább három c-vel és nagy, piros betűkkel ^^)

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220137 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nya, nekem is van új művem :)

De ilyenkor gondolkozom el, hogy tulajdonképpen miért pakolgatom én be ezeket a rajzokat, amikor egyáltalán nem fantasy, se nem tolkieni témájú??? Ez most nem költői kérdés...

De ha zavar titeket h ilyeneket pakolok be, lőjetek le :)

Aki ijedős az ne klikkeljen :D

kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6204881.jpg
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic6214213.jpg

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220135 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Amúgy, nem tudom, hogy te melyik Vhuntert láttad, de ez nem 20 éves, az biztos ;) Hi-hi... :D
Mellesleg, köszi, hogy kijavítottál, mivel nem emlékeztem teljesen a pontos címekre :wink: 8)

Nekem mindenesetre nagyon teccik a pegazusoD :D :agree: :itscool: :dance: :cooljump: :mrgreen:

Én mind a két filmet (VhD, VhD Bloodlust) láttam, de te valszeg csak a másodikat, ami nem is baj, mert az a jobb. (OFF off)
Ez pedig hálám jele (bár nem hiba nélkül való, de ezt későn vettem észre és már nem tudtam mit kezdeni vele): redeemer_and_destroyer

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220116 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
hello!
mostanság eléggé elmaradoztam, de látom nem voltatok tétlenek.Mindenkinek dicséret, nagyon szépek a rajzok.

Én is bátorkodom betenni néhány grafikát,íme:
img.photobucket.com/albums/v72/i ... flames.jpg
img.photobucket.com/albums/v72/i ... _trees.jpg
img.photobucket.com/albums/v72/i ... many_1.jpg

Milyenek?

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220115 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Fin írta: Nem tudom, hogy áll most a képzőművészeti csoportosulás, de ha van/lesz valami, nagyon szívesen részt vennék benne. Főleg, hogy látom, az itt jelenlévőktől bőven tudnék mit tanulni. Nekem amúgy is kell a bíztatás meg az ellenőrzés, mert elkezdek rajzolgatni, aztán nagyon nem tetszik, és abbahagyom Pedig nagyon élvezem.


Hát igen, ismerős a dolog, én már évek óta ezzel küszködök, bár eleinte nem adtam bele túl sokat (így túl nagy eredményeket nem is értem el eleinte), de mostanság elég komollyá vált a küzdelem. Sokszor én is abbahagyom a munkát mer valami kis hülyeséget elrontottam, igazából azt kell ilyenkor tisztázni, hogy miért is megyel az ember kedve. Na miért? Miért gondolja azt, hogy nem lett elég jó a rajza? MIért veszi ez el az ember kedvét, mikor pediglen ott van az alkotási kedv az emberben. És miért ez a kedv a gyöngébb ilyenkor. Ha rossz lett valami az miért nem a kijavításra ösztönöz nem pedig a feladásra? Hát ennek a legfőbb oka mindig a hiúság.
Sajnos tapasztalatom szerint ez a probléma manapság eléggé általános. Mindenki rendkívűl, már bocsánat a kifejezésért nem akarok senkit megbántani, magamat sem ugyebár (Téged sem Fin), de hát valahol ki kell mondani a dolgokat, szal manapság mindenki igen pöffeteg módon áll z alkotáshoz, művészethez (máshoz is persze, de ez most nem téma). Gyönyörűt akarunk alkotni munka nélkül, vagy aránytalanul kevés munkával nagyot. Mohón vágyjuk a tudást birtokolni, de persze elsősorban azért a "státuszért" vagy azért az emberek pozitív visszajelzéseiért, amelyek persze sokszor csábítóan nagyzolóak.
Pedig az ilyenfajta hiúság a legrosszabb ellenség a művészetnek amit csírájában kell kiírtani az emberből, ami viszonr nem egy könnyű feladat (egyébként egy idő után rá jön az ember, hogy valójában egyáltalán nem bonyolult). Az emberek azt gondolják, hogy csak is biztatgatásra van szükségük; persze nagyon fontos ez is, de a legfontosabb ebben az esetben az őszinteség, magunkkal és másokkal, illetve azok munkáival kapcsolatban. Ha valaki mértéktelenül hiú (legalább is ezen a téren) akkor bizony nemárt ha kifejleszt magában hasonló mértékű szégyenérzetet is. :)
Én korábban épp azzal nem tudtam szembe nézni, hogy kiveszett belőlem az a hívjuk úgy hogy "gyermeki vígkedély", amely valahogy arról szólt, hogy elfogadtam korlátaimat, nem törődtem azzal, mit alkotnak mások, nem akartam hozzájuk hasonulni (zsenikhez pl), mert a magam alkotása tökéletes örömmel töltött el, hisz az az enyém volt. Csakis és kizárólág én belőlem jött, és ez maximálisan kielégített. Ez az érzés még mindig csak nagyon ritkán jön elő bennem, de már egyre többet. Sajnos kisgyerekkoromban hagytam, hogy a környezetem szépen lassan elnyomja bennem ezt a "vígkedélyt". Sokáig nem akartam ezzel szembe nézni, és ma sem megy ez könnyen. Kint festek az erdőben, kezdetben sokszor a hátam mögé kívánom az egészet, mert ahogy nézem a fák gyönyörű hajlatait, a színeket, s bokrokat, mind saját kudarcaimra emlékeztetnek, de közben pedig ott van bennem egy csírázó örömérzet amely viszont nem tud felül kerekedni ezen a kudarc élményen, így egy fásultság egy eltompultság alakul ki bennem. Rájöttem, ha ezt így folytatom, akkor előbb-utóbb ebbe bizony "beledöglök" már lelkileg ugye. Megdermedek, és még az emléke is kivesz belőlem annak, hogy valamikor volt ez másképp is és lehetett volna másképp is.
Szal kinn festek az erdőben, neki kezdek, egyre jobban megy elérek valamit megszólal bennem a kisgyerek, nevet egyet, és azt mondja ez most jó, de hirtelen megijed, mert ezután aztán óriási kudarc is jöhet és újra a tompultság. Fölállok járkálok kicsit, tudom hogy folytatni kéne, de egy darabig nem megy. Aztán visszaülök és folytatom és megint ugyanez. Napokon hónapokon keresztül! De mindig lépek egy kicsit előre, és most hogy egyre jobban közelítek affelé, hogy maximális energiát adjak bele a dologba, egyre jobban visszaszerzem azt a vígkedélyt, amiről már azt hittem ostobán, hogy kiveszett belőlem.

A képzőművészeti talikon pedig szeretném, hogy ha nem is ennyire mint én (bár örülnénk neki), de azért őszintén beszélne mindenki a problémáiról. Na akkor ez egyúttal a képzős szekció egy célkitűzésének a megfogalmazása is lenne. Visszaszerezni az alkotás örömét, alázatot tanulni és fejlődni.

Ha bárkinek is van mindezzel kapcsolatban hozzáfűzni valója az csak szóljon :)

Egyébként a következőt is szervezzük majd lassan, amire majd várunk mindenkit szeretettel, (Téged is Fin , csak olvasd a topikot :) . És jó lett a munkád egyébként :) ), meg beszámolunk az előzőről is csak most alig volt időm, meg lehetőségem minderre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220081 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm a véleményeket! Igazából olyan rajzom nincs, amit ide betennék (ez abszolút véletlenül lett ilyen :) ), de most nagyon kedvet kaptam a rajzoláshoz. Úgyhogy elkezdek szépen tanulni, mert tényleg csak az általános iskolai rajzórákra tudok alapozni, ami kb. semmit nem ér.
Nem tudom, hogy áll most a képzőművészeti csoportosulás, de ha van/lesz valami, nagyon szívesen részt vennék benne. Főleg, hogy látom, az itt jelenlévőktől bőven tudnék mit tanulni. Nekem amúgy is kell a bíztatás meg az ellenőrzés, mert elkezdek rajzolgatni, aztán nagyon nem tetszik, és abbahagyom :P Pedig nagyon élvezem.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220052 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Fin: első ránézésre nem fedeztem fel, de megnézve kétszer-többször: van benne anatómia rendesen. Az egész valahogy nagyon különös (ahogy a tündérekről alkotott képünk általában). Nekem nagyon tetszik. És csatlakozom Noodlehoz: szívesen látnám a többit is.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220003 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Fin! Nekem tetszik. Ha szabad kritikát írnom, akkor talán annyit, hogy látszik, hogy a technikád kiforratlan, viszont nagyon fantáziadús a kép. Sokszor azt látja az ember, hogy profi technikával csinálnak teljesen ötlettelen képeket.. A tiedben pont az tetszik, hogy nagyon ötletes.. (: ha vannak még képeid, nem rakod be őket? engem érdekelne (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.643 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére