Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
20 éve 4 hónapja #189682 Írta: Suhifarok

Alyr Arkhon írta: Öhm...
Az új hozzászólások kijelzése még mindig nemigen működik, azt meg lehet oldani vagy törődjünk bele?


Öh...ez télleg elég zavaró...Persze beletörődöm, ha kell, de azé..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189606 Írta: svindler

Sil írta: Svin, az Admin panelben van egy olyan, hogy újraszinkronizálás, az sem segít?


Az a 'Nincsenek hozzaszolasok ebben a topicban' kezdetu hibat javitana ki elvileg, ha mukodne, de nem mukodik, igy muszaj egyelore kezzel ujraszinkronizalni, az meg eleg maceras.

A hiba teljesen mashol van sajnos - valoszinuleg a forum nagy merete okozza.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189605 Írta: Alyr Arkhon
Öhm...
Az új hozzászólások kijelzése még mindig nemigen működik, azt meg lehet oldani vagy törődjünk bele?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #189604 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svin, az Admin panelben van egy olyan, hogy újraszinkronizálás, az sem segít?
A keresést please, ne kapcsold ki, az létfontosságú... Egyenként átnyálazni többszáz oldalt kissé nehézkes, szvsz, ha olyan információra van szükség, amiről tudom, hogy elhangzott (még ha nagyjából az idejét is meg tudom tippelni, meg hogy hol is volt)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189603 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Gyerekek, én már mindent +próbáltam!!! Nem működik a Mirc!!! :cry: Pedig mindent úgy állítottam be, ahogy Jocii mondta! Pedig már úgy chat-elnék veletek!!!!!!!!!!!! Valaki segítsen, mert úgy látszik, ehhez túl hülye vagyok! Tithike

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189602 Írta: svindler
Hat ugy nez ki idonkent elojon ez a hiba. Az oka az lehet, hogy tul nagyra notte ki magat a forum es ettol idonkent osszeomlik.

harom megoldas van:
1. kevesebbet irtok ide, es akkor kisebb valoszinuseggel romlik el ;)
2. kikapcsolom a keresest, es akkor ez a hiba nem fog elojonni (masik esetleg igen)
3. megprobalok javitani rajta egy kicsit, hatha segit - az ugyben kikertem a forumot keszito phpBB tanacsat is, talan valaszolnak - ugyhogy egyelore turelem

ja es ha elofordul ismet folosleges beirni ebbe a topicba, mert ha erre jarok ugyis eszre veszem, inkabb egy mailt kuldjetek a zkiss@partsoft.hu cimre, vagy messengerem szoljatok ram

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189575 Írta: Alyr Arkhon
Egyetértek Kincsővel...
Szvsz jót tenne ha Svindler amint ráér jól leszidja a fórumot, hogy ilyet ne csináljon többet ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189566 Írta: Kincső
Nekem is ezt csinálja... :?
Múltkor ezután tűnt el az a sok hozzászólás, sz'al jobb ha vigyázunk... :roll: :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189553 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
ÁÁÁ MEGINT MEGHÜLYÜLT A FORUM!

Kiirt aazt a hosszu szöveget amit a multkor beirtam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189550 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Léli írta: Üdv!

No, ilyet se csinált még a Fórum... hozzászóltam a Beszélgetőshöz, erre kiírta ezt (és mint kiderült, a hozzászólás is megjelent):


És amikor az előbb ezt beírtam, akkor most megint csinálta. Pedig amikor a Vimpár topicba írtam, akkor nem szólt...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189546 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdv!

No, ilyet se csinált még a Fórum... hozzászóltam a Beszélgetőshöz, erre kiírta ezt (és mint kiderült, a hozzászólás is megjelent):

Couldn't insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_search_wordmatch.MYI'. (errno: 145)

INSERT DELAYED INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 189542, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('éljen', 'forradalom', 'mrgreen', 'igeeen', 'amúgy', 'bódog', 'szülinapot', 'fijó', 'többiek', 'már', 'megkapták', 'fülhúzást', 'tegnap')

Line : 266
File : /home/www/www/html/tolkien.hu/html/forum/includes/functions_search.php


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189524 Írta: Aldaron (büzsü)

Dínchamion írta:

büzsü2003 írta: Köszi Olosta :D :wink:

Ja, és még egy kérdés: Valahogy ne lhet megnézni, hogy valaki mikor volt utoljára online-on? :?: :?


Nem lehet.


Csak az éppen onilne felhasználók listáját tudod megnézni.

Hát elég kár... :( Azért köszi Dínchamion !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189424 Írta: Dínchamion

büzsü2003 írta: Köszi Olosta :D :wink:

Ja, és még egy kérdés: Valahogy ne lhet megnézni, hogy valaki mikor volt utoljára online-on? :?: :?


Nem lehet.


Csak az éppen onilne felhasználók listáját tudod megnézni.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189369 Írta: Aldaron (büzsü)
Köszi Olosta :D :wink:

Ja, és még egy kérdés: Valahogy ne lhet megnézni, hogy valaki mikor volt utoljára online-on? :?: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189291 Írta: Olosta

büzsü2003 írta: miért van az, hogy engem mindig rejtett felhasználóként ír ki mindig a fórum????? :?


A Profil-nál be tudod állítani, hogy nem az "Online státusz elrejtésé"-nél.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189290 Írta: Aldaron (büzsü)
miért van az, hogy engem mindig rejtett felhasználóként ír ki mindig a fórum????? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189158 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Jocii, én mindent beállítottam, úgy, ahogy mondtad, de a legvégén nem jön be az ablak, ahol a join-ra kell kattintanom, hanem azt mondja, hogy "nem vagyok a csatornán!" Azt is kiírta, hogy azokkal a számokkal is baj van! De azért nagyon köszönöm! Igazán rendes volt tőled, hogy segítettél! :P Üdv mindenkinek!!!!!!!!! Tithike

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189142 Írta: Dínchamion

jocii írta: utána: SERVERS menüpont
Klikk az ADD-ra és ird be a következöket:
Description: Tolkien_hu
Irc Server:213.157.100.65
Port:6667

KLikk az ADD gombra ...


Amikor én mIRC-eztem, csak akkor engedett be a szerverre, ha a "channel" rubrikába (vagy mi, a port körül van ilyen) beírtam, hogy "#tolkien:hu". ;) Ésrdemes beírni, mert én majd' fél napot tököltem, mire kitaláltam, miért nem megy.

Mellesleg meg Linux rulz, most az van fent, és pillanatok alatt sikerült Xchaten beállítanom a dolgot. :P

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189119 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Elanor Tithen (Tithike) írta: Svindler, feltelepítettem a Mirc-et, de nem tudom, hogy hogyan használjam! :cry: Kérlek segíts!!! Tithike


megprobálom leirni itt részletesebben :)
a bejelentkező beállitás ablakban értelemszerüen ird be a következöket:

Full Name: a neved
email address:email cimed
nickName:nickneved
Alternative: pot nickneved , ha az elöző foglalt

utána: SERVERS menüpont
Klikk az ADD-ra és ird be a következöket:
Description: Tolkien_hu
Irc Server:213.157.100.65
Port:6667

KLikk az ADD gombra ...

majd:Connect To SErver

Beugrik egy ablak ird bele:Tolkien_hu
klikk a Join gombra ....

már bent is vagy a Tolkien_hu szobában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189057 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Svindler, feltelepítettem a Mirc-et, de nem tudom, hogy hogyan használjam! :cry: Kérlek segíts!!! Tithike

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189048 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Brisa írta:

Panni írta: Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet a galériába fényképeket felrakni :?: (lehetőleg minnél kevesebb töltögetéssel)


Svinnek elküldöd őket, és vársz kb. 100 évet... :wink:


Köszönöm Brisa!!! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189041 Írta: Lilliana

Sil írta:

Lilliana írta: Meg szeretném kérdezni hogy tudja-e vki miért nem találom soha a "töröl" gombot mostanában.

Töröl gomb nem is volt (hacsak nem topicgazda vagy moderátor valaki), a saját hozzászólásaidat is csak akkor tudod törölni, ha az adott topicban a tiéd a legfrissebb hozzászólás, magyarul még nem válaszoltak rá ("szerkeszt" gomb, és alul a beállításoknál van ilyenkor egy olyan, ahol tudod törölni).

Igen ezzel mind tisztában vagyok. Vagyis azon esetekben hiányolom a töröl gombot amikor enyém az utolsó (vagy legfrisseb) hozzászólás. Nem mintha annyira törölgetni szeretnék csak nemrég szerettem volna magam kijavítani amikor véletlenül kétszer küldtem el egy hozzászólást és sehol se volt a gomb. Azóta figyeltem és nem jön be sose. :roll:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188988 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Lilliana írta: Meg szeretném kérdezni hogy tudja-e vki miért nem találom soha a "töröl" gombot mostanában.

Töröl gomb nem is volt (hacsak nem topicgazda vagy moderátor valaki), a saját hozzászólásaidat is csak akkor tudod törölni, ha az adott topicban a tiéd a legfrissebb hozzászólás, magyarul még nem válaszoltak rá ("szerkeszt" gomb, és alul a beállításoknál van ilyenkor egy olyan, ahol tudod törölni).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188981 Írta: Lilliana
Meg szeretném kérdezni hogy tudja-e vki miért nem találom soha a "töröl" gombot mostanában.

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188873 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Panni írta: Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet a galériába fényképeket felrakni :?: (lehetőleg minnél kevesebb töltögetéssel)


Svinnek elküldöd őket, és vársz kb. 100 évet... :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188857 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet a galériába fényképeket felrakni :?: (lehetőleg minnél kevesebb töltögetéssel)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188552 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Szvsz nem visszatért, hanem el se múlt... Mióta először elromlott a fórum pár napja, az után is ezt csinálta, aztán a második eset után is. De eddig csak népszerű topicoknál láttam, hogy ezt csinálja.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188551 Írta: Silcucc
Velem is eljátszotta ma kétszer eddig.... Ezmiez? :roll:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188523 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdv!

Régi barátunk, a "Nincsenek hozzászólások ebben a témában" szöveg visszatért. Érdekes módon először kiírta, hogy Köszönjük a hozzászólást, aztán átalakult az előbbi mondattá.... :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188224 Írta: svindler

Elanor Tithen (Tithike) írta: Nem! Csak annyi, hogy rákattintok, de a figurákon kívűl nem jön semmi! Mire vágom én rá, hogy nem? Milyen kérdésről beszélsz?


Ha nincs java telepitve a browseredhez akkor nem fog futni.
Ha egyszer a felbukkano ablakra mar azt mondtad NE, akkor lehet nem fogja megkerdezni tobbe... de ez nem 100%

Hasznalj mirc-et sokkal kenyelmesebb, es gyorsabb.
www.mirc.com -rol letoltheto.
A beallitasok megtalalhatok a Chat topicban itt az Ohaj, sohaj felett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.768 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére