Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
20 éve 7 hónapja #170814 Írta: Slytherin James Halliwell
És a moderátorok véleménye ez ügyben? 8O

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170558 Írta: Dínchamion
Ja, igen, a nagy topicozásban (meg a nosztalgiában :P ) el is felejtettem:

Vanilia írta: És most egy kérdés:
Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy ha beírok vmit, pl. "katt ide", és arra rá lehetne menni, és betegye mondjuk az adott képet?


Így:
[url=http://rdsithicus.uw.hu/nat_best.jpg]katt ide![/url]

Ez így néz ki: katt ide!

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170552 Írta: Dínchamion

Vanilia írta: A zöldet használom. Vettem, akkor nem sárgával írok. -Lealábbis most

De van Vallás, Vimpár Gittegylet, és Állatbarátok is.
:evil: Mondhatná, végülis én is, hogy ha vkinek Vámpír-fórumok iránti vágya van, menjen egy azzal foglalkozó fórumra. :wink:

Ui: A Könyv kerestetik, és a Hp-s-Sw-s topicokat még megértem, de azt hiszem, az Állatbarátok-topic sem kapcsolódik nagyon Tolkienhez. :)

Vanilia


No lássuk. :wink:

1. A Vallás-t a Gondolatok-topic "tehermentesítésére" nyitották.
2. A Vimpár Gittegylet azért van, mert a vimpárok szintén rengeteg offtopic bejegyzést termeltek ki, és ezt megszüntetendő kaptak külön topicot (amúgy ez még a régi, zöld fórum idején volt). És azért van a Vegyesben, mert egy Tolkien-board Közösség szekicójába mégsem kéne... :) És ez elsősorban nem "vámpír"-topic, hanem a board vimpárjainak topicja -- ergo sokan vannak/vagyunk, ezért van.

Az Állatbarátokat Sil már elmondta.

Tehát: nem csupán attól függ, h mennyire kapcsolódik Tolkienhez (nyilván ez az egyik legfontosabb szempont), hanem hogy mennyire érdemes... Egyenlőre te vagy az első, aki ezt kéri, ha nagyon sokan lesztek, vagy túl sok lesz az offtopic emiatt máshol, akkor megfontolandó a javaslat.

De ez még mindig szvsz, nem vagyok moderátor vagy admin. Majd ők nyilatkoznak officially, addig érd be ezzel. :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170549 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Vanilia írta: De van Vallás, Vimpár Gittegylet, és Állatbarátok is.
:evil: Mondhatná, végülis én is, hogy ha vkinek Vámpír-fórumok iránti vágya van, menjen egy azzal foglalkozó fórumra. :wink:

Ui: A Könyv kerestetik, és a Hp-s-Sw-s topicokat még megértem, de azt hiszem, az Állatbarátok-topic sem kapcsolódik nagyon Tolkienhez. :)

Vanilia

A Vallás topic szintén az elszaporodott offtopic bejegyzések miatt jött létre. Viszont a többi, amit felsoroltál (Vimpár topic, Állatbarátok) nem Tolkienhez, hanem hozzánk, a közösséghez kötődik. Pl az Állatbarátok azután jött létre, hogy 2002 nyarán a szegedi táborban a társaság egy része egy ún. macskamentő-akciót hajtott végre, a városnézés során megmentettek egy kismacskát, aki egy autó motorházába volt beszorulva... :wink: A Vimpár topic kezdetei meg még azelőttre nyúlnak vissza, hogy én elkezdtem volna itt fórumozni... Szóval elég régi hagyománya van... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170547 Írta: Slytherin James Halliwell
A zöldet használom. Vettem, akkor nem sárgával írok. -Lealábbis most

De van Vallás, Vimpár Gittegylet, és Állatbarátok is.
:evil: Mondhatná, végülis én is, hogy ha vkinek Vámpír-fórumok iránti vágya van, menjen egy azzal foglalkozó fórumra. :wink:

Ui: A Könyv kerestetik, és a Hp-s-Sw-s topicokat még megértem, de azt hiszem, az Állatbarátok-topic sem kapcsolódik nagyon Tolkienhez. :)

Vanilia

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170546 Írta: Dínchamion

Vanilia írta:

Áfonya: A moderátoroknak saját avatarjuk van. Nekik külön feltöltöttem, de nem akarok mindenkinek külön töltögetni. Feltölteni nem lehet, a szerver nem engedi. De most írom erről az összefoglalót (és a fórum működéséről).
Ha küldesz nekem a fentlévőekhez hasonló témájú, Tolkienhoz kötödő új képeket (kb. 10-20 darabot, de lehet több is), akkor válaszhatsz Magadnak bármilyen egyedi avatart cserébe


Ez az avataros dolog még mindig működik?


Elméletben igen, küldj Svinnek egy rakás avatárt, és beszéld meg vele a továbbiakat... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170545 Írta: Dínchamion

Vanilia írta: Én most igazából egy kéréssel fordulnék hozzátok:

Mi lenne, ha lenne egy olyan topic, hogy Magyarság, vagy Magyar kultúra? Mert az én eszem azt diktálja, hogy kéne egy ilyen topic, hisz ha van:
- Star Wars Episodek - A Klónok támadása
- Könyv kerestetik
- J. K. Rowling: Harry Potter c. topic, akkor miért nem lehetne, egy Magyaroszággal, és a Magyar történelemmel, valamint kultúrájával foglalkozó topic? Hiszem, hogy ez nem csak engem érdekelne. Magyaro vagyunk. Tudom, hogy ez egy Tolkienes-fórum, de ha a vegyes-be vannak, a előbb említett topicok, és még egy csomó más is, ilyen miért nem lehetne? De ha úgy érzitek, felesleges lenne egy ilyen topic, akkor egy "Történelem"-nevű, vagy "Az ókori történelem"-nevű topic biztosan lehetne. Ott mindenki, aki szereti-és aki nem szereti a történelmet, elmondhatja gondolatmenetét erről. A magam részéről inkább az "Történelem"-topicot javasolnám, hisz ott elbeszélgethetnénk egyes országok kultúráiról, történelméről, stb... És ez azért is lenne jobb, az én szerény véleményem szerint, mert itt nem egy adott országról kéne beszélni, hanem-akit Egyiptom érdekel, vagy esetleg Kína, az is tudna írni a témába.

Ui: Ha lesz egy ilyen téma, és ha már a kellő mennyiségő hozzászólás bejutott, én kézségesen elvállalnám a "Topic-gazda"-szerepét.

És most egy kérdés:
Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy ha beírok vmit, pl. "katt ide", és arra rá lehetne menni, és betegye mondjuk az adott képet?

Üdv:
Vanilia


1. nem tudom, melyik style-t használod, de irtó olvashatatlan a sárga betű... :? :roll:

2. személy szerint nem támogatnám, h legyen ilyen topic. A "magyarság"-téma elég flame-gyanús, a másik pedig tök fölösleges. Ami a Vegyes szekciót illeti: HP és SW téma azért van, mert az elszaporodott offtopicok miatt ez volt az ésszerűbb... :wink: A Könyv kerestetik téma elsősorban a Tolkien-könyveknek van, de nem fogok mindent kimoderálni, ami nem kizárólag Tolkien. Ennek ellenére nincs kizárva, h legyen ilyen topic, de mivel ez elsősorban Tolkien-fórum, kevés a valószínűsége. Ezzel az erővel nyithatnánk egy "Beszélgessünk a matematikáról"-topicot is, de nem nyitunk. :) Ha valakinek történelmi fórumok iránti vágya van, elmegy egy olyan boardra, ahol van ilyen. De pl. a Gondolatokban jópárszor volt szó a magyarságról. Történelmi kérdéseket is lehet ott felvetni.

Ez persze szigorúan szvsz. De megfontolandó. :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170544 Írta: Slytherin James Halliwell

Áfonya: A moderátoroknak saját avatarjuk van. Nekik külön feltöltöttem, de nem akarok mindenkinek külön töltögetni. Feltölteni nem lehet, a szerver nem engedi. De most írom erről az összefoglalót (és a fórum működéséről).
Ha küldesz nekem a fentlévőekhez hasonló témájú, Tolkienhoz kötödő új képeket (kb. 10-20 darabot, de lehet több is), akkor válaszhatsz Magadnak bármilyen egyedi avatart cserébe


Ez az avataros dolog még mindig működik?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170535 Írta: Slytherin James Halliwell
Én most igazából egy kéréssel fordulnék hozzátok:

Mi lenne, ha lenne egy olyan topic, hogy Magyarság, vagy Magyar kultúra? Mert az én eszem azt diktálja, hogy kéne egy ilyen topic, hisz ha van:
- Star Wars Episodek - A Klónok támadása
- Könyv kerestetik
- J. K. Rowling: Harry Potter c. topic, akkor miért nem lehetne, egy Magyaroszággal, és a Magyar történelemmel, valamint kultúrájával foglalkozó topic? Hiszem, hogy ez nem csak engem érdekelne. Magyaro vagyunk. Tudom, hogy ez egy Tolkienes-fórum, de ha a vegyes-be vannak, a előbb említett topicok, és még egy csomó más is, ilyen miért nem lehetne? De ha úgy érzitek, felesleges lenne egy ilyen topic, akkor egy "Történelem"-nevű, vagy "Az ókori történelem"-nevű topic biztosan lehetne. Ott mindenki, aki szereti-és aki nem szereti a történelmet, elmondhatja gondolatmenetét erről. A magam részéről inkább az "Történelem"-topicot javasolnám, hisz ott elbeszélgethetnénk egyes országok kultúráiról, történelméről, stb... És ez azért is lenne jobb, az én szerény véleményem szerint, mert itt nem egy adott országról kéne beszélni, hanem-akit Egyiptom érdekel, vagy esetleg Kína, az is tudna írni a témába.

Ui: Ha lesz egy ilyen téma, és ha már a kellő mennyiségő hozzászólás bejutott, én kézségesen elvállalnám a "Topic-gazda"-szerepét.

És most egy kérdés:
Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy ha beírok vmit, pl. "katt ide", és arra rá lehetne menni, és betegye mondjuk az adott képet?

Üdv:
Vanilia

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170524 Írta: Dínchamion

Zarándok írta: Dín: most olvastam megint a harmadik részt, és egy alakalom kivételével Ghan-Huri-Ghannak írják! Sztem az az egy elnyomtatás lehet.
Hát, nemtom, hogy mennyire érdekelné az embereket a csupapúp népség, :roll: de azért a népeknél meg lehetne említeni, meg esetleg még topic is lehetne...


Megnéztem: a harmadik kötetben van róla szó ugye, és kivétel nélkül Ghân-buri-Ghân az angolban és a magyarban egyaránt (Árkádia, kék). Úgyhogy én nyertem. :wink: (A te változatodat még csak meg sem találtam, úgyhogy az biztos nincs benne...)

Külön topicja nem lesz, ameddig nem látni, miért is lenne (a "Ghân-buri-Ghân rulz!"-hozzászólásokat leszámítva) -- egyszerűen nem nagyon érdekesek. :roll: De persze lehet, amennyiben meg tudod okolni, miért legyen.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170506 Írta: Zarándok(Mist)
Dín: most olvastam megint a harmadik részt, és egy alakalom kivételével Ghan-Huri-Ghannak írják! Sztem az az egy elnyomtatás lehet.
Hát, nemtom, hogy mennyire érdekelné az embereket a csupapúp népség, :roll: de azért a népeknél meg lehetne említeni, meg esetleg még topic is lehetne...

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170482 Írta: Dínchamion

Sil írta: Mivel i-nek ejtjük, tökéletesen jó az az a-s toldalék. Pennie-nek igaza van. :wink:


Meggyőztetek, tényleg... Hm. De nekem akkor is jobban tetszik az "e"... :D

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170479 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Mivel i-nek ejtjük, tökéletesen jó az az a-s toldalék. Pennie-nek igaza van. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170476 Írta: Dínchamion

Penngaladiel írta: Dín, az úgy helyes, ahogy van ;)
A magyar helyesírás (és beszéd) szabályai szerint ugyanis vegyes hangrendű szóhoz mély hangrendű toldalék való.


Disagree. :) Szvsz mivel az "ie" diftongus, tehát "í" nek (legrosszabb esetben "i"-nek) ejtendő, ezért "e" vel írjuk (és ejtjük) a toldalékot... :wink: Legalábbis nekem így hat normálisnak, és mindig is híres voltam a helyesírási érzékemről... :P :) (Igaz, a szabályzatot nem néztem meg, de nem tudom, hogy mennyire kell egy _angol_ névhez magyar szabályt alkalmazni mindenáron...)

Nekem továbbra is fura "a"-val, na. :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170474 Írta: Penngaladiel
Dín, az úgy helyes, ahogy van ;)
A magyar helyesírás (és beszéd) szabályai szerint ugyanis vegyes hangrendű szóhoz mély hangrendű toldalék való.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170470 Írta: Dínchamion
Na, csak rájöttem, mi szúrja a szememet már egy ideje... A címsorban: "TolkiennEl" és _nem_ "Tolkiennal", please ezt valaki valamikor javítsa ki, mert egy kicsit furán hat... :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #170462 Írta: Dínchamion

Zarándok írta: Hahó! Egyetelen egy dolgot hiányolok! Itt senki nem emlékszik Ghan-Huri-Ghanra? A fanyűvőkről nincs sehol egy szó sem... :( :cry:


Mire gondolsz pontosan? Legyen külön "Fanyűvők" topic? :P (Amúgy meg Ghân-buri-Ghân :wink: 8) )

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170458 Írta: Zarándok(Mist)
Hahó! Egyetelen egy dolgot hiányolok! Itt senki nem emlékszik Ghan-Huri-Ghanra? A fanyűvőkről nincs sehol egy szó sem... :( :cry:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170440 Írta: Aldarion

Vanilia írta: Közölni szeretném, hogy régi nevemen Alagi voltam, most Vanilia vagyok.

És nem kéne egy olyan topicot nyitni, hogy "Változó felhasználónevek"?
Mert nincs kiírva sehova se, hogy ki használta régebben az xy-nevet.

Az is baj, hogy a topic kicsit kihalt lenne, mert nagyon kevesen változtatják csak meg a felhasználónevüket :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170162 Írta: E. Eia Ayna

Vanilia írta: És nem kéne egy olyan topicot nyitni, hogy "Változó felhasználónevek"?
Mert nincs kiírva sehova se, hogy ki használta régebben az xy-nevet.

Szerintem akik eddig felismertek itt, azok most is fel fognak... mivelhogy eléggé árulkodó mind a helyed, mind az aláírásod.. :D sőt! avatart se változtattál... ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170140 Írta: Aldarion

Vanilia írta: Közölni szeretném, hogy régi nevemen Alagi voltam, most Vanilia vagyok.

És nem kéne egy olyan topicot nyitni, hogy "Változó felhasználónevek"?
Mert nincs kiírva sehova se, hogy ki használta régebben az xy-nevet.

Szerintem ezt a Közösség :arrow: Beszélgetős topic-ban lehet közölni.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170134 Írta: Slytherin James Halliwell
Közölni szeretném, hogy régi nevemen Alagi voltam, most Vanilia vagyok.

És nem kéne egy olyan topicot nyitni, hogy "Változó felhasználónevek"?
Mert nincs kiírva sehova se, hogy ki használta régebben az xy-nevet.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169933 Írta: Lilliana
Sil,köszi.Aranyos a gyüjteményed! Igazság szerint nekem is van ilyen csak eddig nem igazán tudtam hogy használni öket.

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169807 Írta: svindler

Lilliana írta: A forumba hogy lehet a standard 20 tól külömbözö emoticonokat beszúrni? :?:


Nezd meg az ikonok alatt talalhato: Még több Emotikon linket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169744 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Lilliana írta: A forumba hogy lehet a standard 20 tól külömbözö emoticonokat beszúrni? :?:

Képként. Bemásolod a hozzászólásodba az emoticon url címét (ezt, mint minden képnél, úgy lehet megnézni, hogy jobb egérgombbal kattintasz rajta, és Tulajdonságok), elé raksz egy [img]-t,%20mögé%20meg[/img] (akár az "Img" gomb segítségével).
Vannak külön ilyen oldalak, ahol találhatsz emotikonokat, de ha akarod, használhatod az én kis gyűjteményemet is:
hugoweaving.uw.hu/forum/posting.php?mode=smilies
Sil

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169741 Írta: Lilliana
A forumba hogy lehet a standard 20 tól külömbözö emoticonokat beszúrni? :?:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169718 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Nóli írta: Erre miért nem válaszol senki?

Nóli írta: Miért nem lehet a chatelést kijelölni és bemásolni wordbe? Ez szvsz nagy hiányosság...


Mert ilyen a chat. Ennyi. De ha Mircről mész fel, akkor le tudod menteni az egészet.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169608 Írta: Nóli i linantea
Erre miért nem válaszol senki?

Nóli írta: Miért nem lehet a chatelést kijelölni és bemásolni wordbe? Ez szvsz nagy hiányosság...


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169428 Írta: Lalaith
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, megtaláltam... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169401 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sil írta:

Brisa írta: A Kereső ki van kapcsolva, mert lassítja a Fórumot. Asszem kénytelen leszel egyenként átnézni a topikot.

(Léli, biztos, hogy a Rejtélyekben volt erről szó?)

Ez érdekes, ahhoz képest simán műxik... csak nem lehet ékezetes magánhangzókat használni...

Meg persze a Kérdésekben is...:
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... 453#120453


Hátőizéé... akkor lehet, hogy csak a Kérdésekben :roll: Bár akkor is úgy emlékszem, hogy a rejtélyekben... namindegy, Sil, köszi a linket.
Lalaith: azért érdemes átfutni a Rejtélyeket is, ha van időd ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.855 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére