Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
15 éve 4 hónapja #378743 Írta: Alyr Arkhon
Már kb egy hete eléggé rosszalkodik az oldal, 404, üres lap betöltés, mi több idegen linkre akar elküldeni. (nemtommi.beladen.net)
Nem lehetne mondjuk, hogy ezt ne?
A fórum, a főoldal, a mail, vegyesen produkálja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376715 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta:

Orsie írta:

Gandalf írta: A levelezőrendszer mostanában rakoncátlankodik: előfordul, hogy már régebben általam elolvasott, fontos leveleket önkéntesen átrak a spam-mappába vagy a kukába egy idő után. Másnál is jelentkezik a dolog?

neked van spam-mappád?? érdekes. nálam (lassinál) ilyen nincs, és spamszűrő beállítások is eltűntek, mióta új felület van :P és sehol se találok ilyen opciót sem :mad:

A spam-mappa a "Szemetes" néven fut magyar nyelven (angolban: Junk), és egy zöld recycling-láda van mellette ikonként. Az igazi "Recycle Bin" pedig a "Törölt elemek" néven (angolul: Trash) fut és egy szemeteskosár az ikonja.

Gandalf, pontosan tudom, de nekem eskü nincs ilyen mappám!
update: nem volt beállítva ilyen mappa, de lehetett megadni még egyet az eddigieken kívül. bár hiába nevezem el Spam-nek a beállításoknál, ő mégis Szemetesnek hívja (magyar nyelv van beállítva), pedig van még egy mappa, az ún Törölt elemek, ami a kuka lényegében, mert odapakolja a törölt emaileket. és spambeállítás, spamszűrő sajnos továbbra sincs :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376713 Írta: Gandalf

Orsie írta:

Gandalf írta: A levelezőrendszer mostanában rakoncátlankodik: előfordul, hogy már régebben általam elolvasott, fontos leveleket önkéntesen átrak a spam-mappába vagy a kukába egy idő után. Másnál is jelentkezik a dolog?

neked van spam-mappád?? érdekes. nálam (lassinál) ilyen nincs, és spamszűrő beállítások is eltűntek, mióta új felület van :P és sehol se találok ilyen opciót sem :mad:

A spam-mappa a "Szemetes" néven fut magyar nyelven (angolban: Junk), és egy zöld recycling-láda van mellette ikonként. Az igazi "Recycle Bin" pedig a "Törölt elemek" néven (angolul: Trash) fut és egy szemeteskosár az ikonja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376709 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: A levelezőrendszer mostanában rakoncátlankodik: előfordul, hogy már régebben általam elolvasott, fontos leveleket önkéntesen átrak a spam-mappába vagy a kukába egy idő után. Másnál is jelentkezik a dolog?

neked van spam-mappád?? érdekes. nálam (lassinál) ilyen nincs, és spamszűrő beállítások is eltűntek, mióta új felület van :P és sehol se találok ilyen opciót sem :mad:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376678 Írta: Gandalf
A levelezőrendszer mostanában rakoncátlankodik: előfordul, hogy már régebben általam elolvasott, fontos leveleket önkéntesen átrak a spam-mappába vagy a kukába egy idő után. Másnál is jelentkezik a dolog?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja - 15 éve 6 hónapja #375850 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hm, hogy lehet engedélyezni a tartalmat, ha új linket/cikket/hírt töltöttem fel az oldalra? Erre még nem jöttem rá, nem mintha már buzgómócsing módjára elkezdtem volna fordítani meg keresgélni, ne gondoljátok ezt... ;P

szerk20090219: megoldva, köszönöm!

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375007 Írta: Melian

Sil írta:

Gandalf írta: Most csiszoltak egy kicsit az új levrendszeren, de rontottak is: most nem tudom rendesen kitörölni a szemeteket a beérkezett üzik közül, mert csak elhalványítja és törlés-jelet rak melléjük... :rmad2: :mad2:

Nyomjatok utána egy Tömörítést is a mappán, és akkor törli őket. :wink: (Bár ez elég béna megoldás... :roll: )


Az "Egyéni beállítások"-nál az "Üzenet törlendőnek jelölése törlés helyett" kapcsolóból vedd ki a pipát, és máris töröl.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374772 Írta: Felagund

Gandalf írta: Azt nem tudjátok véletlenül, hogyan kell benne egyenként kijelölni több levelet? Régen volt mellette kipipálható négyzet, most az újnál eltűnt...


Ctrl lenyomva és kattintgatás ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374768 Írta: Gandalf
Azt nem tudjátok véletlenül, hogyan kell benne egyenként kijelölni több levelet? Régen volt mellette kipipálható négyzet, most az újnál eltűnt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374753 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Leguanember írta: A SPAM-szűrés nekem működik, feltehetőleg azért, mert eleve be volt állítva, és az átemelésnél ezeket a beállításokat átmentették. Valóban illendő lenne, ha ezt dinamikusan hozzáférhetővé tennék.

nekem sajnos nem működik, pedig be volt korábban állítva. sőt a régi felültene tárolt címjegyzékemet is törölte és újra be kellett állítanom...
a felhasználónév- és jelszómegjegyzés funkció pedig firefox alatt megy, de sajna IE alól nem. (nem tudok mit csinálni, munkahelyen csak ez van.) egyébként én nem magánleveleket nézek rajta, arra van sokkal jobb, hanem a Lassi miatt és ez a rengeteg spam akkor is bosszantó.. igyekszem megszokni, és az új felület jobban néz ki, de akkor is komoly problémák vannak ezzel a verzióval...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374751 Írta: Leguanember
Emberkék, néhány panaszotokra van megoldás, tessék figyelmesebben böngészni az új felületen.
Minden új dologgal így vagyunk, a megszokottat siratjuk, az újat meg elmondjuk kígyónak-békának, mivel újra kell tanulni a használatát.

A szerverbeállításoknál tudod beállítani, amit szeretnél, Gandalf!


A jelszóváltoztatés az még hibádzik, de ha emlékeztek a régi felületre, ott is egy sarokba eldugott ikon vezetett oda. Szerintem még nem helyezték el.

A SPAM-szűrés nekem működik, feltehetőleg azért, mert eleve be volt állítva, és az átemelésnél ezeket a beállításokat átmentették. Valóban illendő lenne, ha ezt dinamikusan hozzáférhetővé tennék.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374735 Írta: Sötét Úr
Esküszöm, hogy nem én tettem oda! Vagy hogy kerültem képbe ehhez az információhoz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374725 Írta: Sötét Úr
A jelszókezelő bannolása - tartok tőle - egy új divatirányzat hátrányos hatására akár szándékos is lehet... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374724 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Nekem már megjegyzi a mail-címemet és a jelszavamat.


Aha, kellett neki egy Ctrl+F5. Most már nekem is megjegyezte. Köszi. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374723 Írta: Gandalf
Nekem már megjegyzi a mail-címemet és a jelszavamat.

A tömörítés működött, köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Most csiszoltak egy kicsit az új levrendszeren, de rontottak is: most nem tudom rendesen kitörölni a szemeteket a beérkezett üzik közül, mert csak elhalványítja és törlés-jelet rak melléjük... :rmad2: :mad2:

Nyomjatok utána egy Tömörítést is a mappán, és akkor törli őket. :wink: (Bár ez elég béna megoldás... :roll: )

Ja, és igazán megcsinálhatnák már, hogy működjön együtt a Jelszókezelővel, nehogymár mindig be kelljen pötyögni a felhasználónevet meg a jelszót is... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374707 Írta: Tünde
és hova lett a címjegyzékem?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374706 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
nálam dettó :P és ez azért is durva mert ha rákattintok, így is lehet olvasni a levelet előnézet funkcióval, tehát sztem ha esetleg vírusos lenne, az is megjelenne. valamint spamszűrő az nuku. és naponta iszonyat sok spam jön :P a hasznos leveleket így lassan nem is látni.
nem lehetne nekik szólni, hogy ez így nagyon gáz?
amúgy mit csiszoltak rajta? több létfontosságú funkció hiányzik...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374704 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nálam is hasonló a probléma.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #374701 Írta: Gandalf
Most csiszoltak egy kicsit az új levrendszeren, de rontottak is: most nem tudom rendesen kitörölni a szemeteket a beérkezett üzik közül, mert csak elhalványítja és törlés-jelet rak melléjük... :rmad2: :mad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374371 Írta: Kincső
Snuff: tudtommal magától és bármilyen figyelmeztetés nélkül törli a legrégebbieket, ha betelik és jönnek újabbak.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374334 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Meddig terhelhető privikkel a fórumos postaláda? Mert azt írja ki, hogy a mentett üzenetek mappa 300%-ban van tele és ez nekem a középiskolai anyagokból még rémlik, hogy nem teljesen lehetséges. :fejvakar:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374331 Írta: Minerva
Nekem a régi onlinemail is kidobott pár nem-spamet.
Nekm elhetne szolgáltatót váltani? :P (Csak viccelek.) Ennél még én is jobb rendszert hozok össze :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374318 Írta: Felagund
Arról nem is beszélve, hogy a kukába tekintve döbbenettel fedeztem fel vagy egy tucat olyan levelet, amit spam címén helyből (jelzés, vagy akár karanténba mozgatás nélkül) a kukába dobott...

A biztonsági beállításokat meg persze nem lehet módosítani...

ccc... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374274 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Az új onlinemail felületét inkább hagyjuk. Én még nem találkoztam ennyire átgondolatlan, minden megszokott funkciót sutba dobó rendszerrel. :down:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374271 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
köszi az infókat.
amúgy nem zavar, hogy ott maradt az az egy szem topic, csak kiváncsi voltam az okra.

másik dolog, remélem idevaló: egész pofás az új onlinemail, de egy bajom van vele, nevezetesen nem találom a spamszűrőt, márpedig nagyon kéne. illetve ha címjegyzékből akarok emilcímet behozni rajta akkor ahogy elkezdem gépelni a to mezőbe, megjelenik, de ha rákattintok, hogy igen, neki szeretnék küldeni akkor kattintásra nem teszi be. valakinek van tapasztalata? ja igen, és nem képes a felhasználónév és jelszó elmentésére sem, mint az elődje :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374253 Írta: Sötét Úr
Annyiból tekinthető bugnak a dolog, hogy sajnos nincs egyszerű lehetőség arra, hogy az ilyen, un. árnyéktémát később törölni lehessen. És ami a nagyobb "baj", hogy a 3-as phpBB verzióból is kihagyták - csak úgy lehet törölni, ha magát a témát is törlöd. Szóval ha ott maradt, inkább el kell viselni - előbb-utóbb úgyis a sor legaljára kerül, mint a legrégebben inaktív téma.
Az adatbázisban persze ki lehetne kurkászni, de az annyira bonyi, hogy az kérjen ilyet, akinek két szülőanyja van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374250 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Azért, mert anno a topic áthelyezésekor bepipálva maradt az a lehetőség, hogy legyen elérhető az eredeti helyéről is a topic.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374248 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sil írta: Orsie: nem bug, feature. Így megtalálhatják, akik keresik (de ha rákattintasz, már az Archívumból nyitja meg).

ja, ok. de akkor miért csak ennél az egynél van így?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374228 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Orsie: nem bug, feature. Így megtalálhatják, akik keresik (de ha rákattintasz, már az Archívumból nyitja meg).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.784 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére