Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
16 éve 4 hónapja #359820 Írta: Tünde

Encsi írta: Mozilla Firefox alatt is ott volt nekem ma reggel


nekem is mindkettő alatt

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359819 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Mozilla Firefox alatt is ott volt nekem ma reggel

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359808 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nekem is, legalábbis Internet Exproller alatt. A vicc az az egészben, hogy onnan semmi sem hiányzik. Napközben megvizslatom a dolgot közelebbről.

Tünde írta: Ulmo drága! A főoldalon másnak is ilyen a fejléce vagy csak engem tisztel meg ezzel a felirattal???

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/tolkien.hu/html/thcm/include/common.php:36) in /home/www/tolkien.hu/html/forum/includes/sessions.php on line 182

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/tolkien.hu/html/thcm/include/common.php:36) in /home/www/tolkien.hu/html/forum/includes/sessions.php on line 183

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359807 Írta: Nóli i linantea
Nálam jó a főoldal.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359806 Írta: Tünde
Ulmo drága! A főoldalon másnak is ilyen a fejléce vagy csak engem tisztel meg ezzel a felirattal???

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/tolkien.hu/html/thcm/include/common.php:36) in /home/www/tolkien.hu/html/forum/includes/sessions.php on line 182

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/tolkien.hu/html/thcm/include/common.php:36) in /home/www/tolkien.hu/html/forum/includes/sessions.php on line 183


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359094 Írta: Kincső

Tünde írta: Vala(ki) esetleg Ulmo, meg tudja nekem mondani, hogy ha a saját Tolkien.hu-s emilcímemre ha nem jön spam, akkor a rendelesponttolkienponthu-s emilcímre miért jön az utóbbi 2 hétben annyi, hogy alig győzöm takarítani? Nem szakadok bele, csak nem értem. :roll:


Ha ki volt írva valaha valahol @-cal egybeírva a cím, akkor kidobja a google és a spamrobotok is ismerik. A sajátod glom nemnagyon volt kitéve.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359093 Írta: Tünde
Vala(ki) esetleg Ulmo, meg tudja nekem mondani, hogy ha a saját Tolkien.hu-s emilcímemre ha nem jön spam, akkor a rendelesponttolkienponthu-s emilcímre miért jön az utóbbi 2 hétben annyi, hogy alig győzöm takarítani? Nem szakadok bele, csak nem értem. :roll:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358749 Írta: Nellosel
Kedves Moderátorok vagy szerkesztők. Prancingpony néven a múlt hónapban regisztráltam, ezt szeretném megszüntetni, ha lehet. A nevem, amit most már minden fórumon használok, Nellosel. Ezért újra regisztráltam, most már ezen a néven, a pp már nem lesz használva a részemről. Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358319 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
20 avatar a tarifa, ha jól rémlik... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358316 Írta: Tünde

Narbeleth írta: Én azt szeretném kérdezni, hogy él-e még az a lehetőség, hogy saját avatart lehet választani (az avatargalérián kívül) ha küldünk 10 másik használható avatart? Ha igenn kinek küldjem, mik a feltételek stb.?


Ulmonak
és nézz nagyon szépen rá
jah - és szereti a sütikéket :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358300 Írta: Narbeleth
Én azt szeretném kérdezni, hogy él-e még az a lehetőség, hogy saját avatart lehet választani (az avatargalérián kívül) ha küldünk 10 másik használható avatart? Ha igenn kinek küldjem, mik a feltételek stb.?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356376 Írta: Nóli i linantea
Nekem most (először) akkor is feljött a debug mode ablak amikor _belépni_ akartam a bezsélgetős topikba.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356150 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta:

Acho írta: Nekem több topikban előjön, nem csak a Beszélgetősnél.

Eddigi vizsgálatok szerint az üzenet ott jön elő, ahol már egy oldalnál több hozzászólás született. Még nem tudom, hogy lehet megszüntetni a hibát, de nyomozok.

Tudom hogy off, de annyira gyakori hiba, hogy engem már nem is zavar, úgy megszoktam. :) Meg igazából nem zavaró, pl nem akadályoz semmiben.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356145 Írta: Sudhia
nekem nem működik a kvíz ^^ Az első kérdés megválaszolása után (minden kategóriában) ezt írja ki: Can not retrieve data for last question.

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353115 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Acho írta: Nekem több topikban előjön, nem csak a Beszélgetősnél.


Eddigi vizsgálatok szerint az üzenet ott jön elő, ahol már egy oldalnál több hozzászólás született. Még nem tudom, hogy lehet megszüntetni a hibát, de nyomozok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353106 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nekem több topikban előjön, nem csak a Beszélgetősnél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353092 Írta: Kincső
Köszönjük Attila, szerinted mit jelent az "újra" szó? meg a "régi-új dolog"? Mintha kicsit egyértelmű lenne a hsz-einkből h. tudjuk, h. régen is volt ilyen... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353090 Írta: Attila

Kincső (Thilanna) írta: Az utóbbi időben nekem is rendszeresen újra előjön az Esgal által idézett szöveg, ha már itt tartunk.


Ez a probléma már lett jelezve Ulmo felé...Azt hiszem ugyanebben a topicban. :roll: De tény, hogy ez probléma... :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353089 Írta: Kincső
Az utóbbi időben nekem is rendszeresen újra előjön az Esgal által idézett szöveg, ha már itt tartunk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353088 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Általános hibaüzenet a Beszélgetőstopikban hozzászólásom után írta: Couldn't obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-20, 20' at line 8

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 95 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time DESC LIMIT -20, 20

Line : 443
File : /home/www/tolkien.hu/html/forum/viewtopic.php


Asszem, ez már egy régi-új dolog.... tudok hszt írni, de ezt írja. nemtom, jó-e hogy van, csak gondoltam, szólok.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352932 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Alyr Arkhon írta: Újabban ahányszor belépek fórumra, azt írja ki h "nem lett hozzászólási mód megadva"
Utána tovább lehet lépni, meg minden úgyhogy nem túl nagy probléma, csak gondoltam szólok hátha valami rosszabb van a háttérben.


Alyr, ha legközelebb ilyen hibaüzenettel találkozol, csinálj róla képernyőképet és küldd el nekem mailben. Utánanézek ennek a hibának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352911 Írta: Alyr Arkhon
Újabban ahányszor belépek fórumra, azt írja ki h "nem lett hozzászólási mód megadva"
Utána tovább lehet lépni, meg minden úgyhogy nem túl nagy probléma, csak gondoltam szólok hátha valami rosszabb van a háttérben.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352866 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352856 Írta: Attila
A naptár a főoldalon, nos az működik??? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352543 Írta: Sötét Úr
Walakinek: a fórum igencsak át van építve, rég nem a 2.0 RC4. De ha jól tudom, szó van a 3.0-ról is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352514 Írta: Minerva

Walaki a vendégkönyvben írta: Üdv! A fórumotok verziószáma 2.0.0 RC4. Ez egy 2002-ben kiadott -nem is végleges- változat, az aktuális verzió 2.0.22 (és már a 3.0-ból is megjelent a kiadás előtti RC verzió), nem csak technikai fejlődést hoztak az új verziók, hanem biztonsági javításokat is. Nem sértésnek szánom, de csoda, hogy még nem törték fel (?) a fórumotokat, mindenesetre egy ilyen régi változatot üzemeltetni nagy bátorságra vall. Én a helyetekben sürgősen utánanéznék a frissítési lehetőségeknek.


Sorry, ha már nem aktuális.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351456 Írta: Adry
Adry válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Köszi!!!:D:D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351414 Írta: Attila

Adry írta: Sziasztok!!!

Nagyon hálás lennék, ha meg tudnátok nekem mondani, hogy Tengwar írásmódban hogyan kell leírni azt, hogy Rózsa?!!!??? Nagyon fontos lenne, és mint mondtam nagyon hálás lennék a segítségetekért!!! Előre is köszönök mindent!!!


A nyelvek és írások topicba biztos, hogy tudnak rá válaszolni... :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351412 Írta: Adry
Adry válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sziasztok!!!

Nagyon hálás lennék, ha meg tudnátok nekem mondani, hogy Tengwar írásmódban hogyan kell leírni azt, hogy Rózsa?!!!??? Nagyon fontos lenne, és mint mondtam nagyon hálás lennék a segítségetekért!!! Előre is köszönök mindent!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349087 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Arról esetleg nem lehetne szó, hogy a régi lezárt szavazások közül párat megnyissatok? Ugyanis, nézegetve ezeket, lenne jó pár olyan, amik szerintem érdekesek, és sokan lennénk, akik szavaznánk bennük! Most csak példaként ragadnék ki kettőt: a "Melyik a kedvenced a filmzene dalai közül?" és "A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?" szerintem több más szavazással egyetemben érdekelnének többeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.795 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére