Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
15 éve 10 hónapja #374224 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ulmo, hála, így már sokkal jobb, köszi.
még egy kérdés: miért látszik a Magyar Tolkien Társaság topicban az "Áthelyezve: MTT születésnap 2007 szervezése " topic, mikor ha belemegyek, akkor az már elvileg az Archívumban van? :D ez vmi jóféle bug lehet?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374220 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Az időközben lezárt topicok áthelyezésre kerültek az Archívumba. Az idei tábor topicja egyelőre még marad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373977 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Gandalf, arra gondoltam főleg. meg a szervezői topicra is. de a csapattopikok se értem miért kellenek ilyen sokáig, máshová is lehet írni. de ez a legkevésbé fontos.
ami fontos pedig, az a 2007-es nagyon nem aktuális és 2008-as elég rég nem aktuális rendezvények topikjai (amiket már lentebb leírtam). ezeket szvsz már tényleg lezárni és archiválni kéne.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373970 Írta: Gandalf
Nem csak tavaly, minden évben örülnek neki, ha a csapattopicok sokáig élnek. De Orsie szerintem nem a csapattopicokra gondolt, hanem az MTT-fórumban lévő EMLÉK-VESZTVE topicra. Nos, jelenleg azt a talált tárgyak és a tábori DVD céljából lehetne még fenntartani, másért nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373969 Írta: Tünde
OFF
tavaly amikor karácsonykor topikot zárattam mekkora felháborodás volt...:S
ON
pofabefog

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373961 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
kedves adminok!

nézegettem a Magyar Tolkien Társaság topicot és van benne sok topic amiket szvsz már ré zárni és archiválni kéne. pl 2007-es samhain meg 2007-es egyéb rendezvény topic, illetve 2008-as is van ilyen, szvsz a Farsang ez a kategória, MTT szülinap, Tavaszi tali topikja, illetve a kapolcsi buliszekció és a szlovén delegációs topic is, mert már nagyon régiek és nem aktuálisak. lehetne ezeket zárni?
más. szvsz az idei táborosokat is lehet lassan zárni mert már a következőre folynak előkészületek és nemigen van már élet a topicokban.
köszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373881 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Legyetek szívesek átvonulni ezzel a Középfölde szekcióba. Ez a topic még mindig a fórummal (és az oldalall) kapcsolatos problémák jelzésére szolgál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 10 hónapja #373848 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Felagund írta:

Zsodoo írta: Egy apró tévedést fedeztem fel a Tolkien.hu-n: A törpökről írt összefoglalásban azt látom, hogy a Harmadkorra 3 pici-törp maradt életben. Ez annyiban szorul módosításra, hogy Khímet (Mím fia) Túrin, Mímet pedig Húrin ölte meg még az Első Korban. Bocs, nem kekeckedés, de mégis csak...


Viszontkekeckedés: Khîmet nem Túrin, hanem Andróg ölte meg ;)

Sorry, de a lényeg azért benne van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373811 Írta: Felagund

Zsodoo írta: Egy apró tévedést fedeztem fel a Tolkien.hu-n: A törpökről írt összefoglalásban azt látom, hogy a Harmadkorra 3 pici-törp maradt életben. Ez annyiban szorul módosításra, hogy Khímet (Mím fia) Túrin, Mímet pedig Húrin ölte meg még az Első Korban. Bocs, nem kekeckedés, de mégis csak...


Viszontkekeckedés: Khîmet nem Túrin, hanem Andróg ölte meg ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373771 Írta: Sötét Úr
Zsodoo, valószínűleg arról lehet szó, hogy utánuk Ibun gombamódra szaporodott... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 10 hónapja #373760 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Egy apró tévedést fedeztem fel a Tolkien.hu-n: A törpökről írt összefoglalásban azt látom, hogy a Harmadkorra 3 pici-törp maradt életben. Ez annyiban szorul módosításra, hogy Khímet (Mím fia) Túrin, Mímet pedig Húrin ölte meg még az Első Korban. Bocs, nem kekeckedés, de mégis csak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373678 Írta: Balázs
Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de nekem most sem megy :roll:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373677 Írta: Tünde

Balázs írta: Nekem sem nyítja meg a címet de nem tudom azt sem ,hogy lehet kikapcsolni a firefox h-t. :D


oda van írva hogy kattint ide ha nem nyitja meg (alul), katt
aztán kiírja hogy nem érvényes, de hozzáadhatsz kivételt, katt
megnyitja a tanúsítvány, ami nincs, na ott fogadd el

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373676 Írta: Balázs
Nekem sem nyítja meg a címet de nem tudom azt sem ,hogy lehet kikapcsolni a firefox h-t. :D

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373658 Írta: Attila

Kincső (Thilanna) írta: Nekem úgy működik, hogy megkérdezte a firefox h. hozzáadja-e kivételként és így már enged belépni. Illetve tegnap még az onlinemail.hu működött, ma már csak a new.onlinemail.hu (előbbi bejön, de belépés után fehér lapot ad ki). Tegnapelőtt (és előtte évekig) még a mail.tolkien.hu/src/login.php ment. Remélem holnapra nem romlik el ez is 8O :D


Igen, most én is ezt megcsináltam, és így működik. Köszönöm :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373648 Írta: Alyr Arkhon
Nekem még működik úgy h arra kattintok hogy "továbblépés a weboldalra(nem javasolt)" de a közösségi mélcímek (konkrétan a vezetoseg@.... ) visszadobták már kétszer is a levelemet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373643 Írta: Leguanember
Nekem már sehogyse működik, pedig reggel még jó volt.

:(

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373629 Írta: Kincső
Nekem úgy működik, hogy megkérdezte a firefox h. hozzáadja-e kivételként és így már enged belépni. Illetve tegnap még az onlinemail.hu működött, ma már csak a new.onlinemail.hu (előbbi bejön, de belépés után fehér lapot ad ki). Tegnapelőtt (és előtte évekig) még a mail.tolkien.hu/src/login.php ment. Remélem holnapra nem romlik el ez is 8O :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373626 Írta: Tünde
Ulmo drága!
Adjuk hozzá a kivételekhez szerinted a 2007ben lejárt tanúsítványával?
Köszi a választ

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373575 Írta: Attila

Ulmo írta:

Attila írta: Nem akarok akadékoskodni, de nekem a mail.tolkien megint nem működik. Most a Tünde féle verzióval próbáltam, pontosabban csak azzal próbáltam, és azt írja ki, hogy átirányít a onlinemail.hu... ennyi. :?:


Igen, úgy néz ki, hogy a régi címet megszüntették. Most ezek a címek működnek:

onlinemail.hu
new.onlinemail.hu/

Innen is csókoltatom a szolgáltatót.


Nos nekem ezek sem működnek, ugyanazt írja ki, mint az előznél, hogy érvénytelen tanúsítványt használ az oldal... :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373573 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Attila írta: Nem akarok akadékoskodni, de nekem a mail.tolkien megint nem működik. Most a Tünde féle verzióval próbáltam, pontosabban csak azzal próbáltam, és azt írja ki, hogy átirányít a onlinemail.hu... ennyi. :?:


Igen, úgy néz ki, hogy a régi címet megszüntették. Most ezek a címek működnek:

onlinemail.hu
new.onlinemail.hu/

Innen is csókoltatom a szolgáltatót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373569 Írta: Attila
Nem akarok akadékoskodni, de nekem a mail.tolkien megint nem működik. Most a Tünde féle verzióval próbáltam, pontosabban csak azzal próbáltam, és azt írja ki, hogy átirányít a onlinemail.hu... ennyi. :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373398 Írta: Tünde

Sil írta:

Tünde írta: mail.tolkien.hu/src/login.php

nálam simán műxik

egyszer Ulmo mondta, hogy ezt kell használni, mert a másik nem jó

OK, ez jó. A sima mail.tolkien.hu nem műxik kb tegnap óta, ez igen. Akkor valahogy nem jutott el mindenkihez anno ez az információ. Köszi.


azt hiszem valamilyen msn beszélgetésben kérdeztem rá, és ott mondta, sorry

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373395 Írta: Attila

Tünde írta: mail.tolkien.hu/src/login.php

nálam simán műxik

egyszer Ulmo mondta, hogy ezt kell használni, mert a másik nem jó


Szintén köszi! Most már működik :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373393 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Tünde írta: mail.tolkien.hu/src/login.php

nálam simán műxik

egyszer Ulmo mondta, hogy ezt kell használni, mert a másik nem jó

OK, ez jó. A sima mail.tolkien.hu nem műxik kb tegnap óta, ez igen. Akkor valahogy nem jutott el mindenkihez anno ez az információ. Köszi.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373390 Írta: Tünde
mail.tolkien.hu/src/login.php

nálam simán műxik

egyszer Ulmo mondta, hogy ezt kell használni, mert a másik nem jó

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373389 Írta: Attila
Nálam is :(
Azt írja, hogy az oldal érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ. A tanúsítvány nem megbízható, mert a kibocsátó tanúsítványa ismeretlen. etc.etc.etc.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373383 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Attila írta: Az normális, hogyha nem nyitja meg nekem, a mail.tolkien oldalt???? :roll: :?:

Nekem meg alapból az érvénytelen tanúsítvány miatt problémázik. Gondolom, ha hozzáadom majd a kivételekhez, akkor kiderül, hogy valamiért elköltözött az oldal, csak még nem állították át teljesen. De erről azért nem ártana előtte egy megerősítés, hogy tényleg erről van szó. Nem szívesen adom meg így az adataimat, hisz ezzel az erővel akár fel is törhették. :paranoid:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373380 Írta: Attila
Az normális, hogyha nem nyitja meg nekem, a mail.tolkien oldalt???? :roll: :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 napja #370426 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sötét Úr írta: Én már annyira szeretném, ha kikerülne az overall_footer.tpl-ből a top100.hu-s és yahun.hu-s számláló... Irtó módon bekavar az oldalak betöltésébe. Végeláthatatlanul próbálkozik, szegény, aztán dolgavégezetlen marad - szerintem már évek óta. Meg lehetne oldani?

Ja, tényleg, ezt én is támogatom. Nálam is bekavart, ezért ki is tiltottam pár éve AdBlock-kal.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.759 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére