Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
16 éve 3 hónapja #361183 Írta: Nóli i linantea

Adry írta: Hy. Megint én. Nem tom mmi lett az előző hozzászólásommal, de azt hiszem sejtem, na mindegy. Szóval akkor vki ide küldje el a Veglínwen nevet tünde betűkkel leírva, egy pár változatban. Légyszi, légyszi. Köszike újra. Pussz

A hozzászólsod nagy valószínűséggel törölve lett,mert a lehető legroszabb helyre írtad. Átteszem neked a nyelvek írások topikba ide kattintva megtalálod

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361181 Írta: Adry
Adry válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hy. Megint én. Nem tom mmi lett az előző hozzászólásommal, de azt hiszem sejtem, na mindegy. Szóval akkor vki ide küldje el a Veglínwen nevet tünde betűkkel leírva, egy pár változatban. Légyszi, légyszi. Köszike újra. Pussz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360226 Írta: Alyr Arkhon

Attila írta:

Attila írta: Elküldtem az ulmo"kukac"tolkien.hu-ra elvileg megérkezett. Köszönöm a segítséget.




[size=9:157sj1eh]*javítva by Alyr*
*Aki mégegyszer kiír egy tolkienes mailcímet normálisan, annak át fogom irányítani az összes spamet ami jönni szokott*[/size]


Bocsika, nem tudtam, hogy ez probléma, ha kiírok egy mail címet. :oops:


Hát elég baj, hogy csak most tűnt fel...
A spamküldő programok ilyenekre vadásznak világszerte.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360222 Írta: Attila

Attila írta: Elküldtem az ulmo"kukac"tolkien.hu-ra elvileg megérkezett. Köszönöm a segítséget.




[size=9:2ygevke5]*javítva by Alyr*
*Aki mégegyszer kiír egy tolkienes mailcímet normálisan, annak át fogom irányítani az összes spamet ami jönni szokott*[/size]


Bocsika, nem tudtam, hogy ez probléma, ha kiírok egy mail címet. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360217 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta: Nokéremszépen: a probléma elhárítva. A gond az volt, hogy kedves ős-fórumtársak a mai napig nem tanulták meg, hogy ha nem feltétlenül szükséges, nem teszünk kilométer hosszú linkeket direktben egy hozzászólás szövegébe. A probléma elég komoly volt, kb 5-6 hozzászólásban kellett javítani. Egyébként teljes képernyőn nem látszott a gond.
Alyr kiegészítését pedig ajánlom mindenki figyelmébe.

Ez még mindig gondot okoz? 8O Akkor majd odafigyelek rá jobban. :oops: (Azt hittem, én voltam az utolsó, aki még 800x600-as felbontásban netezett. De amióta van rendes nagy monitorom az új géphez, már nem látom, mi húzza szét és mi nem. :oops: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360216 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Attila írta: Elküldtem az ulmo"kukac"tolkien.hu-ra elvileg megérkezett. Köszönöm a segítséget.




[size=9:3i69uae2]*javítva by Alyr*
*Aki mégegyszer kiír egy tolkienes mailcímet normálisan, annak át fogom irányítani az összes spamet ami jönni szokott*[/size]


Nokéremszépen: a probléma elhárítva. A gond az volt, hogy kedves ős-fórumtársak a mai napig nem tanulták meg, hogy ha nem feltétlenül szükséges, nem teszünk kilométer hosszú linkeket direktben egy hozzászólás szövegébe. A probléma elég komoly volt, kb 5-6 hozzászólásban kellett javítani. Egyébként teljes képernyőn nem látszott a gond.
Alyr kiegészítését pedig ajánlom mindenki figyelmébe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360197 Írta: Attila
Elküldtem az ulmo"kukac"tolkien.hu-ra elvileg megérkezett. Köszönöm a segítséget.




[size=9:2golsqg8]*javítva by Alyr*
*Aki mégegyszer kiír egy tolkienes mailcímet normálisan, annak át fogom irányítani az összes spamet ami jönni szokott*[/size]

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360148 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Attila írta: Bocsika elírtam az avatar és az adatok vannak elcsúszva. :oops: :oops:
Uhhh...hogy kell készíteni olyan képet????


A Windows nagyon trükkös, rejtett funkcióját kell hozzá használni:
ha a TolkienHU fórumának az a topicja látszik a képernyőn, amivel a gondod van, megnyomod egyszer a billentyűzet jobb felső részén található "Print Screen" gombot. Ezután elindítasz egy képszerkesztő programot, pl a Paint nevezetűt, és a Szerkesztés menü Beillesztés parancsával beteszed a képernyő képét a programba. Elmented a képet, és
a) valahova feltöltöd, majd beszúrod a linkjét ide
b) elküldöd nekem a képet mailben az ulmokukactolkienponthu címre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360147 Írta: Attila
Bocsika elírtam az avatar és az adatok vannak elcsúszva. :oops: :oops:
Uhhh...hogy kell készíteni olyan képet????

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360117 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Először:

Attila írta: Lenne egy olyan kérdésem, hogy az normális ha a Legolas (Orlando Bloom) topicba az avatar, és az azonosítók (hely:xy eddigi hozzászólások xy) el van csúszva egy nagy résszel balra? :?:


Most:

Attila írta: Csak ebben az egy topicban látom, és nem csak az pl. az enyém, hanem mindenkinek a hsz-e el van csúszva balra.


Akkor most az avatar-rész (a hozzászóló adatai) van elcsúszva, vagy a hozzászólás? Sokat segítene, ha esetleg egy képernyőképet tudnál mutatni a dologról, mert én semmi rendelleneset nem látok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360114 Írta: Attila
Csak ebben az egy topicban látom, és nem csak az pl. az enyém, hanem mindenkinek a hsz-e el van csúszva balra.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360113 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Attila írta:

Sil írta:

Attila írta: Lenne egy olyan kérdésem, hogy az normális ha a Legolas (Orlando Bloom) topicba az avatar, és az azonosítók (hely:xy eddigi hozzászólások xy) el van csúszva egy nagy résszel balra? :?:

Balra? 8O Nálam nincs elcsúszva, próbálj meg nyomni egy Ctrl+F5-öt.


Próbáltam de nem működik. :(


És csak ebben a topicban? Minden egyes hozzászólónál ugyanezt látod?
Vagy valami rejtett hibáról van szó, vagy egy böngésző által hibásan betöltött oldalról.
Ja, egyébként nekem is el van csúszva balra, de csak azért, mert 19"-os monitoron nézem, teljes képernyőn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360109 Írta: Attila

Sil írta:

Attila írta: Lenne egy olyan kérdésem, hogy az normális ha a Legolas (Orlando Bloom) topicba az avatar, és az azonosítók (hely:xy eddigi hozzászólások xy) el van csúszva egy nagy résszel balra? :?:

Balra? 8O Nálam nincs elcsúszva, próbálj meg nyomni egy Ctrl+F5-öt.


Próbáltam de nem működik. :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360102 Írta: Estel Adániel
Bár nem úgy tűnik, hogy a beszélgetősnél megoldódóban lenne a probléma, mindenesetre azért ezúton jelezném, hogy már a tábori topiknál is jelentkezik a korábbi "Couldn't obtain post/user information." fedőnevű Általános Hibaként megnevezett SQL 1064-es error. A hibaüzenet további részletei is betűről betűre ugyanazok, leszámítva a 'WHERE p.topic_id=' részt, ahol természetesen a tábortopik 415-ös azonosítója szerepel a beszélgetős 95-öse helyett. Valaki nyugtasson meg, hogy ez nem fog átterjedni szépen sorban a többi topikra is... :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360094 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Attila írta: Lenne egy olyan kérdésem, hogy az normális ha a Legolas (Orlando Bloom) topicba az avatar, és az azonosítók (hely:xy eddigi hozzászólások xy) el van csúszva egy nagy résszel balra? :?:

Balra? 8O Nálam nincs elcsúszva, próbálj meg nyomni egy Ctrl+F5-öt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360092 Írta: Attila
Lenne egy olyan kérdésem, hogy az normális ha a Legolas (Orlando Bloom) topicba az avatar, és az azonosítók (hely:xy eddigi hozzászólások xy) el van csúszva egy nagy résszel balra? :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359962 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Némi sebcsabai segédlettel műtöttünk egy picit az oldalon (ő műtött, én megkértem). Jelezzétek, ha még van gond, priviben.

Nóli: ha a rossz elnyerné méltó büntetését, valakinek már nem lenne keze :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359957 Írta: Nóli i linantea
Ha olyan mint a mesében, a kedvesnek kell lenni meg találékonynak, és akkor a rossz elnyeri majd méltó büntetését. :oops:

Nojól van igyekszem abbafejezni az offolást, csak fáradt vagyok... :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359955 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Személyszerint én semmit nem állítgatok. Az a fő gond, hogy a hiba kissé eklektikusan jelentkezik, mint a mesében. Hol van, hol nincs. Türelem, keresem a megoldást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359952 Írta: Thereon
Ulmo: most volt egy 5 perc, amikor rendben volt minden,nemtom mit állítgattok épp rajta, de most megint nem jó.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359884 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kincső (Thilanna) írta:

Tünde írta: Mégegy: nem jelzi ki az új hozzászólást sem. Pl beszélgetősben már egy oldal új van, de nem színes az istennek sem az ikonom :( Eddig működött, ezt tegnap kezdte.)


Dettó, semelyik topicot nem pirosazza tegnap óta, és a főoldali hibaüzenet nálam is befigyel (bár az aloldalaknál nem), frissítésre is. (Tűzrókával)


Nálam még működik a friss topicok jelzése...
Kérdés: a főoldalon látható hiba mindig megjelenik, vagy csak akkor, ha nem vagytok bejelentkezve? Válaszokat priviben kérnék!

Update: köszönöm a visszajelzéseket, ezek alapján eléggé vegyes a kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359872 Írta: Kincső

Tünde írta: Mégegy: nem jelzi ki az új hozzászólást sem. Pl beszélgetősben már egy oldal új van, de nem színes az istennek sem az ikonom :( Eddig működött, ezt tegnap kezdte.)


Dettó, semelyik topicot nem pirosazza tegnap óta, és a főoldali hibaüzenet nálam is befigyel (bár az aloldalaknál nem), frissítésre is. (Tűzrókával)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #359867 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nálam csak a főoldalnál jelentkezik, Mozillával. Más hiba egyelőre nincs. Először azt hittem, hogy a hiba nálam van, de ezek szerint mégse.

update:

Explorerrel is előjön, nálam is.
Pirosozással nincs problémám. Meg egyelőre mással se.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359866 Írta: Nóli i linantea
akkor erre az újdonságra lehet valamikor koccintani? :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359862 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ahogy elnézem, ez egy kicsit összetettebb dolog. Láttam már a hibát a főoldal megnyitásánál, bejelentkezésnél, frissítésnél, stb. Ha valamikor hazajutok, átbogarászom a hibaüzenetekben jelzett részeket. Vigasztaljon mindenkit, hogy a fórumnál nem jelentkezett még ez a hiba :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #359852 Írta: Tünde
Mégegy: nem jelzi ki az új hozzászólást sem. Pl beszélgetősben már egy oldal új van, de nem színes az istennek sem az ikonom :( Eddig működött, ezt tegnap kezdte.)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359846 Írta: Gandalf
Nekem csak aloldalaknál jelentkezett eddig, és közben a képek nem jelennek meg a cikknél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359829 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Attila írta: Nekem Internet Expolererem van, és nekem nincs. Szóval enm lehet, hogy csak a Mozilla alatt van? :?:

Attila, ha egy kicsit figyelmesebben olvasnál, észrevehetnéd, hogy mindkét böngésző egyformán produkálja az ominózus hibát...
Nekem a főoldalon eddig még nem jelentkezett, csak az aloldalaknál, de úgy tűnik, hogy ideiglenes, frissítésre "elmúlik". Szerintem csak az SQL-szerver akadozgat egyet-egyet időnként. (Hopp, most előjött a főoldalon is, de frissítettem és most jó.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359826 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nálam is hasonló a probléma (explorer)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359824 Írta: Attila
Nekem Internet Expolererem van, és nekem nincs. Szóval enm lehet, hogy csak a Mozilla alatt van? :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.896 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére