Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
16 éve 11 hónapja #346469 Írta: Nóli i linantea
Mivel itt ez off, áttettem a kérdésed ide: KLIKK

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346460 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Lenne egy olyan kérdésem, hogy meg lehetne e kaparintani megint a még TLV-be írott egyik fogalmazásunkat (Númenor romlása Nimloth szemszögéből), mert volt annyi eszünk, és nem másoltuk le. :oops: Megtalálható ez még valahol a lomtárban, és ha igen, megszerezhetnénk e munkánk gyümölcsét újra valamilyen módon? :D

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346321 Írta: Altaris

Acho írta: Nálam folyamatosan van, úgyhogy a "még mindig" verzió az érvényes...


Nálam is sajnos... :bawling: ez programbeli hiba, vagy valami szerveres/szolgáltatós? (utóbbira :evil: ha igen...^^)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346318 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Cortez: ajánlanám figyelmedbe az alábbiakat! :mad2:

Ulmo írta:

Ulmo írta: Ezt most nem nyafogásnak szánom, de jó lenne, ha a Tolkien fórum nem menne át általános fantasy-fórumba. Próbáljuk valamilyen szinten megőrizni a gyökereket.


Továbbá kicsit leegyszerűsíteném a dolgokat: aki új topicot szeretne, és a fenti pár sor nem veszi el a kedvét, az a moderátoroknak írjon ezügyben. Aki véletlenül mégis itt terjesztené elő a kérését, azt felfedezés után, figyelmeztetés nélkül törölni fogom.
Vita bereketsztve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346316 Írta: cortez71
Neil Gaiman-topicot nem tervez a tisztelt vezetőség a Vegyes topicon belül? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346314 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nálam folyamatosan van, úgyhogy a "még mindig" verzió az érvényes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346313 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
a lenti debugos jelenség van most nálam is. nem tudom, azóta megoldódott-e, és most újra, vagy még mindig, csak gondoltam, szólok.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345912 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kisvakond írta:

Attila írta:

Kisvakond írta: Nessa kérdezi:ha megváltoztattam az e-mail címemet, akkor arra fogok újra aktiváló üzit kapni, vagy hogy van ez?


Igen, én is megváltoztattam a @tolkien.hu-s e-mail címemre, és akkor miután megkaptad e-mailban a levelet akkor azt ativálnod kell :wink:


Ezt eddig is tudtuk :wink: de nem jött meg!!!!


Priviben kérekszépen egy pontos felhasználónevet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345908 Írta: Kisvakond

Attila írta:

Kisvakond írta: Nessa kérdezi:ha megváltoztattam az e-mail címemet, akkor arra fogok újra aktiváló üzit kapni, vagy hogy van ez?


Igen, én is megváltoztattam a @tolkien.hu-s e-mail címemre, és akkor miután megkaptad e-mailban a levelet akkor azt ativálnod kell :wink:


Ezt eddig is tudtuk :wink: de nem jött meg!!!!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345875 Írta: Attila

Kisvakond írta: Nessa kérdezi:ha megváltoztattam az e-mail címemet, akkor arra fogok újra aktiváló üzit kapni, vagy hogy van ez?


Igen, én is megváltoztattam a @tolkien.hu-s e-mail címemre, és akkor miután megkaptad e-mailban a levelet akkor azt ativálnod kell :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345870 Írta: Kisvakond
Nessa kérdezi:ha megváltoztattam az e-mail címemet, akkor arra fogok újra aktiváló üzit kapni, vagy hogy van ez?

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345727 Írta: ***shaman***
Nem járt még le bünti, Ulmo-bá? Már 4 napja jókisfiú vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345520 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kar'sa írta: LOLZ... Mecsi újra és újra regel... Most éppen ***shaman*** néven, és érdeklődési köre: "Ulmo".
Rég nevettem ilyen jót...


Tiszteltetem a humorodat :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345518 Írta: Kar_sa
LOLZ... Mecsi újra és újra regel... Most éppen ***shaman*** néven, és érdeklődési köre: "Ulmo".
Rég nevettem ilyen jót...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344723 Írta: Attila
Nálam is megjelent... :roll: :x :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344665 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Köszi, a jelenséget sajnos én is tapasztaltam. Pár napja jelentkezett először, amikor egy rövid ideig nem volt elérhető a TolkienHU. Nagyon bízom benne, hogy nem a szolgáltató kavar már megint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344663 Írta: Altaris

Nóli i linantea írta: Amikor elküldöm a hozzászólásaimat valami DEBUG dolgot ír ki.
Alapvetően semmi gáz nincs, a hozzászólás ugyanúgy elmegy és megjelenik, csak gondolom ez nem a megfelelő viselkedési formája a fórumnak...


igen, ahogyan ezt hallottam, többünknél is megjelenik. Nálam elég rendszertelenül, szóval nem következetesen mindig egy topicnál, vagy egy bejelentkezéstől függően.

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344661 Írta: Nóli i linantea
Amikor elküldöm a hozzászólásaimat valami DEBUG dolgot ír ki.
Alapvetően semmi gáz nincs, a hozzászólás ugyanúgy elmegy és megjelenik, csak gondolom ez nem a megfelelő viselkedési formája a fórumnak...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #343864 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdvözletem!

Tömör válasz a miértre: az ügyön Ankalimon dolgozik...
Elvileg fent lesz a kurzus időbeosztása, helyszíne, handoutjai, egyéb információi. Elvileg csütörtök óta fent vannak.
...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #343821 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Flamme írta: Sziasztok!

Nem találtam meg az eltés Tolkien kurzus 1. előadásának anyagát (konkretén Tolkien életrajz rövidítve) a főoldalon.
Én vagyok a hülye vagy még nem kerül fel? És ha igen/nem, akkor hol van?

Előre is kösz a segítséget.


Én konkrétan nem tudok arról, hogy itt kellene lennie az előadás anyagának, de szívesen venném, ha az előadó feltenné (vagy elküldené, hogy pakoljam fel).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #343807 Írta: Flamme
Sziasztok!

Nem találtam meg az eltés Tolkien kurzus 1. előadásának anyagát (konkretén Tolkien életrajz rövidítve) a főoldalon.
Én vagyok a hülye vagy még nem kerül fel? És ha igen/nem, akkor hol van?

Előre is kösz a segítséget.

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343119 Írta: Altaris
egyébként egy szép kérés, mert így nem zárkózik el a külföldiektől a hivatalos honlap... nekem legalább is ez jutott róla eszembe.

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343095 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Acho írta: Ulmo: ugyanaz a helyzet, mint Nóliéknál. nekem se ment.
más: mekkora forgalomra számítasz az angol nyelvű topikban? már nem emlékszem pontosan, de mintha a regisztráció magyar nyelvű lett volna.ez nem lesz akadálya annak, hogy írjanak a topikba? vagy ebbe regisztráció nékül is tudnak majd?


1: az értesítéssel kapcsoaltos problémákat meg fogom nézni, sorry, kicsit időhiányos vagyok (meló+suli).
2: az angol nyelvű topic a vezetőség kérésére lett elkészítve, továbbiakat tőlük tessék kérdezni. Még azt is el tudom képzelni, hogy ide csak felkerül néhány MTT-s program angol nyelven.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343084 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ulmo: ugyanaz a helyzet, mint Nóliéknál. nekem se ment.
más: mekkora forgalomra számítasz az angol nyelvű topikban? már nem emlékszem pontosan, de mintha a regisztráció magyar nyelvű lett volna.ez nem lesz akadálya annak, hogy írjanak a topikba? vagy ebbe regisztráció nékül is tudnak majd?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342476 Írta: Nóli i linantea
Ulmo, régebben én is próbálkoztam, nem működik a dolog...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342374 Írta: Chyrdan
De nincs ott!!! :bawling:

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342371 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nézted a postafiókodat, amit regisztrációkor megadtál? Valószínűleg ott kellene lennie az értesítésnek.

Chyrdan írta: Üdvözlet!
Lenne egy igen fontos kérdésem: miért van az, hogy mind a profilomban, mind a megszólalásaim után bejelölöm, hogy kérek értesítést ha válasz érkezik, s ez mégsem történik meg?
Légyszi, segítsetek nekem!
Köszönet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342370 Írta: Chyrdan
Üdvözlet!
Lenne egy igen fontos kérdésem: miért van az, hogy mind a profilomban, mind a megszólalásaim után bejelölöm, hogy kérek értesítést ha válasz érkezik, s ez mégsem történik meg?
Légyszi, segítsetek nekem!
Köszönet!

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342158 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Régen volt a fórumon egy bemutatkozós topic, az archívumban talán megtaláljátok, az hasonló célokra volt. Nem nagyon működött.


És ezt váltotta fel a profilban található bemutatkozó rész.

Kell még ragozni ezt a témát? :eek4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342157 Írta: Gandalf
Régen volt a fórumon egy bemutatkozós topic, az archívumban talán megtaláljátok, az hasonló célokra volt. Nem nagyon működött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.801 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére