Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
17 éve 2 hónapja #336798 Írta: Attila

Acho írta:

Ulmo írta:

Acho írta: Sajnálatos, hogy vannak, akiknek ez okoz örömet... . :-(


Az illetőt még vasárnap töröltem (3 hasonló nevű felhasználóval együtt). Remélhetőleg megértette az üzenetet.

Köszönjük szépen! :wink:


Ezer kössz.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336788 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta:

Acho írta: Sajnálatos, hogy vannak, akiknek ez okoz örömet... . :-(


Az illetőt még vasárnap töröltem (3 hasonló nevű felhasználóval együtt). Remélhetőleg megértette az üzenetet.

Köszönjük szépen! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336759 Írta: Ecthelion
Nekem sem müködik, de ha jól tévedek ez már egy jó ideje így van. Mármint, hogy nem működik.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336756 Írta: Attila
Nem tudom, nekem működik a kvíz azóta amióta itt vok.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336741 Írta: Altaris
Köszönjük az összes fórumozó nevében! *szellemileg lemaradtokkal vigyázni kell... :( ... *

ui: csak nekem nem működik a kvíz???? :S :?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336738 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Acho írta: Sajnálatos, hogy vannak, akiknek ez okoz örömet... . :-(


Az illetőt még vasárnap töröltem (3 hasonló nevű felhasználóval együtt). Remélhetőleg megértette az üzenetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336728 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sajnálatos, hogy vannak, akiknek ez okoz örömet... . :-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336479 Írta: Nóli i linantea
Hurrá :hello:
Köszönjük Ery a tisztogatást :biggrin2:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336478 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Már eddig is jóval többet foglalkoztunk a kis rendbontóval mint megérdemelné.

Ajánlom figyelmetekbe Dr. Johnson egy mondatát:
"A légy, uram, megcsíphet egy embert, hogy az összerándul tőle; ám az egyik akkor is csak rovar, a másik pedig ló marad." :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336471 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Rágalmazod és becsületében megsérted a Professzort, a képen látható személyeket és az egész Társaságot! Miért jó ez neked? Nem lenne egyszerűbb normálisan viselkedni? Barátokat szerezhetnél itt, megismerhetnéd az általad lenézett világot és...de hagyjuk.
Remélem majd te is visszakapod ezt egyszer. Sőt! Vmilyen formában visszakapod, ebben biztos vagyok. Jön még kutyára dér angyalom ne aggódj! :evil:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336469 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nem is tudnám törölni.
Röviden: te és mindenhol a fórumon.
Szóval 12 éves vagy, nagyszerű, ezt sejtettük. Leszel még idősebb is, és ha most így viselkedsz később sem lesz jobb.
És becsület csorbítására alkalmas volt a az kép, amit vagy 50-szer beszúrtál. És minősített eset, mert nagy nyilvánosság előtt sikerült elkövetni,mert az internet az.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336461 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
csak úgy szólok:

Rágalmazás
179. § (1) Aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.
(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást
a) aljas indokból vagy célból,
b) nagy nyilvánosság előtt,
c) jelentős érdeksérelmet okozva
követik el.

Becsületsértés
180. § (1) Aki a 179. § esetén kívül mással szemben
a) a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben,
b) nagy nyilvánosság előtt
a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.
(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki a becsületsértést tettlegesen követi el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336455 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

cortez71 írta:

Ery írta:

icke írta: Üdvözletem!

Három hasonló nevű user is van; jól tudom, hogy csak adminok törölhetik a regisztrációjukat?

icke


Igen. Hamarosan meg is jön az egyik.

Láttam a képet törölted, köszönet érte. Nem tudom, kinek jó ez, de a megnyilvánulásaiból arra következtetek, hogy "kedves" fórumtagunk 25-ös IQ és 12 éves kor alatt van :S
Szerk.: na most meg a Film topicba rakta be az ocsmányságát. :x


Még a hármat sem érte el, nemhogy 12! :evil:
Nem lehetne vhogy letiltani, vagy megoldani, hogy ne tudjon beírni?
Meg egyáltalán?! Hogy van képe ehhez???

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336454 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
könyörgöm...tessék véglegesen kihajitani......mert egyszerűen fórum olvashatatlan tőle... :oops: :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336453 Írta: cortez71

Ery írta:

icke írta: Üdvözletem!

Három hasonló nevű user is van; jól tudom, hogy csak adminok törölhetik a regisztrációjukat?

icke


Igen. Hamarosan meg is jön az egyik.

Láttam a képet törölted, köszönet érte. Nem tudom, kinek jó ez, de a megnyilvánulásaiból arra következtetek, hogy "kedves" fórumtagunk 25-ös IQ és 12 éves kor alatt van :S
Szerk.: na most meg a Film topicba rakta be az ocsmányságát. :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336446 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

icke írta: Üdvözletem!

Három hasonló nevű user is van; jól tudom, hogy csak adminok törölhetik a regisztrációjukat?

icke


Igen. Hamarosan meg is jön az egyik.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336445 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdvözletem!

Három hasonló nevű user is van; jól tudom, hogy csak adminok törölhetik a regisztrációjukat?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336443 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Dolgozom az ügyön :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336440 Írta: cortez71
Megint beregelt mocskosszájú barátunk :roll: Most éppen nemmondom milyen Aragorn néven :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335370 Írta: Tünde
most már jóváhagytam, de a címe a Nagy beteg volt

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335349 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Remzymama/Tünde írta:

Ulmo írta:

Remzymama/Tünde írta: amikor kinyitom a Tolkien.hut, akkor jelzi hogy új írás van fenn
belépek az írásokhoz és csak akkor látom hogy tényleg, mert a szerkesztőlécben nullát mutatott (mögé kellett lépjek, csak akkor látszott, számlálón nem)


Konkrétan ezt melyik kategóriára jelezte? És mikor?


felléptem, kiírta hogy van a kisablak egy várakozó
fan fiction/humor/adminisztrációs felület 0 engedélyre váró
beléptem mögé és tényleg ott várt
ma reggel


Ha esetleg még a címét is megmondod az írásnak, pontosan be tudom azonosítani. Nekem az a gyanúm, hogy a szerző valamit rosszul állított be feltöltéskor. De biztosat csak némi kutakodás után tudok mondani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335275 Írta: Tünde

Ulmo írta:

Remzymama/Tünde írta: amikor kinyitom a Tolkien.hut, akkor jelzi hogy új írás van fenn
belépek az írásokhoz és csak akkor látom hogy tényleg, mert a szerkesztőlécben nullát mutatott (mögé kellett lépjek, csak akkor látszott, számlálón nem)


Konkrétan ezt melyik kategóriára jelezte? És mikor?


felléptem, kiírta hogy van a kisablak egy várakozó
fan fiction/humor/adminisztrációs felület 0 engedélyre váró
beléptem mögé és tényleg ott várt
ma reggel

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335271 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Remzymama/Tünde írta: amikor kinyitom a Tolkien.hut, akkor jelzi hogy új írás van fenn
belépek az írásokhoz és csak akkor látom hogy tényleg, mert a szerkesztőlécben nullát mutatott (mögé kellett lépjek, csak akkor látszott, számlálón nem)


Konkrétan ezt melyik kategóriára jelezte? És mikor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335250 Írta: Tünde
amikor kinyitom a Tolkien.hut, akkor jelzi hogy új írás van fenn
belépek az írásokhoz és csak akkor látom hogy tényleg, mert a szerkesztőlécben nullát mutatott (mögé kellett lépjek, csak akkor látszott, számlálón nem)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335033 Írta: Kar_sa

Dreamer_KF írta: VESSZENEK A KISBETŰK!

Vagy írd, vagy ne írd.

Bocs, nálam ez speciel még tök olvasható. Persze 19"-os monitorral az ember könnyen elveszti az ítélőképességét... :roll:

[size=9:1m00qbht]No de ez már tényleg nagyon OFF[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335031 Írta: Dreamer_KF

Mellesleg a csevejre épp csak fel akartam hívni a figyelmed, nem világgá kürtölni, és ilyenkor simán javítsd nálam és nálad is és kész.



VESSZENEK A KISBETŰK!

Vagy írd, vagy ne írd.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335025 Írta: Kar_sa

Ulmo írta: Egyéni szoc problem volt, amit megkérdezhettél volna pl tőlem priviben, vagy bármelyik moderátortól. Másokat ez a dolog valahogy nem zavart.
És mivel nincs beépített helyesírás-ellenőrzőm, én is hibázhatok. Téma részemről lezárva.


Jól megnézem ezt a topicot... hát... a hozzászólások nagy része az bizony eléggé egyéni jellegű probléma. Akkor most mindenki írjon neked privit?

[size=9:14xi8br8]Mellesleg a csevejre épp csak fel akartam hívni a figyelmed, nem világgá kürtölni, és ilyenkor simán javítsd nálam és nálad is és kész.[/size]

Jah, és téma részemről is lezárva...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335022 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Egyéni szoc problem volt, amit megkérdezhettél volna pl tőlem priviben, vagy bármelyik moderátortól. Másokat ez a dolog valahogy nem zavart.
És mivel nincs beépített helyesírás-ellenőrzőm, én is hibázhatok. Téma részemről lezárva.

Kar'sa írta: [size=9:1gioy9x0]OFF
Pedig az a "cseveJ" igencsak a Tolkien.hu-hoz kapcsolódott...
ON[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335019 Írta: Kar_sa
[size=9:zxnt9rjd]OFF
Pedig az a "cseveJ" igencsak a Tolkien.hu-hoz kapcsolódott...
ON[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335018 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Elnézést emberek, a nem látható topicokra vonatkozó csevelyt töröltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.843 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére