Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
17 éve 5 hónapja #322749 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
avatar-ügyben kihez lehet kéréssel fordulni? néminemű segítségre lenne szükségem! előre is köszi szépen a választ (meg a türelmet :-) )!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322714 Írta: Gandalf

Nóli i linantea írta:

Ulmo írta:

Nóli i linantea írta: Én nagyon hiányolom hogy ha valaki feltölt valamit a főoldalra, akkor nem jelenik meg a neve hogy ki is volt ő. Nem lehetne megoldani, hogy megjelenjen valahol?


Attól függ, pontosan mire gondolsz. A főoldalra (amit a www.tolkien.hu címen látsz) csak az adminisztrátorok tudnak feltölteni (AnKalimon és én). A hírek, írások stb kategóriákban szereplő szövegek végére meg vagy odaírja a szerző a nevét, vagy nem. De azok meg nem a főoldalon vannak.

Akkor a nemfőoldal hírek-írások dologra gondoltam. Sztem jó lenne ha nem csak rajtuk múlna hogy tudjuk-e ki töltötte fel, mert szvsz sokan nem is gondolnak rá hogy odaírják neveiket a végére...

Mivel csak regisztrált fórumozók tudnak feltölteni írásokat, ezért számon van tartva, ki írta. Ehhez be kell képni a megfelelő rovatba és az írások/hírek opcióra kattintani és akkor látni fogod Te is. Ha magára az írásra kattintasz egyből, akkor nem írja csak ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322688 Írta: Nóli i linantea

Ulmo írta:

Nóli i linantea írta: Én nagyon hiányolom hogy ha valaki feltölt valamit a főoldalra, akkor nem jelenik meg a neve hogy ki is volt ő. Nem lehetne megoldani, hogy megjelenjen valahol?


Attól függ, pontosan mire gondolsz. A főoldalra (amit a www.tolkien.hu címen látsz) csak az adminisztrátorok tudnak feltölteni (AnKalimon és én). A hírek, írások stb kategóriákban szereplő szövegek végére meg vagy odaírja a szerző a nevét, vagy nem. De azok meg nem a főoldalon vannak.

Akkor a nemfőoldal hírek-írások dologra gondoltam. Sztem jó lenne ha nem csak rajtuk múlna hogy tudjuk-e ki töltötte fel, mert szvsz sokan nem is gondolnak rá hogy odaírják neveiket a végére...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322605 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Nóli i linantea írta: Én nagyon hiányolom hogy ha valaki feltölt valamit a főoldalra, akkor nem jelenik meg a neve hogy ki is volt ő. Nem lehetne megoldani, hogy megjelenjen valahol?


Attól függ, pontosan mire gondolsz. A főoldalra (amit a www.tolkien.hu címen látsz) csak az adminisztrátorok tudnak feltölteni (AnKalimon és én). A hírek, írások stb kategóriákban szereplő szövegek végére meg vagy odaírja a szerző a nevét, vagy nem. De azok meg nem a főoldalon vannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322598 Írta: Nóli i linantea
Én nagyon hiányolom hogy ha valaki feltölt valamit a főoldalra, akkor nem jelenik meg a neve hogy ki is volt ő. Nem lehetne megoldani, hogy megjelenjen valahol?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321873 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Leguanember írta: Jelezném itt is, hogy a főoldalról elérhető MTT-leírásban még mindig a másfél évvel ezelőtti elnökség szerepel, és az elérhetőségek is elavultak.

Ulmo, már mondtad, hogy amint kapsz információt, akkor át tudod írni.

Csinálok egy összefoglalót, elküldöm hamarosan.
Nem tudom, ki adja ki a kérést, de szerintem ehhez nem kell külön felhatalmazás, én megkérnélek rá ezennel, hogy frissítsd az adatokat.


Amint megkapom az aktuális infokat, frissítem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321818 Írta: Leguanember
Jelezném itt is, hogy a főoldalról elérhető MTT-leírásban még mindig a másfél évvel ezelőtti elnökség szerepel, és az elérhetőségek is elavultak.

Ulmo, már mondtad, hogy amint kapsz információt, akkor át tudod írni.

Csinálok egy összefoglalót, elküldöm hamarosan.
Nem tudom, ki adja ki a kérést, de szerintem ehhez nem kell külön felhatalmazás, én megkérnélek rá ezennel, hogy frissítsd az adatokat.

Aki még tud ennek a módjáról valamit, az szóljon hozzá!

A tagfelvétel procedúráját is át kellene írni, vagy legalábbis leszednbi a régit egy időre, most mentek ki az új tagsági formákat ajánló levelek:-)

Valamint az Impresszumban is érdekes a helyzet.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321808 Írta: Alyr Arkhon

Snuffles írta:

Alyr Arkhon írta: Csak csendben jegyezném meg hogy a tolkien levrendszere minden hotmailről küldött levelemet visszadobja.
Bármelyik címre írok is.

négy hsz-szel lejjebb valami furcsa okból magyarázatra lelsz ;)


Nem leltem.
Az én leveleimet ugyanis létező és használatban lévő tolkienes mailcímek (pl Ankalimoné, Meliané, asszem a sajátom is, stb) dobják vissza.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321807 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Alyr Arkhon írta: Csak csendben jegyezném meg hogy a tolkien levrendszere minden hotmailről küldött levelemet visszadobja.
Bármelyik címre írok is.

négy hsz-szel lejjebb valami furcsa okból magyarázatra lelsz ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321806 Írta: Alyr Arkhon
Csak csendben jegyezném meg hogy a tolkien levrendszere minden hotmailről küldött levelemet visszadobja.
Bármelyik címre írok is.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321777 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Ok, én írok, de szedjük össze közösen, mik is történtek, mert nem nagyon követtem a dolgokat. :oops: Topic-nyitásról, privikről, hozzászólásokról hallotam már kósza híreket. :?:

Topiknyitás már többször is, spamek küldözgetése privát üzenetben is, hozzászólásra így ad hoc nem emlékszem, de az a legkevesebb... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321770 Írta: Gandalf

Brisa írta: Írjatok Svinnek egy szépen megkomponált, udvarias felkérést az eddigi események leírásával (hogy mik történtek a fórumban). És e-mailben!

Ok, én írok, de szedjük össze közösen, mik is történtek, mert nem nagyon követtem a dolgokat. :oops: Topic-nyitásról, privikről, hozzászólásokról hallotam már kósza híreket. :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321756 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Írjatok Svinnek egy szépen megkomponált, udvarias felkérést az eddigi események leírásával (hogy mik történtek a fórumban). És e-mailben!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321718 Írta: Gandalf
Akkor újra: :)

Ulmo írta: A romeltakarítást vállalom, Svindlernek csak a védelmi rendszert kell felhúznia. A topiknyitásról én is csak utólag értesültem, valamelyik moderátor eltüntette, mire ideértem.
Amint lesz rá lehetőség, konzultálok Svindlerrel.

Ez a dolog most hogy áll jelenleg?
Mikorra várható, hogy a fórumon is lesz "vizuális ellenőrzés", mint a vendégkönyvnél?

Más.

Nem működnek az alábbi mailcímek:
infocsoport @ tolkien . hu
moderators @ tolkien . hu
szerkesztoseg @ tolkien . hu
rovatvezetok @ tolkien . hu
lassi @ tolkien . hu

Ezek ügyében lehet tenni valamit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321302 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Szolgálati közlemény

Köszönjük a kedves fórumlátogatók közreműködését április 1-i különszámunk elkészítésében :)

Szolgálati közlemény vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321272 Írta: Nóli i linantea

Ille / Lórien írta: Éljen április elseje! :wink:

Énekszóó és tánc köszöntse!...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321267 Írta: Ille Lórien
Jó vicc! Kinek az agyszüleménye volt? :lol:
Éljen április elseje! :wink:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321242 Írta: Nóli i linantea
annnyám 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321227 Írta: Altaris
juj... ez nekem se esett le elsőre... csak amikor benéztem ide.. :D :D:D ez sikerült!! ügyi volt!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321216 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
hát igen. jó kis átverés! elsőre én is eldobtam az agyam maradványait, hogy mi ez! aztán lassacskán elkezdett derengeni! :-) nagy-nagy grat az 5letgazdának! a hét képéhez is! az is klassz! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321215 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Tényleg, április 1-je van. :D :D Én először csak döbbenten néztem a fejlécet, h jól látok-e, tényleg "J.K. Rowling Fórumok" van kiírva... :lol: Nem tudom, kinek az ötlete volt, de teccik. :P :D D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321213 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Hát én első blikkre bedőltem neki... dühöngtem a monitor előtt, hogy mi ez a hülyeség én nem akarok HP-táborba menni... aztán beléptem a fórumra, hogy valahol nemtetszésemet fejezzem ki, és akkor leesett... :D

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321204 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Szerintem nagyon vicces. (Ezúttal is.) :D

Javaslnám, a "fórum" helyett az "intézet" szócskát... Bizonyos párosításokban nagyon jól fog kijönni. :wink: :D :twisted:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321175 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
más fórumokon nincs ilyen, ők ugyanúgy élik szánalmasan unalmas kis életüket, bezzeg mi! nekünk tartogatnak ilyen meglepetéseket.
364 másik ugyanolyan nap lesz, amikor T.o.l.k.i.e.n.HU marad :)

szerk: :P PP

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321164 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ery írta: Merem remélni, hogy ez csak áprilisi tréfa. Az admin(ok) részéről.

Minden évben feje tetejére áll a fórum ilyenkor, így valószínűleg idén is csak a mai napra költöztünk ki a Roxfortba

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321160 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Merem remélni, hogy ez csak áprilisi tréfa. Az admin(ok) részéről.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321158 Írta: Tünde
Hogy kinek ez a legjobb szórakozás? :roll:
Miért nem mással játszik az, aki ennyire unatkozik? :twisted: J.K.Rowling Fórumok (én ezt annyira gyerekes dolognak tartom)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320800 Írta: Namarie
Nálam az egész oldal szétesve jött be egy-két pillanatig, de renedeződött.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319567 Írta: Ecthelion
Köszönöm, mostmár nálam is észhez tért.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319566 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta: Jelentem, elsőre nekem is szét volt esve, de egy oldalfrissítés után helyreállt a kép.

nekem iiiis :D és le is printszkríneltem, mert nagyon kis dizájnos volt. sajnos visszaállt. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.827 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére