Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
17 éve 7 hónapja #317491 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Brisa írta: Svin megsajnált az állandó Vendégkönyv-takarítás miatt, és megoldotta végleg a problémát. :D


Örök hála neki! A fórummal nem akar hasonló merényletet elkövetni? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317476 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svin megsajnált az állandó Vendégkönyv-takarítás miatt, és megoldotta végleg a problémát. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317388 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ulmo:nagyon szépen köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317216 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Acho írta: a privit én küldtem.én se tudom megnyitni. :? meg kezdeni se tudok vele semmit.

szerk.:megírtam újra,elküldtem még egyszer. a másikat továbbra sem tudom törölni se,meg semmit. :?:

Adminok:ha valaki törölné a Gandalfnak 5:20-kor elküldött üzenetemet,azt hálásan megköszönném!előre is hannon le!


Esetleg a tárgyát is kérném, úgy könnyebb megtalálni. Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317215 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
a privit én küldtem.én se tudom megnyitni. :? meg kezdeni se tudok vele semmit.

szerk.:megírtam újra,elküldtem még egyszer. a másikat továbbra sem tudom törölni se,meg semmit. :?:

Adminok:ha valaki törölné a Gandalfnak 5:20-kor elküldött üzenetemet,azt hálásan megköszönném!előre is hannon le!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317214 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317207 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

sebcsaba írta:

Gandalf írta: Az Eseménynaptárral mit lehetne kezdeni, hogy működjön? És ki tudna?

Megnézhetem hogy mi a gondja, kéne hozzáférés ;]
[size=9:2e5h3qgq](Végső esetben van nekem egy primitív kis webes eseménynaptár progim, azt kipofozom és be lehetne üzemelni...)[/size]


Ha megmondod, milyen hozzáférés kell, beszélhetünk a dologról. Este MSN-en megtalálsz, vagy írj privit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317181 Írta: sebcsaba

Gandalf írta: Az Eseménynaptárral mit lehetne kezdeni, hogy működjön? És ki tudna?

Megnézhetem hogy mi a gondja, kéne hozzáférés ;]
[size=9:3rpe700n](Végső esetben van nekem egy primitív kis webes eseménynaptár progim, azt kipofozom és be lehetne üzemelni...)[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317156 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317079 Írta: **Shaman**
Nem tudom ki írta vissza a nevemet Shámánra, de Köszönöm Szépen Neki!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316728 Írta: **Shaman**
és hogy lehet hogy olyanok nem kaptak akik voltak? :) ))) Találós nem :P PP
mind1

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316714 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Más.
Miért van az, hogy olyanok is hozzáférnek a tábori kérdőívhez, akik nem voltak táborban? :roll:


Remélhetőleg a kérdőív készítője tudja rá a választ. Annyit kéne tennie, hogy csak az "MTT tábor 2006" csoport tagjai férjenek hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316699 Írta: Gandalf
Nóli, ez néha előfordul, főleg olyankor, amikor az új hozzászólásod után nem tölti be rögtön az oldalt, ahová írtál.

Más.
Miért van az, hogy olyanok is hozzáférnek a tábori kérdőívhez, akik nem voltak táborban? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316665 Írta: Nóli i linantea
Hogy lehet az hogy egy olyan topic amibe én írtam utoljára olvasatlanként jelenik meg nekem?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316647 Írta: **Shaman**
Köszönöm a választ, és akkor helyesbítekis egyben: moderátorok vagy rendszergazdik.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316622 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

**KákalakiAkka** írta: Átalakultam **KákalakiAkka-á de nem ararok KákalakiAkka lenni. De nem tudom visszavarázsolni a nevemet ( ez komoly) Hiába akarom. Ismét Shámán akarok lenni. Kérném szépen a vezetőséget, hogy intézkedjenek, mert nagyon rossz KákalakiAkkaként lenni.


Türelem, a dolog meg fog oldódni. Bár ha a vezetőségre vársz... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316619 Írta: **Shaman**
Átalakultam **KákalakiAkka-á de nem ararok KákalakiAkka lenni. De nem tudom visszavarázsolni a nevemet ( ez komoly) Hiába akarom. Ismét Shámán akarok lenni. Kérném szépen a vezetőséget, hogy intézkedjenek, mert nagyon rossz KákalakiAkkaként lenni.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316550 Írta: Altaris
*köszönjük!*

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316546 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Én töröltem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316544 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta: Még jobb lett volna, ha megadod, hogy hol az az "ott". De ahogy elnézem, valamelyik kolléga már rendet csinált.

Itt volt, a Tolkien HU Fórum témakörben. (Mivel ez a legelső témakör, itt a legvalószínűbb, hogy próbálkoznak.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316541 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Galadriel14 írta: oks, erre gondoltam én is, de akkor minden rendbe. :D

[size=9:35fxob44]csak gondoltam figyelem felkeltést csinálok abból a topicból h véletlenül se maradjon ott.. itt.. [/size]


Még jobb lett volna, ha megadod, hogy hol az az "ott". De ahogy elnézem, valamelyik kolléga már rendet csinált.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316514 Írta: Altaris
oks, erre gondoltam én is, de akkor minden rendbe. :D

[size=9:3r1fifxk]csak gondoltam figyelem felkeltést csinálok abból a topicból h véletlenül se maradjon ott.. itt.. [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316513 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Galadriel14 írta: ha jól tudom topic indítást kérelmezni kell a moderátoroktól vagy adminoktól. mégis van egy olyan topic amiről nem tudom h került ide... azzal mi a helyzet?

ránézésre vmi robot nyitotta :? bár mondjuk én ehhez nem értek, úgyhogy bocsi a beledumálásért :oops:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316512 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Galadriel14 írta: ha jól tudom topic indítást kérelmezni kell a moderátoroktól vagy adminoktól. mégis van egy olyan topic amiről nem tudom h került ide... azzal mi a helyzet?

Ha a "the donkey" címűre gondolsz, azt egy robot nyitotta, és amint erre téved egy megfelelő jogosultságokkal rendelkező személy, törölve lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316510 Írta: Altaris
ha jól tudom topic indítást kérelmezni kell a moderátoroktól vagy adminoktól. mégis van egy olyan topic amiről nem tudom h került ide... azzal mi a helyzet?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315963 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ben írta:

Snuffles írta: Ben: igen, de itt lehet kérvényezni azt is, hogy buherálják meg a Vendégkönyvet is, erre gondoltam mindössze. :)

Azt tudom. :) Csak én úgy értelmeztem Brisa hozzászólását (lehet, h tévesen, mea culpa), mintha a vendégkönyv a fórum alá tartozna. De ha tévedtem, akkor bocsi.


Akkor tisztázzuk: a vendégkönyv a TolkienHU része, és nem a fórumé. Lehet ebben a topicban szólni, ha gond van a vendégkönyvvel. Jelenleg Brisa szokta takarítani, de remélhetőleg záros határidőn belül kitalálunk valamit, hogy ne tudják össeszemetelni mindenféle robotok.
Szerintem ezt a témát zárjuk le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315889 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Snuffles írta: Ben: igen, de itt lehet kérvényezni azt is, hogy buherálják meg a Vendégkönyvet is, erre gondoltam mindössze. :)

Azt tudom. :) Csak én úgy értelmeztem Brisa hozzászólását (lehet, h tévesen, mea culpa), mintha a vendégkönyv a fórum alá tartozna. De ha tévedtem, akkor bocsi.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315853 Írta: **Shaman**
Miért olyan sok van ? :)


Háááát...

manurasa@freemail.hu

Köszi!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315846 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315839 Írta: **Shaman**
Én miért nem kapok hírlevelet soha?

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.775 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére