Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
17 éve 7 hónapja #314082 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nocsak, már reklámozunk is? 8O Nem arról volt szó, hogy nem fogunk?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314042 Írta: Tünde
Gáz van a Galériával.

Ha belépek tudom szerkeszetni és törölni a képeket.

Ulmo! Nézd át a jogosultságokat 8O

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313111 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kincső (Thilanna) írta: és mi az a kis unikornis? 8O :)


A válasz priviben ment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313102 Írta: Kincső

Ulmo írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ebben az az izgi, hogy én láttam is mindkettőnek a tartalmát (főszervezői és szervezői), sőt tudtam beléjük írni, aztán megkérdeztem hogy biztos h. az előbbiét is kell-e, és kiderült hogy nem, ezután már csak a szervezőit láttam. De most már az sem látom, ez viszont így normális? :D


Igen, az.. csak nem gondolod, hogy láthatod azta topicot, ahová írsz??? :evil2:
(komolyan: köszi a figyelmeztetést, egy apróság elállítódott a nagy rohanásban :oops: a kis unikornisom is letesztelte, neki is működött)


köszi :D
és mi az a kis unikornis? 8O :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313043 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kincső (Thilanna) írta: Ebben az az izgi, hogy én láttam is mindkettőnek a tartalmát (főszervezői és szervezői), sőt tudtam beléjük írni, aztán megkérdeztem hogy biztos h. az előbbiét is kell-e, és kiderült hogy nem, ezután már csak a szervezőit láttam. De most már az sem látom, ez viszont így normális? :D


Igen, az.. csak nem gondolod, hogy láthatod azta topicot, ahová írsz??? :evil2:
(komolyan: köszi a figyelmeztetést, egy apróság elállítódott a nagy rohanásban :oops: a kis unikornisom is letesztelte, neki is működött)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312990 Írta: Kincső
Ebben az az izgi, hogy én láttam is mindkettőnek a tartalmát (főszervezői és szervezői), sőt tudtam beléjük írni, aztán megkérdeztem hogy biztos h. az előbbiét is kell-e, és kiderült hogy nem, ezután már csak a szervezőit láttam. De most már az sem látom, ez viszont így normális? :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312988 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta: Ugyan véletlen volt, hogy a megtekintési jogot nem szabályoztam le, de így legalább lehetett húzni titeket egy kicsit :evil3: Mostantól volt-nincs táborszervező topic.

ó ugyan már, ha nem tudunk belenézni, akár maradhat is, neeem? :D az illúzuió is olyan jó, hogy van ott valami, ami nincs ott. ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312987 Írta: Nóli i linantea

Toma gazda írta: de azért mindenki egyből odakattintott ugye? :D

természetesen... iiiimádom ha van egy olyan topic amit én látok de más nem...
Amit meg nem látok, az nem fáj hisz nem is tudok róla.
Na halljátok, most viszont elvittétek az álmomat, hogy van egy topic amiről tudok, de nem láthatom :bawling:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312985 Írta: Thereon

Toma gazda írta: de azért mindenki egyből odakattintott ugye? :D


na hallod, alap :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312984 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ben írta: Az normális, ha látom a táborszervezői topikot? :) Legalábbis a tartalomjegyzékben, belenézni már nem tudok (csak így kicsit mézesmadzag a dolog :D ). :P


Ugyan véletlen volt, hogy a megtekintési jogot nem szabályoztam le, de így legalább lehetett húzni titeket egy kicsit :evil3: Mostantól volt-nincs táborszervező topic.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312978 Írta: Toma gazda
de azért mindenki egyből odakattintott ugye? :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312976 Írta: Tünde

Ben írta: Az normális, ha látom a táborszervezői topikot? :) Legalábbis a tartalomjegyzékben, belenézni már nem tudok (csak így kicsit mézesmadzag a dolog :D ). :P


minden rendben van, ha ne tudsz belenézni :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312975 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ben írta: Az normális, ha látom a táborszervezői topikot? :) Legalábbis a tartalomjegyzékben, belenézni már nem tudok (csak így kicsit mézesmadzag a dolog :D ). :P

Szerintem nem normális, csak még biztos folyik a jogosultságok beállítása.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312973 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Az normális, ha látom a táborszervezői topikot? :) Legalábbis a tartalomjegyzékben, belenézni már nem tudok (csak így kicsit mézesmadzag a dolog :D ). :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312832 Írta: Tünde
ha jól emlékszem 2 hete töröltem ki, mert nem volt mögötte semmi, küldtem is privit, hogy újra légyszíves feltölteni

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312828 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Eltévedt hozzászólás a Vendégkönyvből:

Nami írta: Feltöltöttem egyik héten az egyik novellámat, cím szerint:Míriel. Szeretném megtudni, hogy hol kereshetem, vagy hogy elfogadásra került-e, mert én nem találom sehol. Köszönöm előre is a választ.
Nami


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312236 Írta: Helyanwe Uivadel

Thereon írta: Ezt a Nyelvekkel kapcsolatos topicban kérdezzed meg, bátorkodtam feltenni nevedben a kérdést:

Klikk ide


Köszi, csak úgy néz ki elsőre nem találtam! :wink:

A smile costs nothing, but gives much.
...none needs a smile so much as who has no more to give...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312232 Írta: Thereon
Ezt a Nyelvekkel kapcsolatos topicban kérdezzed meg, bátorkodtam feltenni nevedben a kérdést:

Klikk ide

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312229 Írta: Helyanwe Uivadel
Sziasztok!

Nem segítene valaki?
Egy jól hangzó női tündekeresztnevet keresek quenya nyelven, a lényeg az lenne, hogy jelentése tartalmazza a "nyughatatlan"(=sehol sem találja a helyét értelemben) jelzőt(ámbár lehet, hogy túl sok a kitételem :D )

Köszönöm és üdv:
Helyanwe

A smile costs nothing, but gives much.
...none needs a smile so much as who has no more to give...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312161 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ben írta:

mioni írta: valaki meg tudja nekem mondani, hogy saját avatart,
még mindig úgy lehet szerezni, ha vkinek (kinek is?) elküldöm, 10-15 másik képpel együtt? 8)

Tudtommal igen. :) Ulmonak küldd egyébként (jól tudom?).

Igen, jól tudod. A képeket ide küldd: ulmo@tolkien.hu , 80*80 pixel méretben, ha lehet.
(ja, és 3000 :dance:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312153 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

mioni írta: valaki meg tudja nekem mondani, hogy saját avatart,
még mindig úgy lehet szerezni, ha vkinek (kinek is?) elküldöm, 10-15 másik képpel együtt? 8)

Tudtommal igen. :) Ulmonak küldd egyébként (jól tudom?).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312152 Írta: mioni
mioni válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
valaki meg tudja nekem mondani, hogy saját avatart,
még mindig úgy lehet szerezni, ha vkinek (kinek is?) elküldöm, 10-15 másik képpel együtt? 8)

"Mert mikor szeretünk, mindig jobbak akarunk lenni, mint amik vagyunk."
/P.C./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311705 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Grion írta: Aki jelentkezett a Levelező Versenyre, az már megkapta az első feladatlapot? Mi a kiküldés dátuma?

Grion: Válaszoltam, katt ide . Csak ez egy másik topik. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311701 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Aki jelentkezett a Levelező Versenyre, az már megkapta az első feladatlapot? Mi a kiküldés dátuma?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311660 Írta: Kar_sa

Ulmo írta: Sajna nem egy IP-címet kellene tiltani, hanem sokat. Én inkább áttervezném az egész vendégkönyvet, hogy csak egy érvényesítő kóddal lehessen hozzászólni, amit a botok nem tudnak kiolvasni. Türelem. Egyelőre marad a manuális takarítás x időközönként.

Csodálatos ötlet, én is pont ezt tettem :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311638 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sajna nem egy IP-címet kellene tiltani, hanem sokat. Én inkább áttervezném az egész vendégkönyvet, hogy csak egy érvényesítő kóddal lehessen hozzászólni, amit a botok nem tudnak kiolvasni. Türelem. Egyelőre marad a manuális takarítás x időközönként.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311633 Írta: Kar_sa

Leguanember írta: Ulmo, légy szíves nézz rá a vendégkönyvre a főoldalon. Mindenféle linkek árasztották el, szexuális és gyógyszertémában. Most legalábbis így jelenik meg. Volt abban egyáltalán írás?

Jaja, egy bottal nyomatják.
Tiltani kéne az IP-címet sürgősen, és törölni a sok spamet
Sajnos volt már hasonló tapasztalatom... :(

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311597 Írta: Leguanember
Ulmo, légy szíves nézz rá a vendégkönyvre a főoldalon. Mindenféle linkek árasztották el, szexuális és gyógyszertémában. Most legalábbis így jelenik meg. Volt abban egyáltalán írás?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311269 Írta: Kar_sa
Öhm... van egy Javascriptes/PHP-s chat modulocskám... ha gondoljátok, rendelkezésetekre áll... De ez NEM Javas, és elég megbízhatatlan, sztem.
Megtekinthető a enya.tricon.hu/chat oldalon
Nem egy nagy durranás, meg azért javítgatásokra szorul még
Mellesleg: szerintem vannak ingyenesen használható freeware appletek, bizonyára :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311263 Írta: Nóli i linantea

Ben Kenobi írta: Kar'sa, asszem ez rendben is van, csak nincs, aki megírja az új appletet. :roll: Vagy úgy értetted, hogy vállalod? :D :D

Ez itt az óhaj sóhaj kérés panasz, és nem a felajánlások fóruma :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.789 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére