Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
18 éve 1 hete #300728 Írta: Tünde
Másnak sem működik a levelezőredszer ha ...@tolkien.hura írnék vagy csak nekem ír ki hibát? :roll:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300686 Írta: Ilmadrin
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Kérlek szépen vegyétek fel gawrent a tábori topikokba. :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :hello: :hello: :hello: :hello:


Úgy örülök, hogy végre ő is tudott regisztrálni.

Kérlek, aki ezt megteszi írja meg neki privát üzibe, hogy felvették!!!

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300454 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Bocsánat tudatlanságomért ( :oops: ), de én, mint moderátor, nyithatok meg önhatalmúlag új szavazást?


Részemről igen :) A zárt témák (pl tábor) kivételével bárhol nyithatsz szavazást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300452 Írta: Gandalf
Bocsánat tudatlanságomért ( :oops: ), de én, mint moderátor, nyithatok meg önhatalmúlag új szavazást?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300299 Írta: Minath_Ithil
hello!


nemtom,hogy ezt hova kéne írnom,de: nem jó a kvízem, még egyszer se engedett játsazni... de nemtom miért nem..ksözönöm

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300224 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hali!

Szerintem a Vegyes topicsorban igazán elférne egy Eragon-os topcsi is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300153 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kincső (Thilanna) írta: Ulmo ez egyre jobb :mrgreen:
Épp meg akartam kérdezni, Cardolan és Gondor népe hova tűnt, de most meg már megint csak a sajátunkat látom :D De lehet h. mire megírom a hsz-t már ez is megváltozik :P :D

Szerk: szuper most már látszanak mind 8)


És most már csak a táborozók látják. Mindenre van megoldás, csak idő kell hozzá :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300150 Írta: Kincső
Ulmo ez egyre jobb :mrgreen:
Épp meg akartam kérdezni, Cardolan és Gondor népe hova tűnt, de most meg már megint csak a sajátunkat látom :D De lehet h. mire megírom a hsz-t már ez is megváltozik :P :D

Szerk: szuper most már látszanak mind 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300148 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ery írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ööö szerintem tavaly csak a táborozók látták, de ha Te mondod... :roll:


Szerintem is csak a tábororzók láthatták... Miért most nemcsak ők látják?


A következő megoldások vannak jelenleg:
- minden csapat a sajátját látja
- minden csapat látja a többiek topicját, és írhat is bele
- minden regisztrált felhasználó láthatja a táboros topicokat, de minden csapat csak a sajátjába írhat

Még kicsit piszkálom a beállításokat, hátha el tudom tüntetni az egészet :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300122 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ery írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ööö szerintem tavaly csak a táborozók látták, de ha Te mondod... :roll:


Szerintem is csak a tábororzók láthatták... Miért most nemcsak ők látják?

Nem. Pl. én is látom, és eddig még soha az életben nem voltam táborban. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300121 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kincső (Thilanna) írta: Ööö szerintem tavaly csak a táborozók látták, de ha Te mondod... :roll:


Szerintem is csak a tábororzók láthatták... Miért most nemcsak ők látják?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300119 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Nem lehetne a táboros topicokat lejjebb vinni, a Tolkien HU Fórumok alá? Amíg csak egy témakör látszott, nem zavart, de így már igen.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300118 Írta: Kincső

Ery írta: Pedig tavaly is láthatóak voltak nem sokkal a tábor után...


Ööö szerintem tavaly csak a táborozók látták, de ha Te mondod... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300117 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hát, akinek lyukas a memóriája, mint nekem... :D Még egyszer köszi a felvilágosítást, mert ezen most elcsodáskodtam hirtelen. :shock: :P :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300116 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Pedig tavaly is láthatóak voltak nem sokkal a tábor után...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300115 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ery írta: Igen, normális. Ez így szokott lenni tábor után. Láthatod, de nem szólhatsz hozzá.

Köszi. :) Bár eddig mindig csak az archívumba kerülés után láttam a topikokat, előtte nem (nem voltam táborban, azért furcsállom...). :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300114 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ben Kenobi írta: Hmmm... az normális dolog, hogy én is látom a tábori csapattopikokat? :)


Igen, normális. Ez így szokott lenni tábor után. Láthatod, de nem szólhatsz hozzá.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300112 Írta: Arzeen

Ben Kenobi írta: Hmmm... az normális dolog, hogy én is látom a tábori csapattopikokat? :)

Én is látom és furcsálom :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300111 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hmmm... az normális dolog, hogy én is látom a tábori csapattopikokat? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300083 Írta: Csagatar
köszönöm!

erinqua telmalya Ambaresse, torninya: ammára handelyanen silie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300082 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ott is ugyanez érvényes elvileg.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300081 Írta: Csagatar
a főoldalon publikált cikkekre gondoltam, nem a fórum hozzászólásokra :)

erinqua telmalya Ambaresse, torninya: ammára handelyanen silie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300079 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Csagatar,

Fórum NETIKETT írta: A Fórumban közzétett szövegek, képek és információk nyilvánossághoz közvetítési jogai a fórumos hozzászólás elküldését követően a Tolkien.hu üzemeltetőjére szállnak, újraközlésük bármilyen nyomtatott vagy elektronikus formában engedélyhez kötött. Ez természetesen semmilyen formában sem korlátozza a felhasználót saját hozzászólásának az általa történő további szabad felhasználásában.
A Fórumban közzétett bármilyen szöveges, képi vagy egyéb információhordozókra az értesítés nélküli újraközlés jogát a tolkien.hu üzemeltetője fenntartja.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300075 Írta: Csagatar
most épp kérdés: az oldalon megjelenő cikkek az oldal vagy a szerző tulajdonát képezik?

erinqua telmalya Ambaresse, torninya: ammára handelyanen silie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300016 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

athlai írta: hali
Valaki megtudná mondani h ki volt Glórfindel és milyen történetek kapcsolódnak hozzá?

Szerintem ezt a kérdést a <i>Középfölde</i> témakör <i>Kérdések</i> topikjában tedd fel, ez a topik az oldallal kapcsolatos dolgokkal foglalkozik. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300013 Írta: athlai
hali
Valaki megtudná mondani h ki volt Glórfindel és milyen történetek kapcsolódnak hozzá?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299857 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Brisa, Panda, köszönjük!

Ulmo:
Akkor legyen három hónap és ne csaka hozzászólás, de a privik is számítsanak. Tehát csak azok kapjanak emilben figyelmeztetést, akik semmit sem csináltak a regisztráció óta 3 hónapig. De szerintem a figyelmeztetés utáni két hét túl rövid, hátha nem jut ezalatt géphez, stb. szerintem legyen egy hónap a türelmi idő! Hm?


Szvsz aki két hét alatt nem olvas el egy mailt, az egy hónap alatt se biztos, hogy elolvassa. De részemről mindegy. Ezzel a módszerrel kb 1200 regisztráció fog törlésre kerülni. Pontos számot majd közvetlenül az akció előtt tudok mondani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299848 Írta: Gandalf
Brisa, Panda, köszönjük!

Ulmo:
Akkor legyen három hónap és ne csaka hozzászólás, de a privik is számítsanak. Tehát csak azok kapjanak emilben figyelmeztetést, akik semmit sem csináltak a regisztráció óta 3 hónapig. De szerintem a figyelmeztetés utáni két hét túl rövid, hátha nem jut ezalatt géphez, stb. szerintem legyen egy hónap a türelmi idő! Hm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299841 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Panda elküldte nekem a jegyzőkönyvet, én meg azonnal feltöltöttem a TolkienHU-ra: www.tolkien.hu/view.php?m=5&c=1&a=2101

Mint mondtam, nagyon általános doolog került bele:

A TolkienHU- t az egyesület működteti, és határozhat a regisztrált, de nem aktív tagok törléséről. A közgyűlés felkérte az elnökséget, hogy a nem aktív tagok regisztrációjának törlését oldja meg (37 igen, 2 tartózkodás).


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299819 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Mindenhol kerstem tavaszi közgyűléses jegyzőkönyvet, de sehol se találtam, ezek szerint senki se kapta még meg, ami szomorú, de itt most offtopic.

Én is úgy emlékszem, hogy figyelmeztetést küldünk ki először, és ha záros határidőn belül nem válaszol rá, akkor törölni kell a regisztrációját. Tehát amiről döntenünk kell, az az alábbi kérdések csupán:
- Mennyi idővel a regisztráció után küldjük ki a figyelmeztetést a teljesen passzív felhasználóknak (0 hozzászólás ezen időn belül)?
- A figyelmeztetés priviben vagy e-mailen történjék?
- A felszólítás után mennyi idővel törlődjön a regisztrációjuk?
- Az egy-két hozzászólással rendelkezőkre hozzunk-e valamilyen szabályt, vagy őket hagyjuk békén?

Én az alábbiakat javaslom:
Akik 3 hónapig nem szólnak hozzá, kapjanak egy privit, három hónap haladékkal. Utána kapjanak egy e-mailos figyelmeztetést is, és ha arra se reagálnak, újabb 3 hónap múlva törlődjön a regisztrációjuk. Így kevesebb, mint 1 év alatt kiesnének ezek a felesleges regisztrációk. A pár hozzászólással rendelkezőket pedig hagyjuk békén.
Kössetek belém! :)


Aki kb 3 hónapig nem szólal meg a fórumon, azt szerintem felesleges priviben értesíteni. A regisztrációnál megadott mailcímre menjen egy figyelmeztetés, hogy mivel nem aktív a fórumon, 2 héten belül töröljük a regisztrációját.
Azokat kellene békén hagyni, akik bármilyen aktivitást mutattak már: hozzászóltak akár egyszer is, vagy írtak privit. Akik a regisztráción kívül semmit nem csináltak, azok megkapják a figyelmeztetést, és ha nuku reakció, törlésre kerülnek.
Egyéb vélemény?

Ui: a tavaszi KGY jegyzőkönyvét jó lenne előkeresni, mivel tisztújítás is volt. Ki volt a jegyzőkönyvvezető?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.820 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére