Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
18 éve 4 hete #299818 Írta: Gandalf
Mindenhol kerstem tavaszi közgyűléses jegyzőkönyvet, de sehol se találtam, ezek szerint senki se kapta még meg, ami szomorú, de itt most offtopic.

Én is úgy emlékszem, hogy figyelmeztetést küldünk ki először, és ha záros határidőn belül nem válaszol rá, akkor törölni kell a regisztrációját. Tehát amiről döntenünk kell, az az alábbi kérdések csupán:
- Mennyi idővel a regisztráció után küldjük ki a figyelmeztetést a teljesen passzív felhasználóknak (0 hozzászólás ezen időn belül)?
- A figyelmeztetés priviben vagy e-mailen történjék?
- A felszólítás után mennyi idővel törlődjön a regisztrációjuk?
- Az egy-két hozzászólással rendelkezőkre hozzunk-e valamilyen szabályt, vagy őket hagyjuk békén?

Én az alábbiakat javaslom:
Akik 3 hónapig nem szólnak hozzá, kapjanak egy privit, három hónap haladékkal. Utána kapjanak egy e-mailos figyelmeztetést is, és ha arra se reagálnak, újabb 3 hónap múlva törlődjön a regisztrációjuk. Így kevesebb, mint 1 év alatt kiesnének ezek a felesleges regisztrációk. A pár hozzászólással rendelkezőket pedig hagyjuk békén.
Kössetek belém! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299746 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Bocsánat, hogy beleszólok, de ezt intézzétek priviben. Ez a topic maradjon meg a fórummal kapcsolatos észrevételeknek-kérdéseknek.

Szolgálati közlemény vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299742 Írta: kéci
kéci válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Tudsz még ilyen oldalakat ahol gyűrűkUrás termékeket árulnak? Megnétem ezt is, csak itt nem eredetiket árulnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299738 Írta: kéci
kéci válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Köszi szépen:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299668 Írta: Timona
kéci itt nézz körül:

www.freeweb.hu/budavarishop/term ... frame.html

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299664 Írta: kéci
kéci válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
hali

Nem tudtok esetleg olyan boltot, ahol gyűrűk urás fegyvereket lehet kapni? Ha lehet, Budapesten

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299575 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ez az eredmény sajna nem új, várható volt, hogy a LEP-ek alkalmával szervezett netes játékok miatt sokan regisztrálnak, de ebből kevés lesz az aktív fórumos.

Brisa: én csak azért várok a vezetőségre, mert bár jelenleg én vagyok az aktív admin, nem szeretnék teljesen szabadon garázdálkodni. Rossz vége lenne, ismersz :evil2:
Ha a vezetőség záros határidőn belül bólint (ez folyamatban van), indul a takarítás.

A kiküldendő mailt előkészítem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299551 Írta: Olorin.papa

Snuffles írta:

Ulmo írta: Sőt, maradjon így, ha ez hatezer embernek jó, csak nekem kényelmetlen.

Mindössze emiatt gondoltam:

Olorin.papa írta: A jelenlegi regelt felhasználók közül 4505 nem szólt hozzá, 412 egy hozzászóló, 210 kettő, 100 három, 185 négy és 67 öt hozzászóló, ez összesen 5479!

Bizonyára ő sem gondolta komolyan, csak baromira unatkozott.





A hatezer ember stasztikailag tényleg jól mutat, ha már az a cél...

kicsi hobbi a taglista böngészése, és csak érdekességként számoltam ki az adatokat, és őszintén én is megdöbbentem a végeredményen 8O

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299543 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Brisa írta: Csak halkan mondom, hogy korábban Ulmo kidolgozott egy módszert a probléma megoldására: első körben minden 0 hozzászólással rendelkező kap egy levélkét (nem emlékszem már, hogy privi vagy mail) azzal, hogy ha nem ír vissza egy meghatározott időn belül (mondjuk 1-2 hónap), akkor törlődik a regisztrációja. (Mindez persze szebben megfogalmazva. :D )
A határidő letelte után jöhet a takarítás, majd a második menet, mondjuk a 1-10 hozzászólású egyének.

Így, aki aktív az aktív is maradhat.

Ulmo, szerintem ne a jegyzőkönyvet várd. A kgy egyszerűen elfogadta a javaslatot. De arról, hogy miként csináld és hol húzd meg a határt egy szó sem esett, így a jegyzőkönyvben sem lesz benne.

Szerintem csináld nyugodtan úgy, ahogy kitaláltad. Az teljesen korrekt.


Hoppsz, erre nem figyeltem fel, így a másik topikban találtam föl ugyanezt a spanyolviaszt... :oops: sorry, lehet törölni ezt is, meg a másikat is...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299531 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Brisa írta: [...] első körben minden 0 hozzászólással rendelkező kap egy levélkét (nem emlékszem már, hogy privi vagy mail) azzal, hogy ha nem ír vissza egy meghatározott időn belül (mondjuk 1-2 hónap), akkor törlődik a regisztrációja. [...]

Én sem úgy gondoltam, hogy hoppsz, letörlünk mindenkit egy szó nélkül, ez teljesen korrekt így, nem akartam én sem egy szó nélkül kinyiffantani ötezer regisztrációt, csak ezekszerint nem fogalmaztam jól ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299526 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Csak halkan mondom, hogy korábban Ulmo kidolgozott egy módszert a probléma megoldására: első körben minden 0 hozzászólással rendelkező kap egy levélkét (nem emlékszem már, hogy privi vagy mail) azzal, hogy ha nem ír vissza egy meghatározott időn belül (mondjuk 1-2 hónap), akkor törlődik a regisztrációja. (Mindez persze szebben megfogalmazva. :D )
A határidő letelte után jöhet a takarítás, majd a második menet, mondjuk a 1-10 hozzászólású egyének.

Így, aki aktív az aktív is maradhat.

Ulmo, szerintem ne a jegyzőkönyvet várd. A kgy egyszerűen elfogadta a javaslatot. De arról, hogy miként csináld és hol húzd meg a határt egy szó sem esett, így a jegyzőkönyvben sem lesz benne.

Szerintem csináld nyugodtan úgy, ahogy kitaláltad. Az teljesen korrekt.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299515 Írta: Tünde

Anyatünde írta: Kevéssé aktív felhasználók törlésével kapcs: Hány hozzászólás a határ? Ezt ki(k) dönti(k) el? Lásd pl. Remzymama megjegyzését a minap (hadd ne keressem vissza), ő, ha jól emlékszem, másfél évig csak figyelte a fórumot, mielőtt megszólalt volna... Persze nem tudom, hogy regisztrált felhasználóként figyelt-e vagy nem. A törlésre kerülők kapnak vmi értesítést, vagy csak az esetleges belépési kísérletkor döbbennek majd??


hát igen, regeltem, a fiúk aktívak voltam én meg lestem, hogy hova kerültek, most meg benne vagyok nyakig. Nem szabad senkit kizárni, mert nem szól hozzá. Esetleg ha az alapján törölnénk, hogy mikor lépett be. Mondjuk, 1 éve nem. Mert lehet, regelt, nézelődött, nem tetszett. Vagy. Regelt nézelődött és mire legközelebb jött volna, elfelejtette a nevét, jelszavát, újra regelt.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299513 Írta: Anyatünde
Kevéssé aktív felhasználók törlésével kapcs: Hány hozzászólás a határ? Ezt ki(k) dönti(k) el? Lásd pl. Remzymama megjegyzését a minap (hadd ne keressem vissza), ő, ha jól emlékszem, másfél évig csak figyelte a fórumot, mielőtt megszólalt volna... Persze nem tudom, hogy regisztrált felhasználóként figyelt-e vagy nem. A törlésre kerülők kapnak vmi értesítést, vagy csak az esetleges belépési kísérletkor döbbennek majd??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299493 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta: Ezt te sem gondolhatod komolyan. Olyan felhasználókat törölni, akiknek már volt hozzászólásuk... Ki fogja eldönteni, hogy melyik az a hozzászólás, aminek "nincs értelme"? Bevezetjük a cenzúrát?
Azt meg végképp nem értem, hogy ezek a felhasználók "foglalják a helyet". Ki elől, mi elől? A fórumon nincs limitálva a felhasználók száma. És mióta lett fontos szempont a taglista áttekinthetősége? Örülök, hogy vannak, akik a taglista böngészésével foglalkoznak, de akadna hasznosabb elfoglaltság is Tolkien-témában.

Nem cenzúráról beszéltem, és nem hiszem, hogy a szavaim kiforgatása lenne a megoldás. Nem lett fontos a taglista áttekinthetősége. Sőt, maradjon így, ha ez hatezer embernek jó, csak nekem kényelmetlen.

Mindössze emiatt gondoltam:

Olorin.papa írta: A jelenlegi regelt felhasználók közül 4505 nem szólt hozzá, 412 egy hozzászóló, 210 kettő, 100 három, 185 négy és 67 öt hozzászóló, ez összesen 5479!

Bizonyára ő sem gondolta komolyan, csak baromira unatkozott.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299472 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Korábban többen panaszkodtak, hogy nem kapták meg a kért saját avatarjukat. Pótoltam a lemaradásomat ebben az ügyben, és priviben értesítettem az érintetteket. Aki esetleg nem kapott értesítést, az szóljon, PRIVIBEN!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299471 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Snuffles írta:

Ulmo írta: Azért hadd akadékoskodjak egy kicsit: azon kívül, hogy a régi, 0 hozzászólásos emberek lefoglaltak néhány népszerűbb nevet, mi a gond velük?
Hamarosan lesz némi takarítás, de azt nem várhartjátok el, hogy mindenkit kirugdossunk, aki regisztrált, de még nem szólalt meg a fórumon.

Hát, jogos. A népszerű nevek érdekelnek engem a legkevésbé. Foglalják a helyet, és olyan, mint amikor a régi leveleidet nézed vissza a postafiókodban de tele van szeméttel, spammel, minden mással, amiket nem akarsz ott látni. És nem látod át az egészet.
Nem azokra gondolok, akik tegnap regisztráltak és ma még nem szólaltak meg. Hanem akik legalább három hónapja így vannak. Ha ennyire fontos neki, de három hónapig szóhoz sem jut a csodálkozástól, akkor majd újraregisztrál. De azok akik évekkel ezelőtt regisztráltak és van egy darab hozzáböffenésük, például arról, hogy nem működik a kvíz, vagy "jé ti is olvastátok a Gyűrűk Urát?", annak semmi értelme. Főleg ha egy idő után elavul maga a hozzászólás is.
Uff.


Ezt te sem gondolhatod komolyan. Olyan felhasználókat törölni, akiknek már volt hozzászólásuk... Ki fogja eldönteni, hogy melyik az a hozzászólás, aminek "nincs értelme"? Bevezetjük a cenzúrát?
Azt meg végképp nem értem, hogy ezek a felhasználók "foglalják a helyet". Ki elől, mi elől? A fórumon nincs limitálva a felhasználók száma. És mióta lett fontos szempont a taglista áttekinthetősége? Örülök, hogy vannak, akik a taglista böngészésével foglalkoznak, de akadna hasznosabb elfoglaltság is Tolkien-témában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299468 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta: Azért hadd akadékoskodjak egy kicsit: azon kívül, hogy a régi, 0 hozzászólásos emberek lefoglaltak néhány népszerűbb nevet, mi a gond velük?
Hamarosan lesz némi takarítás, de azt nem várhartjátok el, hogy mindenkit kirugdossunk, aki regisztrált, de még nem szólalt meg a fórumon.

Hát, jogos. A népszerű nevek érdekelnek engem a legkevésbé. Foglalják a helyet, és olyan, mint amikor a régi leveleidet nézed vissza a postafiókodban de tele van szeméttel, spammel, minden mással, amiket nem akarsz ott látni. És nem látod át az egészet.
Nem azokra gondolok, akik tegnap regisztráltak és ma még nem szólaltak meg. Hanem akik legalább három hónapja így vannak. Ha ennyire fontos neki, de három hónapig szóhoz sem jut a csodálkozástól, akkor majd újraregisztrál. De azok akik évekkel ezelőtt regisztráltak és van egy darab hozzáböffenésük, például arról, hogy nem működik a kvíz, vagy "jé ti is olvastátok a Gyűrűk Urát?", annak semmi értelme. Főleg ha egy idő után elavul maga a hozzászólás is.
Uff.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299467 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Snuffles írta:

Olorin.papa írta: Én is már ajánlottam, És itt van egy újabb számolás:
A jelengi regelt felhasználók közül 4505 nem szólt hozzá, 412 egy hozzászóló, 210 kettő, 100 három, 185 négy és 67 öt hozzászóló, ez összesen 5479! 8)

és őket nem lehetne... izé? ötezer az olyan sok, hogy hú.


Azért hadd akadékoskodjak egy kicsit: azon kívül, hogy a régi, 0 hozzászólásos emberek lefoglaltak néhány népszerűbb nevet, mi a gond velük?
Hamarosan lesz némi takarítás, de azt nem várhartjátok el, hogy mindenkit kirugdossunk, aki regisztrált, de még nem szólalt meg a fórumon.

Kincső: ott voltam a májusi közgyűlésen, de a jegyzőkönyvet a mai napig nem láttam, csak kósza felvetéseket hallok, hogy hol húzzuk meg a határt a törléshez. Ha egy illetékes pontosan meghatározza nekem a szempontokat, máris intézkedek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299461 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Olorin.papa írta: Én is már ajánlottam, És itt van egy újabb számolás:
A jelengi regelt felhasználók közül 4505 nem szólt hozzá, 412 egy hozzászóló, 210 kettő, 100 három, 185 négy és 67 öt hozzászóló, ez összesen 5479! 8)

és őket nem lehetne... izé? ötezer az olyan sok, hogy hú.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299460 Írta: Kincső
Naigen. És ha jólemlékszem a legutóbbi közgyűlés megbízta a tisztelt vezetőséget, h. tüntesse el az ilyen 0 hozzászólásos és hasonló rég nem hozzászóló tagokat... :roll: :!:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299456 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Elendin Nimnáró írta: Megfigyeltétek,hogy 1 órát késik a fórumos óra?nálam most 10 óra van...de a hozzászólásomnál 9 órát jelez...

Állítsd át a profilodban. A phpBB rendszer nem tudja kezelni a nyári időszámítást, ebből adódik ez.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299454 Írta: Elendin Nimnáró
Megfigyeltétek,hogy 1 órát késik a fórumos óra?nálam most 10 óra van...de a hozzászólásomnál 9 órát jelez...

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299436 Írta: Olorin.papa

Snuffles írta: A kvíz egy jó ideje nem működik, hogy miért, nem tudom.

[size=9:1vxs2mtv]Egyébként én bátorkodom nyafogni azügyben, hogy túl sok a régen regisztrált nulla hsz-es ember. Tudom, ez örök probléma, ez volt az egyik nagy gond mindig. De ööö, nem lehetne valahogy kigyomlálni őket? Valószínűleg rajtam kívül senki nem turkálgat olykor a taglistában, de ötven oldalt átlapozok ahhoz, hogy eljussak legalább egy olyan emberhez, akinek kettőnél több hozzászólása van. Tudom, lapozzak kitartóbban, teljesen jogos! Ez mellékes a kvízhez képest, vagy a robotokhoz, akik teletömködik a vendégkönyvet, mert abszolút nem létszükséglet, de alkalomadtán... ha esetleg... :roll: :) [/size]


Én is már ajánlottam, És itt van egy újabb számolás:
A jelengi regelt felhasználók közül 4505 nem szólt hozzá, 412 egy hozzászóló, 210 kettő, 100 három, 185 négy és 67 öt hozzászóló, ez összesen 5479!

8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299429 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
A kvíz egy jó ideje nem működik, hogy miért, nem tudom.

[size=9:2pgf89n6]Egyébként én bátorkodom nyafogni azügyben, hogy túl sok a régen regisztrált nulla hsz-es ember. Tudom, ez örök probléma, ez volt az egyik nagy gond mindig. De ööö, nem lehetne valahogy kigyomlálni őket? Valószínűleg rajtam kívül senki nem turkálgat olykor a taglistában, de ötven oldalt átlapozok ahhoz, hogy eljussak legalább egy olyan emberhez, akinek kettőnél több hozzászólása van. Tudom, lapozzak kitartóbban, teljesen jogos! Ez mellékes a kvízhez képest, vagy a robotokhoz, akik teletömködik a vendégkönyvet, mert abszolút nem létszükséglet, de alkalomadtán... ha esetleg... :roll: :) [/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299412 Írta: Dallion
Miért nem működik a kvíz? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299086 Írta: Namarie

Feanor Faelivrin írta: Nem tudom hogy tervezik e az ilyen programokat szervezők egy Halloween-i bál megszervezését, de szerintem jó ötlet lenne ha még nem gondoltak rá.


Szokott lenni, ha nem is bál, de összejövetel.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299004 Írta: Gandalf
Engem az is zavar, hogy a Tolkien.HU levelezőrendszere sem tökéletes még, nem tudtam az összes vezetőségi tagnak elküldeni a levelet egyszerre...

[size=9:2t0v6zp6]Az a nehéz ebben az egészben, hogy olyasvalaki a rendszergazda, aki nem nagyon törődik az egész Tolkien.HU-val. :cry: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298898 Írta: Feanor Faelivrin
Nem tudom hogy tervezik e az ilyen programokat szervezők egy Halloween-i bál megszervezését, de szerintem jó ötlet lenne ha még nem gondoltak rá.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298895 Írta: Alcarcalimo
Brisa, köszönöm szépen a választ. Akkor hát mást nem tudunk tenni, minthogy várunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298865 Írta: amanibhavam
svin valóban írt nekem emailt (utólag, már a költözés után), amelyben jelezte, hogy a rendszergazdára kell várni az oldal rendbetételéhez

addig is azt a maroknyi embert, aki még érdeklődik jottányit is Tolkien nyelvei iránt, szeretettel látom Aglardhon, az Eldaryon angol párján


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.767 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére