Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
18 éve 3 hónapja #294677 Írta: Enna Silme
Akkor most lesz chat? :P

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294395 Írta: Eruesso
Értettem, köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294381 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ismételten megkérnék mindenkit, hogy ezt a topicot kizárólag a FÓRMMAL ÉS AZ OLDALLAL KAPCSOLATOS kérdésekre kérésekre, használjátok.
Nyelvekkel a Nyelvek és Írások topic , MTT-vel a Magyar Tolkien Társaság kategória topicjai foglalkoznak.

Szolgálati közlemény vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294379 Írta: Eruesso

Enna Silme írta:

Eruesso írta: Egy külföldi oldalon megnéztem hogy a nevem hogy lenne Quenya-ban...

Jééé! :P Olyant hol leheeet? ;)

Bizonyára a jó öreg Quenya Lapseparmát használta

Igen igen:) innen szereztem, csak nem nagyon tudok tengwában irni, meg ugy se-semmit:P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294342 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Enna Silme írta:

Eruesso írta: Egy külföldi oldalon megnéztem hogy a nevem hogy lenne Quenya-ban...

Jééé! :P Olyant hol leheeet? ;)

Bizonyára a jó öreg Quenya Lapseparmát használta:
www.elvish.org/elm/names.html
Egyébként Alcar is csinált egy külön listát, speciálisan magyar nevekkel:
www.tolkien.hu/view.php?m=42&c=1&a=1058

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294340 Írta: Enna Silme

Eruesso írta: Egy külföldi oldalon megnéztem hogy a nevem hogy lenne Quenya-ban...

Jééé! :P Olyant hol leheeet? ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294329 Írta: Eruesso
Hello mindenki!

Én még épphogy elkezdtem tanulmányozni a Quenya nyelvet és hozzá a tengwákat és őszintén még nehezen megy.
Egy külföldi oldalon megnéztem hogy a nevem hogy lenne Quenya-ban és szeretném tengwában is leírni de nem tudom hogy kell.

A nevem Samu és azt találtam rá hogy Eruesso

Esetleg ha valaki lenne olyan kedves hogy tengwában leirja nekem e-mailben akkor annak nagyon hálás lennék :roll: :roll:
az e-mail címem mbrio@freemail.hu
Előre is köszönöm bárkinek aki reagál rám

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294230 Írta: Alyr Arkhon

Noredhel (Voronwë) írta: Igaz is: tolkien.hu-s e-mailje csak az MTT tagoknak lehet, vagy egyszerű halandónak is?


előbbi.

Sőt, hátralék nélküli tolkien tagoknak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294212 Írta: Noredhel
Igaz is: tolkien.hu-s e-mailje csak az MTT tagoknak lehet, vagy egyszerű halandónak is?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294151 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ille / Lórien írta: A profilomba szeretném beírni a tolkien.hu-s e-mail címemet egy másik helyett, de amikor megpróbálom átírni, mindig azt írja ki, hogy "a jelenlegi jelszó nem egyezik az adatbázisban levővel", és visszaállítja az eredetit. Mi a teendő?


Ha végképp nem megy, írsz nekem egy privit, megadod, hogy mit mire írjak át. Ha esetleg ettől később nem tudnál belépni, később adok új jelszót is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294084 Írta: Ille Lórien
A profilomba szeretném beírni a tolkien.hu-s e-mail címemet egy másik helyett, de amikor megpróbálom átírni, mindig azt írja ki, hogy "a jelenlegi jelszó nem egyezik az adatbázisban levővel", és visszaállítja az eredetit. Mi a teendő?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294056 Írta: Enna Silme

Phaedra/Namarie írta:

gilloth írta: chat: úgy tudom, a többség msn-re jár.
Akkor ott beszélhetnek, akivel akarnak. De aki meg nem tud? No mind1. így jártunk.



De olyannak is hiányzik, aki msn-re ír!

Meg olyannak, akinek a tolkien chat nem elsősorban magánbeszélgetések, hanem közös bomlások színtere volt. :cry: Nagyon hiányzik.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293955 Írta: Namarie

gilloth írta: chat: úgy tudom, a többség msn-re jár.
Akkor ott beszélhetnek, akivel akarnak. De aki meg nem tud? No mind1. így jártunk.



De olyannak is hiányzik, aki msn-re ír!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293942 Írta: Gilg (Gwindorn)

Noredhel (Voronwë) írta: please... lehet avatart beküldeni vagy nem? és kinek?


Információk a témában: itt ;)

...de ne svindler címére, mert ő már rég nem foglalkozik ilyesmivel, hanem a site adminnak címezd: ulmo@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293919 Írta: Noredhel
please... lehet avatart beküldeni vagy nem? és kinek?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293827 Írta: Estel Adániel
A "leveled" a Közösség/Beszélgetős topikban megtalálod. És remélhetőleg a megszólítotak is, talán többen is, mint ha itt maradt volna... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293822 Írta: Finduillas2
Miért nincs kinn az előző levelem??
Fontos (lett volna...)!!!
Rossz témába Írtam??
Azt hittem, rátok számíthatok! :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293785 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ranamarth (Endóriel) írta: sziasztok!
Óriási gondom van!!!!Nem műxik rendesen a tolkien.hu-s emailcímem...nem kapom meg a leveleket,amiket írnak!!!Írni tudok,de amit nekem írnak,azt nem kézbesítni...mi lehet a gond?Segítsetek!Nagyon sürgős! :cry:


Ahogy elnéztem, a postafiókoddal nincs baj. Pénteken egy ideig nem volt elérhető a tolkien.hu és a levelezőrendszer, de a hibát láthatóan megoldották.
Ha még mindig gondod, van, írj privit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293751 Írta: Ranamarth (Endóriel)
sziasztok!
Óriási gondom van!!!!Nem műxik rendesen a tolkien.hu-s emailcímem...nem kapom meg a leveleket,amiket írnak!!!Írni tudok,de amit nekem írnak,azt nem kézbesítni...mi lehet a gond?Segítsetek!Nagyon sürgős! :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 3 hónapja #293730 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
chat: úgy tudom, a többség msn-re jár.
Akkor ott beszélhetnek, akivel akarnak. De aki meg nem tud? No mind1. így jártunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293726 Írta: veramacska
Nem tudom dobta-e már fel valaki... A levelezésnél a dátum miért nem működik? Mindig ugyanazt a dátumot írja ki... És ha egy napon v.miért nem tudok feljönni, azt sem tudom mikor írták...

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293711 Írta: Namarie
Sil: én is úgy jártam, ahogy Te!

Amúgy van egy ötletem, az is a régi szép időkből indul ki: régebben, ha bedöglött a chat, akkor elmentünk a trefortra, és ott nyitottunk magunknak egy szobát.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293676 Írta: Gilg (Gwindorn)

Sil írta: Amúgy meg nem pótchat hiányzik nekünk, hanem az igazi, Papival.


Hmm... A régi szép idők :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293664 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Alyr Arkhon írta: Válasz: megpróbáltuk, csinnáltunk (pontosabban Ben Kenobi csinált) pót chatet, de hiába.
Gyakorlatilag senki nem járt fel.

Én voltam, de nem sikerült sose kifognom olyat, hogy rajtam kívül is épp fent legyen valaki. Már amikor bejött egyáltalán, mert ahhoz is elég sokat kellett próbálkozni.
Amúgy meg nem pótchat hiányzik nekünk, hanem az igazi, Papival.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293656 Írta: Alyr Arkhon

Phaedra/Namarie írta:

Enna Silme írta:

@Papsajt írta: Hiányzik a cset. :cry:

Csatlakoznék. :cry: Az msn sose fogja pótolni a közös bomlásainkat. Hát már soha nem tér vissza?.... :cry: :cry: :cry: :cry: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:


Kérés: ha meg lehet oldani, legyen ismét chat!

Köszönjük!

Szerettem veletek lenni- jó volt, maikor mindenkit láthattam, és nem kell mindenhova bolyongani, hogy beszélhessek azokkal, akiket szeretek.


Válasz: megpróbáltuk, csinnáltunk (pontosabban Ben Kenobi csinált) pót chatet, de hiába.
Gyakorlatilag senki nem járt fel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293652 Írta: Namarie

Enna Silme írta:

@Papsajt írta: Hiányzik a cset. :cry:

Csatlakoznék. :cry: Az msn sose fogja pótolni a közös bomlásainkat. Hát már soha nem tér vissza?.... :cry: :cry: :cry: :cry: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:


Kérés: ha meg lehet oldani, legyen ismét chat!

Köszönjük!

Szerettem veletek lenni- jó volt, maikor mindenkit láthattam, és nem kell mindenhova bolyongani, hogy beszélhessek azokkal, akiket szeretek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293624 Írta: Noredhel
Kedves adminok! Lehet még avatárokat küldeni? Nekem van "pár" olyan, ami itt nincs fent.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293411 Írta: Elluin
Rendben, de ha lesz én szívesen szavazok. :)

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293294 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Elluin írta: Köszönöm Ulmo. Azt hittem, -már bocsánat- hogy lehet rá valahol szavazni.


Van ilyen szavazás tervbe véve, de egyelőre még nem jutottunk el odáig, hogy meg is csináljuk. Addig marad az egyszemélyi döntés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293286 Írta: Elluin
Köszönöm Ulmo. Azt hittem, -már bocsánat- hogy lehet rá valahol szavazni.

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.788 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére