Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
18 éve 9 hónapja #279206 Írta: Flamme
:D Mert van jobb dolguk mint a csetet szerelgetni? Esetleg nem is megszerelhető? A hirdetménynél meg végképpbiztosannagyon vagyon jobb dolguk.
:cooljump: Ez itten egy jó kis szmájli. Ámuljatok és vidámuljatok. Majd megoldódik ez is. Ha máshogy nem, hát magától :up:

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279200 Írta: FireHair
Igen, igen, jól mondod: Miért nincs chat???????????????
És mikor lesz?????????????
És halkan megjegyzem: nem igaz, hogy nem lehetet volna valami hirdetményben közölni, hogy nem jó.

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279109 Írta: ZöldSamu
nem úgy kell azt, Flamme... :wink: hanem így:
Miért nincs cset?????????????? :o

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279083 Írta: Flamme
Úgy látom, megelőztek.
De akkor felteszem máshogyan a kérdést. Az is milyen jó...
Miért nem működik a cset? És fog még? :)

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279042 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Stara írta: Kérdés: a Star Wars topik csak nálam néz ki furcsán,vagy másnál is?Olyan mintha kicsit szét lenne húzva. :roll:


Egy hosszú link húzta szét. A hibát javítottam.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279032 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kérdés: a Star Wars topik csak nálam néz ki furcsán,vagy másnál is?Olyan mintha kicsit szét lenne húzva. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279003 Írta: Kiszhobbit

FireHair írta: A chat nem működik másnál sem??? Vagy csak nálam?
Mondjatok valami bíztatót! Ugye fogunk még chat-elni valaha??? :?:


Nálunk se működik. Mi a beszélgetősbe intéztük el. :lol: nemhiába: (hobbit észjárás...)

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278705 Írta: FireHair
A chat nem működik másnál sem??? Vagy csak nálam?
Mondjatok valami bíztatót! Ugye fogunk még chat-elni valaha??? :?:

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278658 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Gandalf írta: Nektek se működik most az onlinemailos levelezőrendszerünk, vagy az én gépem a hülye?


Mostanában sokszor leáll... :?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278629 Írta: Gandalf
Nektek se működik most az onlinemailos levelezőrendszerünk, vagy az én gépem a hülye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278504 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ben Kenobi írta:

Kiszhobbit írta: Mae Govannen! Nálam már megint gáz van. Azt hallottam,hogy valahogy be lehet állítani,hogy a régi,zöld fórum jöjjön be. Nem tudjátok, hogyan? Ugye segítettek? Amúgy elkelne egy súgó az ilyen zöldfülüeknek,mint én :bounce:

A Profil menüpontban ha legörgetsz, majdnem az alján lesz egy olyan, hogy <i>Fórum stílusa</i> (valahol a Fórum nyelve környékén). Na ott át lehet állítani zöldre. :)


A "régi" zöld fórumot nem tudod visszahozni, ezzel csak a stílust, a színeket tudod olyanra beállítani, mint a régi fórumon volt. Ha az akkori témák érdekelnek, egy jó részüket megtalálod az Archívumban.

Elég sok kérdésre választ találsz a Fórum tetején található GYIK opciónál. Amire ott nincs válasz, azt meg lehet kérdezni ebben a topicban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278481 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kiszhobbit írta: Mae Govannen! Nálam már megint gáz van. Azt hallottam,hogy valahogy be lehet állítani,hogy a régi,zöld fórum jöjjön be. Nem tudjátok, hogyan? Ugye segítettek? Amúgy elkelne egy súgó az ilyen zöldfülüeknek,mint én :bounce:

A Profil menüpontban ha legörgetsz, majdnem az alján lesz egy olyan, hogy <i>Fórum stílusa</i> (valahol a Fórum nyelve környékén). Na ott át lehet állítani zöldre. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278479 Írta: Kiszhobbit
Mae Govannen! Nálam már megint gáz van. Azt hallottam,hogy valahogy be lehet állítani,hogy a régi,zöld fórum jöjjön be. Nem tudjátok, hogyan? Ugye segítettek? Amúgy elkelne egy súgó az ilyen zöldfülüeknek,mint én :bounce:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278275 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ille / Lórien írta: Van egy problémám. A tolkien.hu-s e-mail címemre rengeteg ismeretlen eredetű, a nevekből ítélve külföldiek által írt levél érkezik. Az elején egy- kettőt megnéztem, vmi reklámanyag volt, amúgy meg automatikusan, elolvasás nélkül törlöm az összeset. Ez egyedi eset vagy másoknál is előfordul? Nem lehet ellene tenni vmit?


Ha nagyjából be tudod azonosítani azt a szövegrészletet a levél tárgyában, amiről meglehet ismerni az ilyen leveleket, használhatsz automatikus üzenetszűrőt. A levelezőablak Opciók menüjében találod az Üzenetszűrő menüpontot. Itt meg lehet adni egy mintát, ami alapján a rendszer felismeri a neked felesleges (= spam) leveleket, és automatikusan törli őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278269 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdvözletem!

Másoknál, pl. nálam is előfordul. Az efféle leveleket spam-nek hívják; afféle szemétlevél, amit tömegesen küldenek szét a neten megtalálható e-mail címekre. Sokuk (azon túl, hogy foglalja a helyet) veszélyes is: vírust, vagy a gépet vírussal megfertőző oldalra mutató hivatkozást tartalmaz. A legbiztonságosabb eljárás valóban az olvasás nélküli, azonnali törlés.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278268 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ille / Lórien írta: Van egy problémám. A tolkien.hu-s e-mail címemre rengeteg ismeretlen eredetű, a nevekből ítélve külföldiek által írt levél érkezik. Az elején egy- kettőt megnéztem, vmi reklámanyag volt, amúgy meg automatikusan, elolvasás nélkül törlöm az összeset. Ez egyedi eset vagy másoknál is előfordul? Nem lehet ellene tenni vmit?


másoknál is előfordul... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278267 Írta: Ille Lórien
Van egy problémám. A tolkien.hu-s e-mail címemre rengeteg ismeretlen eredetű, a nevekből ítélve külföldiek által írt levél érkezik. Az elején egy- kettőt megnéztem, vmi reklámanyag volt, amúgy meg automatikusan, elolvasás nélkül törlöm az összeset. Ez egyedi eset vagy másoknál is előfordul? Nem lehet ellene tenni vmit?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277718 Írta: Ecthelion
A kép alatt jelöld be a kis pöttyöt, és utána avatar kiválasztása. Utána megjelenik a profilodban a kiválasztott kép. ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277713 Írta: Merion
Detto!!! Tudna nekem valaki segíteni? Amikor regisztráltam, nem tudtam avatart választani! Amikor bejönnek a képek mit kell csinálni? csak kattintsak rá vagy mi van? Kiírja,hogy VAN KÉP????? SEGÍTSETEEEEK!!!!!!!!! :( :cry: merielle@freemail.hu

Merion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277550 Írta: Gandalf
Javaslom, hogy a Telcontar-féle MTT-s kérdőívből (akár Alyr kérdéseivel kiegészítve) csináljunk szavazós topicot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277019 Írta: Alyr Arkhon

Ulmo írta:

Alyr Arkhon írta: Hmmm...
Nem kellene kicsit ránézni a szervert adó cégre?
Újabban eléggé megszaporodtak a critical errorok és ma egész nap nem volt elérhető a Tolkien.HU.


Ezt esetleg a vezetőséggel is kellene közölni. Akár a közgyűlésen is.


esetleg közlöm is, csak ez itt gyorsabb és nem tudom, milyen a viszony a szolgáltatóval.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277012 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Alyr Arkhon írta: Hmmm...
Nem kellene kicsit ránézni a szervert adó cégre?
Újabban eléggé megszaporodtak a critical errorok és ma egész nap nem volt elérhető a Tolkien.HU.


Ezt esetleg a vezetőséggel is kellene közölni. Akár a közgyűlésen is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277007 Írta: Alyr Arkhon
Hmmm...
Nem kellene kicsit ránézni a szervert adó cégre?
Újabban eléggé megszaporodtak a critical errorok és ma egész nap nem volt elérhető a Tolkien.HU.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276979 Írta: Kincső

Remzy_mama/Eldawen írta: Még egy kérdésem lenne:
Ha köszhasznú az MTT akkor ugye az adó 1%-a adható nekünk? Nem tudom, hogy van pontosan, de úgy emlékszem 3 év után.
Az újságokban is meg lehet hirdetni - azt hiszem ingyen - és a családtagok stb. is adhatnák.
Ha eddig nem, most el kellene ennek kezdeni utánajárni, mert lassan itt az adószezon.


Ezt inkább az MTT topicban kéne, ez a tolkien.hu óhajsóhaj topicja, nem a Társaságé :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276976 Írta: Jacopo Belbo
Hahó, nekem is lenne kérdésem: mi lett az irc.tolkien.hu-val? napok óta nem lehet elérni. :(

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276625 Írta: Tünde
Mikor lesz feltöltve a galéria? Nem türelmetlen, csak kíváncsi... :confused2:

Még egy kérdésem lenne:
Ha köszhasznú az MTT akkor ugye az adó 1%-a adható nekünk? Nem tudom, hogy van pontosan, de úgy emlékszem 3 év után.
Az újságokban is meg lehet hirdetni - azt hiszem ingyen - és a családtagok stb. is adhatnák.
Ha eddig nem, most el kellene ennek kezdeni utánajárni, mert lassan itt az adószezon.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276522 Írta: Arzeen

Alyr Arkhon írta: A Tolkien.HU újabban megint szeret átmenni Critical errorba.

Szerintem ez nem jó


Már azt hittem a gépemmel van a baj :P Bizony, ez nem jó :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276497 Írta: Alyr Arkhon
A Tolkien.HU újabban megint szeret átmenni Critical errorba.

Szerintem ez nem jó

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276144 Írta: Felagund

solyom2 írta: Nem tudjátok, hol lehet tünde szótárat beszerezni?
Szívesen megtanulnám a nyelvet, de nem találok sehol
részletes szótárakat.

Tudna valaki segíteni:?:

Előre is Kösz :!:


A következőt kell tenned:

1) Eldönteni, hogy _MELYIK_ tünde nyelv érdekel (mert több is van).
2) Mekeresed a "Nyelvek és Írások" topicot, ott majd segítenek(ünk).

Várunk szeretettel!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276140 Írta: solyom2
Nem tudjátok, hol lehet tünde szótárat beszerezni?
Szívesen megtanulnám a nyelvet, de nem találok sehol
részletes szótárakat.

Tudna valaki segíteni:?:

Előre is Kösz :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.045 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére