Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
18 éve 8 hónapja #282705 Írta: Artemisz
ickével értek egyet.

Kulturális Egyesület vagyunk, nem szerepjátékos fórum!

Aki akar ilyesmit csinálni, épp elég helyen van erre lehetőség.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282701 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdvözletem!

Na ne. Sic transit gloria mundi. :roll:
Csak előre megjegyzem, ha az efféle kezdeményezések megvalósulnak, az MTT összes hivatalos és illetékes szervénél és fórumán tiltakozni fogok ellene. Így is túl sok az olyan felhasználó, aki nem jár fel, és csak a helyet foglalja a listán; szerintem nem kéne még ezzel is terhelni a szervert.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282695 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Csagatar: ezen már én is gondolkodtam csak nem éreztem magamban elég bátorságot h megirjam. :wink:
Vagyis teljes mértékben söt még annál is jobban támogatom ezt a dolgot!
Nem csak 1 topic kellene hanem több is. Egy egész "topiccsoport" vagy hogy nevezik. Játszódjon Középfölde sok helyén. Naon jó lenne. Egy kis thrillionos feelinget kéne belevinni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282654 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Csagatar, írd meg ezt az ötletedet a moderators@tolkien.hu -ra. Én támogatni fogom. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282651 Írta: Csagatar

Tolkien és a Szerepjáték topicból, Csagatar írta: Nekem sajna nincs túl jó véleményem az eddig megjelent GYU játékokról (MERPet és valami LOTR RPG-t "láttam" mostanig)
Látom itt sokan nem ismerik még a szerpjátékokat. Nem tudom mi a véleményetek róla, de mit szólnátok egy topichoz amiben játszanánk? Gondolom ismeritek a módszert... nem annyira pörgös mint egy rendes játékülés, de akinek nincs miből az ne válogasson! Egyrészt aki még nem ismeri, látná, hogy miről is szól a játék, másrészt talán a tapasztaltabb GYU rajongóknak sem ártana egy kis barangolás Középföldén...

Na gondoljátok meg, de aztán nem ám megkövezni, ha nem tetszik az ötlet, mert visszadobok... :evil:


Az lenne a kérdésem, hogy a fórum keretén belül látnátok fantáziát a dologban? Szerintem ez egy elég jó lehetőség, hogy közelebb kerüljünk Középföldéhez... persze akkor, ha van egy igényes Mesélő... és ha átjutunk a kezdeti buktatókon...

erinqua telmalya Ambaresse, torninya: ammára handelyanen silie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282181 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta:

Lorel írta: Egy kérdésem lenne: mikor lesznek megtalálhatóak a Tolkien születésnapon készült képek? :?:


Kis türelmet kérnék, hamarosan fent lesznek. De ha nézed a rendezvényhez kapcsolódó topicot, ott már találhatsz képeket.


A LEP2006 képei közül 133 darab felkerült a galériába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282129 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Lorel írta: Egy kérdésem lenne: mikor lesznek megtalálhatóak a Tolkien születésnapon készült képek? :?:


Kis türelmet kérnék, hamarosan fent lesznek. De ha nézed a rendezvényhez kapcsolódó topicot, ott már találhatsz képeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282121 Írta: Lorel
Lorel válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Egy kérdésem lenne: mikor lesznek megtalálhatóak a Tolkien születésnapon készült képek? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282114 Írta: Melda
Melda válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
sziasztok! Hamarosan en is MTT tag leszek és ennek nagyon örvendek :D
de azt se bánnám ha ellátnának tanácsokkal. már csak ha szükséges... :)

Marinov Milán

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281901 Írta: A Szürke Zarándok
Ettől függetlenül lehetne Brí-topic. De ha nem lesz, majd lesz máshol. Csak az a baj, hogy oda senki sem jár...

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281899 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

A Szürke Zarándok írta: Nem tudom, hogy megfelelő helyre írok-e. Szeretném javasolni, ill. kérni egy Brí-topic létrehozását a Középfölde fórumban. A Brí topic nem csak magával a faluval, hanem a Brí-vidékkel, Eriadorral, vagy az Északi Királysággal is foglalkozhatna. Szerintem számtalan érdekes dolog van ezen a vidéken is, nem csak Lothlórienben, vagy a Megyében, amely területeknek van saját topicjuk.

A Brí-vidék lakói negatív diszkriminációként fogadják, hogy nincs saját topicjuk a Tolkien HU fórumán, bezzeg a megyeieknek van. Ezért aztán az Esélyegyenlőség Minisztériumához fognak fordulni...

Szóval én örülnék neki, ha lenne.


Nem a Megyének van saját topicja, hanem egy adott fajnak, és a faj saját élőhelyének (Megye - Hobbitok). Emellett a terület lakói elég fontos szerepet játszanak a GyU történetében. Brí lakóiról ez nem igazán mondható el.
A továbbiakban ha bárkinek topicnyitási igénye lenne, írja meg e-mailben a moderators@tolkien.hu címre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281898 Írta: A Szürke Zarándok
Nem tudom, hogy megfelelő helyre írok-e. Szeretném javasolni, ill. kérni egy Brí-topic létrehozását a Középfölde fórumban. A Brí topic nem csak magával a faluval, hanem a Brí-vidékkel, Eriadorral, vagy az Északi Királysággal is foglalkozhatna. Szerintem számtalan érdekes dolog van ezen a vidéken is, nem csak Lothlórienben, vagy a Megyében, amely területeknek van saját topicjuk.

A Brí-vidék lakói negatív diszkriminációként fogadják, hogy nincs saját topicjuk a Tolkien HU fórumán, bezzeg a megyeieknek van. Ezért aztán az Esélyegyenlőség Minisztériumához fognak fordulni...

Szóval én örülnék neki, ha lenne.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281843 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Thereon írta: Jut eszembe én meg a chatre nemtok felmenni, connectel aztán semmi..
Pedig van javám és a www.tolkien.hu-ról jövök be.

A cset már meghalt néhány hónapja... :? :(

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281799 Írta: Thereon
No lenne egy problémám. Illetve nem nekem, csak egy emberkének, aki Franciából netezik és nem jön be neki az oldal. Nem tudja mit tegyen, mivel ott kinnt él és tőletek kér helpet. Én meg csak közvetítő szerepet töltök be, melynek most eleget tettem (félig).

Jut eszembe én meg a chatre nemtok felmenni, connectel aztán semmi..
Pedig van javám és a www.tolkien.hu-ról jövök be.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281370 Írta: Olosta

Echtelion írta: Nemrég olvastam el a három könyvet és nagyon megtetszett a Tolkien által megalkotott világ. Ez után érdeklődök, hogy megtudjan, hogyan teremtette a világot az Egyetlen. Hallottam a többi műveiről, pl.:A szilmarilok.

Ha tudtok, lszi adjatok egy oldalcímet, ahol letölthetem a gépelt anyagot. :oops:
Thx :D


Gyere el vasárnap a Millenárisba, és ott még többet is megtudhatsz Középföldéről! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281369 Írta: Echtelion
Nemrég olvastam el a három könyvet és nagyon megtetszett a Tolkien által megalkotott világ. Ez után érdeklődök, hogy megtudjan, hogyan teremtette a világot az Egyetlen. Hallottam a többi műveiről, pl.:A szilmarilok.

Ha tudtok, lszi adjatok egy oldalcímet, ahol letölthetem a gépelt anyagot. :oops:
Thx :D

Minőség és mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281354 Írta: Gandalf
Szia Holdas!

A felnőtt belépő 1200 Ft, a diák 900 Ft, ez az egész rendezvényre érvényes.
Részletes programtáblázatott a fórumon már találsz a rendezvény topicjában!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281352 Írta: Holdas
Sziasztok!
1.Csak azt akartam kérdezni, hogy most a Millenáris parki rendezvényre kell belépőt venni? És ha igen akkor az általános érvényű vagy van belépő egyes pogramokra külön külön?
2.Tudom idegesítő a kérdés de mikor lesz fenn a részletes időpontos programtáblázat ? De jó lenne megtudni
Előre is köszi.
Holdas

Örök az ég és örök a föld.Azért örök az ég s a föld,mert nem önmagukért élnek,ezért nem fogy bel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280339 Írta: Ranamarth (Endóriel)
nekem csak az a kis problémám van,hogy ugye a Tolkien napon,a Sz.E.Könyvtárban a vetélkedőn résztvevők mindegyikének ígértek egy ingyenes belépőt a LEP-re...és ezt akkor milyen formában kapjuk meg?Vagy csak annyi,hogy odamegyünk és akkor mondjuk,hogy mi vagyunk és ingyen bemehetünk? :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280184 Írta: Ancalima Anarórë
A cset nem azért volt kihalt. A cset azért volt kihalt, mert egy éve egyszercsak mindenki úgy érezte, hogy jobb dolga van a csetelésnél :P , aztán már senki sem jött fel, mert megszoktuk, hogy úgysincs ott senki. ;)
Ne offoljunk, légyszi...

(halkan megjegyzem, hogy a halk megjegyzések is offnak számítanak... )

ON


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280178 Írta: ZöldSamu

Kiszhobbit írta: Khmm...ha már a halk megjegyzéseknél tartunk, nekünk is csak most van lehetöségünk. ill,hadd helyesbítsek: volt. Mostmár mindegy. :(


Na igen a cset azért volt kihalt,mert mi nem voltunk ott. :? Mármint Florin(alias Kiszhobbit,ha ugy jobban ismeritek), Lego meg én meg még páran.
de ahogy drágaszágosz kisz barátom említette, offolták a chatet nálunk. :cry: késö bánat,de ez van.
(bocsi a kifejtésért,de ugy ereztem,ezt muszáj megmagyarázni) :oops:

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280176 Írta: Kiszhobbit

Ben Kenobi írta: Hmmm. Halkan megjegyezném, hogy ekkora az igény a csetre, és érdekes, hogy miért volt kihalt már hónapok óta... :? [size=9:37hzias1](persze ez alól FireHair unokahugim kivétel, neki nem volt lehetősége rá, és most van :) )[/size]


Khmm...ha már a halk megjegyzéseknél tartunk, nekünk is csak most van lehetöségünk. ill,hadd helyesbítsek: volt. Mostmár mindegy. :(

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280061 Írta: Esbeth
Szervusztok!

Elég régen nem jártam már itt.
Látom igencsak kinőttétek magatokat. :)
Látom itt a régi neveket, akik -valószínű- már nem ismernek meg, amit teljesen meg tudok érteni. :lol:

de nem is ez a lényeg.
Tudjátok éppen egy nagyobbfajta dolgozatot írok az egyik kurzusomhoz, amelyhez a segítségeteket kérem.

Nos: az izlandi mitológiát és nyelvet hasonlítom össze a GyU-jéval.
(Sagák, Eddák stb.)

Olyasfajta segítséget kérek, ami hasznos lehet a cikkem szempontjából. Találtam már sokmindent, rengeteg ötletem is van, s már 12 éves korom óta fogalkozom Tolkien világával (20vaok), de úgy mondják: több szem, többet lát. :wink:
Ha bármilyen ötletetek, linketek van, ami hasznos lehet számomra, kérlek Titeket -ti, akik bennfentesek vagytok:)- osszátok meg velem. ( kelemen.ilona@gmail.com )
Köszönöm szépen!

S további sok siker(eke)t kívánok!

Esbeth, alias Kelemen Ica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279947 Írta: Estel Adániel
Tényleg 8.-a az időpont, és ez már végleges egy ideje.
(de az a "születésnapján" tényleg elég félrevezetően hangzik)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279944 Írta: Prisca
Hali!
Most olvastam a szokásos évi rég várt ünnepélyről és meglepődve láttam a következő sorokat:
"életműve előtt tisztelegve 2006. január 8-án, J.R.R. Tolkien 114. születésnapján a Millenáris Parkban nagyszabású rendezvényt szervez az „Átjáró Nap” programsorozat keretén belül"
Ez most azt jelenti, hogy 8-án lesz a rendezvény, nem pedig 3-án, mint eddig, vagy csak elírtátok...?
...ha lehet sürgősen kéne a válasz, mert ha tényleg 8-a a nap, akkor át kell tetenem a szabadságomat a munkahelyemen, meg új szállás után is kellene nézni...
Előre is köszi

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279778 Írta: FireHair

Ben Kenobi írta: persze ez alól FireHair unokahugim kivétel, neki nem volt lehetősége rá, és most van :) )

Köszi, jól esett, hogy megvédtél :)

Sorry az offolásért, és hogy ne legyen hosszú off, a többit lásd a beszélgetős topicban :)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279343 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Üdvözletem!

Ezt talán nem itt kéne megbeszélni. Arra való a Beszélgetős topik. Ez a topik a fórum technikai problémáival foglalkozik.

[size=9:k7i6hp7y](Úgy látom, valaki moderált innen alólam[/size] :D [size=9:k7i6hp7y])[/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279290 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hmmm. Halkan megjegyezném, hogy ekkora az igény a csetre, és érdekes, hogy miért volt kihalt már hónapok óta... :? [size=9:223i3kmd](persze ez alól FireHair unokahugim kivétel, neki nem volt lehetősége rá, és most van :) )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279240 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kedves chat-függők!

Amint némi lélegzethez jutok/jutunk megnézem/megnézzük, mi a gond a chattel. És ha tudok/tudunk valamit tenni, hogy visszaálljon, megteszem/megtesszük. Türelem.

Addigis esetleg vonuljatok át a Beszélgetősbe.

Szolgálati közlemény vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279209 Írta: Ecthelion
Mellesleg a chatelésnek ezer más módja is van. Nem csak a tolkien.hu chat létezik :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.784 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére