Vélemények a honlapról és a fórumról

Több
17 éve 2 hónapja #335784 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
.. khm, attól tartokén nem ismerem.. :'( Pedig szntem poén lenne a topic

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333858 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Szolgálati közlemény:

A folytatásos történet topicjával kapcsolatos elburjánzott beszélgetést töröltem és minden ehhez fűződő kommentárt is törölni fogok.

A topicnyitási engedély kéréséhez az eljárást már ismeritek, hajrá! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333163 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Ulmo az Óhaj sóhaj topicban írta: Az új topicok kérőinek még egyszer utoljára idetenném egy korábbi hozzászólásomat, gondolkozzanak el rajta:

Ulmo írta: Ezt most nem nyafogásnak szánom, de jó lenne, ha a Tolkien fórum nem menne át általános fantasy-fórumba. Próbáljuk valamilyen szinten megőrizni a gyökereket.


Továbbá kicsit leegyszerűsíteném a dolgokat: aki új topicot szeretne, és a fenti pár sor nem veszi el a kedvét, az a moderátoroknak írjon ezügyben.


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333021 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Helló :) Ki mit gondol egy Folytatásos történet topicról a Kreatív Szekcióban? ;)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317447 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Üdv!

Már érdeklődtem afelől, hogy van-e fájlfeltöltési lehetőség itten.
Alant látom, hogy csak admin jogosult erre. Jó lenne például Gomuncs-összefoglalókhoz, de amiket itt emlegettünk, azokhoz főleg: manifesztum, alapszabály, belépési nyilatkozat, tájékoztatók.

Nagy könnyebbség lenne továbbá rendezvényszervezésnél, ha a plakátokat itt az oldalon így tehetnénk elérhetővé.

Azért is felmerült bennem a fájlfeltöltési igény, mert a php szerkesztő nem tolerálja a wordöt, ez pedig elég sok bajt okoz, ha kész cikket, novellát töltenék fel. (bekezdések, szövegformázás)
Ez a luxuskívánalom milyen esélyekkel rendelkezik? Pontosan tehát a főoldal cikkjeinek word-html formátumban való feltöltése, megjelenítése.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315377 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nem, erről nem elnökségin beszélünk, hanem lesz egy külön Tolkien.HU-s megbeszélés MSN-en (sajnos élő talit nem tudtunk az illetékesekkel összehozni...), amire természetesen majd a T. Vezetőség más tagjai is benézhetnek, nem csak a fő érintettek, időpontot majd küldök mailban! Nagyon-nagyon sok mindent kell megbeszélni az oldalról, és ezért nem lenne elég egy elnökségin szót ejteni róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315370 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Leguanember írta: Köszönöm a tájékoztatást!
Jól érzékelem, hogy a következő elnökségin is kellene beszélnünk a TOLKIEN.HU-ról? Ulmo, el tudsz jönni, ha úgy adódik?

Például a hozzáférési jogok anomáliáit át lehetne tekinteni, vagy épp a CHAT, volt szó múltkor róla?, hogy miért nem működik a kalendárium...?


Ha szükség van rám, el tudok menni, de nem szeretnék egész este ott maradni, ha nem muszáj. Beszélheünk a gondokról, esetleg szedjétek össze, mi a probléma, én is mondok majd párat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315368 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Köszönöm a tájékoztatást!
Jól érzékelem, hogy a következő elnökségin is kellene beszélnünk a TOLKIEN.HU-ról? Ulmo, el tudsz jönni, ha úgy adódik?

Például a hozzáférési jogok anomáliáit át lehetne tekinteni, vagy épp a CHAT, volt szó múltkor róla?, hogy miért nem működik a kalendárium...?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315319 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Gandalf: az MTT kategória nyiltóoldalának egy "külső tartalom" van megadva. Amit ott látsz, az nem a szerkesztővel került fel, hanem az egy különálló weblap. A szerkesztőfelület működik, csak nem azt látod, amit szeretnél.
A fileok feltöltése macerás dolog, azt valóban csak az adminok tudják megcsinálni (így is vannak gondok a jogosultságokkal).
A lényeg: küldjétek, mi kell, mondjátok meg, hova, és ott lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315318 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Valamiért a Tolkien.HU MTT rovatának főoldalát nem tudom átszerkeszteni rendesen. Megjelenik a szerkesztőfelület, átjavítom, amit kell és hiába kattintok a mentésre, marad minden a régiben. Ezért eddig is az volt a gyakorlat, hogy elküldtük az átszerkeszteni valókat Ulmonak, mert adminként ő véglegesen át tudja írni. (Emlékeim szerint Brisa is így csinálta.)

Amint bejegyzésre kerülnek a dolgok, természetesen megint módosítani fogjuk. Fájlokat feltölteni pláne nem tudok, azt is adminnak kell (manifesztum, alapszabály). Persze, ha működne számomra rendesen a szerkesztőfelület, már rég nekiestem volna.

De nagy segítség volna, ha felhasználhatnánk hozzá az összefoglalókat. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315317 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
A terv annyi, ha a T. vezetőség végre elküdi nekem a szükséges anyagokat (új alapszabály, elnökségi/Fb névsor, összefoglaló az MTT-ről, stb), akkor azt záros határidőn belül (értsd: max két nap) kiteszem a megfelelő helyekre.

Leguanember írta: Gandalf, Ulmo:
:-) Azt november 20-án írtam, és így visszaolvasva terhelt mentális állapotban: szóval örömömet fejeztem ki, hogy a tettek mezejére léptek a megbeszélt dolgok.

Ha lesz egy kis időtök szerkeszteni a főoldalon, szerintem le kellene szedni az MTT-ről szóló összefoglalót, a belépést, a régi alapszabályt, és főleg az x évvel ezelőtti elnökségi névsort és elérhetőségüket.

Most már nemsokára végleges az új alapszabály, bejegyzik, stb.
Addig is Ankalimon is készített összefoglalókat a tevékenységről, én sokat szerkesztgettem a LEP előtti éjszakán, egész pofás, informatív csomagocska lett.

Legkésőbb a február 5-i elnökségin remélem ezt fixálni tudjuk.

Mi a terv ez ügyben jelenleg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315314 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Gandalf, Ulmo:
:-) Azt november 20-án írtam, és így visszaolvasva terhelt mentális állapotban: szóval örömömet fejeztem ki, hogy a tettek mezejére léptek a megbeszélt dolgok.

Ha lesz egy kis időtök szerkeszteni a főoldalon, szerintem le kellene szedni az MTT-ről szóló összefoglalót, a belépést, a régi alapszabályt, és főleg az x évvel ezelőtti elnökségi névsort és elérhetőségüket.

Most már nemsokára végleges az új alapszabály, bejegyzik, stb.
Addig is Ankalimon is készített összefoglalókat a tevékenységről, én sokat szerkesztgettem a LEP előtti éjszakán, egész pofás, informatív csomagocska lett.

Legkésőbb a február 5-i elnökségin remélem ezt fixálni tudjuk.

Mi a terv ez ügyben jelenleg?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314816 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Gandalf írta: sebcsaba: Egyetértek. [size=9:3nwml6r0]De ha itt nyilvánosan emlegeted a zárt topicot, te se vagy jobb. [/size]:wink:

Mindenki tudja hogy van zárt topik, pláne mióta az általam idézett hozzászólás szerkesztése megtörtént. Miért baj ha beszélünk róla?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314808 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Leguán: az az 1000 fős csökkenés kb 3000 volt... :)

Leguanember írta:
Látom, csökkent kb. 1000 fővel a fórumon regisztráltak száma. Ez a fórumon tanúsított inaktivitás, és az arra kitalált szablyozás életbe léptével magyarézható, ugye, Site Admin Urak?

Ha igen, üdvözlöm a tettlegességig fajulást!

leguan bácsi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314803 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
A topic neve megváltozott, hogy egyértelműbb legyen, és a fórumon még soha korábban nem látott tisztogatásnak esett áldozatul [size=9:1w2yqbq7](hozzáteszem, voltak itt nagyon értelmes beszélgetések is, csak sajnos rossz helyen, és akkora mennyiségben, hogy nem volt se időm, se energiám átpakolni a megfelelő helyekre :cry: )[/size].

sebcsaba: Egyetértek. [size=9:1w2yqbq7]De ha itt nyilvánosan emlegeted a zárt topicot, te se vagy jobb. [/size]:wink:

Leguán: köszi a figyelmeztetést! A regisztrált felhasználók számának csökkentése rögtön a hivatalos döntés meghozatala után elindult még az ősz folyamán, úgy rémlik, valahol meg is említetettem már régebben, ha nem, sorry!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314797 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Moderátorok, topikgazdák!
Gyerekek, valami nagyon nincs rendjén. Tisztázzunk két dolgot:

1. Ha a fórumon X ember feltesz egy kérdést, és válaszolok neki akkor nem az ő hozzászólását szerkesztem meg, hanem írok egy választ. Alapvető internetes norma. A beleszerkesztést moderálásnak hívjuk, ha elfogadhatatlan X hozzászólása.
A topicok szétaprózódását (szétcsetelését) nem ilyen módszerrel kell megakadályozni, mert ez csak még sokkal áttekinthetetlenebbé teszi, hanem (ahogy azt néhányan szokták) az információk rendszeres összegyűjtésével egy hozzászólásban.

2. A nyilvános topikban folyó, nyilvánosság számára írott hozzászólásokban ne a zárt topikbeli dolgokra hivatkozzunk, hanem vegyük már a fáradságot és másoljuk a zárt topikból az infót. Ez egyszerű lustaságon túl elitista bunkóságnak is tűnik.
Az a hozzászólás, ami miatt ezt írom ITT található[size=9:e9d2l37t] *a rá adott válasz MTT-tagok részére a zárt topicban - szerkesztve by Ulmo*[/size], ráadásul két okból is rosszul teszi az elzárkózást: először is a kérdés amit felvetett mindenkit érdekelhet, és a rá adott válasz nyugodtan bárki számára elérhetővé lehetne tenni; másodszor a Farsang szervezése egy nyilvános pályázat eredménye, amely nem közvetlenül kapcsolódik az MTT belső ügyeihez, akkor más sokkal inkább az eredeti topikhoz.

Uff, beszóltam. Jöhetnek a kövek.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305507 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Üdv!

Ööö.. ez nem a weboldal fóruma? Mmint az alább tárgyalt témákra mind vannak topikok a megfelelő helyeken. Vvagy tévedek?

hogy illusztráljam:

Látom, csökkent kb. 1000 fővel a fórumon regisztráltak száma. Ez a fórumon tanúsított inaktivitás, és az arra kitalált szablyozás életbe léptével magyarézható, ugye, Site Admin Urak?

Ha igen, üdvözlöm a tettlegességig fajulást!

leguan bácsi

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275670 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziu!

Kedves mindenki! Igen kezdem megunni azt hogy, a valamikor szebb napokat látott tolkien chat a halálán van!!! Borzalmas!

Mért nem chateltek?!! Csak én meg Estel Adániel vagyunk néha néha a chaten! (2hónapban 1x 3-an is fennvagyunk a chaten)!

Tessék chatelni! Hol vannak azok a jóízű viták? Hol vannak a régi ismerősök? Minden a homályba vész, ha ti nem töltitek meg fénnyel!

Remélem hogy halgattok rám!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236531 Írta: Zsákos Nyuszi
Zsákos Nyuszi válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Én már egy éve csatlakoztam, de mégis új vagyok, mert eddig szinte sosem volt időm feljönni a NET-re. :( De majd most bepótolom!
Nagyon klasszcsi volt az idei Tolkien nap. Gratula annak, aki részt vett a lebonyolításában. :itscool:

I know what I must do, but I'm affraid to do it.':disappear:'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235759 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Silmarillion: Nem bántani akarlak, csak úgy mondom.. .
az előző üzenetet amire ezt írtad:

Silmarillion írta: fel a fejjel :wink: én is új vagyok 8)


2004. Jún 25-én küldték :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235486 Írta: Silmarillion
Silmarillion válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
fel a fejjel :wink: én is új vagyok 8)

The Silmarillion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203135 Írta: BlackRainbow/Lebi
Én is új vagyok és ezek szerint hozzá kéne látnom az
üzenetek gyártásához :oops:

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202585 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Szerintem klassz a fórum meg minden, amire kell, arra megfelelő szerintem.
En nem rég regisztráltam, de remélem maradok még egy ideig :)

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192218 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
svin: Köszi, hogy ismét visszahoztad nekünk a Fórumot!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192151 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hmm... most vettem csak észre, hogy eltünt a panaszos topic.
Szóval: Mindig, amikor megírok egy hozzászólást, és azt mondom, hogy mehet, utána kiír egy hibaüzenetet (valami Debug mode és sok füstjel). Persze utána normálisan beírja, amit kértem (eltekintve attól, hogy ha nem kattintok rá az adott topicra, nem jelzi, hogy én írtam oda utoljára). Mi lehet ez?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192128 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Az a véleményem, hogy a 192120-as számú hozzászólással némi gond van... :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190955 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Niph/Elentári: ez itt OFF, esetleg a beszelgetos topicba targyaljatok ki - masold at oda - innen torolni fogom hamarost.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190951 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok!
Én nekem van egy olyan gondolatom amit nem tudtam hova rakjak be ezért ide jöttem!
Én is elég nagy Tolkien rajongó vagyok! A probléma az hogy akárkinek mesélek egy picit erről hogy tök jó olvasni ,meg milyen érdekes műveket írt Tolkien pár perc múlva a reagálás:ja ""az a rémség az a hülyeség"
Ettől tisztára ki vagyok kattanva! Vajon máshol is így reagálnak vagy csak én érzek így!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163288 Írta: Yas
Yas válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hali mindenkinek!
BOLDOG ÚJ ÉVET (szintén mindenkinek)
Gratz az új oldalért a szerkesztőknek :D

Ha az iskola az életre tanít nem félek a haláltól!
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163134 Írta: Dornodon
Dornodon válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hy all! Boldog új évet. 8).
Az oldal jó, és a harmadik rész képei is a megfelelők.(':lol:')
Azért lehetnének nagyobbak.(:?')
Na csá.(':evil:')

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.507 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére