Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 11 hónapja #143340 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Áfonya: ha jól emlékszem nem volt más csak a paródiaműsor!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143291 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lenne egy kérdésem!
Osztálytársam mondta, hogy látott valakit a fix tvben (állítólag) közölünk! Valalmelyik lányzót. Aki beszélt a LEPről (tavalyi) meg a filmről, könyvről mttről. Ki volt az?-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143277 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hi!

Valaki plíz adjon nekem pár infot még a május 18.-ai (ugye?) Sci-fi Napról, milyen programokkal voltunk ott? Paródiaműsor volt, arra emlékszem; egyéb? Előadások?
Kösz!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 órája #142924 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső írta: Csiripelték a verebek, hogy október 11-én lesz a közgyűlés... :roll:
Megerősíti valaki illetékes ezt :?: És ha igen, hol lesz :?:

[size=9:3jlwuvxa](Ha ez tényleg így van, akkor jelzem: késni fogok... :roll: )[/size]


Valóban okt. 11-ről beszéltünk a legutóbbi vezetőségin, bár hacsak már el nem mentek a tagoknak a meghívók, nem látom, hogyan lehet eleget tenni a 15 nappal korábbi értesítési kötelezettségnek... Helyről nem volt szó.

Batti, Ankalimon: akkor mi van a közgyűléssel?

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 22 órája #142791 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csiripelték a verebek, hogy október 11-én lesz a közgyűlés... :roll:
Megerősíti valaki illetékes ezt :?: És ha igen, hol lesz :?:

[size=9:2d2ky7b0](Ha ez tényleg így van, akkor jelzem: késni fogok... :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140357 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Találtam egy cikket az RPG-n, amiben ez állt:

Camelot - Őszi seregszemle – nov. 22-23
Helyszín:
Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest
[...]
Résztvevő Szervezetek - egyesületek:
Magyar Tolkien Társaság
[...]

Ezt meg tudná erősíteni valaki e témában kompetens egyén?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140228 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!

Vallakozo szellemu emberkek kerestetnek oktober masodikara, a Nyiregyhazan tartando TER fesztivalon valo reszvetelre, egyelore mint infopultosok, 2x2 fo. Utazast elviekben terit a meghivo fel, a targyalasok folyamatban. Eloferdulhet, hogy valamifel jatek vagy mas program szervezesehez is kell majd ember, ezt meg jelzem, otletekkel bombazzatok!

FIGYELEM! Jelentkezes KIZAROLAG telefonon vagy e-mailben tortenik, a forumos uzenetekre nem nagyon tudok majd reagalni!
20 4112825
ilfirin@freemail.hu

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139771 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta:

Aldarion írta:

E. Eia Ayna írta:

Voronve írta: Van még egy kérdésem: az MTT-táborba az is mehet, aki nem tag, de fórumos? :roll:

Persze, sőt! kötelező 8)

Ennek örülök, mert én is szeretnék menni :!: :idea:

Az MTT-rendezvényeken bárki részt vehet, idén is volt egy csomó olyan emberke a táborban, aki még csak nem is fórumos. :wink:


Akkor ez nagyon jó! :dance: (Bár remélem, addigra már én is tag leszek.)

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139637 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Aldarion írta:

E. Eia Ayna írta:

Voronve írta: Van még egy kérdésem: az MTT-táborba az is mehet, aki nem tag, de fórumos? :roll:

Persze, sőt! kötelező 8)

Ennek örülök, mert én is szeretnék menni :!: :idea:

Az MTT-rendezvényeken bárki részt vehet, idén is volt egy csomó olyan emberke a táborban, aki még csak nem is fórumos. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139614 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

E. Eia Ayna írta:

Voronve írta: Van még egy kérdésem: az MTT-táborba az is mehet, aki nem tag, de fórumos? :roll:

Persze, sőt! kötelező 8)

Ennek örülök, mert én is szeretnék menni :!: :idea:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139608 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Voronve írta: Van még egy kérdésem: az MTT-táborba az is mehet, aki nem tag, de fórumos? :roll:

Persze, sőt! kötelező 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139607 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm, Sil!
Van még egy kérdésem: Az MTT-táborba az is mehet, aki nem tag, de fórumos? :roll:

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139308 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Október 25-én, szombaton tartja meg az Átjáró Sci-Fi és Fantasy Magazin az Átjáró Napot, idén másodjára. Erre a Magazin nevében szeretném meghívni az MTT-t, jó szokásomhoz híven 8)

A részletes program ügyében majd még telefonálok az illetékeseknek, egyelőre azt szeretném kérdezni, hogy a színjátszó társulat össze tudna-e hozni valami ahhoz hasonló dolgot, mint ami a HungaroConon és a Sci-Fi és Fantasy Napon lement?

bye
Merras

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139099 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves MTT, Vezetoseg...

megkerdeztek, h az MTT nem szeretne-e resztvenni telen tartando szerepjatekos taborban. Ez Nyiregyhazan lenne, ahol az Orszagos Szerepjatek Tabor lett volna a nyaron, de az elmaradt, es ahelyett szeretnenek szervezni decemberben egyet.

uff
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138980 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Voronve írta: Suilad!
Én még csak most fogok belépni az MTT-be, ezért nézzétek el a kérdésemet: A LEP mit jelent?

LEP = Long Expected Party, azaz Rég Várt Ünnepély. Mint amit idén jan. 3-án rendeztünk a Corvinban, Tolkien 111. születésnapja alkalmából. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138973 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Suilad!
Én még csak most fogok belépni az MTT-be, ezért nézzétek el a kérdésemet: A LEP mit jelent?

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138702 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Felteve hogy fel lesz oldva az orszagos tuzgyujtasi tilalom addigra. :deal: :!:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138692 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
2003. szeptember 2. kedd
Tolkien professzor halálának 30. évfordulója alkalmából a Magyar Tolkien Társaság csendes megemlékezést tart a Margit szigeten.
Gyülekező 19.00-kor a Margit híd felőli bejáratnál, a szökőkútnál.
Program: elsétálunk a nagyrétig, ahol gyertyát gyújtunk és a vállalkozó kedvűek elmondanak vagy felolvasnak részleteket a professzor műveiből, magyarul vagy angolul.
A program kb. 21.00-ig tart, vagy ahogy jön. Gyertyafénynél tudunk majd olvasni sötétedéskor is.
A találkozó nem buli lesz, hanem csendes megemlékezés, így készüljetek.
Amit hozzatok: gyertyát és könyveket, amiből fel szeretnétek olvasni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137468 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A tavalyi LEP hihetetlen sikere után uralkodóvá vált a vélemény, hogy roppant nagy vétek lenne kihagyni a folytatás lehetőségét - annak ellenére, hogy az a rendezvény a eredetileg a "kerek" évforduló megünneplését célozta, és egyszeri eseménynek szántuk.

Tehát az MTT elnökségének döntése alapján 2004. január 3-ára újabb nagy Tolkien rendezvény szervezését kezdtük el, amelynek munkacíme "LEP 2004" - egyelőre...

A koncepció, hogy a tavalyihoz nagyon hasonló rendezvényt csinálunk - csak nagyobbat, még szinvonalasabbat, még szervezettebet.

A rendezvény célkitűzései hasonlóak a tavalyihoz:

Célunk a J.R.R. Tolkien által létrehozott Középföldi mitológia kulturális hatásának demonstratív célú bemutatása egy reprezentatív nagy rendezvény keretében. A születésnapi program során ezért a mitológia középpontjában álló eredeti szövegek bemutatásán túl, szeretnénk megmutatni „A Gyűrűk Ura” film jelenséget, de a mitológiához kapcsolódó különböző egyéb adaptációkat is, és külön kiemelten kívánunk foglalkozni a művekhez kapcsolódó "fan-fiction" amatőr és profi alkotómunkákkal is.

Az MTT elnöksége a szervezés koordinálásával engem bízott meg. Ezúton is várom a közreműködők jelentkezését az e célra létrehozott topicban, vagy e-mail-ben.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137463 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezt a cikket a Művészetek Völgye fesztiválról szerintem érdemes elolvasni.

hvg.hu/szemle/cikk.asp?oID=4278B ... 654AC95595

Én többször jártam már a kapolcsi fesztiválon, de az itt leírtak még engem is megdöbbentettek... Nagyon régen olvastam ilyen minden szempontból és hosszú távon is pozitív tartalmú hírt a médiában.


Azon elmélkedem, hogy jövőre az MTT-nek egy komolyabb nyári fesztivált kellene rendeznie, és esetleg ezt megtehetnénk a Művészetek Völgye rendezvénysorozat részeként. Mind a helyszín (gyönyörű természetes környezet), mind a rendezvény fenti cikkből is kiolvasható "hangulata" ideális lenne az MTT kínálatában szereplő kulturális programok befogadására...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137410 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv, Mindenkinek!

A legutóbbi vezetőségin eldőlt, hogy ősztől én leszek a Tolkien Klub felelőse.

Éppen ezért örülnék, ha ötletekkel (mit hallanátok szívesen az előadások során) és neadjisten konkrét előadás-ötletekkel, mint előadók jelentkeznétek.

Az idő röpül, kérem, hogy akinek bármilyen elgondolása van, ne sajnálja azt a pár másodercet és küldjön egy privit.

Előre is köszönöm mindenki segítségét!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135532 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Olosta:

Batti írta: Egyelőre nincs kidolgozva a jelentkezések vissza igazolásának módja, de vannak ötleteim.

Azaz nem kapsz visszajelzést, hogy tag lettél. Szvsz már tag vagy :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135528 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:
Körülbelül két hete feladtam a jelentkezési lapot, mert csatlakozni szeretnék az MTT-hez, postán befizettem az első 3 havi tagdíjat is. De még nem kaptam semmi visszajelzést, mért van ez???

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135245 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső: csak mint vez.tag én is jelzem, hogy olvastam, vettem a javaslatot, de egyelőre nem akarok véleményt mondani. De ez nem azt jelenti, hogy el van vetve, csak azt, hogy később, másokkal megbeszélve akarok véleményezni. ;o) Szvsz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135234 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ancalimon: szvsz októbernél előbb eleve nem érdemes elindítani, ha iskolán keresztül szervezzük, mert különben mire felébrednek az emberkék, már késő nevezniük.
Próbálom egyeztetni a két javaslatot: mi lenne, ha csinálnánk egy 2-3 fordulós, kisebb versenyt (ha gondoljátok, e-mailben akár), aminek a döntője lenne január 3-án, és jövőre "nem összecsapva" egy rendes, országos levelezős versenyt? :idea: :roll: Nos? :roll: :wink: Ha megbíztok engem mint "kicsit", szívesen vállalom a szervezkedést (persze gondolom nem egyedül kellene csinálnom... :roll: :wink: ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135195 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső: végig kellene gondolni, hogy a LEP-nek megfelelő rendezvényünk (2004. január 3.) elé lehetne-e időzíteni vajon a versenyt. Az időrendi korlátokat ismerve ennek akkor van értelme, ha ráérünk október elején toborozni a népeket, ám a döntőre mégis sor kerülhet a rendezvényen.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135182 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: Végülis... felőlem lehet jövőre is... :roll: Egyelőre a problémám nekem még ott volt, hogy tetszik-e egyáltalán az ötlet, mert eleinte nem nagyon akartak válaszolni a népek... :roll: :) MTT-n belüli próbaverseny: mi az ötleted :?: Vagy inkább priviben kellene? :roll:
Morgana: szegény színdarab még elég soká lesz kész :arrow: bőven van idő jelmezeket készíteni. Egyelőre örülnénk, ha el tudnánk kezdeni rendszeresen próbálni. :roll: [size=9:3jd2y9ub](Úgy tudom, hogy vmikor jövő nyárra szeretnénk kész lenni vele, de Beleg és Cueddo az illetékes.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135070 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: igazad van, meg kell hajoljak az igazsag elott :)

Morgana: neked is igazad van :) Lehet jonni a jelmezes talira...ami nem artana..mert a vegen tenyleg csak 2-3 noirmális jelmez lesz januárra... az meg.. háááát...

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135064 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jelmezek:

Nagyon támogatom az ötletet. A táborban is kiderült, mennyi a kreati'v, ügyes kezű ember köztünk. Amellett, hogy jól éreztük magunkat, még hasznosan is töltöttük az időt.
Brisának igaza van azzal kapcsolatban, hogy felkészültebben kéne nekiállni a különböző szervezésekhez, nem az utolsó pillanatra halasztani mindent.
Pl.: ha a paródia és a Túrin-szi'ndarab rendezői leadják a kb. elképzeléseiket, egy őszünk lenne rá, hogy nyugodt tempóban, utánajárva stb. elkészi'tsük azokat.

Vélemény?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135027 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Árnyelf drága, a levelezős versenynek pont az utánanézés a lényege. Így tanulnak a kisskacok, ezért lehet olyan értékes egy-egy ilyen verseny.

Ahogy én tudom, az ilyen versenyek kreatív feladatokat is tartalmaznak, amelyek a "tudásalapú pontok" mellett, biztosíthatják a differenciálást. Azonkívül a továbbjutásos módszer előnye, legrosszabb esetben nem 3-an, hanem 4-en jutnak a döntőbe... :wink:

Ja, és a csapatmunka a levelezős verzióban is nagy buli ám, hiszen ott is együtt kell működni a társakkal.

Kincső, én azt mondom, ne csapjuk össze a dolgot. (Jó lenne, ha erről már leszokna az MTT... :roll: ) Felmerült egy jó ötlet, ez tök szupi. De ne akarjuk rögtön, mindenáron megvalósítani. Adjunk időt magunknak. Szerintem legelőbb a második félévben lenne érdemes elindítani, de még jobb lenne, ha várnánk 1 évet. Addigis én rendeznék egy "házi versenyt" az MTT-n belül. (Már tudom is, hogyan...) Ennek tanúlságaiból jövőre egy sokkal profibb versenyt tudnánk meghírdetni. (És addigra már nekem is lenne kapcsolatom jónéhány iskolával...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.950 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére