Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 8 hónapja #165885 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A GyU első megjelenésének. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165884 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
minek lesz az 50. évfordulója? :oops:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165881 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igyekszem rögzíteni! :wink:

Amúgy, mi lesz az 50. évfordulóval?
Nagyon régen még arról volt szó, hogy aki teheti kimegy Londonba,
de ha jól tudom itthon megrendezzük a saját évfordulónkat,
vagy hogy lesz?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165851 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ma este (január 15.) 23 órakor a Danubius rádión lesz egy beszélgetés a most megjelent "A Gyűrűk Ura filozófiája" könyv kapcsán a tolkieni világ filozófiai aspektusairól.


Szerény személyem lesz a beszélgetőpartner...

[size=9:18ulm6bi]Ha valakinek van rá lehetősége, akkor esetleg rögzíthetné.....[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164980 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Kedveseim

A tavaji nagy sikerre való tekintettel, ebben az évben is bevezetem a fogadó órát. Ez, mint tavaj, most is szerdán 18:00-19:00 között lesz. Hogy hol azt még nem tudom. De mire az első alkalom eljön, beírom ide. A Jet ellen sokaknak kifogása volt, bár nekem és a funkciónak maximálisan megfelelt. A CD-Fű pedig elvágta magát nálam a pocsék teájával. Ha tudtok valami jó helyet ahol parkolni is lehet és a funkciónak is megfelel, valamint az árak sem égbeszökőek, akkor kérem a javaslatokat.


Corvin karzat? 8) Az már úgyis az Otthonunkká vált :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164975 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim

A tavaji nagy sikerre való tekintettel, ebben az évben is bevezetem a fogadó órát. Ez, mint tavaj, most is szerdán 18:00-19:00 között lesz. Hogy hol azt még nem tudom. De mire az első alkalom eljön, beírom ide. A Jet ellen sokaknak kifogása volt, bár nekem és a funkciónak maximálisan megfelelt. A CD-Fű pedig elvágta magát nálam a pocsék teájával. Ha tudtok valami jó helyet ahol parkolni is lehet és a funkciónak is megfelel, valamint az árak sem égbeszökőek, akkor kérem a javaslatokat.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164138 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164045 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Milendoria írta: Valamit lehet már tudni a Tolkien táborról?

Majd tavasz végén nyárelőn. Gond majd külön topicja is lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163973 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Na, léci nyugtassatok meg, hogy jó helyen járok!
Még nem ismerek senkit.
Valamit lehet már tudni a Tolkien táborról?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163743 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar Léli írta: Üdv!

Az alábbi hozzászólást a Színdarabos topicba írtam, de úgy érzem, ide sokkal inkább illik ebben a pesszimista időszakban. És remélem, pár év múlva már nem lesz kérdés, legyen-e következő LEP :)


Miért, kérdés volt, h legyen-e jövőre LEP?? :?: 8O

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163644 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
koszi, ettol most sokkal jobb kedvem lett! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163637 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Az alábbi hozzászólást a Színdarabos topicba írtam, de úgy érzem, ide sokkal inkább illik ebben a pesszimista időszakban. És remélem, pár év múlva már nem lesz kérdés, legyen-e következő LEP :)

Telcontar Léli írta:

Ery írta: Mi itt vagyunk!

És ez a lényeg! Mert nem csak mi, nem csak a Társaság, hanem rengeteg rajongó az ország minden pontján! És ha az MTT csinál LEP-et, akkor igenis el fognak jönni megnézni. Nem a filmekért, nem a színészekért, hanem Középföldéért. Azért, amit Tolkien megalkotott; ugyan azért, amiért mi ittvagyunk. Tolkien, mint téma, mindig is megmarad az irodalmi kutatások asztalán, játékok továbbra is élnek majd a világában, paródiák és komoly értelmezések is lesznek.... a filmek miatt nem hal meg egy sokkal korábbi kultusz. Amíg mi hiszünk bene, amíg terjesztjük (és ezekért alakult meg a Magyar Tolkien Társaság!), addig igen is létezni fog.

Léli


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163150 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ne haragudjatok, de én még senkit sem ismerek a Társaságból. :oops:
Most léptem be a találkozón. Szeretnék megismerni mindenkit, és majd veletek együtt menni a rendezvényekre. Szóval csak annyit szeretnék, hogy minél több emberkét megismerhessek innen.

A rendezvény fantasztikus volt! :P Minden elismerésem a rendezőké!
Vettünk egy pólót, amire annyira büszke vagyok, hogy most is abban ülök itt a suliban.
Üdvözlettel:
Milendoria

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163045 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa, köszönöm szépen a segítséget!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163042 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Narbeleth írta: Bocsánat, hogy ide írok :oops: , tudom, hogy nem ide illik, de nem tudtam hova írni :oops: .
Azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudjátok-e, hogy kinél tudom visszakérni a beadott pályázati rajzomat (ha vissza lehet kérni). :oops:
Mert hozzánőtt a szívemhez :cry: még akkor is, ha éppenséggel nem lett túl jó... :oops:

A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket nem küldi vissza. Amennyiben egy pályázó a pályaművét vissza szeretné kapni, azt csak személyesen, a pályázatot követő kiállítás lezárulta után teheti meg, előzetesen egyeztetett időpontban.


Azt javaslom, írj mailt ide: palyazat@tolkien.hu .

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163038 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocsánat, hogy ide írok :oops: , tudom, hogy nem ide illik, de nem tudtam hova írni :oops: .
Azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudjátok-e, hogy kinél tudom visszakérni a beadott pályázati rajzomat (ha vissza lehet kérni). :oops:
Mert hozzánőtt a szívemhez :cry: még akkor is, ha éppenséggel nem lett túl jó... :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162776 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gyerekek: lécci itt ne chateljetek... Köszi

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162762 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

E. Eia Ayna írta:

Narbeleth írta: Győzzetek meg, hogy legyek tag! :wink:

Legyél tag! (Na, meggyőző voltam? :D )

Hűűű! Ilyen mélyenszántó, meggyőző beszédet ritkán hallok! :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162753 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

E. Eia Ayna írta: Esbeth: Tolkiennek is csak egynapos a születésnapja...

És ráadásul nem bírnánk ki mégtovább ezt az egészet. Alvásügyileg, idegileg, energetikailag.... sehogy. Egyszerűen nem menne...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162743 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Narbeleth írta: Győzzetek meg, hogy legyek tag! :wink:

Legyél tag! (Na, meggyőző voltam? :D )


Esbeth: Tolkiennek is csak egynapos a születésnapja...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162726 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:cry: Rengeteg sok papíír...!
És lusta vagyoook...

Győzzetek meg, hogy legyek tag! :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162720 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Tolkien-napon felbuzdulva asszem én is MTT-s szeretnék lenni, éppen most rágom át magam a szabályokon... :D

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162569 Írta: Esbeth
Esbeth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Tolkien Társaság!

Először is szeretnék gratulálni ahhoz a fergetegesen jó naphoz, amit a Corvin moziban adtatok nekünk, vagyis több ezer embernek.
Én sajnos a tavalyin nem tudtam részt venni -rajtam kívül álló okok miatt- de az idei nagyon tetszett, s ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül. Az ő nevükben is köszönöm. :-)
Örültem az ottani oldott hangulatnak, és a jó szervezésnek, bár kisebb-nagyobb problémák merültek fel. Legalábbis nálam. :-) Ugyanis nem tudtam eldönteni, hogy hova menjek s mit tartok fontosabbnak. Szívem szerint jópár előadásra beültem volna, de ezek időpontjai ütötték egymást. :-( Legnagyobb sajnálatomra. Tudom, hogy ezt nem oly egyszerű megoldani, hiszen 24 óra az oly rövid.
Apropó: mi lenne, ha több napos lenne?! :-)
Nah jó ez csak olyan hirtelen felindulásból elkövetett kérdés volt. Ámbátor fontoljátok meg.
Tudom-tudom, hogy könnyen beszél egy olyan vki, aki az egészet kívülről érzékelte. De én is tudom, mily nehéz megszervezni, de legfőképpen kézbentartani az oly gyorsan repülő eseményeket.
S minden tiszteletem a tiétek.

Remélem, nem probléma, hogy megosztottam veletek gondolataimat.

Mégegyszer gratulálok!

Ayia!
Esbeth Isithrade

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162096 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kíváncsi Fáncsi írta: Segítség LOTR- osok!!!!! Érdekelne hogy milyen fajta, vagy milyen fajtához hasonlít leginkább Legolas íja. na?


Mivel látom, hogy még teljesen új vagy, finom leszek: Ez a kérdés nem ide való!, hanem a Film/Legolas topicba. Ott talán még választ is kapsz [size=9:1jaqz05y](szvsz valamilyen visszacsapóíj)[/size].

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162064 Írta: Kíváncsi Fáncsi
Segítség LOTR- osok!!!!! Érdekelne hogy milyen fajta, vagy milyen fajtához hasonlít leginkább Legolas íja. na?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161893 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: Ehemm... 2-án hol és mikor? Vagy mi? Mert nekem van, rendezni is óhajtom, de nem lehetne, h befizetem bankba, és viszem a bizonylatot? (2-án nem nagyoin akarnék sehova mászkálni...

Válasz minden tagdijat a napokban bankon befizetőnek: de lehet, a bizonylatot azonban tényleg célszerű hozni.
Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161793 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső írta: MTT TAGOK!
INGYENESEN (AZ EGYIK PÉNZTÁRNÁL TAGSÁGI IGAZOLVÁNY FELVÉTELÉVEL) MEHET BE A LEPRE, AKINEK NINCS TAGDÍJHÁTRALÉKA.
JANUÁR 2-ÁN ESTE NÁLAM LEHET TAGDÍJAT BEFIZETNI.
FELTÉTEL: HOZNI AZ EDDIGI NYUGTÁKAT, BANKI IGAZOLÁSOKAT, STB., HOGY NE LEGYEN KAVARODÁS A TÁBLÁZATUNK ESETLEGES HIÁNYOSSÁGAI MIATT.
HA KORÁBBAN (PL. VALAMELYIK PRÓBÁN) TÖBBEN SZERETNÉNEK TAGDÍJAT FIZETNI, AKKOR KÉRÉSRE ODAMEGYEK.
KÖSZI A SEGÍTSÉGET!


Ehemm... 2-án hol és mikor? Vagy mi? Mert nekem van, rendezni is óhajtom, de nem lehetne, h befizetem bankba, és viszem a bizonylatot? (2-án nem nagyoin akarnék sehova mászkálni... :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161207 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Úgy tudom, szervezői kártyával is ingyenesen be lehet menni, de Ankalimont kérdezzétek... :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161007 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezeh már én is filoztam.
Mert ha nem mehetek be akkor ha nincsen kártyám de szerepelek, akkor ki se jövök a corvinból:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161005 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső írta: MTT TAGOK!
INGYENESEN (AZ EGYIK PÉNZTÁRNÁL TAGSÁGI IGAZOLVÁNY FELVÉTELÉVEL) MEHET BE A LEPRE, AKINEK NINCS TAGDÍJHÁTRALÉKA.
JANUÁR 2-ÁN ESTE NÁLAM LEHET TAGDÍJAT BEFIZETNI.
FELTÉTEL: HOZNI AZ EDDIGI NYUGTÁKAT, BANKI IGAZOLÁSOKAT, STB., HOGY NE LEGYEN KAVARODÁS A TÁBLÁZATUNK ESETLEGES HIÁNYOSSÁGAI MIATT.
HA KORÁBBAN (PL. VALAMELYIK PRÓBÁN) TÖBBEN SZERETNÉNEK TAGDÍJAT FIZETNI, AKKOR KÉRÉSRE ODAMEGYEK.
KÖSZI A SEGÍTSÉGET!


Ööö... és ha mondjuk szerepelek, és van hátralékom, de nem tudom kifizetni, és a belépőt sem, akkor nem engednek be :?:

[size=9:y0o2xlum](bocs, ma kicsit hülye vagyok, tudom)[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.148 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére