Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 5 hónapja #185711 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Én is hasonló cipőben járok, mint Nellas: nekem is 10-re ér be a vonatom.
Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a Nyugatitól hogyan lehet a leggyorsabban és legkönnyebben eljutni a KGY helyszínéig?
[size=9:r07h1ydz](Esetleg akik a Szeged-Budapest vasútvonalon mennek a Szegedről 7:20-kor induló gyorssal, összeverődhetnének egy bandába, nem?)[/size]

Nellas írta: közgyűléssel kapcsolatban: nem fogtok nagyon haragudni, ha kicsit elkések? Vidéki vagyok ugyanis, a vonatom csak 10-re ér be, szóval... Nem fogjátok leharapni a fejem?


"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185708 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
de aki nemkapott meghivot a kgy re meghivot?
de tag???
igyisugyiselmegyek csak a formalitás..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185703 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Cassie írta: A közgyűlésre mit kell/lehet vinni?Pontosabban mikről lesz szó?el tudnád mondani esteleg priviben/e-mailben?Thanks. :wink:

Olvasd el szépen mégegyszer a levelet. ;) a Meghívó a Közgyűlésre szól és rajta van minden amit tudni kell ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185674 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
kriszana:megmentetted az életemet...legalábbis a ma estémet... 8) Mertha nem kapok választ,tuti átfilózom az egész éjszakát...köszi :D
A közgyűlésre mit kell/lehet vinni?Pontosabban mikről lesz szó?el tudnád mondani esteleg priviben/e-mailben?Thanks. :wink:

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185671 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Cassie írta: Jó estét,remélem zavarok 8)
Ma kaptam meg a tagsági kérelmemet visszaigazoló levelet(legalábbis remélem,hogy az,mivel egy meghívó és egy csekk volt benne :roll: ),és szeretném megkérdezni,hogy a tagsági befizetésénél ugye tudják,hogy diák-e vagyok vagy sem?Lehet,hogy hülye kérdés,de nekem ebben még senki nem mondott semmi... :wink:
A másik kérdésem,hogy a tagoknak nem kell-e valamiféle belépési kötelező rituálét tennie...(najó,nem mondtam komolyan :lol: )
A harmadik,hogy van-e valamiféle tagsági kártya(csak kíváncsiságból),és hogy a jelentkezésnél regisztrált címemet hol tudom megváltoztatni,mert a múlt héten költöztünk.Nagyon szépen köszönöm:
Cassie

:arrow: Igen, a befizetésnél a diákok 500Ft-ot, a felnőttek 1000Ft-ot fizetnek havonta. Ne aggódj, tidják, hogy diák vagy :wink:
:arrow: Igen, tag vagy, és ezért elvárunk az április 17-én lévő közgyűlésre is. Ott meg tudod változtatni a címedet is.
:arrow: Tagsági kártya van, és ha eljön az ideje, mindenki megkapja.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185668 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jó estét,remélem zavarok 8)
Ma kaptam meg a tagsági kérelmemet visszaigazoló levelet(legalábbis remélem,hogy az,mivel egy meghívó és egy csekk volt benne :roll: ),és szeretném megkérdezni,hogy a tagsági befizetésénél ugye tudják,hogy diák-e vagyok vagy sem?Lehet,hogy hülye kérdés,de nekem ebben még senki nem mondott semmi... :wink:
A másik kérdésem,hogy a tagoknak nem kell-e valamiféle belépési kötelező rituálét tennie...(najó,nem mondtam komolyan :lol: )
A harmadik,hogy van-e valamiféle tagsági kártya(csak kíváncsiságból),és hogy a jelentkezésnél regisztrált címemet hol tudom megváltoztatni,mert a múlt héten költöztünk.Nagyon szépen köszönöm:
Cassie

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185634 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Szürke írta: Fent van egy ilyen link, hogy "Csoportok", erre kattintva bejön egy oldal ahol azt írja: "Jelenlegi tagság: MTT"
Úgy sejtem, azok és csak azok vannak benne, akik MTT tagok. Ez igaz?
Akkor viszont nem vagy még tag jocii, mert nem látlak azon a listán.

Vagy rosszul következtettem???



Nem következtetsz rosszul. Abban a listában azokaz MTT tagok szerepelnek, akiknek tudjuk a nick nevét. Hozzáteszem, ezek kb március 16 körüli adatok.

Ha valakiről biztosan tudjátok, hogy MTT tag, és nincs a listán, akkor visítsatok!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
OFF: Dín, láttam, ma éjjel került fel... És vajon hány hónapig rágtuk érte Szürke fülét? :wink:

ON: A fórumos MTT csoport frissítését az Admin tudná elvégezni. Az ehhez szükséges infók viszont Battinál vannak, aki mint tudjuk elég elfoglalt, szóval szvsz ez a 22-es csapdája...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185591 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta: Szürke: Hát, ha az a lista is olyan gyakran frissül, mint a vimpár családfa, akkor nem biztos... :wink:


OFF.

Sil, láttad az új vimpár-oldalt? Azon elég frissnek tűnt a családfa -- és ezután lehet gyakran update-elni. :wink:

ON.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185571 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves jocii

Ha mostanában kaptál meghívót a Közgyűlésre, akkor tag vagy ha nem akkor nem esetleg április 5 után adtad fel a belépési nyilatkozatodat.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185547 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szürke: Hát, ha az a lista is olyan gyakran frissül, mint a vimpár családfa, akkor nem biztos... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185513 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Din:igazad van , hogy kéne megoldás.
Mert szerintem nemcsak én vagyok így a tagsági problémával , és az idő pedig gyorsan fut.
Ha eltűnt a levelem , akkor mi van ?

Bizonyitani tudom , hogy fel lett adva , mivel a Postai káosz miatt semmi levelem nem adok fel simán az utobbi időben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185504 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fent van egy ilyen link, hogy "Csoportok", erre kattintva bejön egy oldal ahol azt írja: "Jelenlegi tagság: MTT"
Úgy sejtem, azok és csak azok vannak benne, akik MTT tagok. Ez igaz?
Akkor viszont nem vagy még tag jocii, mert nem látlak azon a listán.

Vagy rosszul következtettem???

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185486 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szvsz írd, hogy kértél tagságot, azt is írd, hogy mikor adtad fel a jelentkezési lapot/küldtél mailt.

De én tanácsadó nem vagyok...... :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185484 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
akkor tanácsadoim mit mondanak ?

a tábor jelenkezési lapra mit irjak ? tag vagyok vagy nem ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185425 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Dín, már írt neki... Batti valszeg mostanság nagyon elfoglalt.

Jocii, nincs más rajta kívül.


Nem tudtam, bocs.

De ez így nagyon nem jó. :? Meg kéne oldani ezt a helyzetet.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185411 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Dín, már írt neki... Batti valszeg mostanság nagyon elfoglalt.

Jocii, nincs más rajta kívül.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185383 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

jocii írta: Érdeklődnék , hoyg Battin kivül ki tudna infoval szolgálni tagság ügyben ?


Batti miért nem jó? :hein:

Írj neki e-mailt. :wink: ( batti@tolkien.hu )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185375 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Érdeklődnék , hoyg Battin kivül ki tudna infoval szolgálni tagság ügyben ?

mert addig nem nagyon tudom feladni a táborlapomat , amig nem tudom ezt meg.

a válaszokat köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184989 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nellas: Nem.

Többiek: azért ez nem követendő példa - tessék időre jönni!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184981 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
közgyűléssel kapcsolatban: nem fogtok nagyon haragudni, ha kicsit elkések? Vidéki vagyok ugyanis, a vonatom csak 10-re ér be, szóval... Nem fogjátok leharapni a fejem?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184942 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:!: :!: :!:

Még mindig várom a szállásfoglalásokat, és arra kérek mindenkit (azokat is, akik már jelentkeztek), hogy küldjenek egy polgári nevet is, ne a nickekkel kelljen kavarni!!!

:!: :!: :!:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184459 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső: kösssszzz... :lol:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184347 Írta: starry
starry válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa és Dínchamon, köszi szépen a kedves fogadtatást és a segítséget (működik!). :D Nagyon fontos lenne a csatlakozásom, majd elmondom, miért! :roll:

P.S.: Az avatarom nagyon hasonlít rám! 8O Hihetetlen, hogy mekkora ez a fórum minden tartozékával együtt, és hogy ilyen starry-s :wink: imolás képet találtam!

::it is but a shadow and a thought that you love::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184313 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:!: :!: :!:

FIGYELEM!!

A konferenciára a szállásfoglalások határideje április 18. éjfél!!!!

Az ár éjszakánként 1500 és 2000Ft között lesz, ennyit számoljatok (kollégiumban). A konferencia időpontja: április 23-25. (péntek-szombat-vasárnap)



Kérek mindenkit, hogy minél előbb jelezze, ha részt akar venni hallgatóként a konferencián, és esetleg vannak speciális igényei (kivel akar együtt aludni, ilyenek). Ez utóbbiakat nem biztos, hogy sikerül teljesíteni, de ha mégis, akkor szeretnék előre tudni róla!!

E-mail címem változatlan: gregfazekas@netscape.net

Ha bárkinek egyéni problémája van, messengeren megtalál.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184287 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
[size=9:3d3dpa0o]Lehet hogy nem tudok, illetve csak részben tudok menni küzgyűlésre... :roll: :? :( [/size]

LEP előtt valóban úgy volt, hogy lehet majd ott átvenni a tagságikat, ezek szerint lehetett is, de nekem személy szerint a nagy rohanásban nem jutott eszembe. Sz'al szvsz jó lenne, ha KGy-n át lehetne venni. :idea:

Nellas: természetesen rendes fénykép, mert ez egy hivatalos igazolvány. :!:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184286 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rendes fénykép kell rólunk, vagy avatar? :?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184023 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Szvsz már a LEPen kész voltak, én ugyanis kaptam egyet, és Morgana ellenjegyezte.
(más kérdés hogy meg kell vágni az igazolványképet h beleférjen)


Most akkor nem digitálisan kell elküldeni?


Lehet hogy azóta lett másik koncepció, vagy nemtom. Mindenesetre a LEPen volt egy naaagy kupac igazolvány without fénykép és elvileg mindenki kapott belőle aki az infopultnál kért. (mármint ha tag volt)


Én az infopultnál fizettem tagdíjat, de senki egy szóval nem mondta, hogy van tagsági kártya. És mivel nem is tudtam róla, meg sem kérdeztem. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183961 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Szvsz már a LEPen kész voltak, én ugyanis kaptam egyet, és Morgana ellenjegyezte.
(más kérdés hogy meg kell vágni az igazolványképet h beleférjen)


Most akkor nem digitálisan kell elküldeni?


Lehet hogy azóta lett másik koncepció, vagy nemtom. Mindenesetre a LEPen volt egy naaagy kupac igazolvány without fénykép és elvileg mindenki kapott belőle aki az infopultnál kért. (mármint ha tag volt)


Ezt jó tudni. :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183957 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Szvsz már a LEPen kész voltak, én ugyanis kaptam egyet, és Morgana ellenjegyezte.
(más kérdés hogy meg kell vágni az igazolványképet h beleférjen)


Most akkor nem digitálisan kell elküldeni?


Lehet hogy azóta lett másik koncepció, vagy nemtom. Mindenesetre a LEPen volt egy naaagy kupac igazolvány without fénykép és elvileg mindenki kapott belőle aki az infopultnál kért. (mármint ha tag volt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.922 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére