Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 4 hónapja #190278 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Alyr, pedig itt valójában egész végig Anáról volt szó. Ha már eddig eljutott a dolog, akkor most már vigyük végig.

Szóval az énekkaron kívül, mi baj van még Anával?

Az énekkar (és a színikör) amúgy egy nyilvánosságra még nem hozott "projekt" része (Lam a KGY-n már említette), aminek nagyon sokféle célja van: pl. közösségfejlesztés, személyiségfejlesztés, képességfejlesztés, tehetséggondozás stb. úgy, hogy lehetőséget biztosítunk az embereknek, azaz nektek/nekünk minderre. Hogy kibontakoztassátok a személyiségeteket. Már ha akarjátok. Ana - volt olyan kedves - és felvállalta a tehetséggondozást. Én ennek örülök.

Bár lehet, rossz volt a sorrend, és nem a tehetséggondozással kellett volna kezdeni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190274 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
nem igy kéne növelni a beírások számát :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190273 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Holtak vezére írta: igen: át kéne menni a beszélgetős topicba vagy létesíteni 1 vita topicot!


Ez a vita az MTT-vel kapcsolatos, nem hiszem, hogy a fórumos nagyközönség előtt, a Beszélgetősben kéne folytatni.
A hangvétel egy másik dolog.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190272 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta:

kriszana írta: Nagyon hálás lennék végre mindenkinek, ha nem csak célozgatnánk mindenféle dologra, hanem KONKRÉTUMOKAT írnának.

Mi a baj VELEM?????

Most csak egy jut eszembe, az énekkar. Ittis megjelent az elitizmus, ugyanis... az MTT énekkara nem azért alakult meg, hogy egy alapból profi kórus legyen, hanem hogy jó hangú, tehetséges énekesek legyenek benne. Most nem magamra célzok, elismerem, irtó sz@rul énekeltem a felvételin. A kórus azért jött létre, hogy tudjunk együtt énekelni, és nem azért, hogy profi előadásokat tartsunk nyáron különböző helyszíneken...
Persze, mondhatnád, hogy van a Dalárda, csakhogy nincs! Volt talán 1 éneklés eddig? Elismerem, nem tudom, milyen volt, mert nem voltam, meg asszem kevesen voltak, de valszeg azért, mert a felvételi után már nem volt kedvük énekelni.

No Léli, a Dalárda pont nagyon rossz példa.
Ugyanis Dalárda volt. Csakhogy az énekkaron kívül - írd és mondd - 1, azaz egyetlen ember volt ott. (Ráadásul te sem voltál ott, akinek mindig is nagy hangja volt ez ügyben, úgyhogy borzasztó rossz, hogy pont te hánytorgatod ezt föl...)
Meglepő, hogy ezután nem tartottunk többet? (Egyébként meg énekelgetős találkozókat BÁRKI szervezhet)
Egyébként énekelni Kórus nélkül is lehet...
Az Énekkar pedig felléphet mindekféle helyeken, ami jót tesz az MTT-nek, mi ezzel a baj????

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190270 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
igen: át kéne menni a beszélgetős topicba vagy létesíteni 1 vita topicot!

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190267 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

kriszana írta: Nagyon hálás lennék végre mindenkinek, ha nem csak célozgatnánk mindenféle dologra, hanem KONKRÉTUMOKAT írnának.

Mi a baj VELEM?????

Most csak egy jut eszembe, az énekkar. Ittis megjelent az elitizmus, ugyanis... az MTT énekkara nem azért alakult meg, hogy egy alapból profi kórus legyen, hanem hogy jó hangú, tehetséges énekesek legyenek benne. Most nem magamra célzok, elismerem, irtó sz@rul énekeltem a felvételin. A kórus azért jött létre, hogy tudjunk együtt énekelni, és nem azért, hogy profi előadásokat tartsunk nyáron különböző helyszíneken...
Persze, mondhatnád, hogy van a Dalárda, csakhogy nincs! Volt talán 1 éneklés eddig? Elismerem, nem tudom, milyen volt, mert nem voltam, meg asszem kevesen voltak, de valszeg azért, mert a felvételi után már nem volt kedvük énekelni.

kriszana írta: Miért kell mindig mindenbe belekötni?

Mi mindenbe kötöttünk eddig bele? (Nem lehet, hogy nekünk van igazunk, legalább néha, hogyha nem is minden esetben?)

És igaza van Brisának, vigyáznunk kell a hangvételre...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190265 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

kriszana írta: Dín: MILYEN GONDOK VANNAK AZ MTT-BEN, AMIÉRT ÉN VAGYOK A FELELŐS????


Na ez az amit most itten abba kéne hagyni.
Nem ez volt a vita témája, ez tényleg személyes sértegetés. Jobb lenne priviben elintézni.
Egyébként meg továbbra is tartom az előző hozzászólásomban közölt véleményemet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190263 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Dín: MILYEN GONDOK VANNAK AZ MTT-BEN, AMIÉRT ÉN VAGYOK A FELELŐS????

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190262 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Érdekes, hogy mostanában mennyire elszaporodtak az ilyen viták. Személyes véleményem szerint, ez egy jó dolog. Egészen odáig, amíg nem csap át egymás sértegetésébe, ill. nem fajul veszekedéssé.
Igazából nagyon nem szeretném kitörölni ezt a vitát, mert szvsz fontos dologról szólt. Valószínűleg sokkal jobb lenne, ha tovább lehetne boncolgatni a témát. De egyrészről a stílus nem megfelelő, másrészről pedig nem ebbe a topikba való (csak látszólag). Ezért hát elmentem magamnak az egész vitát, és ha gondoljátok, a Beszélgetős topikba át lehet vonulni vitázni. De csak akkor, ha normalizálódik a hangnem, különben a moderátorok rögtön törlik a hozzászólásokat!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190261 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Holtak vezére írta: ha olyan topicok lennének, amit csak az MTT-sek láthatnak, akkor hogyan lennének új tagok? szvsz az lép be aki már előtte is nézegette a fórumot, és tetszik neki.


Rossz ötlet lenne, az igazi elitizmus, ha ez lenne. Ha ilyen zárt topicok lennének. Mert hogy bizonyos esetekben vannak, az egy dolog (pl. LEP-szervezéskor a főszervezőknek), hogy megkönnyítsék a dolgukat... de "úgy általánosságban" űrültség...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190260 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nagyon hálás lennék végre mindenkinek, ha nem csak célozgatnánk mindenféle dologra, hanem KONKRÉTUMOKAT írnának.

Mi a baj VELEM?????

Miért kell mindig mindenbe belekötni?

Nem szítottam eddig sem semmit, csak alapvetően olyan ember vagyok, akinek van véleménye, és nagy hangja, s ezáltal ezt nyilvánosságra hozza. Ez sokaknak szúrja a szemét. Ha ezt "szításnak" lehet nevezni...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190258 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta:

kriszana írta: de mivel egyébként is bomlasztó személy vagyok az egész társaságon, és az MTT-n belül is, nem akarom tovább szítani a tüzet

De akkor eddig miért szítottad?


Legjobb tudomásom szerint itt nem arról van most szó, hogy kriszana milyen.
Csupán egy elvről van szó, nevezetesen az MTT elitizmusáról. Mindegy ki veti fel, nem a felvetőt kell támadni hanem az elvet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190256 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ha olyan topicok lennének, amit csak az MTT-sek láthatnak, akkor hogyan lennének új tagok? szvsz az lép be aki már előtte is nézegette a fórumot, és tetszik neki.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190255 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

kriszana írta: kriszana nem reagál semmit
nincs véleménye
illetve van, de nem akarja megosztani veletek

Kár, vártam a válaszodat....

kriszana írta: vagy folyamodhat a vezetőséghez, hogy vegye vki más kézbe a táborszervezést

Azt elismerjük, hogy tudsz tábort szervezni, ezzel nincs baj.

kriszana írta: de mivel egyébként is bomlasztó személy vagyok az egész társaságon, és az MTT-n belül is, nem akarom tovább szítani a tüzet

De akkor eddig miért szítottad?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190254 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta: Dín: a flame-elést szvsz fejezd be, mert ennek viszont tényleg moderálás lesz a vége. Személyeskedés helyett próbáljatok meg érvelni.


Nem flémelek, önmagában is baj, ha úgy kell kiprovokálni egy épkézláb választ. A struccpolitika és mártírkodás nem segít. :roll:

Szerintem igenis vannak gondok az MTT-ben, és azt sem félek kimondani, hogy ezek egy részért szvsz kriszana a felelős. De ettől még el lehetne intzni ezt békésen is, csak ha nem megy így, akkor majd máshogy próbálkozom. Mert megoldani meg kell.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190253 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Dín: a flame-elést szvsz fejezd be, mert ennek viszont tényleg moderálás lesz a vége. Személyeskedés helyett próbáljatok meg érvelni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190251 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

kriszana írta: kriszana nem reagál semmit


Pedig illene.

kriszana írta: nincs véleménye
illetve van, de nem akarja megosztani veletek


Hogy is volt? "Ez csak titeket minősít". Hm?

kriszana írta: akinek VELEM van személy szerint gondja, az jöhet reklamálni priviben, vagy e-mailben
vagy folyamodhat a vezetőséghez, hogy vegye vki más kézbe a táborszervezést


Nem a táborszervezésről van szó.

kriszana írta: merőben ellentétes a véleményem a legtöbb dologban a tiétekkel


... ez nem feltétlenül baj.

kriszana írta: de mivel egyébként is bomlasztó személy vagyok az egész társaságon, és az MTT-n belül is, nem akarom tovább szítani a tüzet


Akkor eddig miért szítottad? Ha tudod, hogy bomlasztó vagy, akkor miért vagy itt? Nekem ez a legfurcsább: ezek szerint te szántszándékkal vered szét az MTT-t?

Csak én érzem úgy, hogy ez vagy hülyeség vagy pofátlanság?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190250 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta:

jocii írta: Din: ez az , hogy az MTT-t , és nem kívülállokat !


Mondj egy formát, ahol ezt el lehet intézni a nem-MTT-sek nélkül. Megjegyzem, akinek köze sincs az MTT-hez és annyira "kívülálló", az minek olvassa ezt a topikot?

Mondok én: egy olyan témakör nyitása, amit csak egy adott csoport tagjai látnak... Komolyan ezt akarjátok? Mert technikailag igen könnyen megoldható, de ez pont olyan fajta kirekesztés lenne, amit senki nem akar, szvsz. Se a tagok, se a nemtagok. Pont az a lényege ennek a fórumnak, hogy teljesen nyílt, és hogy a csoportokat sem erre használjuk.

Megjegyzem, én sem értem, miért kellene ráerőltetni a tagságot olyanokra, akik nem akarják, bármi legyen is az oka. És nekem speciel az a tendencia sem tetszik, hogy vannak, akik csak azért léptek be, hogy nagyobb esélyük legyen eljönni a táborba. Az MTT nem erről szól, szvsz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190247 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
lehet h. 1-2 "kívülálló" nagyon ért a taliszervezéshez...
akkor mért nem csinállhatná bárki, aki ért hozzá?
akkor is ha nem tag.
de látom már h. ez a vita kissé elfajult, így nem biztos h. jó ötlet volt ez a hozzászóllás...
el ne kezdődjön miatta 1 újjabb vita... :P

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190246 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta: Sőt, mielőtt kimoderálás lenne, én pont azt szeretném kérni, hogy várjon vele az adott operátor. Mert engem igenis érdekel, hogy kriszana mit reagál (megjegyzem, egyetértek Dínnel). Ugyanis amit Dín leírt, egyszer-kétszer már kicsiben előjött, de ilyen nyíltan még senki se mondta ki.

kriszana nem reagál semmit
nincs véleménye
illetve van, de nem akarja megosztani veletek
akinek VELEM van személy szerint gondja, az jöhet reklamálni priviben, vagy e-mailben
vagy folyamodhat a vezetőséghez, hogy vegye vki más kézbe a táborszervezést
merőben ellentétes a véleményem a legtöbb dologban a tiétekkel
de mivel egyébként is bomlasztó személy vagyok az egész társaságon, és az MTT-n belül is, nem akarom tovább szítani a tüzet
Felagundot pedig imádom, mindettől függetlenül

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190244 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: Vissza kéne venni a tempóból -- ha szívesen csinálja, akkor ki a jó frászt érdekel, hogy MTT-tag-e vagy sem?? Egyáltalán: ez volt az,ami Felagundnak nem tetszett, és meg kell mondjam, hogy nekem sem. Eddig se tetszett. Jó lenne odafigyelni. :nono:

A továbbiakat a flame elkerülése végett magamban tartom. De ha ez sokáig így fog menni, sok értékes embert fog az MTT elveszíteni (engem is, mert már kezd elegem lenni -- többek között ebből is).


Egyetértek. A kívülről jött munka is értékes, annak ellenére, hogy felveti a kérdést, mi az, amiért ennyire ódzkodik vki a belépéstől? Ezen nem ártana elgondolkozni.

Elitizmusra semmi szükség, akik elitisták lehetnének, azok max. azok az alapító tagok, akik a szervezet alapjait teremtették meg - ennek ellenére érdekes módon ez az ő körükben mégsem tapasztalható. :roll:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190241 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

jocii írta: Din: ez az , hogy az MTT-t , és nem kívülállokat !


Nekik is joguk van tudni szvsz.
Ha titkoljuk, a probléma ugyanúgy probléma marad. Ha megoldjuk, akkor ők is tanulhatnak belőle.

Egyébként csatlakozom Lélihez.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190240 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

jocii írta: Din: ez az , hogy az MTT-t , és nem kívülállokat !


Mondj egy formát, ahol ezt el lehet intézni a nem-MTT-sek nélkül. Megjegyzem, akinek köze sincs az MTT-hez és annyira "kívülálló", az minek olvassa ezt a topikot?

jocii írta: egyébbként számomra érthetetlen hogy mértnem lehetne szervező olyan ember , aki nem MTT tag.
erre kaphatnék ÉRTELMES magyarázatot ?


Igen, ez az egyik kérdés, amit én se értek.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190236 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Din: ez az hogy az MTT-t és nem a kivülállokat

egyébbként számomra érthetetlen hogy mértnem lehetne szervező olyan ember , aki nem MTT tag.
erre kaphatnék ÉRTELMES magyarázatot ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190234 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sőt, mielőtt kimoderálás lenne, én pont azt szeretném kérni, hogy várjon vele az adott operátor. Mert engem igenis érdekel, hogy kriszana mit reagál (megjegyzem, egyetértek Dínnel). Ugyanis amit Dín leírt, egyszer-kétszer már kicsiben előjött, de ilyen nyíltan még senki se mondta ki.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190231 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem pedig egy olyan dolog, ami igencsak érinti az MTT-t, és tartozik mindenkire, aki tagja az MTT-nek. Úgyhogy ha valaki moderálni akar, akkor készüljön vmi épkézláb magyarázattal.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190228 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

jocii írta: Kedves Vitatkozó felek !

csak felhivnám mindenki figyelmét a Topic cimére !
Gondolom ha valaki tag akar lenni , az benéz ide is , és mit látt ?
Vitát !
jó lenne ezt a sok vitát kivülrekeszteni a fórum nyilvánoságán , mert én azt kezdem unni , hogy lassan egyre több topicban a vitát látom és látja a kívülálló !
mert ha ez így megy , ako talán kéne egy VItatkozzunk topicot is nyitni ...
azt ott lehet vitakozni akármiről ...
nagyon örülnék ha egy Moderátor lépéseket tenni végre ...


A fórumok egyik feladata a vitáknak helyet adni. Nem hiszem, hogy külön topic kéne neki, és nem is az most a fontos, hogy mit lát a kívülálló.
Ez itt nem vita hanem veszekedés, és mint ilyen tényleg nem való sem ide, sem sehova máshova ezen a létsíkon.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190226 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Vitatkozó felek !

csak felhivnám mindenki figyelmét a Topic cimére !
Gondolom ha valaki tag akar lenni , az benéz ide is , és mit látt ?
Vitát !
jó lenne ezt a sok vitát kivülrekeszteni a fórum nyilvánoságán , mert én azt kezdem unni , hogy lassan egyre több topicban a vitát látom és látja a kívülálló !
mert ha ez így megy , ako talán kéne egy VItatkozzunk topicot is nyitni ...
azt ott lehet vitakozni akármiről ...
nagyon örülnék ha egy Moderátor lépéseket tenni végre ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190218 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igazán OFF (vagy talán mégsem?): Kriszana, ha kész lesz az MTT-ről szóló szakdogád, elolvashatjuk majd mi is? ;) Engem spec. kezd "fölöttébb" érdekelni... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190206 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

kriszana írta:

Felagund írta: Amúgy meg: szabadságjogom, hogy akkor és olyan társaságba/szervezetbe/pártba (nem kívánt törlendő) lépek be, amikor és amilyenbe akarok, és nem értem azokat az embereket, akik lassan-lassan erkölcsi kérdést csinálnak belőle, hogy nem vagyok tag (igen, Ana, elsődlegesen Rád gondolok! ;) ). Mi ez? Piramisjáték?
Amúgy meg (mert ilyen jelzést is kaptam) ha képesek vagytok "kiutálni" a Közösségből (ami hangsúlyozottan más közeg, mint a Társaság!), ez csak és kizárólag titeket minősít!

Csak még a végére egyetlen megjegyzés:

Ebben a szituációban az a fölöttébb fölháborító, hogy se te, se Angwen nem veszitek észre, hogy mennyire GÁZ, hogy mint az MTT Nyári Tábor SZERVEZŐI nem vagytok MTT tagok.
Ez titeket minősít úgyis.
Részemről téma lezárva.


... 7, 8, 9, 10.

Drága kriszana: so fucking what?

Mi ebben a nagyon felháborító? Nem mondom, hogy Felagundnak igaza volt (nem volt), de ettől még nem felháborító. Az MTT-konferencia egyik főszervezője sem MTT-tag. És akkor mi van? :evil: :evil: Kezdem unni, hogy néhányan egy hűdeelitista társaságot akarnak csinálni az MTT-ből -- ez nem az, aminek mi annak idején megalapítottuk. Ez a hozzáállás elég sokak szemét szúrja, elég régóta. :? Egy nyílt, baráti társaság volt -- de az a fajta elitizmus, hogy "csak mi, és senki más", ez rohadtul idegesítő és visszataszító.

Vissza kéne venni a tempóból -- ha szívesen csinálja, akkor ki a jó frászt érdekel, hogy MTT-tag-e vagy sem?? Egyáltalán: ez volt az,ami Felagundnak nem tetszett, és meg kell mondjam, hogy nekem sem. Eddig se tetszett. Jó lenne odafigyelni. :nono:

A továbbiakat a flame elkerülése végett magamban tartom. De ha ez sokáig így fog menni, sok értékes embert fog az MTT elveszíteni (engem is, mert már kezd elegem lenni -- többek között ebből is).

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.072 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére