Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 6 hónapja #187434 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
én be szeretnék lépni
hol kell?
500 a tagdíj?
üdv: Halott

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187427 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Ha csekken befizettem a tagdíjat akkor vigyem a KGY-re a nyugtáját? Vagy mit kell csinálni vele?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187277 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brandir írta: Meghívó

A Magyar Tolkien Társaság férfi tagjai szeretettel meghívja a Hölgyeket az MTT második Locsolópartijára.


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

Nem kaptok akkor kindertojást :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187196 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Thaurwathiwen írta: Szijasztok!
Az nagyon nagy baj, ha késni fogok?
előreláthatólag pedig fogok, de jövök, kivéve akkor, ha nagyonnagy gáz van....de reménykedhettek, hogy ne legyen.....


Tudunk mit tenni? :wink: Várunk, gyere! 8)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187185 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szijasztok!
Az nagyon nagy baj, ha késni fogok?
előreláthatólag pedig fogok, de jövök, kivéve akkor, ha nagyonnagy gáz van....de reménykedhettek, hogy ne legyen.....

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187059 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta:

Nightmare írta: Elnézést a zavarásért, egy kérdésem lenne...
Már elküldtem a jelentkezési lapom, ahogy látom Batti rá is áldozta a szünetét, hogy megnézze a lapokat, de gondolom a posta miatt még nem kaptam választ.. Hmm, szóval a kérdés az lenne, hogy ettől még elmehetek a közgyűlésre? Mert ahogy írtátok csak 2 van egy évben, és én nagyon szertnék elmenni... :roll:
Nagyon köszönném, ha valaki válaszolna nekem!


1. nam kapsz visszajelzést, ne is várj rá.

2. persze, gyere a kgy-re, majd ott kiderül, h szvazhatsz-e, de anélkül is buli, meg egyáltalán. 8)


Oké, nagyon köszi, ott leszek :D A szavazás nem lényeges kérdés..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187052 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Nightmare írta: Elnézést a zavarásért, egy kérdésem lenne...
Már elküldtem a jelentkezési lapom, ahogy látom Batti rá is áldozta a szünetét, hogy megnézze a lapokat, de gondolom a posta miatt még nem kaptam választ.. Hmm, szóval a kérdés az lenne, hogy ettől még elmehetek a közgyűlésre? Mert ahogy írtátok csak 2 van egy évben, és én nagyon szertnék elmenni... :roll:
Nagyon köszönném, ha valaki válaszolna nekem!


1. nam kapsz visszajelzést, ne is várj rá.

2. persze, gyere a kgy-re, majd ott kiderül, h szvazhatsz-e, de anélkül is buli, meg egyáltalán. 8)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187046 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elnézést a zavarásért, egy kérdésem lenne...
Már elküldtem a jelentkezési lapom, ahogy látom Batti rá is áldozta a szünetét, hogy megnézze a lapokat, de gondolom a posta miatt még nem kaptam választ.. Hmm, szóval a kérdés az lenne, hogy ettől még elmehetek a közgyűlésre? Mert ahogy írtátok csak 2 van egy évben, és én nagyon szertnék elmenni... :roll:
Nagyon köszönném, ha valaki válaszolna nekem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187022 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
[size=9:vzzfdkmq]Mint Rózsa mondta, nem tudok menni... :cry: Asszem én is a meghatalmazásos módszert fogom követni... :roll: :idea: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186808 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. De azt hiszem, nem volt baj, hogy megkérdeztem, így legalább ki lett mondva, hogy mi a teendő ilyen helyzetben ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186685 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos, talán én is előbb ott leszek... Kb 3/4 8-ra ott van a vonatom a Déliben, ha minden igaz... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186677 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Eddig Malendil, Kriszana, Rózsa. Fordított jelentkezési sorrendben. Valaki még?

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186662 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én vállalom, hogy előbb ott leszek. Szabadon felhasználható vagyok mind tereprendezésre, mind adminisztratív célokra. (Az írásomat olvashatónak mondják.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186542 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Penngaladiel

Mint előttem már írták, a jelöltek listáját nem tehetem közzé, mert jelöltet a közgyűlésnek van joga állítani. Mondhatnék neveket vagy a vezetőség is mondhatna, de mi van, ha a közgyűlés másként dönt. Akkor a távollévő leírt dolgai hogyan érvényesülnének? Nincs túl sok közgyűlés, egy évben. Kettőnek kellene lennie. De persze így sem lehet mindenkinek jó az időpont, bármennyire szeretném is. Nem Beleg lesz az egyetlen, aki hiányozni fog, a szó minden értelmében.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186540 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti!

A tagdijak beszedését vállalom, Sajnos Kincső néptánc fesztiválon való részvétel miatt általam lesz képviselve. Rózsa.

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186503 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szolgálati közlemény: mailboxom tartalmának elvesztése miatt kérnék mindenkit, hogy aki már jelezte mailben a szállásfoglalást, az jelentkezzen még egyszer! És ne felejtsétek el a 18-ai határidőt!!!

Köszi.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186479 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta:

Brisa írta: A tagfelvételről: ha valaki a közgyűlésen szeretne belépni, az Battitól kaphat belépési nyilatkozatot, valamint ha ott helyben kitölti helyesen és olvashatóan, akkor Batti vissza is veszi tőle. Sőt, be is fizetheti a tagdíjat ő is. (Ma taliztam Battival. :D )

De szavazni természetesen csak a következő közgyűléstől szavazhat, ugye?

Hát persze. Ez nem is volt kérdés...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186476 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: A tagfelvételről: ha valaki a közgyűlésen szeretne belépni, az Battitól kaphat belépési nyilatkozatot, valamint ha ott helyben kitölti helyesen és olvashatóan, akkor Batti vissza is veszi tőle. Sőt, be is fizetheti a tagdíjat ő is. (Ma taliztam Battival. :D )

De szavazni természetesen csak a következő közgyűléstől szavazhat, ugye?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186464 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel a Közgyűlés napján fogjuk a jelölést megejteni :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186463 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Pennie, a jelölteket a közgyűlés állítja. :wink: Szóval szerintem Beleg a meghatalmazásában megnevezhet egy jelöltet, akire szavazhat is a nyilatkozatában, feltéve ha az illető megkapja az 5 jelölést, valamint vállalja is a jelöltségét.

A tagfelvételről: ha valaki a közgyűlésen szeretne belépni, az Battitól kaphat belépési nyilatkozatot, valamint ha ott helyben kitölti helyesen és olvashatóan, akkor Batti vissza is veszi tőle. Sőt, be is fizetheti a tagdíjat ő is. (Ma taliztam Battival. :D )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186461 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Penngaladiel írta:

Batti írta: A meghívóban leírtaknál több információt alig alig lehetne adni. Legfeljebb azt, hogy Kmilcsik Ágnes (ÉSzAH), Kiss Zoltán (Svindler) Valamit Fazekas Gergely (Dínchamion) lemondtak a vezetőségben és a Felügyelő bizottságban betöltött pozíciójukról. Az Ő helyükre fogunk választani embereket.

Kedves Batti!

Bár kívülálló vagyok, hiszen nem vagyok tag, de ez nekem nagyon furán hangzik... Ha új vezetőségi tagokat kell választani, nem kellene a jelölteket kihirdetni, hogy az olyanok, mint Beleg, akik nem tudnak nyomós okból kifolyólag résztvenni a közgyűlésen, azok is képviseltetni tudják a szavazatukat? Gondolom, vannak jelöltek?


A jelöltek személye az utolsó pillanatban fog kiderülni szvsz.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186457 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: A meghívóban leírtaknál több információt alig alig lehetne adni. Legfeljebb azt, hogy Kmilcsik Ágnes (ÉSzAH), Kiss Zoltán (Svindler) Valamit Fazekas Gergely (Dínchamion) lemondtak a vezetőségben és a Felügyelő bizottságban betöltött pozíciójukról. Az Ő helyükre fogunk választani embereket.

Kedves Batti!

Bár kívülálló vagyok, hiszen nem vagyok tag, de ez nekem nagyon furán hangzik... Ha új vezetőségi tagokat kell választani, nem kellene a jelölteket kihirdetni, hogy az olyanok, mint Beleg, akik nem tudnak nyomós okból kifolyólag résztvenni a közgyűlésen, azok is képviseltetni tudják a szavazatukat? Gondolom, vannak jelöltek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186422 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta: Brandir, talán nem kéne aláásni a határozatképességünket ilyen gerillaakciókkal, tekintve, hogy a társaság tagjainak többsége nőnemű tudomásom szerint... :roll:


Hm. Így is-úgy is határozatképesek leszünk, úgyhogy nem kibújni mendenfélére hivatkozva! :nono: :mrgreen:

:lol:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186338 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brandir, talán nem kéne aláásni a határozatképességünket ilyen gerillaakciókkal, tekintve, hogy a társaság tagjainak többsége nőnemű tudomásom szerint... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186336 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Meghívó

A Magyar Tolkien Társaság férfi tagjai szeretettel meghívja a Hölgyeket az MTT második Locsolópartijára. A Tolkieni hagyományok ápolása mellett kötelességünknek érezzük a magyar folklór egyes elemeinek alkalmazását is, ezért erre a jeles alkalomra az MTT közgyűlés ebédszünetében kerül sor.

Program:
-A Hölgyek kezdetben tiltakoznak, melynek hosszabb-rövidebb sikoltásokkal adnak hangot (ettől a társaságnak Úri tagjai jókedvre derülnek).
-Szükség esetén némi fizikai segítséggel a Hölgyek egyesével megöntözésre kerülnek a hátsóudvaron.

A vízről és vödörről mi gondoskodunk. Azonban a közgyűlés ezt követően is folytatódni fog, ezért kérünk a terem szárazon tartása érdekében, hozz magaddal váltóruhát.

Mindenkit szeretettel várunk:
Locsolókommandó

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186324 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim Aranybogarak

Minekutánna a jólmegérdemelt húsvéti pihenőm egy részét a tagság jelentkezési lapjainak rendbetételével tőtőttem. Ahelyett, hogy a gyerekeimet hajkurásztam volna a fűben esetleg egy közepes mennyiségű söritalt asszimiláltam volna (ja az megvót), átválogattam és szépen lefűztem a beküldött jelentkezési lapokat. Több következtetést is levontam a művelet konklúziójaként.

Először is, valószínüleg be kell iratkoznom valmi grafológia vagy rejtjelfejtő tanfolyamra, mert a leírtak kisilabizálása, néhány esetben fejtörést okozott. Bár lehet, hogy a képességeim nem megfelelőek. (gyengénlátás, diszlexia, stb...)

Másodszor, valamiféle kitöltési útmutatót kell kitalálnom a jövőre nézvést mert a mostani állapotok nem továbbvihetőek.

Node végülis a taglétszám jelenleg 192 fő és az a négy akiket nem bírtam rögzíteni.

Jelesül is:

Dikera Károly (legalábbis én ezt a megoldást találtam elfogadhatónak az olvashatatlan névből)

Tkacsenkó Krisztina kedves elfelede alá írni a belépési nyilatkozatot.

Csemen Sándor (vagy valami hasonló, elnézést az esetleges tévedésért) sajnos levelezési cím nélkül mit sem ér az egész. Egyelőre nem állunk olyan jól, hogy telefonáljunk minden esetben.

Horváth Magdolna szintén cím nélkül de legalábbis értelmezhetetlen címmel. Viszont a felírt telefonszám megegyezik az előzőével.

Elénézészt ha valakinek rosszul írtem volna le valamely adatát.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186318 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim

A közgyűléssel kapcsolatban lenne néhány közlendőm és kérésem.

A közgyűlésen lehet tagdíjat befizetni. Ehhez viszont kérek jelentkezőt/jelentkezőket (Rózsa, Kincső??), de csak 9 és 10 óra között valamint ha a pénzt kezelők vállalják, ebédszünetben.

A Közgyűlésen nincs tagfelvétel. Legfeljebb belépési nyilatkozatot lehet kérni.

A regisztrációt és az adminisztratívdolgokat amilyen korán lehet el kellene kezdeni ehhez is kérek jelentkezőket. Felelőségteljez fegyelmezett munkát várok el. Ezt minden jelentkező vegye figyelembe. Ehhez a feladathoz legalább 4 fő kellene. Ebben nincs benne a pénzkezelés. Viszont a tagokat regisztrálni kell, a tagsági igazolványokat ki kell osztani és aláírással az átvételt igazolni valamit az igazolványszámot felírni az igazolványra és az átvevő neve mellé. Szépenírók kerestetnek. Az elmaradt Lassikat is ki kellene osztani és persze az átvételt igazoltatni. Tehát puszta adminisztráció amire szükség van.

Akik jelentkeznek a feladatra azok nálam tegyék ezt, de arra készüljenek, hogy legkésőbb fél 9 re ott kell lenniük.

Számítok arra, hogy midezeken kívül néhány 6-8 belevaló legény is tiszteletét teszi azon a korai órán a terem berendezése végett. Esetleg némi pitty-putty reményében.

Kérem a mielőbbi jelentkezéseket priviben, hogy a személyzeti tanácsadómmal megtudjam vitatni a túljelentkezés kezelését.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #186308 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Beleg

A meghívóban leírtaknál több információt alig alig lehetne adni. Legfeljebb azt, hogy Kmilcsik Ágnes (ÉSzAH), Kiss Zoltán (Svindler) Valamit Fazekas Gergely (Dínchamion) lemondtak a vezetőségben és a Felügyelő bizottságban betöltött pozíciójukról. Az Ő helyükre fogunk választani embereket. A pénzügyi beszámolót pedig az én hibámból nem tudtuk még megcsinálni. vajon mi mást írhatnék még részletezésképpen a meghívóba?

A nevek, mármint a lemondottak nevei, eleddig nem forogtak közszájon. Ez volt az oka, hogy a levélbe sem kerültek bele.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185875 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Olosta:

Olosta írta: Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a Nyugatitól hogyan lehet a leggyorsabban és legkönnyebben eljutni a KGY helyszínéig?


Villamossal a Wesselényi utcáig. :wink: (Hihetetlen, pécsi létemre én igazítom útba a társaságot :D )

Beleg:

Beleg Cúthalion írta: Annyi van odairva a meghivoban, hogy kepviselok valastzasa, szavazas stb, most nincs itt nalam. De pontos adatokat nem talaltam benne a megbeszelendokre vonatkozoan.
Semmi olyat hogy pontosan kiket mire jelolnek stb stb. Igy nem tudom elkuldeni a szavazatomat.


Mert valszeg úgyis ott fog eldőlni, hogy kik lesznek a jelöltek. :roll: Így azt hiszem, hogy el kell keserítselek: _pontos_ információkat nem fog tudni adni senki. De majd valaki kijavít, ha mégis.

Beleg Cúthalion írta: Esetleg ha valami nem tetszik akkor utana hol adhatok hangot a velemenyemnek (bar akkor mar ugyis keso) anelkul hogy kioktatast kapnek hogy miert nem jottem el?


Hát pl. a Felügyelő Bizottságnál, a vezetőségnél, vagy akárkinél, aki benne van a Társaságban. Nem vagyunk - remélem - annyira bürokratikusak, hogy a problémákat ne tudjuk megfelelő módon kezelni -- senkitől nem fogsz szemrehányást kapni, tőlem legalábbis biztos nem. :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #185731 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel semmikepp nem tudok elmenni a kozgyulesre (nem kenyelembol hanem mert komoly okom van ra), valakivel kepviseltetnem a szavazatomat.
Viszont pontosan tudnom kene mirol lesz szo. Marmint hogy PONTOSAN.

Annyi van odairva a meghivoban, hogy kepviselok valastzasa, szavazas stb, most nincs itt nalam. De pontos adatokat nem talaltam benne a megbeszelendokre vonatkozoan.
Semmi olyat hogy pontosan kiket mire jelolnek stb stb. Igy nem tudom elkuldeni a szavazatomat.

Ezek szerint ne varjak ilyen jellegu reszletezest? Pedig jo lenne!
Esetleg ha valami nem tetszik akkor utana hol adhatok hangot a velemenyemnek (bar akkor mar ugyis keso) anelkul hogy kioktatast kapnek hogy miert nem jottem el?

A munkahelyemen barmikor amikor kozgyulesekre kuldtunk ki meghivokat, mindig csatoltuk a pontos reszletes temakat, hogy aki nem tud eljonni az is tudjon nyilatkozni igy vagy ugy.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.464 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére