Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 6 hónapja #181779 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nemtudom hogy kell :oops:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181766 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: aztatat szeretném én kérdezni, hogy UGYE MAJD MINDEN KGYN BE LEHET FIZETNI TAGDÍJAT???? Ugyanis nagyon macerás a postai cuccos. Sorbaállás meg minden. (ráaádsul a közelbe nincsen posta és el is feljetek elmenni) Egyszerűbb lenne valahogy megoldani, hogy mittomén három havonta lehessen élőben fizetni tagdíjat.. (mondjuk egy fogadoora keretésben) na na na? :D :D :D

Rabyn, és mi volna, ha a legközelebbi OTP-be mennél be (minden sarkon találsz egyet) és ott fizetnéd be a tagdíjat? :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181753 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
aztatat szeretném én kérdezni, hogy UGYE MAJD MINDEN KGYN BE LEHET FIZETNI TAGDÍJAT???? Ugyanis nagyon macerás a postai cuccos. Sorbaállás meg minden. (ráaádsul a közelbe nincsen posta és el is feljetek elmenni) Egyszerűbb lenne valahogy megoldani, hogy mittomén három havonta lehessen élőben fizetni tagdíjat.. (mondjuk egy fogadoora keretésben) na na na? :D :D :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181501 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: Ami azt illeti a túra délelőtt/napközben van, a közgyűlés meg délután, nem?
Nem lehet kombinálni a kettőt?


Nono, nem ilkyen egyszerű a dolog... egy MTT közgyűlés általában úgy egésznapos... vagy legalábbis reggel 9-10 körül kezdünk, és délután 4 körül végzünk (kb. 1 órás ebédszünettel). Úgyhogy azt vagy csak egy hajnalu túrázással (menjetek, nyugodstan :twisted: ), vagy egy késődélutáni hosszúsétával lehet kombinálni... (bár szvsz KGy után úgyis csoportos egybenmaradás lesz valahol, magunkat ismerve...)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181437 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hát gyorsan kell menni! :D :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181428 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ja, aztán szaladj még vissza Pestre este hétre, mi? :roll: :?

Bocs, Batti, igazad van... :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181412 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ami azt illeti a túra délelőtt/napközben van, a közgyűlés meg délután, nem?
Nem lehet kombinálni a kettőt?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181410 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Minden tagnak el kell tudni dönteni mi a fontosabb. A társaság vagy a túrázás. Rátok van bízva a fontosság eldöntése. Mindenki döntsön felelőssége teljes tudatában, hogy a társaság ügyeivel foglalkozik vagy túrázni megy.

Batti

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181388 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Artemisz: de akkor van :(

Telcontar írta: A magam részéről a következő találkozókat javaslom/szervezem (nem baj, ha tudjátok, ezek az időpontok 90% fixek):

Kirándulások:
Április 10 Pilis, Rám-szakadék
Április 17 Gerecse 50 teljesítménytúra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181297 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: A KGY várható időpontja 2004 április 17. Helye ahol a farsang volt. De mindez azzal a feltétellel, hogy az időpont eddig a pillanatig nincs lefixálva.


Jaj neeee!!!!!! 8O

Nem akkor van a Gerecse 50?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181293 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mindenkinek

A mindenféle pletykák elkerülése végett. A KGY várható időpontja 2004 április 17. Helye ahol a farsang volt. De mindez azzal a feltétellel, hogy az időpont eddig a pillanatig nincs lefixálva.

De van ennél fontosabb is.

Gráfik Zsolt befizetett 1x500Ft-ot 2003 januárban, de nem jutott el hozzám a belépési nyilatkozata. Kálmán Eszter(Havasi Istvánné) befizetett 2003 januártól 2004 januárig 13x500Ft-ot(miért 500) befizetett, de nem jutott el hozzám a belépési nyilatkozata. Kis Gergely befizetett 1x500Ft-ot 2003 januárban,de nem jutott el hozzám a belépési nyilatkozata. Kis Katinka 2003 januártól 2004 júniusig 18x500Ft-ot befizetett, de nem jutott el hozzám a belépési nyilatkozata. Orbán Vanda befizetett 2x500Ft-ot 2003 januárban és februárban?, de nem jutott el hozzám a belépési nyilatkozata. Tkacsenkó Krisztina befizetett 1x500Ft-ot 2003 januárban, de nincs a taglistában (mert nem írta alá a belépési nyilatkozatot)

Ha az érintettek olvassák ezt vagy ha valaki ismeri őket szóljon nekik, hogy sürgősen keressenek meg, mert még a KGY előtt fixálni kell a problémát.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #180227 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy válaszolt a kérdésemre! De tényleg! :D

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179446 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mindenki figyelmébe

Mivel sokan és sokféle módon érdekődnek a közgyűlésről, a következőket kell tuni. A közgyűlés szájról szájra terjedő március 20-i időpontja már nem érvényes. Néhány napon belűl, a pontos helyszín fixálás után, közzé fogom itt tenni és minden tag levelet fog kapni.

Más.

A Városligetifasorba nem menjen senki, mert nem talál ott senkit. A leveleket a korábban már megadott címre küldjétek. Csak a biztonság kedvéért.

Magyar Tolkien Társaság
Budapest
Pf. 79.
1701

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179406 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta:

Riliel írta: Még a Tolkien szülinapon kitöltöttem a jelentkezési lapot, de azóta se kép, se hang. Elmente a Városligeti fasor 3.-ba is, de semmilyen jelzést sem láttam arra, hogy ott lenne a Tolkien társaság székhelye. Másnak is van ilyen problémája? Mi mást kellene csinálnom, ha be szeretnék lépni a társaságba?
Valaki segítsen! Riliel


Ha elküldted a jelentkezési lapot, és befizetted a tagdíjat, akkor egyszerűen és nagyszerűen tag vagy. (Gratulálok! :D ) Minden vissajelzés nélkül is. :wink:

Valószínűleg még márc. 20-a előtt fogsz te is kapni egy levelet a közgyűlésről. (Ha nem kapsz, akkor érdemes utánaérdeklődni Battinál: batti@tolkien.hu )


Hm. Lehet, hogy érdemes lenne komolyabban propagálni, hogy _nincs_ visszajelzés a tagfelvételről, ill. lehetne csinálni egy külön accountot pl. "jelentkezes@tolkien.hu" néven, amit szimplán lehetne használni erre (ne Batti postafiókja legyen tele ezzel) is. :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179353 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Riliel!

Nagyon egyszerű!! Hidd el, tapasztalatból mondom! Ezeknél az embereknél nincsenek kedvesebbek (úgy ám :D ) és azonnal felkarolnak és segítenek! Én is bátortalan voltam először, kérdezd csak meg őket, de mikor irogattam nekik azonnal befogadtak! Egyszerű, csak bátorság, ahogy én hallottam tőlük számtalanszor!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #179352 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Emlékeztető:

Szauron bukása, az Egy Gyűrű megsemmisítésének évfordulója, március 16.

Gonoszűző-tavaszváró együttlét a Margitszigeten: előrelátható program: "Ki tud többet március 16-ról..." (igen, ez először március 25. volt, aztán módosult :roll: :roll: )

Tehát kérlet Benneteket, hogy akinek van kedve jönni, az próbáljon meg összegyűjteni minél több, a március 16-i naphoz kapcsolódó történést, legyen az történelmi- (magyar- :wink: ), sporttörténeti-, kultúrtörténeti vagy művészettörténeti vonatkozású - illetve bármi más... pl. Ana szülinapja vagy Sil névnapja :D 8) )

Természetesen a legtöbbet összegyűjtők ajándékot kapnak...

18:00 órakor találkozunk a szökőkútnál (Margit-hídi bejárathoz közel).

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179299 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Riliel írta: Még a Tolkien szülinapon kitöltöttem a jelentkezési lapot, de azóta se kép, se hang. Elmente a Városligeti fasor 3.-ba is, de semmilyen jelzést sem láttam arra, hogy ott lenne a Tolkien társaság székhelye. Másnak is van ilyen problémája? Mi mást kellene csinálnom, ha be szeretnék lépni a társaságba?
Valaki segítsen! Riliel


Ha elküldted a jelentkezési lapot, és befizetted a tagdíjat, akkor egyszerűen és nagyszerűen tag vagy. (Gratulálok! :D ) Minden vissajelzés nélkül is. :wink:

Valószínűleg még márc. 20-a előtt fogsz te is kapni egy levelet a közgyűlésről. (Ha nem kapsz, akkor érdemes utánaérdeklődni Battinál: batti@tolkien.hu )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178984 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen, mostmar pontosan tudom, koszi Batti :)
Bar ez ugyis csak akkor aktualis ha lesz egyaltalan barmi ilyesfele a Kozgyulesen. Szeretnek elni a tagsagom adta jogokkal es kotelezettsegekkel :) Ha mar eccer tag vagyok, de nem tudok elmenni :mrgreen: Ezert szeretnem elore tudni a napirendet.
Koszi!
Beleg

Batti írta: Csak semmi pánik

Bár most úgy tünik, hogy semmi sem történik azért még dolgozunk az ügyön.

A Közgyűléssel kapcsolatban meg mindenki levélben lesz kiértesítve.

Azt ugye tudod Beleg, hogy ha valakit megbízol a helyetted szavazással, akkor pontosan és írásban kell azt tenned. Mégpedig annak részletezésével, hogy mely kérdésben milyen körülmények között és mivel szavazhat. és ennek egy másolatát el kell juttatni a leveztő elnökhöz, legkésőbb a közgyűlés kezdetéig.


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178980 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: A Közgyűléssel kapcsolatban meg mindenki levélben lesz kiértesítve.


A KGy időpontja nem változott a ZődCicás ügy miatt? Szóval még mindig biztos a 20-a?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178977 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csak semmi pánik

Bár most úgy tünik, hogy semmi sem történik azért még dolgozunk az ügyön.

A Közgyűléssel kapcsolatban meg mindenki levélben lesz kiértesítve.

Azt ugye tudod Beleg, hogy ha valakit megbízol a helyetted szavazással, akkor pontosan és írásban kell azt tenned. Mégpedig annak részletezésével, hogy mely kérdésben milyen körülmények között és mivel szavazhat. és ennek egy másolatát el kell juttatni a leveztő elnökhöz, legkésőbb a közgyűlés kezdetéig.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178842 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti nekem azt mondta, hogy igen, és hogy már dolgozik az ügyön.

Batti, holnap (szerdán) lesz fogadóórád? Ha igen, hol és mikor?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178732 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Illetekesek,

Meg mindig nem kaptam semmifele ertesitot a Kozgyulesrol. Fogunk kapni ugy mint tavaly?
Sajnos 99% hogy nem tudok elmenni, pedig nagyon szeretnek. Nem, nem tudom atszervezni. De szeretnek kapni elore egy temavazlatot, hogy szukseg eseten ha velemennyilvanitasra v. ilyesmire lenne szukseg akkor valakivel elkuldhessem az allaspontomat.
Bocs de en mar csak ilyen vagyok. Ha mar nem tudok ott lenni akkor legalabb igy szeretnek resztvenni a dolgokban.

Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177841 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta: Ring: gratu! ;)

Én már kitaláltam, hogy kéne kis kártyákat csinálnunk (mint a névjegykártyák), amin rajta van a honlap címe, meg egy 1-2 mondatos propaganda szöveg az MTT-ről v. a Fórumról, és ezeket kéne osztogatni az utcán a népnek, ha meglátunk valakit, aki Tolkient olvas. Ezt nem úgy értem, hogy kiállunk, és osztogatjuk, hanem mindenkinél van x darab (xEZ+) és ha jártában keltében meglát egy Tolkient olvasó illetőt, akit nem ismer, annak kedvesen a kezébe nyom egy ilyen kártyát :)


Vagy: kell kérni egy rakás MTT-s infoanyagot (pl. ezt az A5-ös cuccot), és szépen bevinni a könyvesboltokba meg ilyen helyekre... :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177479 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lelkeim,

közeledik március 25. Ugye mindenki tudja, mi is történt a Harmadkor 3019. esztendejének március 25. napján…? :frodo1:



Március 25!!!


Emlékezés a Harmadkor 3019. esztendejének legdicsőségesebb napjára, világunk megmentésére, a Gonosz legyőzésére (aki azért azóta rendszeresen megpróbál visszatérni, ilyen-olyan formában :evil: )

Helyszín: Margitsziget, találkozó a szökőkútnál.
Időpont: várhatóan este 6-fél 7-től (ezt még pontosítjuk).

A programra – egyenlőre – annyi ötletem van, hogy rendezzünk

„ki tud többet március 25-ről” :lol:
vetélkedőt, melyre előzetesen lehet (kell) felkészülni. A vetélkedő lényege: gyűjtsetek össze minél több, március 25-én lezajlott eseményt (történelem, művészet/kultúra, sport, stb.).

Az első 3 helyezett nyereményei pedig finomabbnál finomabb hobbit-nyalánkságok lesznek… :wink:

Bármilyen egyéb ötletet szívesen fogadok: melian@tolkien.hu vagy melian@estmail.hu 8)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177365 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ringbearer írta: A buszon egy fickó Gollam naplóját olvasta valamelyik haverjának,
és odamentem, kérdeztem, hogy ez honnan van meg neki,
azt mondta emalien kapta.
Mondtam neki, hogy a tolkien.hu-n még egy csomó ilyen van.
nem érezte tolakodásnak, úgyhogy tök jó volt.
Így kell az emberkéket gyűjtöhetni. :deal:


OFF:

énezértmostmárpénztfogokszedni...
Grr. Argh. :D

ON

Ring, nagyon ügyi vagy! :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177357 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ringbearer írta: Mondjuk sztem akkor már egy kicsit szektásoknak tűnnénk. :lol:

Annyira azért nem... Mert végülis ez nem úgy néz ki, hogy megszállunk egy metrómegállót, és aki bejön, az kap szórólapot :) hanem eccerűen ha látsz valakit, akinél Tolkienes cucc van, az úgy kap egy ilyet. Ahogy most leírtad, hogy elkezdtél beszélgetni ezzel a sráccal, gyakorlatilag ugyan így nézne ki. Csak nem kell felírnia, hogy www.tolkien.hu , hanem megkapja kis kártyácskán :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177353 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Léli: köszi :D
Mondjuk sztem akkor már egy kicsit szektásoknak tűnnénk. :lol:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177351 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ring: gratu! ;)

Én már kitaláltam, hogy kéne kis kártyákat csinálnunk (mint a névjegykártyák), amin rajta van a honlap címe, meg egy 1-2 mondatos propaganda szöveg az MTT-ről v. a Fórumról, és ezeket kéne osztogatni az utcán a népnek, ha meglátunk valakit, aki Tolkient olvas. Ezt nem úgy értem, hogy kiállunk, és osztogatjuk, hanem mindenkinél van x darab (xEZ+) és ha jártában keltében meglát egy Tolkient olvasó illetőt, akit nem ismer, annak kedvesen a kezébe nyom egy ilyen kártyát :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177350 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A buszon egy fickó Gollam naplóját olvasta valamelyik haverjának,
és odamentem, kérdeztem, hogy ez honnan van meg neki,
azt mondta emalien kapta.
Mondtam neki, hogy a tolkien.hu-n még egy csomó ilyen van.
nem érezte tolakodásnak, úgyhogy tök jó volt.
Így kell az emberkéket gyűjtöhetni. :deal:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176501 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedvesek!!!

Íme, eljött a második alkalom:

Március 6-án, szombaton 14:30-tól, mindenkit szeretettel várunk a Zöld Macskában!

14:30: Beszélgetős sarok - Párhuzamok: Középfölde és más világok
MINDENKIT szeretettel vár Brisa és Fin
16:00: Quenya nyelvlecke - második alkalom Vardával

17:00: Tolkien irodalmi forrásai és alapjai - Nagy Gergely/Lamorak


Belépő továbbra is 300 Ft.

Gyertek minél többen!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.925 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére