Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 4 hónapja #190201 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: Amúgy meg: szabadságjogom, hogy akkor és olyan társaságba/szervezetbe/pártba (nem kívánt törlendő) lépek be, amikor és amilyenbe akarok, és nem értem azokat az embereket, akik lassan-lassan erkölcsi kérdést csinálnak belőle, hogy nem vagyok tag (igen, Ana, elsődlegesen Rád gondolok! ;) ). Mi ez? Piramisjáték?
Amúgy meg (mert ilyen jelzést is kaptam) ha képesek vagytok "kiutálni" a Közösségből (ami hangsúlyozottan más közeg, mint a Társaság!), ez csak és kizárólag titeket minősít!

Csak még a végére egyetlen megjegyzés:

Ebben a szituációban az a fölöttébb fölháborító, hogy se te, se Angwen nem veszitek észre, hogy mennyire GÁZ, hogy mint az MTT Nyári Tábor SZERVEZŐI nem vagytok MTT tagok.
Ez titeket minősít úgyis.
Részemről téma lezárva.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190183 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: Bocs, Lamorak, ez alapvetően nem neked szólt!

Te csak azért kaptad, mert olyan választ írtál, amilyet ;)

De veled speciel semmi bajom sincs, szóval bocs, nincs harag! :up:

Az meg, akinek igazán szól, úgyis tudja... :roll:


Akkor intézd el velük, és ne a szabad internetes fórumon.
Külön elbírálás alá nem attól esel, h tag vagy vagy nem, hanem attól, hogy viselkedsz.

Kéretik az egészet kimoderálni majd alkalomadtán.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190179 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocs, Lamorak, ez alapvetően nem neked szólt!

Te csak azért kaptad, mert olyan választ írtál, amilyet ;)

De veled speciel semmi bajom sincs, szóval bocs, nincs harag! :up:

Az meg, akinek igazán szól, úgyis tudja... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190174 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: De ne haragudj, kedves Lamorak, ez azért kicsit sok!
Kérlek NE kezelj úgy, mint valami kis hülyét!!!


Úgy kezeltelek a bejegyzésemben, ahogy a te bejegyzésed nyomán megfelelőnek találtam. Erről nem vitatkozom. Ahogy Telcontar mondta, ha az neked kirekesztés, h rádszólnak (ironikusan vagy mérgesen vagy türelmesen), ha úgy érzik, nincs igazad, akkor az egész életed abból fog állni, h kirekesztettnek érzed magad. Nem esel más elbírálás alá, ha nem vagy tag, nem azt gondolod, amit én, stb. stb. Nekem mindegy, tag vagy nem tag, ha nincs igaza.

(Fáradt vagyok, később majd kimoderálom magam.)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190169 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én ezt tudom ;)

Csak a kissé csipkelődő megjegyzésemre túl sokan ugrottak...
Meg a való életben is történnek dolgok, amiről te nem tudsz (pusztán fizikai ott nem léted miatt ;) )

A téma részemről lezárva
[size=9:35q3xgu7](ha Ankalimon fizetett volna tegnap egy pizzát, lehet, hogy beléptem volna, de így...)[/size] :P :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190168 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem tudom, igazad van-e. (Lásd Pilátus örökbecsű beszólását :roll: )

Azt nem tudom, ki akar téged kiutálni, szvsz senki.

Én se igen értem, mért ódzkodsz a tagságtól, de hát én már csak ilyen "formaságmániás" nőszemély vagyok...

És Lamorak szvsz EGYÁLTALÁN nem kezelt téged gyerekként.... Bocs, ha védem... :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190167 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Artemisz (Celebthil) írta:

Léli írta: (vagy ha szép emilt írsz az illetékeseknek)

Illetékesek= pl. Batti, RÓZSA?


Igen.

Felagund, te meg hűtsd le magadt egy kicsinyég, és vedd mrá észre, hogy pusztán technikai okai vannak, amiért létrejött az MTT-csoport, senki nem esik más megítélés alá (jézusom, már ilyet feltételezni is), és senki sem kezelt úgy, "mint valami kis hülyét". Lamorak főleg nem.

Úgyhogy jó lenne visszavenni. ;) Nem vagy tag, akor nem vagy tag. Pont.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190164 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta: Akkor hol is a kirekesztés?
Abban mondjuk vélek megint látni valami magad-kirekesztését, h a _tagok_, akik tesznek a Társaságért, általában nem szokták ezt külön kiemelni. De az is igaz, h te mint nem tag, ki kell emeld; a tagok nyilvánvaló, h tesznek a Társaságért. Úgyhogy csak annyi marad, h megköszönjük neked, h bár nem vagy tag, teszel, és erre emlékeztetsz is minket.


Bakker... :evil:
Én tényleg hagyni akartam ezt a témát, és csodálkozom, hogy egy nagyrészt ironikus beszóláson egyesek ennyire felkapták a vizet (talán érzékeny pontra tapintottam? :twisted: ).

De ne haragudj, kedves Lamorak, ez azért kicsit sok!
Kérlek NE kezelj úgy, mint valami kis hülyét!!!

Én se azért mondtam, amit mondtam, hogy a mellemet verjem, hogy én ilyen remek gyerek vagyok, hogy "ide nézzetek mennyi mindent teszek a társaságért"! Nem. Ezt csak a sok "okos" beszóló emberke miatti dühömben írtam, ha úgy tetszik hirtelen felindulásból.

Hol a kirekesztés? Hát pont itt!
Hogy csak azért, mert nincs papírom róla, hogy tagja vagyok X.Y. társaságnak, egy szabad internetes fórumban (és sajnos úgy veszem észre egyre inkább a való életben is) más elbírálás alá esek, mint a tagok.

Amúgy meg: szabadságjogom, hogy akkor és olyan társaságba/szervezetbe/pártba (nem kívánt törlendő) lépek be, amikor és amilyenbe akarok, és nem értem azokat az embereket, akik lassan-lassan erkölcsi kérdést csinálnak belőle, hogy nem vagyok tag (igen, Ana, elsődlegesen Rád gondolok! ;) ). Mi ez? Piramisjáték?
Amúgy meg (mert ilyen jelzést is kaptam) ha képesek vagytok "kiutálni" a Közösségből (ami hangsúlyozottan más közeg, mint a Társaság!), ez csak és kizárólag titeket minősít!

Nólindir: mindhárom ok benne van egy kicsit, de egyik se jobban mint a másik. Az első ok azonban az idő folyamán egyre inkább megerősödik, pont az ismétlődő "támadások" miatt. :roll:


FFFFffffúúúú....

Ez most egy kicsit durva volt (akár nagyon is) de mondjátok meg, hol nincs igazam!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190163 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta: (vagy ha szép emilt írsz az illetékeseknek)

Illetékesek= pl. Batti, RÓZSA?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190159 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Artemisz (Celebthil) írta: Kapunk értesítést arról, ha a befizetett tagdíj megérkezett a nyilvántartásba?


Nem, csak olyan alkalmakkor tudod ellenőrizni, amikor lehet befizetni is (vagy ha szép emilt írsz az illetékeseknek)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190150 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kapunk értesítést arról, ha a befizetett tagdíj megérkezett a nyilvántartásba?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190146 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Telcontar írta: És aki tag, azt hiszem, joggal lehet büszke az eredményekre és elitnek érezheti magát azokhoz képest, akik "csak" ezen munka gyümölcseit élvezik.


Már nem azért, de úgy érzem, hogy én, nem-tagként sokkal többet tettem/teszek a Társaságért, mint egyes tagok... :roll:


Akkor hol is a kirekesztés?
Abban mondjuk vélek megint látni valami magad-kirekesztését, h a _tagok_, akik tesznek a Társaságért, általában nem szokták ezt külön kiemelni. De az is igaz, h te mint nem tag, ki kell emeld; a tagok nyilvánvaló, h tesznek a Társaságért. Úgyhogy csak annyi marad, h megköszönjük neked, h bár nem vagy tag, teszel, és erre emlékeztetsz is minket.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189837 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fela senki se mondta, hogy kötelező... :twisted:
Énmeg hiába vok tag, me nemtok tagdíjat fizetni még egy ideig. (de anya nemsoká kap munkát!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189808 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Na most ehhez is volna pár hozzáfűznivalóm, de inkább hagyjuk, mert teljesen értelmetlen...

[size=9:4pd3x7mn]Akkor se lépek be!!! :twisted: [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189789 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Telcontar írta: Még egyszer hozzáteszem, ennek semmi köze a tolkien.hu fórumának közösségéhez.


Ezzel egyetértek. Ezért nem értem, hogy miért kéne ilyesmi (páne, hogy már van...)

Szvsz ennek van egy igen egyszerű, gyakorlati oka: az MTT tagságának nagy része (méghozzá az aktívabb része, szvsz) ugyebár regisztrálva van itt a fórumon. Ha össze is vannak gyűjtve egy csoportba, akkor így aztán sokkal könnyebb őket elérni, ha bármi miatt szükség van erre: ugyanis a Csoportok nem dísznek vannak, hanem pl a fórum adminisztrátora együtt tudja őket kezelni, pl lehet küldeni emailt az egész csoportnak egyszerre, nem kell külön-külön kivadászgatni a címeket (az eltartana egy darabig, szvsz, meg annak a kiderítése, hogy ki tag, ki nem tag), és így nem marad ki senki a köremailből. Tehát ez az információáramlást segíti, ami egy ekkora szervezetnél nem elhanyagolható.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189783 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Telcontar írta: És aki tag, azt hiszem, joggal lehet büszke az eredményekre és elitnek érezheti magát azokhoz képest, akik "csak" ezen munka gyümölcseit élvezik.


Már nem azért, de úgy érzem, hogy én, nem-tagként sokkal többet tettem/teszek a Társaságért, mint egyes tagok... :roll:

Most egyáltalán nem akarok kötözködni, meg semmi, de Felagund, mi a csodát akarsz azzal elérni, hogy márpedig te nem vagy tag??!! Ennek valójában tudod, hogy semmi értelme, ugye? Mert vagy

1. "Csakazértse" dacból csinálod (no comment)

vagy

2. Valahogyan el akarsz tőlünk, a tagságtól határolódni, ami mondanom se kell, nem esik olyan jól... :? (Tekintve, hogy ha neked semmi etikai vagy erkölcsi késztetésed nincs arra, hogy belépj, akkor csupán csak azért kéne belépned, mert ez egy gesztus velünk szemben.)

vagy

3. Tudom, hogy ez így keményen hangzik, de sajnálod a Társaság munkáját anyagilag is támogatni (mert nem vagyunk ugye abban a helyzetben - sajnos -, hogy közömbös legyen, hányan is fizetik a tagdíjat...)

Szóval tényleg nem bántani akarlak, csak érdekelne, hogy ha (jó esetben) nem a fenti opciók valamelyikéről van szó, akkor MIRŐL?

Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189740 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Telcontar írta: És aki tag, azt hiszem, joggal lehet büszke az eredményekre és elitnek érezheti magát azokhoz képest, akik "csak" ezen munka gyümölcseit élvezik.


Már nem azért, de úgy érzem, hogy én, nem-tagként sokkal többet tettem/teszek a Társaságért, mint egyes tagok... :roll:


Akkor miért nem vagy tag?

Felagund írta:

Telcontar írta: Még egyszer hozzáteszem, ennek semmi köze a tolkien.hu fórumának közösségéhez.


Ezzel egyetértek. Ezért nem értem, hogy miért kéne ilyesmi (páne, hogy már van...)

[/quote]

Szerintem jó, h van. A frissítést persze meg kell oldani, de így nagyságrendekkel egyszerűbb összeszedni a tagokat, mint ha Battihoz kellene rohangálni...

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189719 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar írta: És aki tag, azt hiszem, joggal lehet büszke az eredményekre és elitnek érezheti magát azokhoz képest, akik "csak" ezen munka gyümölcseit élvezik.


Már nem azért, de úgy érzem, hogy én, nem-tagként sokkal többet tettem/teszek a Társaságért, mint egyes tagok... :roll:

Telcontar írta: Még egyszer hozzáteszem, ennek semmi köze a tolkien.hu fórumának közösségéhez.


Ezzel egyetértek. Ezért nem értem, hogy miért kéne ilyesmi (páne, hogy már van...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189622 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Magyar Tolkien Társaság egy legális civil szervezet, amelynek tagjai az alapító okiratban kifejezett célokért egyesültek és hozták létre az MTT-t. Aki ezekért a célokért tenni akar és egyetért az MTT módszereivel, az belép, részt vesz a munkában, hozzájárul a tagdíjjal stb.
A tolkien.hu fóruma nyilvános hely, amelyhez bárki hozzáfér. A kettő ég és föld.
Az MTT csoport a társaság tagjainak belső kommunikációját szolgálja. Aki nem tag, annak nincs köze a csoport viselt dolgaihoz.

Felagund írta: MTT csoport??? 8O
Minek ez az elitizmus?
Csak hogy ki lehessen zárni azt, aki nem tag???
:evil:


Kizárni? Bárki bármikor beléphet az MTT-be, ha a céljaival egyetért és a _tagság_ által elfogadott feltételeit betartja. Aki pedig kirekesztőnek érzi, hogy nem értesül arról, amihez semmi köze, az sok kirekesztéssel fog még találkozni élete során.
Elitizmus? Aki tesz a Társaságért, az nyugodtan felvállalhatja, nem kell szégyenkeznie. Be lehet lépni. És aki tag, azt hiszem, joggal lehet büszke az eredményekre és elitnek érezheti magát azokhoz képest, akik "csak" ezen munka gyümölcseit élvezik.
Még egyszer hozzáteszem, ennek semmi köze a tolkien.hu fórumának közösségéhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189620 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm , a kérdés már nem aktuális , mert még épp időben megtudtam hoyg tag vagyok :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189522 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Holtak vezére írta: kapunk visszajelzést a belépésről?
a lapra az volt írva h. nem.
de nem is lehet kérni?
és akkor minek kell kitölteni h. hova kérjük a visszajelzést :?:


Azért, mert mint a KGy-n is mondták, majd meg lesz csinálva a visszajelzési rendszer, de ha nincs hova küldeni akkor egyáltalán nem lesz visszajelzés...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189520 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
kapunk visszajelzést a belépésről?
a lapra az volt írva h. nem.
de nem is lehet kérni?
és akkor minek kell kitölteni h. hova kérjük a visszajelzést :?:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189496 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Nyilván így vannak nyilvántartva :twisted: Mellesleg ki hozta valaha kapcsolatba az MTT-vel a "normál" szót? :twisted: :wink:

És Alyr becsúszó szereléssel érkezik :P De szép képzavar... :wink:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189495 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: Normál esetben a tagok nyilván nyilván vannak tartva... :twisted:


Itt is nyilván vannak tartva, max perpill ők nem tudnak róla.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189494 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Normál esetben a tagok nyilván nyilván vannak tartva... :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189490 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: MTT csoport??? 8O

Minek ez az elitizmus?

Csak hogy ki lehessen zárni azt, aki nem tag???
:evil:


Barátkozzon meg mindenki annak gondolatával, h az MTT egy szervezet, aminek vannak tagjai. Ezeket valahol nyilván kell tartani, az 'MTT csoport' erről szól. Ez nem elitizmus, aki hülyeségeket beszél, az meg metaforikusan magát zárja ki.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189486 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
MTT csoport??? 8O

Minek ez az elitizmus?

Csak hogy ki lehessen zárni azt, aki nem tag???
:evil:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189485 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én sajna a MAI napig nem kaptam váalszt hogy mi ateendő , ha bizonyithatoan feladtam a jelentkezési lapomat más emberével együtt.
A más ember jelentkezése el lett fogadva , bele is került a MTT tagcsoportba , azonban az én lapom valahogy eltünt !
Szoval adjam fel a MTT cimére az ajánlott centli másoltatát , vagy menjek be a postára nyomozni , hogy hova tünt a levelem ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189470 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fiatalok!

Hogy a TolkienHU MTT csoport szekciója teljessé válhasson, a segítségeteket szeretném kérni. Ha tudtok olyan emberkét, aki tag, de a nick neve nem szerepel a névsorban (Csoportok/MTT) - valószínüleg azért, mert nem tudjuk a nick nevét - akkor írjatok sürgősen mailt a kriszana@tolkien.hu -ra.

Köszönöm

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189107 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem tudom, hova kellene írjam, de: Brandir, Gillz, meg mindenki, A wootoni kovácsmester filmforgatókönyv változata itt van .
Írjam-e át Kapolcsra, és ha igen színdarabnak vagy bábelőadásnak?
Mint láthatjátok, 13 szereplőnek van szövege, ezekből néhánynak csak egy-két mondat, (de ha nagyon muszáj össze is lehet vonni párat), sz'al szvsz ideális lenne. 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.890 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére