Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 1 hónapja #135016 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hmmm... nem jelmezkészito verseny....és nem kell lebonyolitani :) Eleg ha az ember belekezd es csinalja...

Egyetlen kérdes: levelezos verseny és kérdések, ... ki gátolja meg hogy utana ne nezz az adatoknak es kapj sok sok egyforma eredmenyt?

A versennyel igazad van..HA éppen ott zajlik egy nagyobb társaságban és nem levélben szvsz.

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135012 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Arnyelf írta: Kész PBEM :)
Amugy nem teljesen ertem miert kellene allandoan versengeni.. arra ott vannaka focipalyak, meg az autoutak :) Ha annyira akar valaki versenyezni, akkor keszitsen jelmezt!!!!!! (Azokra amugy is szukseg lesz januárban! :) Két légy egy csapásra) ...


Akkor halljunk egy javaslatot egy jelmezkészítő-verseny lebonyolításával kapcsolatban 8)
A PBEM egy <I>kissé</I> más, mint a levelezős verseny.
A versengés (pláne a csapatos versengés) jó dolog, mindenféle közösségépítő, meg tagságot aktivizáló hatása van. Feltéve, ha jól csinálja a versenyt az ember.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134992 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kész PBEM :)
Amugy nem teljesen ertem miert kellene allandoan versengeni.. arra ott vannaka focipalyak, meg az autoutak :) Ha annyira akar valaki versenyezni, akkor keszitsen jelmezt!!!!!! (Azokra amugy is szukseg lesz januárban! :) Két légy egy csapásra) ...

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134988 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső: a 2Zsiráf-os kapcsolat áll még, ha szükség lesz rá... :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134974 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Ha propagálni kell egy effajta versenyt, akkor arra pl. igénybe lehet venni az őszi Átjáró Napot is... október végefelé lesz a buli. No persze, tényleg alaposan át kell gondolni a dolgokat, mert nem olyan nagyon egyszerű ám a leányzó fekvése 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134966 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :wink:
Ancalimon: Úgy tudom, az MTT-nek az az egyik legfőbb célja, hogy minél szélesebb körben megismertesse, megszerettesse Tolkien világát az emberekkel. :arrow: Miért nem jó e-mailben? Azért, mert úgy sokkal kevesebben versenyezhetnek. Nálunk pl. legalább a fél osztálynak nincs internet-hozzáférése, és akkor még a vidékiekről nem beszéltünk. :roll:
Ahhoz, hogy értsétek, miért tartom megvalósíthatónak, tudnotok kell, hogy az alapötletet egy hasonló verseny adta. Ez szintén egy országos levelezős verseny volt, egy XX. kerületi iskola szervezte, mégpedig Harry Potter témában. Tudtommal több, mint száz csapat versenyzett, bár kétség kívül voltak olyanok, akik egy idő után nem küldték vissza a feladatlapot. [size=9:3smcr9ma](Ez valamennyire ellensúlyozható azzal, hogy aki nem küldi be a megoldást határidőre, nem kapja már meg a köv. forduló feladatait.)[/size] A nevezési díj 500 Ft volt csapatonként, és az 5 forduló után legjobb 12 csapat jutott be a döntőbe, a többieknek semmi, de szvsz a döntősök sem kaptak semmi nagyobb értékű díjat.
:arrow: Nem volt semmi nagy kampány, pénzkiadás, ilyesmi - van is egy iskolának ilyenre pénze -, néhány lelkes tanár szervezte, gondolom küldtek az iskolákba levelet/e-mailt, és vagy foglalkozott valaki vele, vagy nem, vagy eljutott a diákokhoz, vagy nem. Mi spec. úgy kerültünk kapcsolatba vele, hogy az egyik oszt.társam anyukája abban az iskolában dolgozik, és az egyik szervező volt.
:arrow: Szerintem, mivel még mi sem szerveztünk soha ilyet [size=9:3smcr9ma](ahogy egy évvel ezelőtt még LEP-et sem, tábort sem, Tolkien klubot sem, Noldás progit sem)[/size], első évben szvsz egyáltalán nem baj, ha nem lesz olyan nagyon sok jelentkező. [size=9:3smcr9ma]Ha egyszer elindult, a következő években könnyebb lesz akár támogatókat szerezni is... :roll: [/size]
Ez a felvetés, hogy vmelyik rendezvényünkön lenne a döntő, szvsz jó ötlet, sőt. :wink: Viszont döntőnak csak több (szvsz min. 3) forduló után van értelme, amit nem lehet lebonyolítani szvsz őszig/télig. (Ugyanis ha iskolán át szervezzük, a nevezési határidő szvsz min. október közepe legyen, de inkább a 2. fele, mert egyébként esetleg egy csomóan lemaradnak... :roll: )
Ha már "szponzorokról" van szó: el kellene érnünk, hogy legyen egy hirdetés a 2zsiráf c. diákújságban (ez egy szvsz /+többek szerint/ nagyon színvonalas havilap). Szvsz a szeptemberről már lemaradtunk (náluk elég nagy átfutási idő van, legalábbis olvasói leveleknél, +mi se döntöttük még el, mit akarunk, ill. akarunk-e valamit), de az októberibe kellene :arrow: okt. 31., vagy szvsz legkorábban okt. 20-i nev. hat. id.-vel. Vmi kapcsán már felvetődött megkeresni őket, és Cicafül akkor mondta, hogy neki van vmilyen kapcsolata vki 2zsiráf-os személlyel, ez vajon áll még? :roll: :idea:
Motiváció? Egy döntő, "élő" forduló mindenképpen jót tesz az ügynek, azon kívül, ha nem kötjük össze rendezvénnyel s így támogatóval, MTT-s pólón, Lassin, ilyesmin kívül nincs jobb ötletem... :roll: De vedd bele a számításba azt is, hogy (legalábbis szvsz) az ún. "gyerekek" nem feltétlenül csak azért versenyeznek, hogy valami értékes tárgyat kapjanak, hanem magáért a játékért, az élményért is (és ezzel nem azt mondom, hogy nem akarnak (pontosabban akarunk) győzni, de a győzelem nem feltétlenül csak vmi értékes tárgyjutalommal együtt dicsőség). :roll: :idea: (Lehet, hogy nincs igazam... :roll: )
Arra pedig, hogy szerinted "önmagában ez így nem állja meg a helyét", a válaszom, hogy természetesen ez egy alapötlet, lehet módosítani, hozzátenni, elvenni, félretenni, legrosszabb esetben elvetni. :roll: :idea:
Batti: Természetesen igazad van, bár ezt már valószínűleg nem olvasod, majd csak szeptemberben, nem gondoltam, hogy ezt gyorsan döntsük el. Én kíváncsi lettem volna néhány erre járó egyszerű tag véleményére is, hiszen az érdemi munkát nyilván nem a vezetőség, legalábbis nem csak a vezetőség ill. nem a teljes vezetőség fogja elvégezni, hanem a tagság (egy része). :roll: :idea:
Brisa: [size=9:3smcr9ma](Hülye Outlook, pedig én átjavítottam a címedet, amikor megkaptam az e-mailed. :roll: :evil: )[/size] Minden javaslatodat szívesen veszem. Szvsz (a fentebb leírtak miatt) ha összejönne egy jó kis szervezőgárda, tényleg nagyon sok munka árán, de meg tudnánk valósítani. :roll: :idea: Na persze, amíg egyedül szövegelek és rontom itt a levegőt, addig nem megy. :roll: :? :)
Ennek örömére be is fejezem. :roll: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134521 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A VOX-ban megjelent egy cikk az MTT-ről.

Sajnálatos módon nem mondható tökéletesnek, de ez van. A cikk a TolkienHU-n is olvasható (MTT :arrow: Sajtó)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134378 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső [size=9:tu7zcoi3](bocs, de a freemailemet már ritkán olvasom)[/size], nekem is tetszik az ötleted, de szerintem is így önmagában túl nagy befektetés lenne az MTT-nek, nagyon kicsi haszonnal (nem csak pénzre gondolok).

Ennek ellenére én támogatom az ötletedet, csak nem így, önmagában. Megmozgattad a fantáziámat... :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134374 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelt társaság

Augusztus 1-től szeptember 1-ig a szabadságomat fogom tölteni. Csak szórványosan leszek net közelben. Sőt a batti@sowah.hu címet nem is fogom nézni. Aki mégis akar nekem írni az a batti@webmail.hu címre írjon. Igyekszem azt legalább nézegetni. Az itteni profilomban is átírtam a címet. A mobilom sem mindíg fog üzemelni. Fogadó óra ha lesz azt előre jelzem.

Úgyhogy viszlát szeptemberben.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134365 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kincső

Mint korábban jeleztem, alapvetően nincs kifogásom az ötlet ellen. De mint tudod, a társaságnak van egy vezető testülete és ha pénzről van szó, akkor a döntést nem egyedül hozom. Ráadásul szerintem az egész lényegesen nagyobb falat annál, amit te gondolsz. Még a munka részét tekintve is. Ezért mindenképpen alaposan át kell gondolnunk mit is fogunk csinálni. Annál is inkább mert ősszel el kell kezdeni néhány egészen nagy volumenü feledat végrehajtását.

Szóval csak nyugalom, nem vagy elfelejtve.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134346 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső:
Én végigolvastam többször, de nem igazán értem a koncepciót. A következő ellenvetéseim vannak:

Szerintem ezt a dolgot csak komoly propagandával lehetne széles körben elindítni, az pedig pénzbe kerül, sokkal több pénzbe, mint írtad.

Nem igazán értem, hogy mivel tudjuk motiválni az embereket, hogy végigcsinálják az egészet. Mi a díj, a jutalom?

Tetejében első ránézésre az elektronikus lebonyolítás sokkal egyszerűbbnek tűnik, mint a levelezés...


Nem akarom elvenni a kedveteket de ez a dolog így önmagában valószínűleg nem állja meg a helyét. Viszont lehet, hogy kombinálni lehetne valamelyik őszi/téli rendezvényünkkel, hasonló módon, mint tavaly a rajzpályázatot. Lehetne a döntő a rendezvényen, a nyeremény pedig belépők a vetítésekre, és a felajánlott szponzori díjak... (De még ekkor is ki kell találnunk, hogy miért jobb ez mint az e-mail...)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134338 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Drága MTT-seim, válaszoljatok már! :roll: Kezdem azt hinni, hogy senki sem olvassa ezt a topicot! :roll:
Nem biztos, hogy lesz-e aug. 6-án, jövő szerdán fogadóóra, és én sem tudom biztosra, hogy ráérek-e akkor, de hétfőn megtudom, és akkor esetleg lehetne egy megbeszélés a fogadóórán, persze csak ha tisztelt elnök urunk áldását adja rá. Ha nem jön össze, akkor javaslom az aug. 13. szerdát, amikor ugyan információim szerint nem lesz fogadóóra, de attól még talizhatunk ez ügyben, dolgozó embetársainkra való tekintettel 5-kor vagy 6-kor, pl. a Kicsi@Világban. Ha nem jó a hétköznap, akkor aug. 16-án vagy 17-én, szombaton vagy vasárnap. De mondom, minden feltételes. :roll: Ha olvassa egyáltalán valaki. :roll: Tel. számom egyébként: 06/30 520 6447 (vasárnapig nem leszek netközelben).
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134055 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Hazatértem végre! :roll: :wink:
Batti a táborban azt mondta, hogy lehet OGYULV-ról [size=9:2zy7zu08](gy.k.: Országos "Gyűrűk Ura" Levelezős Verseny)[/size] szó. Szerintem rontsuk itt a levegőt ezzel a témával, mert ha kialakul egy csapat, akkor majd egy primlistát kellene csinálni (csak én nem értek hozzá...). :roll:
Szóval kéretnek lelkes emberek! :wink:
Zlomb Legolas: max. 4 ember, tőlem lehet kevesebb is. De ha akadnak ilyenek, azoknak több esélye lenne a "csakGYUtolvasottak"-kal szemben.

Néhány kérdés, probléma:
:arrow: ilyen mértékű levelezés esetén szükséges egy postafiók :arrow: hol legyen [size=9:2zy7zu08](ha javasolhatom, itt Csepelen)[/size] és ki(k) férjen(ek) hozzá [size=9:2zy7zu08](javaslat elfogadása esetén, mivel feltételezem kiskorú nem lehet, anyu/Rózsát vagy GyU-analfabéta, de anyu/Rózsánál ilyenre 100x inkább ráérő apukámat ajánlom).[/size]
:arrow: Nyomtatás/sokszorosítás. Számoljunk minden fordulóra 4 oldalt, 4x5=20. Mivel (remélhetőleg) nagyon sokat kell fénymásolni, az 1 lap/2 oldal megoldás kicsit húzós... :roll: Minden oldal 10 Ft :arrow: 20x10=200 Ft/csapat/fénymásolás
Másik megoldás, hogy nyomdával csináltatjuk, de ebben én teljesen tájékozatlan vagyok (Gumipók vagy valaki?), hogy hogyan/mennyiért stb. :roll: Várom tehát ezügyben a javaslatokat.
:arrow: Postázás. Ha egy csapat van az iskolából, belefér normál méretű borítékba (szvsz). Aug. 1-től felemelik a postaköltséget, így most az egyszerűség kedvéért számoljunk (Bp.-re, vidékre egyaránt) 40 Ft-ot, ha nem túl vastag, mert akkor 60-t. [size=9:2zy7zu08](Bonyolult. :roll: )[/size] 5x40=200.-, 2x60=300.-.
Ha több csapat van, akkor már biztosan csak A/5-ös (vagy hogyhívják) méretű borítékba fér :arrow: költség szvsz kb. 80-100 Ft :arrow: 400-500.- 5 fordolóra.
+ jön hozzá a boríték ára... :roll:
:arrow: Tehát költségvetés: nevezési díjnak min. 800.- Ft-ot javaslok, de talán inkább 900-1000.-et. (Mert pl. ilyeneket, hogy a postafióknak is biztos van kezelési költsége, meg hasonlók, még nem számoltam bele.) :roll: :idea: :wink:

Nos, egyelőre leállítom magamat. Remélem sikerült mindenkit meggyőznöm, hogy nem csak egy kósza ötlet volt, hanem komolyan végiggondoltam (no persze kismillió kérdéskört még nem), és kész vagyok tenni is érte. :roll: :wink: [size=9:2zy7zu08](Bár nem tudom, hogy ez bizonyításra szorult-e... :roll: :wink: )[/size] Nem kis feladat, de az MTT-s összefogást és (önmagunk elé állított) feladatmegoldást ismerve meg tudjuk csinálni. :idea: :wink: [size=9:2zy7zu08]Ez most nagyon "nagyoskodóan" és fellengzősen hangzott...[/size]

Tudom, hogy sokan elutaztak, meg ahogy elnézem, nem túl sok ember jár ebbe a topicba, de minden erre megforduló véleményét, javaslatát, stb. nagyon várom!

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132580 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hehe... nem fogtam, fel, hogy hogyan kell elküldeni a MTT tagsági dját :oops: ... :?: de azt hiszem, nem a nyilatkozattal együtt, ugye?

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132466 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti,

Szerintem nagyon kicsi az esely hogy ma megy valaki fogado orara, mivel az meberek nagy resze a taborban van.
Ugyanakkor en sem koltenem potyara a penzemet es az idomet hetkoznap este a varosban, megertelek.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132451 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső: tetszik az ötlet :D

Viszont nehéz egy általános iskolában 4 embert összehozni, aki a GyU-n kívül mást is olvasott Tolkientől...

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132450 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ma fogadó óra!?

Hely: CD-fü (V. ker. Szerb u. Fejér Gy. u. sarkon található.)

Idő: szerda 18:00 - 19:00

Ha nem lesz senki akkor jövőhéten nem lesz. Sőt utána sem egy darabig. Viszont senkitől semmiféle panaszt nem fogadok el a vezetőség munkájára vonatkozólag.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132137 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Van egy (szvsz) jó ötletem! :idea: :wink:
Két fő pozitívuma van:
:arrow: elég széles körben ([size=9:7go3w7fk]még jobban[/size]) megszeretteti Tolkient az általános és középiskolásokkal
:arrow: (remélhetőleg) megmozgatja a nem olyan aktív tagokat is, ill. olyan, amit "kicsik" is végezhetnek (én arra gondoltam, hogy elsősorban mi, szintén ált. és középiskolás korúak csinálnánk)

Szóval, a tárgyra térve. :wink:
Ez egy levelezős verseny lenne, 3 kategóriában:
:arrow: csak a filmet látták
:arrow: olvasták a GyU-t is
:arrow: mást is olvastak Tolkientől
Szerintem praktikusabb a csapatverseny, mert úgy valószínűleg kevesebben unják meg. :arrow: Max. 4 fős csapatokra gondoltam (a tagok egy iskolába járnak).
Öt forduló szerintem bőven elég, szeptembertől májusig (tehát az iskolai tanévben) elosztva.
Arra gondoltam, hogy valaki "nagykorú" felügyeletével/vezetésével "kicsik" csinálnák a javítást, a postázást, nyilvántartást, stb.
A nyomtatási/fénymásolási és postázási költségek miatt nevezési díj szükséges, de ez minden más ilyen versenyen van. Másrészt ha fizettek, talán kevésbé könnyen hagyják abba a versenyzést. Ha több csapat indul ugyanabból az iskolából (bármelyik kategóriában), akkor - mivel egy címre postázunk - kedvezményt adhatunk.

Röviden ennyi, minden kritika, ötlet, javaslat jöhet, itt is, meg a táborban élőben is. :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131526 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Vidin és Szupersonica legközelebb ne itt chat-eljetek 8)

Csak ismétlésként: Ma is lesz fogadó óra. Hely és időpont lentebb.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131425 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nah, itt is köszönetet mondanék a HC-n megjelenteknek, a többit meg elolvashatjátok az Élménybeszámolók rovatban :-)
A köv. évi HC-n is sok szeretettel várunk mindenkit - remélhetőleg Bp-en, vagy környékén, ahova valszeg több ember fog eljönni, mint Tarjánba...

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131372 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
isoraz

Batti írta: A nagy érdeklődésre való tekintettel ezen a héten is lesz fogadó óra.

Hely: CD-fü (V. ker. Szerb u. Fejér Gy. u. sarkon található.)

Idő: szerda 18:00 - 19:00

Viszlát !?*

8)


"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131240 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: Szerintem szokjunk oda a HungaroConra.
:!: :!: :!:


Ehhez hozzátenném, hogy a jövőévi HC-on illene megjelennünk, ugyanis amikor azt az interjút csinálták SÚ-val és velem, közöltem, hogy a színtársulatunk már tervezi egy újabb darab színpadra vitelét, aminek a bemutatója feltehetően a következő HungaroConon lesz :D Az biztos, hogy közönségünk lesz (hiszen most is volt, és nekik tetszett az előadás 8) ).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131210 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Röviden a HungaroCon után

Először is nagyon szeretném megköszönni mindenkinek, aki ott volt és segített összehozni az MTT szereplését ezen a rendezvényen. :hello:

Hogy miként lehetne összefoglalni az eredményt? Az MTT ott volt és megmutatta magát és a visszajelzések alapján nagyon pozitív benyomást tett. A látogatottság általánosan kicsit gyér volt és ezt egy-két előadásunk megsínylette, de még így is azt hiszem, hogy az egyik legmarkánsabb jelenlétet produkáltuk a Con-on.

A szervezők mindent megtettek, ami ott és akkor megtehető volt azért, hogy minden flottul menjen a programjainkkal. A hihetetlen pörgés ellenére nagyon jó volt a hangulat. :cheers:

Szerintem szokjunk oda a HungaroConra.
:!: :!: :!:

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131044 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf: ezt nem mondod!!!! 8O Szentendrei vagyok, de ezt eddig nem tudtam! Amúgy sztem tudom, melyik könyvesboltról van szó... azt már kiszúrtam, h a GyU, meg A szilmarilok, meg asszem Az elveszett m. k. is megvan ott angolul, de hogy az EGÉSZ HoME..... 8O 8O

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130944 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szentendrén, a Fő téren van egy könyvesbolt, ahol a HoME mind a 12 kötete megkapható (természetesen angolul), egységes kiadásban. Azért ide írom, s nem a Könyv kerestetikbe, mert nem vagyok benne biztos, az MTT könyvtárába megvan-e mindegyik... Érdemes lenne pénzt áldozni rá! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130544 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Hát Batti, sajnos úgy tűnik, a színdarabosokat nem fogod holnap viszontlátni a fogadóórádon, mert túl messze fogunk próbálni... De azért lélekben veled leszünk :twisted: :wink: 8)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130537 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A nagy érdeklődésre való tekintettel ezen a héten is lesz fogadó óra.

Hely: CD-fü (V. ker. Szerb u. Fejér Gy. u. sarkon található.)

Idő: szerda 18:00 - 19:00

Viszlát !?*

8)

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129778 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egyelőre nincs kidolgozva a jelentkezések vissza igazolásának módja, de vannak ötleteim.

Ha senki másnak nincs ötlete, az időmet és tartózkodási helyemet beosztandó, akkor ma is lesz fogadó óra a CD-Füben. Cím lentebb.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129679 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Laurelin: nem kapsz külön értesítést. SZVSZ tag lettél.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129672 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok. Körülbelül egy hónapja beadtam a jelentkezésemet, és feladtam négy havi tagdíjat postán, a megjegyzések rovatba beírtam, hogy tagdíj. Nem kellet volna kapnom valami értesítést? Tag lettem? Előre is köszönöm válaszotok.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.131 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére