Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 3 hónapja #129545 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ide is berakom a királyréti képeket:
sil.fpn.hu/Galeria/kiralyret.htm

sil.fpn.hu/Galeria/Khiralyret/mtt013.jpg - Na, mi van a tortára írva? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129542 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocs, hogy belezavargok, de miért nem tartjátok pl. Zöld Pardonban (mondhatnék West Balkánt vagy A38-at, vagy Sziget Cafét is...) a fogadóórát?
ZP központi helyen van, ha nem fogyasztasz, akkor nem fogyasztasz, napközben nyugodt a légkör (piknikre ideális ;) ), egy a baja csak, időjárásfüggő?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129495 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Nem akarok kötözködni (á, dehogy 8) ), de a CD-fűben - mint tapasztaltuk - nincs térerő, ami elég nagyhű hátrány (nem lehet neked szólni, ha pl. valaki menni akar, meg mittudomén...). Szóval nem akarod újra elköltöztetni a fogadóórád?

Ja, mégvalami: Mi volt ez, hogy egész hétvégén benn volt a neved a chaten? [size=9:2oisjt7m](a nagytestvér mindent szemmeltart?)[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129483 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezen a héten is lesz fogadó óra.

Hely: CD-fü (V. ker. Szerb u. Fejér Gy. u. sarkon található.)

Idő: szerda 18:00 - 19:00

Viszlát !?*

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128615 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csak emlékeztetőül

Fogadó óra ma este 18:00-19:00 CD-Fü (hely lásd lentebb)

Ott leszek.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128455 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
*bocs, már semmi*

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #128402 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A CD-Fü a V. ker. Szerb u. Fejér Gy. u. sarkon található.

Csak emlékeztetőül: Szerda este ott leszek. Akinek mondani valója van az ott megtalál mert akkor van a hivatalos fogadó órám. Nyitott vagyok mindenkire és minden témára.

Viszlát.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128229 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Hol van az a CD-Fű? (beszélnem kell veled, csak hétvégén elfelejtettem...)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128209 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fogadó óra

A legutóbbi alkalomnal nem volt senki akit érdekelt volna. Lehet, hogy itt a nyári szünet. Pedig kezdenek törzsvendégnek tekinteni a Jetben. Akkora adag túróscsuszát kaptam, hogy alig bírtam megenni. Mindettől függetlenül mások unszolásásra át helyezném a fogadóórát a CD-Fü nevezetü intézménybe.

Tehát szerda 18:00 CD-Fü, már annak aki látni szeretne

Batti

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128202 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egyszer kellene egy képet csinálni a tisztelt vezetőségről. Most is jól jönne a VOX-ba. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128073 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Minden MTT tagnak.

Már csak órák kérdése és egy éve lesz, hogy kimondtuk, megalakult a Magyar Tolkien Társaság Kultúrális Egyesület.

Fogadja minden alapító tag, minden tag, aki ott volt és mindenki, aki azóta lépett be közénk, szívböl jövö jókívánságomat. Legyen sikeres és boldog a társaságunk és legyenek azok a tagjaink ugyszintén. Legyen sok örömünk egymás társaságában, az elvégzett munkában és az eredményekben amelyeket elértünk, elérünk és el fogunk érni.

Minden morgolódásom ellenére örömmel tölt el minden perc amit az MTT-vel, annak tagjaival töltök el. Kérem az Urat, adjon ebből minnél többet.

Blahota Attila
Batti
Az MTT Elnöke

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128072 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Viva, MTT! Éljen a Magyat Tolkien Társaság! :cheers: :hello: :bounce: :bounce: :hello: :cheers: :mrfrodo:
(merthogy Magyat Tolkien Társaságként lettünk bejegyezve, legalábbis Batti szerint... :deal: mentségére legyen mondva, nem hal(l) semmit, nem lát semmit...)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128063 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Drágáim!

Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott a hétvégén Királyréten, de az Élménybeszámolós topicot olvasva úgy látom mindent megtettetek azért, hogy emlékezetes legyen az első évforduló! :D

(Próbáltalak hívni benneteket sokszor, de a Börzsöny ezek szerint nem a térerejéről híres... :evil: )

Mindenesetre ha veletek együtt nem mondthattam, akkor megteszem most itt, az alakulás pontos napján, jún. 16.-án:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, MAGYAR TOLKIEN TÁRSASÁG!


:hello: :dance: :smokin: :cheers:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127069 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Drága MTT-s társaim!

Végre megvannak a konkrétumok!
:dance:

Szállásról a Gumipók-féle bejegyzésben olvashattok.
Jelentkezés továbbra is priviben, nálam!

Barátot, barátnőt, kedvest, testvért, anyut, aput lehet hozni - de csak módjával! (Eddig sokan visszamondták, de még lehet dömping az utolsó napon - nem örülnénk, ha nem lenne elég hely... :!: )

Érkezés:
délelőtt 10-től délután 4-ig folyamatosan.

A hivatalos program 5-től kezdődik (addigra mindenkinek le kéne cuccolnia stb. :!: ) Batti köszöntőjével, pezsgőzéssel.

Utána szolíd vacsora.

Ezt követi a "zenés-táncos mulatság", ereszd-el-a-hajamat kivilágos kivirradtig. (Külön köszönet Battinak, _Neonak, Gumipóknak és mindenkinek, aki hoz táncolható-hallgatható zeneCD-t.)

Emellett beszélgetés, (ha hoztok) társasjáték, progresszív eltévedés az erdőben... (ez utóbbi azért erősen nem javasolt...)

Másnap hazamenetel reggeltől estéig tejedő időintervallumban.

Amit feltétlenül hozzatok:
:arrow: Magatokat
:arrow: egy napi élelmet :!: :!: :!:
:arrow: ...és ruhát
:arrow: egy tálca/doboz sós és/vagy édes sütit és egy üveg alkoholmentes itókát (minden más fakultatív, igény szerinti...)
:arrow: zenét - CD-n (de ha hoz valaki magnót, kazettáról is nyomhatjuk a muzsikát :cooljump: )
:arrow: kártyát, társasjátékot - ki mit akar

Egyelőre ennyi.
Azért nézzetek még vissza néha, mert ha van új infó, frissítek.

A vezetőség nevében szeretettel várlak Valamennyiőtöket!!!
Gyertek!

Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126813 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Úgylátom mivel még mindíg vannak homályos foltok ezért letisztázok pár dolgot.

Az MTT első születésnapját Június 14-15-én ünnepeljük Királyréten, a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság Királyréti Oktatóközpontjában.

Odautazás egyénileg, vagy egyénileg szervezett csoportokban.

megközelíthető: Vonattal vagy busszal Kismarosig onnan pedig menetrendszerinti autóbusszal Szokolya-Királyrét irányába, vagy kisvasúttal ugyanide. Hogy mi honnan indul és mikor azt derítse ki valaki és ossza meg a többiekkel plz. ::::)

Ami van:
elhelyezés 5-8 ágyas szobákban (zsír új az egész, két hete adták át) kb 50 fő fér el.
konyha teljes felszereléssel (hűtő,rezsó,evőeszközök,étkészletek)
zuhanyzó, wc több is van az épületben.

Amit hozz.
Kaja, Pia (vásárlási lehetőség 10 kilóméteres körzetben nemigen van)
Meg a jókedvedet. énekhangodat, hangszeredet, fürdőruhádat (bár csak egy patak van nemmessze)
Szunyogriasztót (kilépsz az ajtón és ott az erdő ::::))


Ami nem lesz.
Tábortűz (a tűzgyujtási tilalom alatt a Nemzeti Park Igazgatósági épületének tövében tüzet rakni...hát nemtudom ::::)))))


A véges számú férőhely miatt javaslom, hogy aki szeretne jönni, az jelentkezzen emilben vagy priviben Morgana-nal. ő fogja összeírni az embereket. (ez csak azért szükséges, hogy tudjuk beférünk e) ::::)

Remélem sokak kérdéseit sikerült eloszlatni ::::)

üdv. Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126736 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Kedveseim

A tegnapi és a korábbi rossz tapasztralataim miatt átteszem a jövőheti és a további fogadó óráimat más helyre. A hely neve Kicsi Sün. A Podmaniczky és a Kármán utca sarkán. Kellemes és csendes hely. Az sem elhanyagolható, hogy nem drágább mint a Jet. Talán 100 méterre van a Jettől és nincsenek elszállva maguktól.

Amani mester köszi. Honnan is lehet le tölteni?


ööö, nekem írt a Henrik, és az én interjúm hanganyagának linkjét megadta; neked nem írt? gondolom,az én részemre kevéssé vagy kíváncsi


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126720 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Drágáim!

Június vége Lassi lapzárta!!!

Akinek ötlete, javaslata, talán kész cikke is van, írjon bátran!!!

Legyen még jobb az újság!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126214 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim

A tegnapi és a korábbi rossz tapasztralataim miatt átteszem a jövőheti és a további fogadó óráimat más helyre. A hely neve Kicsi Sün. A Podmaniczky és a Kármán utca sarkán. Kellemes és csendes hely. Az sem elhanyagolható, hogy nem drágább mint a Jet. Talán 100 méterre van a Jettől és nincsenek elszállva maguktól.

Amani mester köszi. Honnan is lehet le tölteni?

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126075 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti példáján felbuzdulva holnap én is fogadóórát tartok a Jetben, csak én úgy, hogy még haza tudjak menni. Tehát én fél 5--5 körül fogok kezdeni, és az érdeklődéstől függően a 6.10-es v. 7.10-es vonattal távozom. Mindenkit szeretettel várok.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125882 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
HEllo! Akkor mi van ha már 3 hete feladtam azt a lapot amivel jelentkezni lehewt mtt tagnak de még mindig semmi. (csak azért érdekel mert az mtt szülinap érdekelne. meg egyébként is)

előre is köszi a segítséget

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125380 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm, a tokaji program lebonyolítására már van elég jelentkező, tartalékban is.
Kérek mindenkit, hogy jövő keddig erősítse meg és véglegesítse a részvételi szándékát, mert le kell adnom a végleges névsort. Aki még nem biztos benne 100%-ig, inkább minősítse magát tartalékos állományba.
Tehát a tokaji csapat: Gillz, Yavanna, Áfi, Kriszana, Evenstar, Gumipók, Peredhil, _Neo és én, tartalékban Angie és Gyémánt Hajnal. A részleteket majd személyesen, keresünk egy időpontot a megbeszélésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125370 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocs, hogy itt: azoknak, akiket illet, kaptam visszajelzést Hargitai Henriktől, letölthető a hanganyag, jövő héten megy adásba. Nézzétek a postaládátokat.


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125280 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Tokaj-Hegyalja Fesztiválon részt vevő Magyar Tolkien Társaság programja és minden ezzel kapcsolatos egyéb tudnivaló itt megtalálható. Várlak benneteket szeretettel.
Figyelem! Még két résztvevőnek lehetősége van eljönni némi munka fejében! Jelentkezés privátban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125226 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves tagság :) , boldog örömmel (és képzavarral) tudatom mindenkivel, h szerencsésen (bár a bőröndöm nélkül) hazaértem kis hazánkba a nagy USÁ-ból, úgyhogy mostantól ismét minden levelezésre (attachmentek is) a szegedi email-címem használatos. Egyéb beszámolók majd táborban/szülinapon/stb. Azért, h tegnapelőtt nem tudtam bemenni a chatre elköszönni Amerikából, minden érintettől elnézést; sajnos az utolsó 3 óra rohanásában ez volt a legkisebb gondom (és még így is otthagytam a laptopom betáp-kábelét, ha mást nem is).
Nagy örömmel vetem magam ismét mindenféle munkába immár 6 óra időelőny nélkül.
:D :mrfrodo:

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124834 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nézzük csak, ma szerda van. A mult héten meghirdetett fogadóóra ma is lesz. De hangsúlyozom ez fogadó óra és nem tali, még ha az eredmény ugyan az lenne is. A cél más. Elsősorban az a szándék vezetett a fogadó óra bevezetésére, hogy a társaság tagjai egy előre tervezhető helyen és időpontban személyesen találkozhassanak velem vagy a vezetőség tagjaival. Mivel terveim szerint ez minden szerdán elő fordulhat (hacsak érdeklődés hiányában meg nem szüntetem) nem akarom tologatni az időpontot. Esetleg a helyszín változhat. Ha most nem tud eljönni aki akarna, annak lesz jövő héten is.

Fogadó óra: minden szerdán 18:00-19:00 között a Jet-ben.

Ez nem azt jelenti, hogy 19:00-kor kiesik a kalapács a kezemből és elmegyek, hanem azt, hogy ha nem jön senki 19:00-nál tovább nem várok.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124717 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Magammal teljes egyetértésben nyitottam egy MTT Szülinap c. topikot itt, a Közösségek fórumban. Kérek mindenkit, hogy a szülinappal kapcsolatos szabad asszociációs ötletbörzét ott folytassuk!

Az itt már megbeszéltek összefoglalva át fognak kerülni oda (ötletgazdák megjelölésével!), utána az ezzel kapcsolatos hozzászólások innen törölve lesznek.

Köszönettel

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124698 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Amennyiban Szegeden lenne a születésnap, mot tudok egy kollégiumot, kb. 90%-os biztonsággal. Ady Endre Kollégium, szakközépiskolai fiúkolesz a Móra mellett.

1202 Ft egy éjszaka /fő, tanulóknak lehet van valami kedvezmény. Többet holnap tudok mondani.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124589 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: Nem kellene átmenni ezzel a témával a találkozásokba? Vagy nyissunk neki egy új, ideiglenes topikot "MTT szülinap" címen?


Nem egy rossz ötlet... Bár legalább van élet az MTT-topicban. :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124588 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Namarie írta: Igaz, még nem vagyok tag, de szegedi kolik ügyében annyit tudok segíteni, hogy megkérdezem, csak a pontos dátum kéne.


Kérdezd meg akkor, kérlek. A dátum: jún. 13-15. (péntek-vasárnap, 2 éjszaka). Kábé 50 fő körülien lennénk.

Megvan valakinek Maja néni száma?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124586 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Dín, én tavaly is csak igen nehezen tudtam megoldani azt a hétvégét Szegeden, a vizsgaidőszakom közepén. Az úgymond "hivatalos" esemény volt. Ha "csak" egy buli lett volna, azt hiszem nem láttatok volna ott.

Fiúk-lányok! Ha mindenki bedobja azt a pénzt, amit a Szegedre való utazára elköltene, máris megvan a 30 rongy a Tűzoltóság részére. :-)
Csak jelzem. De szerintem még maradna is.

Kőhegyet pont azért nem javaslom, mert sokan vagyunk, akik nem szeretnek sátorozni. Meg hát ha jól hallottam, ott komoly gondok voltak a helyi szállásadó szervvel is.

Nem kellene átmenni ezzel a témával a találkozásokba? Vagy nyissunk neki egy új, ideiglenes topikot "MTT szülinap" címen?

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.910 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére