MTT InfoCsoport

Több
18 éve 5 hónapja #290044 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kincső, amennyiben A csoportokról topikban leírtakat elkülditek nekem és Ulmonak, kitesszük az oldalra. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290042 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Megkérném szépen az infó csoportot, hogy az alábbi felhívást terjessze, és ha lehet, kikerüljön a főoldalra is! *szépennéz*

Figyelemfigyelem! Közhírré tétetik!

Táncest jegyek vásárolhatók már banki befizetéssel is!!!

:arrow: Mi az a táncest?
Az MTT tánc szekciójának (és néhány meghívott vendégének) "önálló estje", Lux Ferri - Fényhozó címmel. Aki látott már MTT-s táncprodukciót, az tudja, hogy kihagyhatatlan színvonalú lesz! :wink:

:arrow: Mikor és hol lesz?
Május 6-án, szombaton este 18:00-tól az Óbudai Művelődési Központban (Bp. San Marco u. 81.). (Kapunyitás: 17:30)

:arrow: Mennyibe kerül a jegy?
A normál jegy 900 Ft, az aktív (tagdíjfizető) MTT-tagok részére 700 Ft.

:arrow: Hogyan vehetsz jegyet?
Akár banki befizetéssel is!
Elsétálsz a legközelebbi OTP-be, és pénztári készpénzbefizetéssel, vagy ha van bankszámlád, átutalással. Ne felejtsd el egyik esetben sem, hogy feltüntesd a polgári neved, körülbelül ilyen formátumban: "Táncest - [polgári név]" FONTOS: bankon csak május 2-ig fizethetsz, különben nem kapjuk meg róla az értesítést, ami alapján félretesszük a jegyedet, amit a bejáratnál vehetsz fel a táncest napján.
Bankszámlaszám: 11709002-29902286

Személyes jegyvétel és készpénzes fizetés
:arrow: Április 27-én, csütörtökön 5-f6-tól az ADS-en (ELTE BTK épület, Ajtósi Dürer sor 19-21.)
:arrow: Április 28-án, pénteken 4-től ugyanott [size=9:3itqa0ma](de ekkor színkör van, szóval csak ha épp ráérek :P )[/size]
:arrow: Április 29-én Beltaine-on!!!

Esetleges májusi alkalmakról később.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290025 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sziasztok!

Az áprilisi hírlevél anyagát most kivételesen nekem küldjétek el (lehetőleg minnél hamarabb), ha kérhetem. (de ha nem kérhetem, akkor is) Köszönöm!

Panni

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288358 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sajnáljuk, Rana. De sok sikert is kívánunk a társszerkesztőséghez.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288355 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
bocsánat,hogy itt zavarok,de eltelt az egy hét..és sokat gondolkodtam..és nagyon hálás vagyok,hogy rám gondoltatok,de sajnos most nem tudom elvállalni a neketek való segítséget...mert nem csak,hogy a TolkienHu-ra írok..de egy más típusú honlapnak is társszerkesztője lettem....így nincs időm...már pedig itt az lenne a legfontosabb.
És még egyszer köszönöm...amennyiben valami változna ezzel kapcsolatban...azonnal szólok és amiben tudok segítek.
köszönöm
Ranamarth

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288352 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panda írta:

Panni írta: ha már így felhoztad a határidőt... Please mondjatok egy nevet, hogy majd kinek küldjem... :roll:

Gandalf írta: hétfő éjfélig el kell küldenetek az anyagokat a hírlevélbe a csoport mailcímére!

:oops: ez valahogy kimaradt.... köszi!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288350 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: ha már így felhoztad a határidőt... Please mondjatok egy nevet, hogy majd kinek küldjem... :roll:

Gandalf írta: hétfő éjfélig el kell küldenetek az anyagokat a hírlevélbe a csoport mailcímére!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288332 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Épp most babrálok vele :D De ha már így felhoztad a határidőt... Please mondjatok egy nevet, hogy majd kinek küldjem... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288330 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ne felejtsétek, hogy hétfő éjfélig el kell küldenetek az anyagokat a hírlevélbe a csoport mailcímére!

Ez alól csak Panda (Vezetőségi döntések) kaphat felmentést, mivel 27-én lesz vezetőségi, így kap egy kis haladékot.

Panni: Rendezvények
Gandalf: Média, bevezető (ezt majd utólag írom hozzá)
Brisa: Csoportok (lehet, h. kapsz egy kis segítséget hozzá! :wink: )
Elendin: Pályázatok és Felhívások

Hajrá! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287984 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Aki szeretne belépni az InfoCsoportba, az jelentkezzen itt. Munka van bőven! :lol:

Különösen egy sajtófigyelőre vágyunk nagyon... (előny, ha van szkennere :D )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287803 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sajnos nem tudok jönni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287781 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jííhíííí, asszem tudok jönni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287766 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én is jövök! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287757 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta: Én ott leszek.

Mik lesznek a témák?

Témák: munkamorál, munkamegosztás, határidők betartása, hatékonyabb kampányok, sajtófigyelés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287750 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Remélhetőleg én is leszek...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287734 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én ott leszek.

Mik lesznek a témák?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287712 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akkor most péntek este 19:00-tól MSN-es megbeszélés, aki bújt, aki nem.
Várlak titeket! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287618 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csütörtök este (olyan 8 után), péntek este és talán a hétvégi esték.

+ A kedd este is jó!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287612 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287446 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Majd ha lesz otthon monitor (előre nem látható látható :P , mikor). Illetve kitaláljátok, mikor, és akkor esetleg nincs órám és van üres gép valahol, tok jönni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287072 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
megbeszélés:
kedd: most nem jó nekem
szerda: 3-4-től 8-8:30-ig
csütörtök: 6-tól 8:830-ig
péntek: 5-6-tól ameddig ki nem paterolnak a tesóim
hétvége: eddig úgy néz ki bármikor

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287048 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kedves InfoCsoport!

Több dologról lenne szó.

1. Elmaradt a februári megbeszélés. Ilyesmi a csoport fennállása óta nem fordult elő. Alig reagáltatok anno, így nem tudtam összehozni egyetlen éppkézláb időpontot sem. Ejnye!

2. Nem kaptunk szinte semmi anyagot a hírlevélhez és a hírmondóhoz. De vegyük végig konkrétan!
Vezetőségi döntések - Pandától megkaptuk (megkaptam) a jegyzőkönyvet, köszönöm szépen! :wink: Ezzel nem is volt gond.
Rendezvények - Panni jelezte, hogy nem fog ráérni, valaki vegye át tőle az ehavit. Senki nem reagált. Ejnye!
Média - Ez az enyém, tehát eleve nekem kell megírnom.
Csoportok - Brisa utólag kiegészítette, amit írtam.
Pályázatok és felhívások - Elendin Nimnárónak kellett volna, nem küldött semmit, sőt, hírt sem adott magáról. Az utolsó pillanatban Panni gyorsan összedobott helyette valamit. Ejnye!
Képek - Senki se küldött semmihez, ezeket is nekem kellett összeszednem. Ejnye!

3. Nienna Táralóm nem válaszol az e-mailemre. Ejnye! Ezzel úgy vélem, megszűntethetjük az ICS tagságát, a sajtófigyelést valakinek át kell vennie.

4. Nem érkezett javaslat senkitől sem arról, hogyan lehetne hatékonyabbá tenni a különféle rendezvények kampányát, ejnye!

Túl sok az ejnye ebben a hozzászólásban, jó lenne, ha ezen változtatni tudnánk! :wink:

Mikorra tudnánk végre összehozni egy szerény kis megbeszélés-félét végre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286965 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Figyelem!

Önkéntes segítőket várok március 11-én szombaton fél háromra a Raktárhoz. Rendrakás és rovancs céljából.
Jelentkezni a szokott módon lehet.
Előre is köszönöm!

Ery

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286924 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük Leguan! :)

ICs: a Hírmondót elküldtem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286891 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönöm a kalendáriumba tételt a Gomuncs nevében!
Jöjjetek, jöjjetek! Ide is beírom:

Kedves Mindenki!

Szükségünk van a véleményetekre, a részvételetekre! Tudjuk, hogy várjátok a következő ÉLŐ GONDOLATOK beszélgetést. Az előző alkalommal nagyon jót beszélgettünk huszonegynéhányan. Szeretnénk ezt megismételni, együtt gondolkodni.
A témánk ezúttal a kreativitás mibenléte, holléte és jövőképe, avagy hogyan ne dögöljünk bele a kedvtelésünkbe. Továbbá kiknek, mit és milyen szinten adjunk elő; igények és elvárások tisztázása; az elkötelezettség kérdéséről; szervezési, próbamenedzselési kérdések; dramatizálásról és Tolkien-történetek lehetőségeiről és csapdáiról, vagy amit akartok.
Minderről egymás véleményét március 4-én hallgatjuk meg délután 3 órától Rákos mezején. TALÁLKOZÓ KETTŐ ÉS FÉL HÁROM KÖZT AZ ÖRS VEZÉR TÉREN A METRÓNÁL.
A szünetben lehetőség lesz a talált tárgyak osztályának árverésére, ld. Színművek topik.
Szeretettel várunk mindenkit! Bögrét hozzatok!

A GoMunCs

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286821 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panda írta:

Panni írta: Hírmondó? 8O

Ez a nem mtt- tagoknak szóló hírlevél, ami a tolkiren.hu- n van fent.

igen, már beszéltem Gandalffal :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286819 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Hírmondó? 8O

Ez a nem mtt- tagoknak szóló hírlevél, ami a tolkiren.hu- n van fent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286799 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tekintettel a sürgős helyzetre megcsinálom a Hírmondót, viszont - éppen a fennálló helyzet miatt - a továbbiakban nem vállalom a hírlevél szerkesztését. (folytatás a megbeszélésen...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286787 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Elkezdtem írni, meglátjuk, mire jutok vele.

A Hírmondót viszont jó lenne, ha valaki át tudná tőlem vállalni, mert az sok lenne most nekem. Ha lesz jelentkező, úgyis tud majd dolgozni a Hírlevél anyagaiból, a részleteket meg megbeszélem vele.

Hírmondó? 8O

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286786 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elkezdtem írni, meglátjuk, mire jutok vele.

A Hírmondót viszont jó lenne, ha valaki át tudná tőlem vállalni, mert az sok lenne most nekem. Ha lesz jelentkező, úgyis tud majd dolgozni a Hírlevél anyagaiból, a részleteket meg megbeszélem vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.643 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére