MTT InfoCsoport

Több
17 éve 11 hónapja #305185 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gilg még nem tudja mikor jó neki... Szvsz holnap, vagy hétvégén benéz ide...
Panda, Ery, Elendin?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #304994 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hétfő/ Csütörtök: 6-tól (bár ezen a két napon vagyok a legnyúzotabb)
Kedd/Szerda: 3-tól
Péntek: 6-tól
Szombat/vasárnap: tudtommal otthon vagyok...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #304984 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kedves CsopTagok!

Lassan itt lenne az ideje egyújabb MSN-es megbeszélésnek!


Témák:

- A Féléves Hírlevél és az ennek kapcsán minket ért kritikák kiértékelése.

- A Hírleveleken és Hírmondókon (Melian, ugye már készül az ehavi? :) ) kívüli kommunikáció javítása érdekében történő lépéseink átbeszélése, pl. mit tehetnék még az információáramlás érdekében.

- Minden aktuális egyéb dolog, ami eszünkbe jut (pl. következő Havi Hírlevél, KGY, stb.)

Kinek mikor lenne jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #304725 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panda írta: Megjött a hírlevél. :D

De hogy a nyákba került bele, hogy az MTT szülinap Miskolcon volt?! Az a kevés jelentkező miatt elmaradt, heló!! :lol: Helyette 1 héttel később volt egy egynapos parti Velencén.

:oops: Elnézést, ezek szerint nagyon felületesen olvashattam át a beérkezett anyagokat, köv. havi hírlevélben helyreigazítást közlünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #304653 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Megjött a hírlevél. :D

De hogy a nyákba került bele, hogy az MTT szülinap Miskolcon volt?! Az a kevés jelentkező miatt elmaradt, heló!! :lol: Helyette 1 héttel később volt egy egynapos parti Velencén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303460 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Közgyűlés fix...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303459 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Ben Kenobi írta:

Gandalf írta: Mondjuk az is igaz, hogy az MTT elkövetkezendő időszakára még egyetlen fix programunk sincsen... Így jártunk. Majd vmit kitalálok.

Bocsi, hogy beleszólok (:oops:), de pl. LEP?

A hangsúly itt a FIX programokon volt. Elvileg lesz pályázat téli talira, farsangra, tavaszi talira is, meg elvileg elsz egy tudományos konferencia is, de semmit sem tudni ezekről. Ahogy a LEP is ugyancsak bizonytalan, és akkor enyhén fogalmaztam... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303458 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Mondjuk az is igaz, hogy az MTT elkövetkezendő időszakára még egyetlen fix programunk sincsen... Így jártunk. Majd vmit kitalálok.

Bocsi, hogy beleszólok (:oops:), de pl. LEP?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303457 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A féléves hírlevélnek az alábbi a szerkezete:
- Eddigi programjaink, rendezvényeink
- A tavaszi közgyűlés
- Vezetőségi döntések
- Pályázatok és eredményeik
- Felhívások
- Aktális tudnivalók
- Az MTT hivatalos csoportjai

Az adott időszakban nem volt olyan sok pályázat, aminek már volt eredményhirdetése, ezeket beletettem a vezetőségi döntésekbe, a kgy-ról meg olyan kevés volt, hogy ezt is oda raktam. Az aktuális tudnivalókhoz kerülnek általában a következő félév programjai, könyvmegjelenései, valamint minden olyan egyéb tudnivaló, amely nem felhívás.

Mondjuk az is igaz, hogy az MTT elkövetkezendő időszakára még egyetlen fix programunk sincsen... Így jártunk. Majd vmit kitalálok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303417 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: SÜRGŐSEN SZÜKSÉGEM LENNE AZ "AKTUÁLIS TUDNIVALÓK" - RÉSZRE A FÉLÉVES HÍRLEVÉLHEZ!

De aki még tartozik a haviba is vmivel, az pótolja azt is!


8O 8O 8O de ez benne van abban amit küldtem... mire gondolsz pontosan? :(

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303412 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
SÜRGŐSEN SZÜKSÉGEM LENNE AZ "AKTUÁLIS TUDNIVALÓK" - RÉSZRE A FÉLÉVES HÍRLEVÉLHEZ!

De aki még tartozik a haviba is vmivel, az pótolja azt is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303406 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ekkűttem, ezermillióbocsánat...... :sleepy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303336 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akik nem küldték tegnap a havi hírlevélhez anyagot, légyszives pótolják mihamarabb!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303161 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panda írta: Ez miért rossz hír? :) Legalább hamar túlleszünk rajta :D még pont időben szóltál, de semmivel sem korábban, hogy észben kelljen tartani a feladatot és estelegesen idegeskedni rajta. :D

Én vállalom a vezetőségi döntéseket és a kgy- t, vagy ha Ery szeretné valamelyiket..... ;)

Mivel Ery nem jelzett vissza, mindkettőt csináld meg, kérlek! Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303087 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hmmm... Gilg, Te aztán bevállaltál mindent :D azért ha nem bánod és lesz fölös szabadidőm, akkor besegítek ;) [size=9:2os9ssoz](bár perpill ki sem látszom a tennivalókból és igencsak kevés az időm :| )[/size]

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303084 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hali! Csaoportokat vállalom a haviba és a félévesbe is :)

(más választásom nemigen van, azt hiszem, valaki nagyon kapacitál... :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #303008 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Halihó!

Mindkét témakört vállalom!
Tehát akkor:

Eddigi programjaink, rendezvényeink - Gilg
A tavaszi közgyűlésről egy összefoglaló - Panda (Ery?)
Vezetőségi határozatok az adott időszakban - Panda (Ery?)
Pályázatok és eredményeik - Panni
Még aktuális felhívások (Elendin?)
Aktális tudnivalók - Gilg
Az MTT hivatalos csoportjai (Hanna?)

vsz jól állunk! ;)


... és akkor a Havi hírlevél

ha mindenkinek megfelel, a megszokott felosztásban:

Hanna: Csoportok
Elendin: felhívások, pályázatok
Panda: vezetőségi döntések
Panni: rendezvények
Gandalf: média, köszöntő

Ha valakinek nem ok, sikítson! :)

Határidő: október 27.

Jó munkát! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 21 órája #302958 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ez miért rossz hír? :) Legalább hamar túlleszünk rajta :D még pont időben szóltál, de semmivel sem korábban, hogy észben kelljen tartani a feladatot és estelegesen idegeskedni rajta. :D

Én vállalom a vezetőségi döntéseket és a kgy- t, vagy ha Ery szeretné valamelyiket..... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #302927 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Részemről ok (azt hiszem :) ) Nálam fennál az a probléma, hogy volt egy format C a gépünkön és még nincs office, ami annyit jelent, hogy nem tudok word-ben dolgozni, csak jegyzettömben, illetve fórumon vagy e-mailben. Remélhetőleg ez a kis baki még a héten megoldódik...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #302918 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sziasztok!
Nagyon rossz hírem van.
Október végéig össze kéne állítanunk egy féléves hírlevelet, az előző kgy-től (május 20.) a mostani kgy-ig tartó időszak (november 25-én lesz). Igen, a havi mellett, ezért ebben a hónapban mindenkinek jó sok melója lesz. :cry: De muszáj, nincs mese.

A féléves hírlevélnek is a határideje okt. 27. legyen, az anyagot nekem kell elküldeni, én állítom össze!

A felosztás (zárójelben, hogy elvileg kinek szánom, de tessék megerősíteni!):

Eddigi programjaink, rendezvényeink (Panni? Gilg?)
A tavaszi közgyűlésről egy összefoglaló (Panda? Ery?)
Vezetőségi határozatok az adott időszakban (Panda? Ery?)
Pályázatok és eredményeik (Panni?)
Még aktuális felhívások (Elendin?)
Aktális tudnivalók (Gilg, Panni, Elendin?)
Az MTT hivatalos csoportjai (Hanna?)

Ha valamelyiknek nem jutna gazdája, megcsinálom, de jó lenne, ha mindenki tudna legalább egyvalamit vállalni!

SÜRGŐS!

(emellett persze az aktuális havi dolgokat kéne küldeni majd Gilgnek....)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #301734 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A héten kicsit neccesen leszek elérhető, de e-mail-ben priviben megtaláltok ha kellek. Pár napon belül küldöm a hírlevél anyagát, a 90 %-a már megvan.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #301219 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Mindnekitől elnézést kérek, de elfelejtettem... :oops:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #301191 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sajnos ma este én sem vagyok itthon.
A Hírmondó készítését természetesen továbbra is vállalom (kérem, hogy egyebet ne osszatok rám, a munka és a suli mellett ez most épp elég 8))

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #301166 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én sajna nem leszek otthon, úgyhogy én most kimaradok.
A vezetőségi döntésekről való infogyűjtést továbbra is vállalom a hírlevélbe, vagy ha szerepcsere lesz, abban is benne vagyok. Majd max szombat reggel hevesen tiltakozok. :lol:
Építő jellegű javaslatom perpill nincs. Köszi a hírlevél- szerkesztőknek, Gilgnek és Meliannak! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300847 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
nekem is jó

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300836 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Részemről is ok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300799 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
előreláthatólag nekem igen

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300793 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300787 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem elviekben minden este jó, leszámítva a csütörtököt és havonta egy szerdát, amikor az értekezletek vannak.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300785 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Amennyiben lehet, igyekszem alkalmazkodni, de ebben a félévben hétfőn, kedden és csütörtökön, délutántól estig (is) vannak óráim. Tehát szerda és péntek a legalkalmasabb számomra (+ a hétvége).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére