MTT InfoCsoport

Több
17 éve 9 hónapja #306364 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Vasárnap nem tudom, hogy hazaérek-e hatra...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306363 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
részemről ok. Gilgnek viszont hétfőn vizsgája van, uh nem tudom mennyire fogja díjazni a helyzetet (majd jön és nyilatkozik)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306360 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306358 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
nekem változatlanul jó a mai nap, holnap 4-től, csütrtökön nem tudom, mert előadásra megyek, péntek 6-tól, hétvége non stop

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306346 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ezen a héten csütörtök kivételével minden este otthon vagyok. Nem mindig vagyok a gépnél, mert tanulok, de ha lesz pontos időpont, akkor ott leszek.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306335 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elviekben ma este én is ráérek. Utána csak Vasárnap este. (esetleg még pénteken a Synithos után...)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306333 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én leginkább délelőttönként. :lol: Sorry, de este nem fog menni, ha erről a hétről van szó, aminek a keddje van ma. Illetve a következő héten is csak délelőtt, bár vmikor lesz egy szabadnapom, scak nem tudom, mikor. :D
Azért igyekszem, ha olyan időpontot találtok, ami belefér....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306282 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
többiek???

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306255 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sajnos csak holnap tudok nyilatkozni, de holnap megteszem! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306091 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Legyen szíves mindenki jelezni, hogy jövő héten mikor érne rá msn-es megbeszélésre! (Ha nem teszitek meg, akkor a nyakatokra szállok, amíg nem kapok időpontot :twisted: )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306082 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Figyelmeztetés!

Mindenki küldje el a hírlevél anyagát legkésőbb vasárnap estig!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306035 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
hírlevél anyag küldve... vasárnapig még várható kiegészítés...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #306015 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hivatalos felhívás

A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2007. februári farsangi bál (lehetőség szerint február 10. szombat) megszervezésére és lebonyolítására. A rövid koncepciót és a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást a brandir@tolkien.hu címre várjuk 2006. december 15. (péntek) éjfélig.

A keretek:


A farsangi bál koncepciója kövesse az eddigi hagyományokat (legyen a bált keretbe foglaló történet, bálkirály- és királynőválasztás, maximum másfél órás műsor, stb.) Jellege elegáns, bál legyen, éjfél után azonban sokszínű zenei stílusról kell gondoskodniuk a szervezőknek!

A Mathom-díj átadására ezúttal is teret és időpontot igényel az MTT vezetősége.

A kijelölt főszervezőnek és csapatának kell elkészíteni az előzetes költségvetést, amelyet elfogadásra be kell nyújtani az elnökségnek (a terembérlet költségével számolni kell a szervezőknek!), megszervezni a programokat (legyen tombola!), az étel- és italfogyasztást, valamint a bál helyszíni lebonyolítása is feladatuk közé tartozik.

A szervezőknek a rendezvényt megelőzően (a belépőjegyek árusításának mikéntjéről, az elszámolás módjáról) konzultálniuk kell a pénzügyi vezetővel, és a rendezvényt követő 1 héten belül el kell számolniuk a pénzügyekről.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305825 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305805 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tudod a hírelvélen belül van egy olyan pont, hogy rendezvények 8) és ahhoz szeretnék majd egy icipici segítséget kérni, mert van egy olyan érzésem, hogy a fórumról nem tudok túl sok dolgot összeszedni...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305801 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Kérhetek majd egy kis segítséget a LEP összefoglaláshoz? (Gandalf?) :reménykedik:

Milyen LEP-összefoglaláshoz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305799 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kérhetek majd egy kis segítséget a LEP összefoglaláshoz? (Gandalf?) :reménykedik:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305714 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Nos, akkor meglátjuk, hány csoporttag lesz vasárnap kgy-n...

Panni írta: Ha Panda és Melian jön, akkor megvan az 50% +1...

Úgy tudom, hogy szombaton lesz a kgy, és sajnos egész nap suliban vagyok :( (megnyugtatásul: ezen kívül még egy félév és nem lesz ilyen nyűgöm - egy ideig :wink: )

Gandalf (szerk.): Figyelmetlenség volt, már átjavítottam szombatra!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305712 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ha Panda és Melian jön, akkor megvan az 50% +1... ha csak Panda jön, akkor 50%... ezek alapján én a vasárnapot javaslom...

más: vészhelyzet esetén lehet rám melót sózni, csak szóljatok. (holnaptól élet képes vagyok...)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja - 17 éve 10 hónapja #305710 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nos, akkor meglátjuk, hány csoporttag lesz szombaton kgy-n (amin majd mindenki szépen jegyzetel, és azután elküldi a jegyzeteit Erynek, aki sajnos nem tud jönni, mert ő írja meg majd a Hírlevélbe a kgy-s részt), ha több, mint az ICS fele, akkor ott helyben megtartjuk a megbeszélést, ha nem, akkor elhalsztjuk köv. hétre.

A mostani Havi Hírlevélbe küldje el mindenki a maga részét, minél hamarabb, lehetőleg még péntekig, hogy Gilgnek legyen ideje rá, de legeslegkésőbb nov. 27.-ig (azaz vasárnap éjfélig)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305708 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Üdv!

Hamarosan nov. 27. Hírlevél!
(Ami engem illet vsz megint kimarad a KGY :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305687 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
FIGYELEM!!!

Szerveztési hiba folytán (nem baj, ebből is tanulunk) a Közgyűlés helyszíne nem a Batthyányi alapítvány termében lesz, hanem valahol máshol. Ez a valahol máshol még nem derült ki, hogy de amint kiderül, midnenki e-mailben kap értesítést, és a fórumon is kihirdetésre kerül, több helyen.

Továbbá keresek kettő az az kettő darab ökéntest (vagy többet, de legalább kettőt), akik vállalják, hogy 9 és 11 óra között ügyeletet vállalnának az alapítványnál, és az új helyszínre irányítják az embereket. LEhet váltásban, is, ami a fontos, hogy 9-11ig valakik mindenképp legyenek ott.

Ezen felül jelentkezőket keresek a kgy-re regisztrációhoz (ez azzal jár, h 9-ra mindenképp oda kellene érni), illetve a lebonyolításhoz, úgymint szavazatszámlálás és egyéb ad hoc segítenivalók. Jelentkezni nálam e-mailben ( mogyorocska@yahoo.com ), vagy telefonon (06 70 317 71 26)
Előre is köszönöm a segítséget, és köszönöm a figyelmet:D
mogy

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305624 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem se ez,se az nem jó:(.Vasárnap este jövök vissza Kecskemétre.Közgyűlésre sem tudok menni,egyéb okokból.Most is csak illegálisan surrantam fel,amúgy órám van.

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305402 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305320 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A Közgyűlésre most nem tudok menni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305318 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
esetleg mit szólnátok egy gyors élő talira a közgyűlésen vagy előtte vagy utánna? A többségünk általában ott szokott lenni (Én, Gandalf, Ery, Panda).

Vagy esetleg egy vasárnapi msn? (akár holnap akár jövő héten...)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305310 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305309 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csak ide értem... :roll:
Jelenleg gyakorlatra járunk. Sajnos semmi biztosat nem tudok mondani. A hétfő előre láthatólag ok lenne nekem is. Keddtől viszont teljesen bizonytalan, mert akkor megyünk másik osztályra a kórházban és az ottani beosztást még nem ismerjük. Ha 6:00-tól 14:00-ig vagyunk, akkor fél négyre elvileg haza érek (kedd, szerda), de a valószínűbb hogy 6:00-tól 18:00-ig leszünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305203 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hétvége és a hétfői nap.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305188 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: ... Hírmondókon (Melian, ugye már készül az ehavi? :) )

Jajjistenem... :o h: készül.

Szombat és vasárnap este kivételével gyakorlatilag minden este otthon vagyok (vizsgaidőszak... :evil2:)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.616 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére