MTT InfoCsoport

Több
16 éve 11 hónapja #346450 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
FÉLÉVES HÍRLEVÉL:

Az őszi kgy nov. 24-én lesz, 5-én kell feladni a meghívókat. Ez azt jelenti, hogy legkésőbb 3-án el kell jutnia mogyhoz, de jobb lenne előbb. Kell lektorálni, az további 2 nap mondjuk. Azaz jelöljük meg az anyagok leadási határidejét október 31.-ben, hogy nekem is legyen egy napom megszerkeszteni!

Rendezvényeink - Gilg vagy Panni? (esetleg Gilg ÉS Panni!)
A Tavaszi Közgyűlésünkről - Átemelve a Havi Hírlevélből megoldom én
Vezetőségi döntések - én
Aktuális felhívások, tudnivalók, pályázatok (rövidíteni fogom a nevét "Aktuális"-ra...) - Panni, elendin?
Csoportok - Hanna

Az átfognivaló időszak: 2007. május 12. - november 24.
Linkeket ne a szavakhoz csatoljátok, mert az nyomtatva nem látszik, hanem külön!

Emellett már csak 2 hét van a Havi Hírlevélhez!

Jó munkát! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #345001 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gilgnek már jeleztem mailben, hogy én csak hétvégén tudom küldeni a részem (legkorábban péntek délután, legkésőbb szombat kora délután). Ez úton is bocsánat érte, de hamarabb vsz nem fog menni... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344980 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hekhöm, kedves InfoCsoport!

Holnap huszonhetedike, várjuk az anyagokat! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #340803 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ne felejtsen el senki sem anyagokat küldeni!!!

Panni - Rendezvények
Gandalf - Elnökségi döntések, Média
Hanna - Csoportok
Elendin - Pályázatok és Felhívások
Gilg - Szerkesztés

Határidő: Augusztus 27. hétfő éjfél!!!

Köszönöm. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #340458 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Egy kis emlékeztető:

Hírlevél írta: Következő Hírlevelünk 2007. szeptember elején jelenik meg.


Ha jól számolom, kicsit több mint egy hetünk van a határidőig! Jó munkát mindenkinek! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337608 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük az infót, a következő Hírlevélben benne lesz! A pontos szöveget nekem küld el emilben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337438 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kedves Infocsoport!


FONTOS !!

Bejegyezte a Fővárosi Biróság az MTT székhelyváltozását. Kinek tudnám lefaxolni, hogy a következő hirlevélben pontosan benne legyen?

Közhirré kéne tenni, hogy aki az MTT-nek vásárol, a számlákat ezentúl a következő cimre kérjétek:

MAGYAR TOLKIEN TÁRSASÁG

1203 BUDAPEST Török Flóris u. 19.

Beirtam a Völgyzugoly topicba, mivel az az aktuális rendezvény.


Üdv Rózsa



Köszönöm: Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334176 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szeretettel várjuk a még el nem küldött anyagokat a szünet előtti utolsó Hírlevélbe! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332500 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Öööö... Nekem újfent gondjaim vannak :oops: Majd meglátom meddig jutok... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332495 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Figyelem!

Hamarosan 27. az ICs-s nyáriszünet előtti utolsó hírlevél! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329006 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük szépen! (:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328897 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gratula a megújult hírlevélhez, nagyon dizájnos lett! 8) :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326924 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Határidő május 27. éjfél.

Humoros? Öööö.... visszafogottan humoros és inkább információgazdag! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326923 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Amit küldjetek:

Ery - közgyűlés!!!


Lehet humoros formában?

Határidő?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326900 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Emlékeztetőül: hamarost Hírlevél! Az MTT 5. születésnapja alkalmából teljesen megújulunk. 8)

Amit küldjetek:
Panni - rendezvények
Gandalf - vezetőségi döntések, média
Ery - közgyűlés!!!
Hanna - csoportok
Elendin - pályázatok és felhívások


Szerk. - Gilg; Köszöntő és terjesztés - Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323666 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta:

Panni írta: És ugye akkor az enyémet meg tudod csinálni? :oops: :szépennéz: Ha kell, tudok segíteni, de egyedül semmiképpen sem tudnám/tudom megcsinálni most...


bár mostanra kiment a fejemből, hogy ezt megbeszéltük már, de persze, megcsinálom! :)


Ezért emlékeztetlek :P

Kincső: oks, meglesz (mondom én... :roll: :D )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323663 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szeretnénk beletetetni a havi hírlevélbe, hogy a TLV (június végi) élő döntőjéhez keresünk segítőket ( kincso@tolkien.hu ). Köszi :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323661 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: [size=9:ajhl2lq6]Egyébként meg boldog 1000. hsz-t :) szééép kerek szám, meg ne szólalj! :D [/size]

LOL :mrgreen:
csakazértis :P

[size=9:ajhl2lq6]Egyébként ha rákeresel a hsz-aimra akkor 1009 találatot ad ki... volt egy időszak amikor a fórum költözött (vagy nem is tudom már hogy mi volt) és az akkor küldött néhány hszt nem számolja bele...[/size]

Panni írta: És ugye akkor az enyémet meg tudod csinálni? :oops: :szépennéz: Ha kell, tudok segíteni, de egyedül semmiképpen sem tudnám/tudom megcsinálni most...


bár mostanra kiment a fejemből, hogy ezt megbeszéltük már, de persze, megcsinálom! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323646 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta: Gandalf: bár még nem válaszoltál, de remélem megoldódtak a kérdéses dolgok.

Hamarosan itt a következő hírlevél-határidő! (április 27.) :)


És ugye akkor az enyémet meg tudod csinálni? :oops: :szépennéz: Ha kell, tudok segíteni, de egyedül semmiképpen sem tudnám/tudom megcsinálni most...

[size=9:1nnxsqqz]Egyébként meg boldog 1000. hsz-t :) szééép kerek szám, meg ne szólalj! :D [/size]

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323518 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf: bár még nem válaszoltál, de remélem megoldódtak a kérdéses dolgok.

Hamarosan itt a következő hírlevél-határidő! (április 27.) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321948 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Patrik nem kell szvsz, szimfónia esetleg, majd meglátjuk.

Köszi az anyagokat! :) A kérdésekre most nincsen energiám válaszolni, majd frissebb állapotban! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321923 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Féléves/Rendezvények:

A Gyűrűk Ura Szimfónia (ápr. 13.) ill a Szent Patrik napi kelta-ír fesztivál (márc. 17.) szerepeljen a rendezvények között?
Egyik sem MTT-s rendezvény, nem érint nagy tömegeket (mmint az MTTből) és mindkettő (= a szimfónia is) lezajlik mire a féléves hírlevelet kipostázzuk. Szóval maximum csak mint "élménybeszámoló" kerülnének bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321786 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akkor nem kell külön Pályázatok és eredményeik-rovat, dizájn és irodalmi menjen a Vezetőségi döntésekbe, többi a Rendezvények része!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321784 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
- irodalmi pályázat
- új dizájn
- farsang
- tábor
- tavaszi tali
- meg mintha a LEP lett volna még...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321783 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hümm. :gondolkodik:

A legtöbb pályázatra emlékeim szerint nem pályázott senki (utólag lettek kinevezve szervezők, felelősök), ezek nyugodtan kihagyhatók mindenhonnan, ne égessük magunkat vele! :roll:

Konkrétan mely pályázatokról lenne szó? Össze tudnád nekem foglalni itt a topicban, megkönnyítené a döntést! Köszi! :)

[size=9:3328pi4k]("féléves hírlevél-anyagot" a helyes forma! :wink: Csak a kötözködés kedvéért... :twisted: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321782 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elkezdtem összeszedni a fél éves hírlevél anyagot és a pályázatok illetve a rendezvények között 90%-os átfedés van. Az úgy jó, ha én csak konkrétan a pályázatokkal és az eredményeikkel foglalkozom, Gilg meg ezt a részt kihagyja és csak a rendezvényre koncentrál, vagy próbáljunk meg összebeszélni?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321725 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Izé... ne lepődjetek meg, ha nem tőlem, hanem Takács Ákostól kaptok jegyzőkönyvet. :lol: Valamiért hibás volt a mail-szolgáltató, nekem azt jelezte ki, hogy nem ment el, de Panni és Gilg mégis megkapták, de a feladó nem én voltam, hanem valamilyen rejtélyes módon egy Takács Ákos... :roll: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321673 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sajnos nekem ez a hét nem jó, nem lesz olyan nap, hogy késő délután/este gépközelben legyek.
Hétfő estétől jó!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321671 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
No, akkor elvileg ma legkorábban olyan 5 órától, vagy későbbtől megbeszélés... Légyszi ha tudtok mondjatok konkrét időpontot amit meg tudunk célozni (tesóim otthon vannak).

Gandalf, Gilg: ha erre jártok és esetleg előre tudjátok, hogy ugrott az időpont, akkor légyszi jelezzétek!

Ha nem kapok időpont visszajelzést és nem lesztek fenn mondjuk olyan fél 7-ig, akkor számítsatok zaklatásra...

Részemről: du. 2-től 4-ig nem vagyok otthon, minden más időpontban megoldható, hogy géphez jussak.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321239 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Megbeszélés: inkább ideírok, mert nem akarok a mail-ekkel keveregni. Nekem elvileg minden nap jó, általában olyan 5 órától 8-ig, fél 9-ig.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.527 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére