Tolkien Tábor 2010

Több
14 éve 2 hónapja #390872 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Kincső: Ha valaki érte jön nálam elég sok befőttesüveg van, de nem tudom őket elvinni a raktárba.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja - 14 éve 2 hónapja #390867 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
KÖLCSÖNCUCCOK A TÁBORRA :)

Na egy csomó emberke adakozik már, köszi :) De még kéne pár cucc, írom hogy állunk.

Eddig törplámpást hoz ha minden igaz: Lyona (1), Idhren (1), Hanna (2), és talán Koppány (1) szerk. +1 Artemisztől
És LEHET, hogy belefér 2db venni az MTT-nek. De azért még hozzatok, ha van!

Síp: Zsodoo 2 db - még 2 kéne!! szerk. +1 Artemisztől
Gyertya: Julcsi 3 db vastag IKEÁs, Missy 2 db háztartási, Luca nemtomhány, Alustriel 1 fekete-fehér vastag
Karácsonyfaizzó: Koppány 1 szobai, Alustriel 1 szobai, Julcsi SOK :)
Befőttesüveg: Encsi, Náda (+találtunk a raktárban tavalyit)
"díszítő-csillogó színes zsinegek": Áfi 1 ezüst, karácsonyfadísz-félét én is tudok hozni, ez NAGYON KÉNE MÉG! :) vagy hajtogatunk krepp-papírból, az állítólag van sok a raktárban! (buszra program :P )

(nem törékeny) csengettyűk
: Alustriel 1 db -- ez méginkább NAGYON kéne!!
És még meteorok. Lehetőleg használni tudóval együtt ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390822 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Last call (legalábbis itt):

[center:28jcca16]
3D fotózás SZRÓ - gyertek rá! ;)

Minimális eszközigénnyel készíthetsz 3D-s fotókat: akár egy fényképezni képes telefon és egy netbook is megteszi!
Minden más lesz, van, vagy csak úgy adódik hozzá!
Ha tudatni akarod, mi folyik a Bakacsinerdőben,
vagy csak szeretnéd megmutatni a világnak
a legújabb valódi- vagy műalkotásodat,
a 3D fotózás új lehetőségeket nyit előtted![/center:28jcca16]

Mottó: Be There or Be That Oblong Thing! (© by Terry Pratchett)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390821 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Esőkabátot/esőköpenyt, vízálló cipőt/bakancsot vagy gumicsizmát, szúnyog- és kullancsriasztót mindenképpen hozzatok!

:idea:

A hőmérséklet nappal 26 és 34 fok között fog ingadozni, sok felhővel, párás levegővel, futó záporokkal és zivatarokkal. Éjszaka erősen lehűl a levegő a faluban, tavaly is lehetett ám fázni!

Fürdőruha az esetleges vízi-csaták kapcsán még jól jöhet!

És hozzatok rossz pokrócot/polifoamot is, vagy amire rá tudtok ülni!

Sátrasoknak a zseblámpa is kötelező, a házban lakóknak csak opcionális, ill. kiváltható mécsesekkel, gyertyákkal, fáklyákkal (a keretjáték-eseményeknél a sötét ellenére is TILOS lesz a zseblámpákat használni, mert nem autentikusak)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390798 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Nekünk tele van a konyhaszekrény befőttes üveggel. Mekkora kéne és mennyi?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390790 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Itt is szeretném jelezni, hogy néhány embernek tudunk fizetési haladékot adni, ha ezen múlik a jövetele.
Adelarddal és Finwével felvettem a kapcsolatot ezügyben. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390788 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Sajnos én sem tudok menni, megbízhatatlan munkaadók miatt (anyagi, időbeli okok)

Nektek viszont jó táborozást!

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390786 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Zsodoo írta:

Kincső írta: 4 db síp

Van 2, de fából. Nem gond?


Ha jól szól, akkor sztem nem :) hozd pls :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #390784 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső írta: 4 db síp

Van 2, de fából. Nem gond?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390783 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső (Thilanna) írta: KÖZÉRDEKŰ FELHÍVÁS! :)

Keresünk olyan lelkes emberkéket, akik rendelkeznek
- törplámpással, amit kölcsönadnának a tábor idejére (az a kék, ikeás hordozható lámpás, ami 2006-ban a törpcsaaptnak volt) --> 6-10 db kellene
- nagy, vastag gyertyával (akár sima fehér, vagy pl. ajándékba kapott díszgyertya), amit az egyik keretjátékos eseményhez elhasználhatnánk (NEM félreérteni. :P ) --> 4 db kellene

A felajánlásokat priviben vagy az mtttabor kukac tolkien ponty hu címen várom! Köszi!


Na a következő cuccokat lehet még adakozni (kölcsönbe) a táborhoz:
4 db síp
(nem törékeny) csengettyűk
befőttesüvegek
karácsonyfaizzók
meteorok
díszítő-csillogó zsinegek
+ a már említett gyertyák és törplámpások :)
Légyszilégyszi!! ^^

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390777 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Elnéztem ma a hegyek felé, és iszonyatos párában vannak. Ha tisztán látszanak, akkor gond lesz, de szerintem így is. A meteorológia piszkos viharokat mond.
Itt a hegyek lábánál rendkívül fülledt az idő, igaz, hogy ez a Mátra, de nem esküdnék meg, hogy Szanticska környéke nem fog kapni.


Pálpista mit mond? Ha semmit, kérdezzetek tőle, különösen a sátrak tájolást illetően!

a Valák legyenek Veletek!

Köszönöm a priviket!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390761 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki, hogy én sem tudok menni. :( (elsősorban anyagi gondok miatt.) Azért mindenkinek nagyon kellemes táborozást kívánok!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390722 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Én azért írok, hogy megmondjam Neketk: sajnos nem megyek, mert szomorú dolog kényszerít erre.

Offtopik, de leírom.

Az a helyzet, hogy édesanyám és a nevelőapám 27 év után válnak, és elég csúnya dolgok is lezajlanak. épp ezért Anyukámat most nem hagyhatjuk magára. Testvérem épp a kötelező gyakorlatán van, valaki muszáj, hogy otthon kell legyen, legalább a nap egy részében. Én nagymamámnál vagyok két éve, tehát biztonságban.

Muszáj volt elmennem,. mert az is baj volt, hogy olvasok....az meg halálos bűnnek számított, hogy nevelőapám akaratával szembeszegülve megkereszetelkedtem, és ráadásul a szeretteimmel igenis megünnepeltem azt, hogy a Jóisten megszabadított.

Tudjátok, azzal együtt, hogy nagyon fáj(t) az, hogy én mindig igyekeztem tisztességes lenni, tanulni, egyik apám se becsült sose semmire. Mindig a félelem jutott nekem, és az, hogy megtanuljak olyan munkát végezni, ami nem biztos, hogy nőnek való. (Vonatkozik ugyanez tesómra és anyukámra is, természetsen köszönet nem járt érte, gúnyos mosoly annál inkább).

És most elnézéseteket kérem, hogy erről eddig sose szóltam, nem kértem tőletek segítséget, holott 2006-ban, maikor beteg voltam, és a táborban omlottam teljesen össze, nem bántottatok, hanem imádkozatatok értem és velem.

nagyon- nagyon fogtok hiányozni, és sajnálom, hogy azt a kicsit, amit tudnék, nem adhatom hozzá ehhez a 11 naphoz.

Fájó döntés volt, és nehezen tártam fel az okát, de most már elegem lett. El kellett mennem otthonról, a cuccaimról azt se tudom, mi hol van, beleértve a könyveimet is, de ez most végképp betette a kaput.

Épp ezért egy komoly elhatározásra jutottam: nem fogok azokkal fogalakozni, akik elhagytak, megtagadtak, hanem azzal, akit a Jóisten áldjon meg haló porában is, aki védett mindenkit a családban, és aki apám helyett apám volt. Ő pedig a nagyapám. Egy, de ha lehet, fél éven belül az ő nevét veszem fel. végre eldöntöttem, hova is tartozom.

Tudjátok, ha nem találkozom veletek, én azóta egy férfigyűlölő r lennék, aki a "használd, dobd el" elvet vallaná. Arról, hogy egy nő biztonságban is lehet egy férfi mellett, még nem tudtam, teljesen meggyőződni, de arról, hogy egy férfi lehet úriember is, arról igenn. Köszönöm nektek!

Isten áldjon Titeket és minden szeretetteket, és adjon jó pihenést, jó utat és szerencsés hazatérést!

Ha lehet egy kérésem, kérlek, teljesítsétek: ha lesz Szanticskán szentmise, gondoljatok rám, imádkozzatok egy kicsit értem is. Én itthon fogok értetek.

Köszönöm a megértést és a türelmeteket!

Nam

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390716 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Dru írta: Szinte biztos, hogy mi az Esztivel délután megyünk.


keressük egymást, és menjünk együtt! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390700 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső (Thilanna) írta:

Ery írta: Ki az aki még 26-án hétfőn jönne?


Nib és Ingwea biztosan, Dru és Eszter valószínűleg reggel, Minc, Fio és Lamy pedig délután.

Szinte biztos, hogy mi az Esztivel délután megyünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390641 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
[center:3djswge9] [/center:3djswge9]Celebrimbor's Advanced Design 3D ;)

Kézműveseknek, iparosoknak, felderítőknek kihagyhatatlan! (Na jó, szóval hasznos. Vagy hasznos lehet. Úgyhogy gyertek!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390630 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Ery írta: Ki az aki még 26-án hétfőn jönne?


Nib és Ingwea biztosan, Dru és Eszter valószínűleg reggel, Minc, Fio és Lamy pedig délután.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390618 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ki az aki még 26-án hétfőn jönne?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390582 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
9-en mondták le összesen. A 130-ra tervezés a ktgv írásakor történt. Nade ne cseteljünk. :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390580 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső (Thilanna) írta: Nem, 130-ra terveztünk. Szóval nyugodtan hozd a szekrényben dugdosott táborozóidat :mrgreen:

Csak gondoltam, optimistán fejezem ki magam 8-)



Mit akarsz, ez egész jó arány még. Simán lemondthatták volna többen is. Ez meg csak - 5. ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390577 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Nem, 130-ra terveztünk. Szóval nyugodtan hozd a szekrényben dugdosott táborozóidat :mrgreen:

Csak gondoltam, optimistán fejezem ki magam 8-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390545 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső (Thilanna) írta: Ama boldogságot szeretném bejelenteni, hogy összességében (később jövőkkel, külföldiekkel) elértük a 125 főt.
Elvileg júl.12-ig lehetett jelentkezni, de ha valaki még észbe kap, nem hiszem hogy elzavarjuk...



És ennyi kell a költségvetéshez?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390538 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Osztrák (Clemens) illetve cseh (Petr)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390533 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A külföldiek milyen nemzetiségűek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390523 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ama boldogságot szeretném bejelenteni, hogy összességében (később jövőkkel, külföldiekkel) elértük a 125 főt.
Elvileg júl.12-ig lehetett jelentkezni, de ha valaki még észbe kap, nem hiszem hogy elzavarjuk...

De íme a névsor:

_Zsozsó
Adanedhel
Adelard
Aeglos
Áfonya
Ági
Alew
Alustriel
Alyr Arkhon
andariel
Anglachel/Gurthang
Angwen
Ankalimon
Antathor
Artemisz (Erenya)
Athramien
Attila
Balog Ádám
Byris
Celebrom
Cellofán
Cueddo
Damien
darthpit
Dodiee
Dorka
Dorottya
Dru
Elder
Elemmíriel Gilluin
Elrenor
Encsi
Eorin
Eruntale/Hanna
Ery
Esgal
Estel Adániel
Felagund
Finwe
Fio
gamba
Gandalf
Gilith
gillz
Grt
Hírilorn
Hugina
icke
Idhren
Ilinkó
Ille / Lórien
Inez
Ingwea
InsanekismanO
Julcsi_
Juli93
Károlycucc
Kincső (Thilanna)
Klau
Kuvasz
Lamy
Laurelen
Leguanember
Lexilver
Logan
Lóte
Loth
Lyona
Mau Rauser
Maverick
Metaflora
Milendoria
Minerva
Missy
mogy
Morgana
Náda
Narbeleth
nekemnincs
nevern
Newra
Nibeniel
Niobé
Niph
Nóli i linantea
Olosta
Orowan/Gery
Orsi_
Pék Ágnes
Pippin (Kinga)
Rabyn
Rákos Olivér
Ratzkha
Rhien
Rian
Rina
Ringbearer
Rodarth
Rózsa
Ryana
sebcsaba
Sebestyén György
-Sebitopi-
Sil
Sirgon Esgalnor
Sötét Úr
Stara
Szabó Eszter
tehdreamer
Thorongil Hunadán
Tintás Bolin
Tintin
tramit
Trithyn
veszter
Vewy
vicky.f
Viki
Virág
Xoephitia
Yzak
zs.gothpunk
Zsodoo

Plusz (7. naptól) két külföldi:
Clemens Kraus
Petr Novak (Carel)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390521 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ide is beírom:
Van egy javaslatom:)
Akik egy napon jönnek le (tehát nem a tábor kezdetén) azok beszéljenek össze és ha tudnak jöjjenek együtt. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390518 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Damien írta: Egy apróság, biztos én vagyok hülye, de sehol se találom a leutazásról szóló részt, ha a PDF ben van akk azzal szórakoznom kell egy kicsit még, hogy megnyissa (műszaki problémák xD), ha meg nem, akkor valaki fel tudna világosítani? Mert ugye a közös utazásnál pesten kell találkozni de hol és mikor?

előre is kösz!


A második levélben van. Mindenképp nyisd meg kérlek, mert sok fontos infó van benne.

Egyébként terveink szerint 10:30 Népliget, de még lesz véglegesítés.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Damien
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #390517 Írta: Damien
Damien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Egy apróság, biztos én vagyok hülye, de sehol se találom a leutazásról szóló részt, ha a PDF ben van akk azzal szórakoznom kell egy kicsit még, hogy megnyissa (műszaki problémák xD), ha meg nem, akkor valaki fel tudna világosítani? Mert ugye a közös utazásnál pesten kell találkozni de hol és mikor?

előre is kösz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390450 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
KÖZÉRDEKŰ FELHÍVÁS! :)

Keresünk olyan lelkes emberkéket, akik rendelkeznek
- törplámpással, amit kölcsönadnának a tábor idejére (az a kék, ikeás hordozható lámpás, ami 2006-ban a törpcsaaptnak volt) --> 6-10 db kellene
- nagy, vastag gyertyával (akár sima fehér, vagy pl. ajándékba kapott díszgyertya), amit az egyik keretjátékos eseményhez elhasználhatnánk (NEM félreérteni. :P ) --> 4 db kellene

A felajánlásokat priviben vagy az mtttabor kukac tolkien ponty hu címen várom! Köszi!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Damien
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #390299 Írta: Damien
Damien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ohh, köszi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.500 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére