Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
13 éve 1 hónapja #402935 Írta: Peredhil/Thor
Peredhil/Thor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
U.I.: Köszi a három (hogyis hívtátok őket?) sétáló cukornak és a szüleiknek, hogy elhozták őket! :lájk:

A válaszok önmagunkban rejlenek, csak az a kérdés, hogy van-e elég bátorság benned, hogy szembenézz velük. Úgy gondolom, hogy mindannyiunkban van valamennyi Odinból, Thorból, vagy éppen Lokiból, és rajtunk áll, hogy ebből mit tudunk hasznosítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402932 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A tábor után mindig nehéz egy szervező dolga, főként igaz szerintem ez a közösségek vezetőire, mert ők érintkeznek legtöbbet a táborozókkal, ők látják az arcokat, hallják a hangokat. Könnyű ám titeket megszeretni, úgy lopjátok be magatokat a szívembe hogy egészen a búcsú napjáig, amikor valami nagyon kicsire összeszorul bennem, és úgy fáj, mintha ölnének, egészen addig észre sem veszem, hogy mennyien gubbasztotok odabent. Sok minden nagyon hiányzik; a közös étkezések a családvezetőkkel, közös vacsorák a táborozókkal, beszélgetések, ötletelések, naptánc, nevetés, mosolyok, a mosolyok nagyon. A reggeli élet-halál harc a sárban a Trollig Csibivel, a beszélgetések a zuhanyban vagy bárhol máshol, a citromos tea, az utolsó esti orbitális party, a ritka, de annál édesebb napsütés, a vigyorgó rendi foglalkozásról érkezők, a babák, a patak, a roskatag híd... És legfőképp az emberek. Annyi ölelést kaptam a tábor során, talán kitart év végéig. De a tábori taliig biztosan :)
Köszönöm a sindáknak hogy nem tüncök, és hogy megtanították azt az őrült táncot és hogy tök zsírul néztek ki :D
Köszönöm Harad népének hogy megmutatták nekünk ezt az elbűvölő kultúrát és hogy nem nyomtak agyon mégse az utolsó napi grouphugnál :D
Köszönöm Dol Amroth népének a gyönyörű zászlaját, Alfiet és hogy nemességre és becsületességre oktattak. Meg hogy cukik! :D
Végül, de nem utolsó sorban köszönöm Minas Tirith népének hogy mind az enyémek voltak az utolsó szálig, és mind annyira fantasztikusak és elbűvölőek hogy nem lehet betelni velük. Varázslatos 11 nap volt ez veletek a fáradtság, az eső, a mocsok és minden elém hordott akadály ellenére is. Ti tettétek széppé, és ezt nagyon köszönöm.

Titeket sem felejtettelek el, konfettigyárosok, de hát ti úgyis tudjátok mit akarok mondani. Hogy napról napra, és hogy nem reprezentatív, és hogy nagyon-nagyon.
A holnapi nap nagyon szomorú lesz, és már előre szenvedek.

u.i.: Egyetek mályvacukrot, mert az a puffasztott szivárvány, maga a boldogság. Ha mérges vagy tömj egyet a szádba (vagy kérd meg erre Mikit! - Gothmog, Gothmog!!) és nem tudsz majd mást csinálni mint vigyorogva nyammogni hogy omnomnom.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402924 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Azt hiszem ez volt életem egyik legjobb MTT tábora. :mrgreen: Még egyik tábor végén sem sírtam, most igen. Nagyon köszönöm az összes résztvevőnek. Szervezőknek és a táborozóknak egyaránt. Nem tudom, hogy sikerült megcsinálni, hogy a borzasztó időjárás egy kicsit sem rontotta el a hangulatunkat. :D

Azért pár embert kiemelnék. Teljesen szubjektíven, csak az alapján, amit én láttam, tapasztaltam. Meg azért csak párat, mert ha nagyon elkezdenék belemenni, valószínűleg 100 alatt nem állnék meg :lol:

Milnek, Tucsinak és Zsoltnak nagyon szeretném megköszönni, hogy ennyire családias hangulatot sikerült teremteniük az első pillanattól kezdve. Nagyon jól éreztem magam Veletek! Ebben persze szerepe van a szuper csapattársaimnak is. Nagyon régen töltött el ekkora örömmel, hogy ennyi új embert ismerhettem meg.

Koppány és Elrenor a szakácsrend vezetőiként hihetetlen sokat dolgoztak! Minden elismerésem nekik! ;) Nagyon köszönöm a csodás étkeket, és a remek hangulatot. Sajnálom, hogy nem tudtam mindig ott lenni.

A többi szervező közül még Bigfootot és Zsodót szeretném megemlíteni. Annyira profin, kedvesen és segítőkészen csinálták a dolgukat, akármikor láttam őket, hogy le a kalappal :lájk:

És még a táncokat köszönöm, nagyon-nagyon!!! Kuvasznak a táncházat, Vikinek a tangót, és Milnek az utolsó napi táncot. Nagyon jó volt. 8-)

Ja, és mindenkinek köszönöm, hogy ennyire szerettétek Emit :) Tök sok szabadidőm volt, köszönhetően az önkéntes bébiszittereknek. :lol: És erről jut eszembe még egy nagy köszönet és elismerés Virágnak, mert három picivel azért már nem olyan egyszerű! De ő tökéletesen helytállt! ;)

Szóval mennék vissza, bármikor. Még akkor is, ha esik! :twisted:
És folyamatosan jut eszembe egy csomó dolog, amit még meg akarnék említeni, köszönni... No majd apránként :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402921 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Peredhil/Thor írta: (U.I.: A kalandor rendi bemutatóról készült felvétel? Kíváncsi vagyok, hogy sikerült kívülről nézve.)

Kívülről nézve nagyon is jó volt. Nemkicsit betegre röhögtem magam, és ezzel nem vagyok egyedül :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402918 Írta: Peredhil/Thor
Peredhil/Thor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kedves Szervezők (minden ága) és Kedves SMT-k!

Véleményt, jót és rosszat és köszönetet mondanék a következőkben!

Először is nagyon köszönöm a szervezőknek azt a rengeteg munkát amit belefektettek a táborba és hogy mi jól érezzük magunkat. Kisebb-nagyobb problematikák előfordulnak, de hát mégis sikerült és szerintem mindenkiben megvan most az a fura hiányérzet és sokat filózik, hogy hogy és mint volt a tábor. Én spec. úgy jöttem haza mintha tegnap mentem volna el, gyorsan elrepült ez a 11 nap és mégis furán idegen volt itt ülni az asztalnál és nem hallgatni azt a folyamatos "MTT Zajt" amit éjjel-nappal hallgat az ember egy tábor során.

És szeretném az évek óta bennem (ide-oda) mászkáló gondolatot/vágyat elmondani, vagyis Szeretnék részt venni a következő tábor szervezésében. Mint NPC, mint KeCsapos vagy hasonló, de ezen dolgok mellett szívesen segítenék másban is. Ez mondjuk még a jövő zenéje, úgyis lesz róla szó, hogy ki-mint-hogy és merre. (Már most volna pár ötletem amit szeretnék megosztani a főszervezőkkel.)

Leírnám azt is, hogy jó pár ember véleményét végig hallgattam ez ügyben és egyezik a vélemény, hogy Túl kevés a rendi óra. Korábban voltak olyan kérdések még a táborok végén, hogy jövőre melyikből kéne több legyen és mindig a rend-re voksoltunk, viszont úgy látszik ez nem jutott vissza. A lényeg a lényeg: 30%-70% arányban örülne a nép, ha a RENDi foglalkozások felé billenne a mérleg a nemzetségi idővel szemben. Félreértés ne essék, szerintem mindenki (én is) elégedett volt a nemzetségével, csak a játékokkal, zászló-egyéb varrással, stb.-vel, "eljátszott" idő túl sok ahhoz képest amit az általunk választott rendben tölthettünk, azzal a tevékenységgel amit mindannyian szerettünk volna csinálni. Hát még az, hogy milyen kevés idő volt a mestervizsgára felkészülni. Főleg igaz ez egy olyan rendre, amit nagyon nehéz be vasztani a színpadra, négy fal közé.

A kajáztatás egy kemény dolog 140 ember esetében, de mindig sikerült megoldani, most viszont a sima kaja alig különbözött a vega kajától, és nem hiszem, hogy ezt csak a magam fajta húsimádó vette észre. És valahogy meg kéne oldani a arányos elosztást, mert a lakoma napján (hiába lakoma a neve) túl sok volt az étel ahhoz képest amit előtte lévő napon vagy amit a búcsú napján kaptunk. (Az a tojásrántottás vacsora amilyen finom volt, annyira volt nagyon durván kevés.) Persze amikor volt elég, akkor egy szavam nem lehetett, pl. a lencseleveses napon faltam, mint az atom, finom volt nagyon. :) (És abban még hús is volt valamennyi.)

A keretjáték nagyszerűen sikerült az eddigiekhez képest, gratulálok hozzá, élvezetes volt! :)

Az eső nagyon gázul sült el, főleg, hogy ma bezzeg milyen meleg volt egész nap,...most hogy hazajöttünk a betondzsungelbe. :P De hát mégis sikerült kiküszöbölni valamelyest, tök jó programok voltak!

Meglepő volt a sok új, de csak annál élvezetesebb volt, mert sok arcot megismerhettem, kit jobban, kit kevésbé. Sajnálom, hogy van pár ember akivel/akikkel már régebb óta szeretnék kicsit jobban megismerkedni, többet dumálni és nem jött még össze, de remélem, legközelebb. :)

A zenék fantasztikusak voltak, szeretném megkérdezni, hogy valaki át tudna-e nekem küldeni kettőt. Az egyik a "****ing halflings"-es, törzsi dobos szám, a másik pedig amit a legtöbbször játszottatok be, főleg mikor népgyűlések voltak. Előre is nagyon köszönöm!

A reggeli ébresztések is tetszettek. ;)

Köszönöm még a tábori négy "közvetlen felettesemnek": Márknak, Milnek, Tucsinak és Zsoltnak!

Sok állati jó arc MTTs srác, sok jó MTTs csaj között nem unatkozik az ember és az uccsó esti buli felejthetetlen, remélem vagy videók vagy képek készültek róla!

Ez a társaság azért létezik, mert valami különlegeset hozz létre a maga jó és rossz oldalával együtt is, és maradandót alkot! Aki ide eljön akár egy rendezvény erejéig is, nem felejti el. Ez utóbbit nem én mondtam, de én is így gondolom. ;)

Most így hirtelen ennyi, de ha eszembe jut még valami, majd írok! (Vagy ne fenyegetőzzek, elég volt ez is? ;) )

Bírlak Titeket most és mindörökké! HÖI! :mrgreen:

Peredh./T. aki már Béla is

(U.I.: A kalandor rendi bemutatóról készült felvétel? Kíváncsi vagyok, hogy sikerült kívülről nézve.)

(Szerk. by Patiszon. Kiszedtem belőle a sok felesleges sortörést)

A válaszok önmagunkban rejlenek, csak az a kérdés, hogy van-e elég bátorság benned, hogy szembenézz velük. Úgy gondolom, hogy mindannyiunkban van valamennyi Odinból, Thorból, vagy éppen Lokiból, és rajtunk áll, hogy ebből mit tudunk hasznosítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402909 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kedves Szervezők!

Szeretnék őszintén gratulálni Nektek, jó tábort csináltatok. Főleg azzal együtt, hogy nem tudtatok előre számolni azzal, hogy hopp volt egy szanticska, meg amilyen időjárást kaptunk. A legszebb az volt, hogy semmilyen szinten nem rontotta a hangulatom az se, hogy vigasztalanul esett.

Esgalnak és SÚnak külön köszönöm a nagyszerű nemzetséget és rendet. Jólesett mindkettőhöz tartozni. :)

Szeretnék írni a táborról részletesebben is - egyelőre gyűjtöm hozzá a gondolatokat.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402903 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Igazi pontról-pontra élménybeszámoló megírásához lusta vagyok, holnap is az leszek, sőt még utána is, úgyhogy csak ennyi.

Szercsi-lávcsi áradat.
Komolyan.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402901 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése


"Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402899 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Tomi most mutatta EZT , nagyon ideillik :D Később még jön több is, de én még nem jutottam el a hőn áhított forró fürdőmig (vacsi, mesélés, kutyapocak simizés, hát nehéz az élet na)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402889 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Biztosan ti is fáradtak vagytok, nemcsak Szeder. ( Annyira aranyos! ) :D

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402888 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Sziasztok!

Hazaértünk mi is. :) Szeder jó fáradt, alszik, mint akit leütöttek.

Gyertek tűzijátékozni 20-án!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402887 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Köszönöm az elmúlt 7 napot! Jó volt újra visszatérni közétek <3

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402885 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hol vagyok? Hova tűnt mindenki?
Ááá!!

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402884 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Köszönöm! :D Karóra!
Képeket majd valahogy valamikor teszek fel valahova...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402876 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nekem a papucsom maradt ott elég nagy valószínűséggel, fekete bőr/műbőr világosbarna talppal.
Szerintem simán elfelejtettem elrakni, tehát az ágyak lába környékén lehet a földön valahol a 9es faházban. (Ha azóta meg nem lett találva és onnan elmozdítva)

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402875 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
MTT TÁBOROSOK: Imádott fekete kordbársony shieldes sapkámat ("ír utcagyerek sapka") elveszítettem a táborban. Utoljára uccsó napon Emi fején volt a színpadnál, vagy Nyüfi fején a padláson... ha így rémlik. Valaki tud bármit róla? :(

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #402874 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A hazaúton előforduló sinda-rumadai táncokból összevágott videó innen letölthető 2011-08-08 13:01:41-ig (a videó fenn van facebookon is, ismerőseimnek látható, szóval ez főleg azoknak szól, akik nem használnak efféle ördögi dolgokat).

Szerk.: sikerült feltölteni az eredeti videókat, itt találhatóak egészen 2011-08-09 03:11:20-ig (ez az összes tábori videóm: a 0860 Adanedhelről készült, amint a kötélpályán lógva telefonál; 1129 és 1130: szerencsi rumadai, 1126 buszos, 1138 Keleti)
Utolsó szerkesztés: 13 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402870 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ezt meg kell osztanom veletek: Öcsém a Két torony filmet nézte tegnap este, és épp Ithilienben voltak Frodóék, mikor én is bekapcsolódtam a mozizásba :D Faramir furcsán festett, nem hasonlított Alewre :D Sajnos hamar bealudtam rajta, teljesen kifáradtam. Reggel fura volt ágyban ébredni és busszal dolgozni menni... Hiányzik Királyfő!
Amúgy ezer köszönet a főszervezőknek és szervező/segítőtársaimnak, mert nélkülük nem valósulhatott volna meg ez a tábor. Köszönök mindent mindenkinek (és hogy nem aludtatok el a kósza rendi bemutatón, sőt) :)
Jövőre is szeretnék szervezni :P

SZERK.: Ma meg a Király visszatért néztük meg :D Meghallgattam az et earello endorenna dalt és megkönnyeztem a búcsúzást :')
Jah, és akkor is Esgal ébresztője volt a legjobb! :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402867 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Fantasztikus tábor volt! Sosem volt még ilyen jó táborom, pedig Anglia sem volt rossz. De ez! Hú! Nem találok rá jobb szót! Nagyon- nagyon jó volt!!! :D

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402866 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Én mindenhol sírtam, és csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: Köszönjük a kecsapos polipnak és minden szervezőnek, rend-, család-, és nemzetségvezetőnek, mindenkinek, aki egy kicsit is részt vett az előkészítésében, hogy nekünk, SMTnek ilyen csodálatos, semmihez sem hasonlítható élményt adtak!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402865 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Banshee írta: Köszi mindenkinek a tábort, baromi jó volt és úgy éreztem a Keletiben a búcsúzáskor, hogy mindjárt elsírom magam.


Hát én sírtam még mielőtt elindult volna a busz, még azoktól is elbúcsúztam, akikkel együtt mentem haza :D utána meg a Keletiben is búcsúzkodtam tőlük ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402861 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Köszi mindenkinek a tábort, baromi jó volt és úgy éreztem a Keletiben a búcsúzáskor, hogy mindjárt elsírom magam.
Már most hiányoztok. :D

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402857 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Csatlakozom az előttem szólókhoz: nagyon jó volt a tábor, ez a 11 nap csak úgy elrepült, és furcsa hazatérni ezután a buli után. Szervezők, vigyázzatok a hazaúton! :) Ja, és:

Tégla, tégla, tégla, malter!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402850 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Remek volt a tábor! Teljesen a keretjáték hatása alatt vagyok, nagyon tetszett :) Szándékozom bővebben is írni róla holnap, de ezt nem bírtam maagamban tartani. Nagyon köszönöm az élményt!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402847 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estel Adániel írta: :? :roll: tudjátok mit? így, ideiglenesen (érkezés és indulás idején viszont maradéktalanul) esőtlenítve is nagyon-nagyon jó volt! 8-) :lol:
Köszönjük minden SMT nevében minden szervezőnek ezt a csodálatos tizenegy napot! :lájk:


:lájk:

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402845 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
:? :roll: tudjátok mit? így, ideiglenesen (érkezés és indulás idején viszont maradéktalanul) esőtlenítve is nagyon-nagyon jó volt! 8-) :lol:
Köszönjük minden SMT nevében minden szervezőnek ezt a csodálatos tizenegy napot! :lájk:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402768 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Jó utat szervező népek! Legyetek szívesek esőtleníteni a terepet, mire odaérünk^^

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402762 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
.

"Faramir úr úgy döntött, hogy személyesen vezeti Emyn Arnenből az összegyűlt telepeseket a Keresztúthoz eső legközelebbi faluba, Arandholba, azaz a közös nyelven Királyfőbe.

Sokan követik őt Minas Tirith polgárai közül, akik szerették és tisztelték nemes lelkű fiatal urukat, és kedvéért elhagyják a várost. Atyjafiának Imrahilnak az emberei közül is van, aki nem marad Dol Amrothban, hanem részt akar venni Gondor dicsőségének helyreállításában. Szívesen látott, nemes vendégek lesznek azok a sindák, akik eddig Lothlórien erdejében éltek, de mikor a noldák hatalma véget ért, úgy döntöttek, velük ellentétben ők nem mondanak búcsút Középföldének, mert rájuk még sok szépség és izgalom vár Ithilienben. Csatlakoznak azok a haradiak is, akik letették a fegyvert még a végső csata előtt; őket gyanakvás és bizalmatlanság övezi, de vezetőjük hűséget esküdött Gondornak és Faramir úrnak, és minden erejükkel azon vannak, hogy helyrehozzák a károkat, melyeket eddig az Ellenségtől félrevezetve okoztak.

A telepesek csoportjai Faramir úr hívó szavára Emyn Arnenben, a fejedelmi székhelyben gyűltek össze, itt találkoztak egymással először Királyfő leendő lakói, s innen indultak el közösen a Keresztúthoz.

A Minas Tirithből jött telepesek magukról keveset beszélnek, más népekre azonban kíváncsiak. Nem vetik meg a jó történeteket és szép dalokat. Mivel többségükben a Fehér Város falai mögött születtek és nőttek fel, az új, ismeretlen vidéken még bizonytalanul mozognak. Láthatóan kételyekkel küzdenek a jövőt, és a más népekkel való együttműködést illetően. Vezetőjük, Arnien szép fiatal leány, akinek a tartásában és tekintetében nemesség lakozik, habár öltözéke inkább polgári származásra vallana. Szemmel láthatólag nagy bizalommal van egy komor harcos, Anborn és egy örökké a betegek körül sündörgő, a gyógyításhoz tehetséggel bíró leány, Nestril iránt. Nem egyszer látni őket amint népük körében elmélyülten beszélgetnek.

A közel harminc dol amrothi fegyelmezetten vonult a menet végén. Nem siettek, szívesen vállalták az utóvéd szerepét. Csendesen meneteltek, lovaikat kantárszáron vezetve. A férfiak oldalán kard és nehéz vértek egy-egy darabján csillant meg a napfény: vállvért, láncing és alkarvédő egészítette ki a címeres pajzsokat. Mindannyian magasak voltak, napbarnított bőrük alapján nehéz volt eldönteni, hogy alapból ilyen vagy a hosszú tengeren töltött hónapok adtak nekik ezt a színt. Elöl pompás lován Híriel léptetett, hosszú sötétkék ruháján ezüst hattyús címere szinte ragyogott. Jobbján, kissé lemaradva idős apja, Galador lovagolt fiatal harcosok gyűrűjében, balján pedig húga, a szép mosolyú Melui menetelt velük. Indulás előtt és a pihenők során a dol amrothiak csendesen viselkedtek, halkan énekeltek és finom boruk mellett jóízűen beszélgettek. Nem voltak elzárkózók, magokkal gazdagon megszórt cipóval, füstölt sonkával, szárított hallal és mézes szőlővel fogadták a táborukba érkezőket, kit-kit a maga módján. A minas tirithiekkel ápoltak szorosabb barátságot, hisz erős szövetség kötötte össze őket. A tündéket, mint erdőtündék távoli rokonait, tisztelték, de a haradi kompániát gyanakvással figyelték, még ha a vendégszeretet nekik is kijárt az út alatt.

A lórieni tünde-vándorok extravagáns eleganciájukkal hamar felhívták magukra a figyelmet. Ruháik és gesztusaik kifinomultsága és széleskörű műveltségük tette őket kellemes beszélgető társsá, ők pedig szívesen cseréltek kiérlelt bölcsességet elmés ötletre vagy egyik szakma mesterfogását egy másikéra. Vezetőik, a mindig nyugodt és kimeríthetetlen tudású Lhethril, az éteri jelenségekre is érzékeny és a szív dolgaiban jártas Eilin és a folyton tréfálkozó, emberek mértékével is tüzes Gelirinnas. Azt mondják, azért jöttek Ithilienbe, mert Elessar király majd földet ad nekik ezen a számukra oly érdekes vidéken. Egyesek mégis valami tünde-mágiáról beszéltek, olyan titkokról, amit a sindák nem akartak senkivel megosztani.

A haradiak az út során legalább annyira gyanakodva nézték a többi népcsoportot, mint azok őket. A különös öltözékekben, ékszerekben vonuló nők és férfiak idegen nyelven idegen dalokat dúdoltak, idegen ritmusokra léptek táncosaik és az sem segített a megértésükben, hogy fegyvereiket a Háborúban az ellenfél oldalán látták vért ontani.

Még nem sejtették, hogy életük legnagyobb kalandja vár rájuk Királyfőben, s hogy nem csak az egykori őslakók elhagyatott otthonait találják ott, de számtalan titkot is, mely örökre megváltoztathat mindent..."


Klikk ide egy képért!

.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402751 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Esgal írta: Mivel a gumicsizma nem igazán kell, hogy pont passzoljon, ezért Sil, szerintem kérj meg egy pesti ismerőst, hogy vegyen neked egyet a méretedben, elhozza egy darabig, utólag meg rendezitek a számlát. Én is megtenném, de én holnap kora reggel már indulok le, hogy előkészítsük nektek a helyet, jól :)

Én bízom a már két éve tartó szerencsémben, hogy az a cipő, ami nálam lesz, nem ázik be...oké, most 3 lesz nálam, tavaly meg kettő volt...de túléltem. :D Egyébként is, gumicsizmám már akkor sem volt. Persze érdemes inkább felkészülni rá, mert én a saját káromon tanulok - :mrgreen: -...de ebbe most ne menjünk bele. Sokkal rosszabb, ha nincs, és szakad az eső, mintha van és nem szakad. Persze a legjobb, ha szakad és van, vagy a szerencséseknek a nem esik és nincs is gumicsizma. Végigjártam a 4 lehetséges opciót? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402743 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Mivel a gumicsizma nem igazán kell, hogy pont passzoljon, ezért Sil, szerintem kérj meg egy pesti ismerőst, hogy vegyen neked egyet a méretedben, elhozza egy darabig, utólag meg rendezitek a számlát. Én is megtenném, de én holnap kora reggel már indulok le, hogy előkészítsük nektek a helyet, jól :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.530 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére