Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
18 éve 2 hónapja #295412 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta:

MoziNet.hu írta: A király ismét visszatér!

A Home Media Retailing arról számolt be, hogy a New Line Home Entertainment eleddig szigorúan őrzött dokumentumokat készül nyilvánosságra hozni Peter Jackson Oscar-esővel jutalmazott gigaalkotásával, A Gyűrűk Urával kapcsolatban. A trilógia ezidáig két külön hosszúságú verzióban megjelent meg szerte a glóbuszon különböző extrákkal kiegészítve, ám most egy újabb, minden eddiginél jobban felturbózott korongok fognak napvilágot látni. A kétlemezes "Limited Edition" szetteken a különböző időtartamúakra vágott művek mellett eddig soha (de tényleg) nem látott, közel 300 (!) perces dokumentumfilmek lesznek megtekinthetőek, melyek a produkció körülményeit és bonyolult technológiáját lesznek hivatottak feltérképezni. Jackson ezt a kis csemegét George Lucas hamarosan újra kiadása kerülő Star Wars-szériájához hasonlóan igen korlátozott példányszámban, augusztus 29-től fogja a boltok polcaira küldeni.

(Iván István)

Dátum 2006. június 22.


Kiegészítés egy angol cikk alapján ( news.yahoo.com/s/nm/20060622/film_nm/rings_dc_1 ):
Ez nem egy újabb filmváltozat lesz, hanem egy limitált példányszámú kiadvány, mely a moziváltozatot és a bővített változatot is tartalmazni fogja, de egy csomó új extrát.


Azt lehet már tudni, h mennyibe fog kerülni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295408 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

MoziNet.hu írta: A király ismét visszatér!

A Home Media Retailing arról számolt be, hogy a New Line Home Entertainment eleddig szigorúan őrzött dokumentumokat készül nyilvánosságra hozni Peter Jackson Oscar-esővel jutalmazott gigaalkotásával, A Gyűrűk Urával kapcsolatban. A trilógia ezidáig két külön hosszúságú verzióban megjelent meg szerte a glóbuszon különböző extrákkal kiegészítve, ám most egy újabb, minden eddiginél jobban felturbózott korongok fognak napvilágot látni. A kétlemezes "Limited Edition" szetteken a különböző időtartamúakra vágott művek mellett eddig soha (de tényleg) nem látott, közel 300 (!) perces dokumentumfilmek lesznek megtekinthetőek, melyek a produkció körülményeit és bonyolult technológiáját lesznek hivatottak feltérképezni. Jackson ezt a kis csemegét George Lucas hamarosan újra kiadása kerülő Star Wars-szériájához hasonlóan igen korlátozott példányszámban, augusztus 29-től fogja a boltok polcaira küldeni.

(Iván István)

Dátum 2006. június 22.


Kiegészítés egy angol cikk alapján ( news.yahoo.com/s/nm/20060622/film_nm/rings_dc_1 ):
Ez nem egy újabb filmváltozat lesz, hanem egy limitált példányszámú kiadvány, mely a moziváltozatot és a bővített változatot is tartalmazni fogja, de egy csomó új extrát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285396 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Rion Pendragon írta: Ne kukizzatok! Lessz Hobbit film? mikor? hogyan? kicsoda? kivel?



derhobbit-film.de/indexengl.shtml

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281427 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A Vegyes kategórián belül megnyílt a C.S. Lewis: Narina krónikái topic. Ott ki lehet tárgyalni mind a filmet, mind a könyveket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281378 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tudtommal PJ elvállalná de gubanc van a filmstúdiókkal. Asszem itt olvastam róla szal olvassatok vissza valamelyik topicban ha nem is ebben. Én a mellesleg.hu ról töltöttem le azt a trailert de biztos máshol is megtalálható csak tessék rákeresni:)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281362 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ne kukizzatok! Lessz Hobbit film? mikor? hogyan? kicsoda? kivel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281360 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És ezt a trailert hol lehet megtalálni?
Amugy van már valmi uj hír a Hobbit-ról?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281310 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Igen, asszem a FotR-n kívül a többi képet a Sárkányszívből vették ki vagy valamilyen sárkánoys meséből. Kéne írnom valamit a Nézzük meg együtt a filmet topicba csak off lenne... na mind1.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281307 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocs,nem volt időm átnézni az egész topikot :D
Viszont nagyon sokat melózhattak rajta,mert egy-egy figyelmetlenebb, kevésbé hozzáértő mozilátogatót szvsz simán meg lehet vele téveszteni :P

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281306 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Tindomiel írta: Hm...lehet hogy volt már,és perpillanat látom,nagyon Narnia a téma,de ez engem nagyon idegesít:
Találtam egy "trailert", méghozzá A hobbithoz. Erős a gyanúm,hogy ez csupán egy rajongói trailer, mivel a jelenetek java a GYU-ból van bevágva, meg talán pár fantasy filmből (gondolom én,bár elég jól vágták össze). Szóval nem vagyok benne teljesen biztos,hogy hamis trailer lenne. A végén pedig az szerepel,hogy bemutató 2006.dec.19... valaki nyugtasson meg,hogy ez csak egy hülyéskedés, mert nem hiszem,hogy ennyi idő alatt össze lehet dobni a filmet,pláne ha jogi viták is vannak :P

Igen, ezt a rajongói trailert mi is láttuk, és hidd el: kamu ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281302 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hm...lehet hogy volt már,és perpillanat látom,nagyon Narnia a téma,de ez engem nagyon idegesít:
Találtam egy "trailert", méghozzá A hobbithoz. Erős a gyanúm,hogy ez csupán egy rajongói trailer, mivel a jelenetek java a GYU-ból van bevágva, meg talán pár fantasy filmből (gondolom én,bár elég jól vágták össze). Szóval nem vagyok benne teljesen biztos,hogy hamis trailer lenne. A végén pedig az szerepel,hogy bemutató 2006.dec.19... valaki nyugtasson meg,hogy ez csak egy hülyéskedés, mert nem hiszem,hogy ennyi idő alatt össze lehet dobni a filmet,pláne ha jogi viták is vannak :P

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281254 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ezzel egyetértek. Biztos vagyok benne hogy másnak nagyon tetszett, csak ezek a gyerekszínészek nekem nem jöttek be. Ne kérdezed miért, ilyen az ízlésem. De ne értsetek félre, voltak nagyon jó jelenetei a filmnek... Főleg a csata amibe beleborzongtam meg amikor Aslan visszatér. Szeretem az állatokat és tetszett hogy feltámad egy oroszlán, akinek Liam Nelson a hangja :) De azt hangsúlyoznom kell, hogy a Weta nélkül a film nem kerülhetett volna be moziba.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281208 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Thereon!
Vannak filmek, amit úgy adnak elő nekünk, hogy igaz, és tényleg igazak.
Vannak amit úgy hogy igaz, de nem, és ráadásul semmit nem adnak az embernek (a legtöbb film ilyen)
Vannak, amit mesének írnak, de nem más, mint filmklisékből, és babiszemű "valddisnifigurákból" össszeszórt alkotás. (ezeket útálom)
Vannak olyanok is, amit mesének írtak, és a filmadaptáció látványban és igényességben kielégíti az értő közönséget. (GyU, Narnia, HP... )
És vannak ujságírónak titulált tehetségtelen senkik, akiket csak párthűségből tartanak a szerkesztőségben, és nincsen más dolguk, hogy lehúzzanak minden alkotást, ami nem az istenített vezér, vagy valamelyik fullajtárja szájából szaladt ki. (olvastunk ilyent is)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281185 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
pontosan miért?
mert egy mese is lehet jó, auz egy külön műfaj...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281173 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Pontosan ezért nem tetszett.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281168 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Annedun írta:

Thereon írta: A történet és a színészek ratyik


szerintem meg nem...
ja, és tudtad, hogy C.S.Lewis Tolkiennnek vetélytársa volt?
úgy bántsd a Naniát, hogy velem gyűlik meg a bajod :P

A vetélytárst inkább írótársnak vagy barátnak nevezném ;)
A fáma szerint soskzor egy szobában alkották a műveiket.
A Narniát azért húzza le, aki lehúzza, mert vérbeli fantasyt vár tőle, holott a mű egy abszolút keresztény szemléletű mese

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281157 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Thereon írta: A történet és a színészek ratyik


szerintem meg nem...
ja, és tudtad, hogy C.S.Lewis Tolkiennnek vetélytársa volt?
úgy bántsd a Naniát, hogy velem gyűlik meg a bajod :P

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281142 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Megnéztem a Narniát. A történet és a színészek ratyik, de a Weta ismét lenyügözőt alakított, főleg a csatában. A csata nagyon tetszett, lenyűgöző alakítás, tiszta Pellenor feelingem lett tőle :D

Oh és mellesleg a Hókirálynő nyami :P :oops:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281111 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem is naon teccett a King Kong naon nagy film!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281083 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Beren erchamion írta:"A történetvezetés viszont nem rossz, csupán az utolsó mondat (The beauty killed the monster.) pedig nem illett oda... :"
Az eredeti mozi is ezzel a mondattal ért véget,ez egyfajta tisztelgés az első film alkotói felé.Amúgy nekem tetsztt a King Kong,gyorsan elrepült a három óra...nem unatkoztam egy percet sem. :P
A Narnia Krónikái is nagyon nagy film lett,csodás zenével,és látvánnyal,és a könyvhöz nagyon hűen csinálták meg.Igaz hogy 30-40 percel hosszabb is lehetett volna...

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281067 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az nem túl jó.
Akkor jó egy film szerintem, ha sírni lehet rajta... nem?

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281052 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jó persze GyU... Tudod hogy értettem, ide nem számít a GyU.. és itt is kinyírták... játszon már valami jó hőst úgy hogy nem hal meg és happyend :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281039 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
méééééééééér?
a GYU-ban gonosz? én nem úgy vettem ki... :roll:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281023 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem 2 és fél óra múlva jön le, de végre megszereztem a trailer zenéjét. Attól teljesen behalok. Amit viszont most néztem a Sziget volt és bár a történet elég.. hogyismondjam..nem elég egyedi, Boromir és Eva, no meg a jókiscsaj miatt akinek nemtom a nevét de jól néz ki.. szóval miattuk érdemes volt megnézni.. Természetesen Sean emgint gonosz...

Egyszer már egy Jóságos Sean Beant akarok látni! Hosszú szereppel, mielőtt még az Eqvilibriumiot vagy mi a címe mondanátok.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280975 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Telperien(Ithil) írta: Szuper film


csatlakozom

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280940 Írta: Telperien(Ithil)
Tegnap megnéztem a Narnia krónikáit.Szuper film+jó volt a stáblistában látni Richard Taylor nevét.A WETA-sok jó munkát végeztek. :up:
Boldob Új évet mindenkinek és jó bulizást. :dance:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280775 Írta: Beren Erchamion
Andy tényleg szerepel a filmben (mármint nem csak mint King KOng mozgása...), a hajó szakácsát játssza. :D
Amit még elfelejtettem írni, hogy (legalábbis nekem nagyon úgy tűnt, először nem hittem el, de amikor ötödszörre mutatták, akkor muszáj volt), hogy amikor King Kongot bemutatják egy New York-i színházban, akkor a zenekart vezényli... na, vajon ki?

SPOILER

hát persze, hogy Howard Shore!! :D :D :D Bár a film zenéjét végül nem ő szerezte, ezek szerint PJ cserébe neki adta a karmester szerepét!

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280707 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
szerintem ha így fojtatja- legalábbis ha ilyen szerpeket játszik, hogy utána átdolgozzák mindenét- akkor a végén depis lesz, vagy valamilyen pszihés betegsége lesz...

amúgy kösz...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280705 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
www.kongisking.net/kong2005/proddiary/ itt vezette PJ végig a filmet, de arról a fájlról amiről beszéltem szerintem már nincs meg, legalábbis én nem láttam. De biztos van más is ami vicces. Mindazonáltal a meglátás helyes, miszerint Andy itt is folytatta arcmimikáját és ő testesítette meg a gorilla üvöltését, mimikáját stb.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280698 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Thereon írta: Andy egy hajóskapitány vagy mi, és rohadt jól áll neki a szerep. A King Kong honalpján van egy video ahogy bemutatja a kabinját... szóval fuldokoltam a röhögéstől, ha valakit érdekel, belinkelem.

A beauty killed the monster pedig a soundtracon az utolsó 3 zene címe is és tetszik, szal már csak a filmet kéne megnézni ami szép lassan, d ebiztosan jön lefele... bár moziba szívesebben elmennék, csak egyedül nincs kedvem.


érdekel...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.728 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére