Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
17 éve 11 hónapja #302070 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
áááá! pedig úgy várom a hobbitot. azt PJ jól meg tudná csinálni

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302054 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nincs mit. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302053 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ben!
Köcce! :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302051 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Olorin.papa írta:

Gandalf írta: Interjú Sir Ian McKellennel az AfterElton.com oldalán, A Hobbitos részt idézném:
"AE: Anything on The Hobbit?
IM: No, no. The same there. I'd very much like Peter Jackson to consider it. I've put it to him a number of times. I think understandably his ambitions might lie elsewhere."


Köszönöm! mint már párszor mondtam, remek angolos vagyok :?


Ha jól értelmezem, így hangzik (ha nem, akkor elnézést, javítsatok nyugodtan :oops: ):

"AE: Van valami hír A hobbitról?
IM: Nem, eddig semmi. Még mindig ugyanott tartunk. Nagyon szeretném, ha Peter Jackson fontolóra venné a dolgot, sokszor említettem már neki. De azt hiszem, érthető módon egyelőre más célkitűzései vannak." - ergo, egyelőre nincs sok esély rá. (?)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302049 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Interjú Sir Ian McKellennel az AfterElton.com oldalán, A Hobbitos részt idézném:
"AE: Anything on The Hobbit?
IM: No, no. The same there. I'd very much like Peter Jackson to consider it. I've put it to him a number of times. I think understandably his ambitions might lie elsewhere."


Köszönöm! mint már párszor mondtam, remek angolos vagyok :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302048 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Interjú Sir Ian McKellennel az AfterElton.com oldalán, A Hobbitos részt idézném:
"AE: Anything on The Hobbit?
IM: No, no. The same there. I'd very much like Peter Jackson to consider it. I've put it to him a number of times. I think understandably his ambitions might lie elsewhere."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301859 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Találtam egy hírt a Hobbit filmről mongyuk már majd egy hónapos de azért gondoltam belinkelem és még jobban bízzunk benne h megvalósul. Link
Egyre több infó támasztja alá h lesz film! Mostmár azért szerintem meglesz ez a film! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301822 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hasonlóan nem találtam megfelelő helyet a felhívásnak. Remélem a főoldalra is jártok, de ott meg csak a pályázat van kint. Íme:

Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath
A Magyar Tolkien Társaság ( www.tolkien.hu ) hétvégi nagy találkozót szervez a J. R. R. Tolkien műveit és világát szeretők számára. Itt a várva várt alkalom a tolkieni ismeretterjesztés újraélesztésére, valamint a Professzor mitológiájában kevésbé járatos, de Középfölde-lelkületű jelmezesek álmainak valóra váltására egy szórakoztató és emlékezetes hétvége keretében az Öreg-tó partján.

A kétnapos találkozó 2006. október 27—29-én (péntek estétől vasárnap délutánig) Tatán, a Vaszary János Általános Iskolában (cím: 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) kerül megrendezésre. A teljes rendezvény, így az éjszakai pihenés (szivacson hálózsákkal) és egyúttal minden program az iskola tantermeiben zajlik majd.

Az egyes termekben párhuzamosan, folyamatosan különböző programok lesznek, melyek szervezésére pályázat kerül kiírásra.


Jelmezes, iskolában alvós hétvégi rajongói találkozó készül. Szerte a fórumon, nemsokára pedig itt-ott az interneten, újságban lehet majd találni bővebb információkat.

GYertek el!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301594 Írta: ystray
ystray válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ilweran írta: Jobb helyet nem találtam, úgyhogy ide írom:
A Kossuth Kiadó tájékoztatója szerint novemberben megjelenik A hobbit hangoskönyv-változata, Kaszás Attila előadásában. :D 8O
Azt nem tudom, melyik fordítás alapján készül.... :roll:

hmmm, meg kell szereznem, bár angolul se rossz...

2 film, kíváncsian várom mit hoznak ki belőle... lehet h nagyot alkotnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301574 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A "60 évvel később" tulajdonképpen a születésnapi ünnepre vonatkozik. De a könyvben - ellentétben a filmmel - sokkal több év telik el a Rég várt ünnepély és Frodó útnak indulása között (17-18 év asszem).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301569 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Eleniel (csillaglany) írta: Lehet, hogy nem jól emlékszem, de A hobbit nem 60 évvel a GYU1 előtt játszódik? Mert akkor Aragorn úgy a 27. éve körül kószálhat... :D Ami azért már nem kimondottan kisfiú. :lol:
Ha tévedek, bocsi.

Nem, 10 éves. 2931-ben született, Bilbó kalandja pedig 2941-ben kezdődik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301568 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
De minthogy azt már nekem is szépen elmondták, amit Tolkien írt arra monhattyuk h szentírás mert copyright-os dolog, ami nem szerepel az nincs az általa elképzelt Középföldén. (Mondom erre már én is ráfáztam h ien kijelentéseket tettem közzé. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301551 Írta: Eleniel (csillaglany)
Lehet, hogy nem jól emlékszem, de A hobbit nem 60 évvel a GYU1 előtt játszódik? Mert akkor Aragorn úgy a 27. éve körül kószálhat... :D Ami azért már nem kimondottan kisfiú. :lol:
Ha tévedek, bocsi.

Arwen biztos, hogy Lórienben van ekkortájt? :?: Mert amikor Aragorn 20 éves, Imladrisba érkezik ő is. Ilyen hamar visszamegy Lórienbe? (nincs nálam a könyv :roll:

Engem nem zavarna, ha két filmet csinálnának. A történet nincs aranyba öntve, hiszen maga is egyfajta kivonat, amiben mindenkinek jönni s menni kell. Nem befejezett, kerek, egész. Nem kőbe vésett szentírás.
Szabadon szárnyalhat benne a képzelet, és éppen ez a varázsa.
Ha dogmaként kezelnénk, az csak ártana neki.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301535 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jobb helyet nem találtam, úgyhogy ide írom:
A Kossuth Kiadó tájékoztatója szerint novemberben megjelenik A hobbit hangoskönyv-változata, Kaszás Attila előadásában. :D 8O
Azt nem tudom, melyik fordítás alapján készül.... :roll:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301499 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Missy írta: Legolast??? Na de nem is szerepel benne! A Hobbit-ban a kedves papáé a főszerep bakacsinerdei tündeügyileg.


Valószínűleg csak néhány kocka erejéig lenne látható. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301497 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Legolast??? Na de nem is szerepel benne! A Hobbit-ban a kedves papáé a főszerep bakacsinerdei tündeügyileg.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301492 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én azt vettem ki ezekből amiket alább irt Gandalf h a 2. film az már nem maga a Hobbit lenne hanem egy összekapcsoló film a Hobbit és a Gyűrűk Ura közt sok olyan résszel amikkel a néző jobban fel tudja fogni a GyU összetettségét/mélységét. Dol Goldur ostroma Fehér Tanács stb.

De amugy Ian hellyett télleg inkább keresni kéne egy fiatal színészt. A GyU-ban sem foglalkoztak h Frodó 50 éves a könyvben. Aztán meg a végén beadnák h ahhoz képest h 110 éves, mien fiatalos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 órája #301467 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hát, ki tudja... nem lenne sok értelme, de milyen feelingje lenne már... ;) amúgy meg Gandalf... hát a Hobbitból tuti Thorin lenne a kedvencem, meg Balin. Ők a különcök. valahogy én mindig a különcöket szeretem. Galadriel sem egy egyszerű eset...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 órája #301460 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
jah Bilbó,most látom,émmeg mán Gandalfra gondoltam :oops:
ezer bocs

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 órája #301459 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mér kellene fiatalítani? Ő ugyanolyan idősnek láccik mint a GyU ban.
Amúg a 2 film sztem se jó,sztem nincs is akkora a történet, h 2 filmre elég legyen, és akkor meg tele lesz rakva unalmas,v kitalált dolgokkal.
szvsz

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 órája #301457 Írta: Ancalima Anarórë
Gandalf, Ian Holm- ot már csak max valami epilógusba lehetne bevonni, nemhiszem, hogy lenne értelme számítógéppel hozzáfiatalítani a Hobbit- beli Bilbóhoz...
A két film ötlete szerintem sem valami jó...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 órája #301449 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: P. J. interjút adott az AICN-nek, kiragadom belőle a lényeget:

- Reggel az internetről értesült arról, hogy az MGM két A Hobbit-filmet szeretne, amit ő rendez, és igen meglepődött rajta.


Én meg egy valódi, működő palantírt szeretnék... :mrgreen: Az MGM-nek legyen már egy kis esze... A Hobbit cselekménye nem annyira bonyolult, mint a GYU-é, szvsz semmi értelme megbolygatni a könyv szerkezetét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301391 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
érvágás? majdnem halál.... komolyan mióta az első részt láttam és elolvcastam a hobbitot azóta egy PJ Hobbit filmre vágyok!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301388 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Én viszont simán el tudok képzelni mást is. Ne haragudjatok, de aki Liv Tylert és Viggo Mortensent bele akarja rakni A Hobbit-filmbe, az nincsen tisztában a háttérrel rendesen.
Arwen ekkor Lórienben él. Aragorn kisfiú és Völgyzugolyban nevelkedik az anyjával, Gilraennel. Gollam pedig még jó sokáig nem jut el Mordorig.

És a felsorolt színészek között (akiket ismét bevonna) nem láttam Ian Holm nevét sem.

A Fehér Tanácsos dolog szerintem is kéne bele mindenképen, Dol Guldur ostromával, Szauron elmenekülésével.


Sztem úgy valósulhatna meg, ha az 1. film lenne maga a Hobbit film, a 2. pedig az Aragornos Fehér Tanácsos Dol Goldur ostromás film. Sztem így meg lehetne csinálni. Ami azt illeti örülnék ha PJ elvállalná, de ha nem tudja, attól még egyértelműen adják át egy másik rendezőnek.

Húú tökre beizgultam ezekre a hírekre, főleg Dol Goldur ostromára. :D
Nagy érvágás lenne ha ezután nem lenne belőle semmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301387 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én viszont simán el tudok képzelni mást is. Ne haragudjatok, de aki Liv Tylert és Viggo Mortensent bele akarja rakni A Hobbit-filmbe, az nincsen tisztában a háttérrel rendesen.
Arwen ekkor Lórienben él. Aragorn kisfiú és Völgyzugolyban nevelkedik az anyjával, Gilraennel. Gollam pedig még jó sokáig nem jut el Mordorig.

És a felsorolt színészek között (akiket ismét bevonna) nem láttam Ian Holm nevét sem.

A Fehér Tanácsos dolog szerintem is kéne bele mindenképen, Dol Guldur ostromával, Szauron elmenekülésével.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301370 Írta: Niphredil Eleanor
Huhh, ez nagyon jó hír - lenne - amennyiben valóban meg is valósul! Nagyon örülnék, ha tényleg nem csak vaklármának bizonyulna...

Elhiszem, hogy PJ sincs egyszerű helyzetben, de - kövezzetek meg érte - én azon a véleményen vagyok, hogy ha nem ő csinálja a filmet, akkor inkább ne csinálja senki.
Nem tudok senki mást elképzelni A Hobbit forgatásán, a rendezői székben ücsörögve, úgyhogy nagyob remélem, hogy elvállalja!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301353 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Phúúúú! Ezzel értelmet adtál az életemnek. :D :D
Ha elkészülne egy film akkor én nagyon örülnék, de ha már rögtön 2... Áááá ez hihetetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301350 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
P. J. interjút adott az AICN-nek, kiragadom belőle a lényeget:

- Reggel az internetről értesült arról, hogy az MGM két A Hobbit-filmet szeretne, amit ő rendez, és igen meglepődött rajta. Mint korábban már mondta, őt senki nem kereste fel egyik stúdiótól sem ilyesmivel, noha állandóan érdeklődnek nála, hogy mi lesz A Hobbittal. Az az igazság, hogy rengeteg tervük van az elkövetkezendő négy évre, könyvek megfilemsítési jogait szerezték meg, és egyre nehezebb lesz őt bevonni A Hobbit-projektbe az idő múlásával.

- Nagyon belelkesült már a készülő filmjei kapcsán, és nem tudja, be tudna-e vállalni egy Hobbitot hivatalos felkérés esetén. Természetesen érdekli a dolog, és furán jönne ki, ha más rendezné, de van egy része, amely szívesen beülne egy tál popcornnal a moziba megnézni a filmet úgy, hogy más csinálta meg. A stúdiók valószínűleg nem fognak várni rá, és ő ezt megérti.

- Ha ő csinálná A Hobbitot, minél több GyU-s szereplőt szeretne visszahozni a történet kapcsán: Szarumán és Gandalf a Fehér Tanácsban, Legolas apjával, Elrond, Galadriel, Arwen (?), Gollam és az útja Mordorba (?), Aragorn, amint a Megye határát kezdi őrizni (???????). El se tudná képzelni, hogy Gandalfot más játsza, mint Sir Ian McKellen.

- Phil, Fran és ő összeültek megbeszélni a dolgot és arra jutottak, a két film ötlete egész jó. A Hobbit egy gyerekkönyv, de ők úgy csinálnák meg, mint A GyU előzménye: Szauron visszatérésével, Gandalf és a Fehér Tanács terhe, stb. Hogy mindezt rendesen kibontsák, ahhoz kell két film.

- Ha mégis más csinálná meg, valószínűleg ő lenne az első, aki sorba állna a jegypénztáraknál - hacsak Philippa meg nem előzné. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 napja #301297 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Koko írta: Mindenesetre legyen igazad!


igen legyen jhobbit!
van is belőle egy rövidke jelenet a GyU 1-ben, nem igaz?
és pl. játszhatná a mi Bilbónk az ő bilbójukat is... :) ;)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 napja #301225 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Hát a lentebb beidézett hírek alapján.


Mindenesetre legyen igazad!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.749 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére